Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
1
Like
3.042
Πόντοι
456
για μπριζόλα στο σπέσιαλ πριβέ απ' όσο ανέφερε ένας έμπειρος συναγωνιστής στον χώρο των strip στο νήμα του golden ότι μπριζόλα πλέον δίνει μόνο η Εβελίνα η χιλιοξεσκισμένη που έχει φάει τετρακόσιες σαράντα δώδεκα ψωλές για πρωινό. Οι υπόλοιπες καλόμαθαν και σταμάτησαν να προσφέρουν μπριζόλα σύμφωνα με τις αναφορές συναγωνιστών. Σε λίγες μέρες που θα έρθω Αθήνα θα δω τι παίζει και θα ενημερώσω

τα τελευταια 2-3 χρονια οι καλυτερες μπριτζολες επαιζαν Κα'ι'σσα
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
11
Like
13.750
Πόντοι
3.246
τα τελευταια 2-3 χρονια οι καλυτερες μπριτζολες επαιζαν Κα'ι'σσα
Οι καλύτερες μπριζολες γενικα στα στριπ ειχαν πεσει επι covid που δε παταγε ψυχη στα στριπ και σε παρακαλαγαν για μπριζολιασμα επειδη δεν βγαζαν χρημα
 

petsokoftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
196
Πόντοι
280
ισχυει για κοβιντ εποχη... τωρα εδω αλλαζουν μαγαζια και ζητανε διπλασια ποσα για μπριζολιασμα απο οτι μερικους μηνες πριν..
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
ισχυει για κοβιντ εποχη... τωρα εδω αλλαζουν μαγαζια και ζητανε διπλασια ποσα για μπριζολιασμα απο οτι μερικους μηνες πριν..
αστα τυπε...πληθωρισμος και στα πριβεδακια ας ουμε
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Μπορεί κανείς να δώσει πληροφορίες για μια Τάνυα;
Δίνει όλο το πακέτο πάνω;
Αξίζει όσο φαίνεται;
η γυναίκα είναι θεά εμφανισιακά , αλλά απο σεξ πολύ αποστείρωση και σε απλά στάνταρντς. Ειδικά για την τιμή που προσφέρει αυτές τις υπηρεσίες για μένα είναι οχι...την έχω πάρει από την αρχή της καριέρας της και έχω μια σαφέστατη εικόνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Ναι είναι πλέον η "καραμέλα" τους.Κερασμα ποτού και στον επάνω όροφο για 250€...
Όλο και κάποιον θα πιάσουν να τσιμπήσει...
Κοίταξε δεν είμαι ένας ανώριμος μετεφηβος, ούτε σύμπλεγμα κατωτερότητας έχω για να σκέφτομαι χαζά. Η πολιτική του μαγαζιού ήταν να με βάλουν εφόσον δεν είχα κάνει κράτηση, στο μπαρ. Αυτές όμως καθότι παμπόνηρες γιατί είναι η δουλειά τους, το ψυλλιαστηκαν ότι το πορτοφόλι μου είχε μέσα και για να δώσω στο μπαρ και για να πάω πάνω. Και ήταν πολύ πιεστικές για τον απλούστατο λόγο ότι έχει πέσει χοντρή φτώχεια στην χώρα και το χρήμα έχει λιγοστέψει αφάνταστα. Έλα όμως που είμαι πιο στρετος χαρακτήρας και πήγα εκεί για να δω κόσμο και γυναίκες και όχι να αμολησω στα γρήγορα και αγχωμενα λίγα κατοσταρικα και να φύγω. Γι' αυτό προτιμώ το Caissa γιατί εκεί μέσα μου έχουν φερθεί ανθρώπινα. Όσο για τα shows δεν με νοιάζει καθόλου γιατί παλιά είχα δει σε Alcatraz και kinky τσουβαλια από αυτά,από τον van Helsing με τον Δράκουλα στο Alcatraz μέχρι την Κλεοπάτρα στο kinky, εντάξει για έναν τύπο που έχει βιβλιοθήκη με λογοτεχνία στο σπίτι του είναι η επιτομή της αθλιότητας, αλλά τα γνώρισα και αυτά και τα βαρέθηκα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
η γυναίκα είναι θεά εμφανισιακά , αλλά απο σεξ πολύ αποστείρωση και σε απλά στάνταρντς. Ειδικά για την τιμή που προσφέρει αυτές τις υπηρεσίες για μένα είναι οχι...την έχω πάρει από την αρχή της καριέρας της και έχω μια σαφέστατη εικόνα.
Όσο σκέφτομαι πως την γαμούσα με 60 στα μασατζίδικα της Φωτεινής αρχικά και μετά στο Μούσσες και στο Σίλβερ στην Καλλιθέα επί χρόνια, μαζί με τις διάφορες φίλες της, ΓιάνναΧ2, Όλγα, ΚάτιαΧ2, Σβετλάνα(Μπέλλα)… Ιλάρια… με όλα τα φούλ έξτρα που παρέχουν κατα καιρούς οι σωληνούδες… χμ χμ….
Απλά ανατριχιάζω…
 

Dion555

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παιδιά επειδή βλεπω την συζήτηση που κάνετε για σεξ σε στριπ ,εγώ θεωρώ ότι τα στριπ κλαμπ έχουν συγκεκριμένο σκοπό και αυτός είναι ο χορός και η φάση να θυμιζει λίγο αγκαλίτσες με την κοπέλα σου .Εχεις τόσες άλλες επιλογές να γαμησεις με πληρωμή ( μπουρδέλο ,στουντιο ,με εσκορτ ,ανεξάρτητη ) και ΠΟΛΥ φθηνότερα μάλιστα. Γιατί να δώσεις 250 ευρώ ενώ με 100 ευρώ γαμας εσκορτ σε ξενοδοχείο που κάνει και πιο πολλά στο κρεβάτι ;;
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Πέρασμα Σάββατο από Caissa γύρω στης 13 κάπου κει οι πιο πολλές Λατινες β διαλογής χάλια μαύρα σώματα χάλια και ζητάνε κάποιες 200 άρια για πριβέ ούτε μεθυσμένος δεν τα δίνεις . Δυστυχώς άδειο το μαγαζί δεν πάνε στα τραπέζια παίζουν με τα κινητά οι πιο πολλές χοροί στην πίστα ελάχιστοι ύπνος σκέτος γενικά βλέπω νύχτα να το κλείνουν .
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Πέρασμα Παρασκευής από Μούσσες πιστεύω αυτήν την στιγμή για τα γούστα μου το καλύτερο 13 γυναίκες περίπου κάποιες πολύ δυνατές αφού είναι από Ουκρανία κουκλάκια με γυφτολατινες δεν πας πουθενά. Το μαγαζί έχει ζωντάνια απλά θέλει ακόμα λίγο ενίσχυση από γυναίκες γιατί μαζεύει πολύ κόσμο .
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Πέρασμα Παρασκευής από Μούσσες πιστεύω αυτήν την στιγμή για τα γούστα μου το καλύτερο 13 γυναίκες περίπου κάποιες πολύ δυνατές αφού είναι από Ουκρανία κουκλάκια με γυφτολατινες δεν πας πουθενά. Το μαγαζί έχει ζωντάνια απλά θέλει ακόμα λίγο ενίσχυση από γυναίκες γιατί μαζεύει πολύ κόσμο .
ποιές είναι δηλ. οι δυνατές????? του γκόλντεν τα αποφάγια?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Πέρασμα Παρασκευής από Μούσσες πιστεύω αυτήν την στιγμή για τα γούστα μου το καλύτερο 13 γυναίκες περίπου κάποιες πολύ δυνατές αφού είναι από Ουκρανία κουκλάκια με γυφτολατινες δεν πας πουθενά. Το μαγαζί έχει ζωντάνια απλά θέλει ακόμα λίγο ενίσχυση από γυναίκες γιατί μαζεύει πολύ κόσμο .
Η Έμιλυ που ήταν στο Golden/Mousses και κάνει full πρόγραμμα είναι εκεί (Mousses)?
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
ποιές είναι δηλ. οι δυνατές????? του γκόλντεν τα αποφάγια?
Φίλε ο ίδιος το έχει οπότε το αποφάγια δεν ισχύει πολλές φορές αλλάζουν κάποιες είναι καινούργιες δεν της έχω δει ούτε Γκόλντεν .Κάθε άποψη σεβαστή.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Μας βλέπω στο τέλος να το ρίχνουμε στα call girls και όποιο έχει ύψος 1,75 να το καπαρώνουμε για μια-δυο ωρίτσες. Από το strip θα περνάμε αραιά μήπως και κάτσει τίποτα καλό πρώην ανατολικού μπλοκ
 

kosni23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2024
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα μαγκες μηπως εχετε λεπτομερειες η εμπειριες απο μια στριπερ που δουλευει στο Elite με το ονομα Diana?Ειναι ψηλη σε υψος αυτο ειναι το χαρακτηριστικο της
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Μελίσα μεταγραφή στης Μούσες για όποιον την ψάχνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom