Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
250
Like
153
Πόντοι
1
Συμφωνώ πλήρως, οι τύποι εκεί μέσα στις επιλογές τους είναι σχεδόν τέλειοι και έχουν φτιάξει και πολύ καλή ατμόσφαιρα bar.
Χορούς παίρνεις εκεί η είναι μόνο για φίκι φικι?
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
513
Κριτικές
1
Like
969
Πόντοι
86
Χορούς παίρνεις εκεί η είναι μόνο για φίκι φικι?
Έχει τα κλασικά που έχουν τα περισσότερα στριπτιζάδικα, δηλαδή χορούς απλούς στο ισόγειο, με παραπάνω λεφτά απλό prive και μετά αρχίζουν τα πιο ακριβά sports. Και το προσωπικό αν είναι εντάξει ο πελάτης ξηγιέται πολύ ευγενικά. Γενικά έχει αυτήν την παλιά μαγεία του "πάω να πιω ένα ποτό κάπου" και μετά από εκεί αρχίζουν όλα. Είναι για τους νοσταλγούς των ωραίων εποχών.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
250
Like
153
Πόντοι
1
Έχει τα κλασικά που έχουν τα περισσότερα στριπτιζάδικα, δηλαδή χορούς απλούς στο ισόγειο, με παραπάνω λεφτά απλό prive και μετά αρχίζουν τα πιο ακριβά sports. Και το προσωπικό αν είναι εντάξει ο πελάτης ξηγιέται πολύ ευγενικά. Γενικά έχει αυτήν την παλιά μαγεία του "πάω να πιω ένα ποτό κάπου" και μετά από εκεί αρχίζουν όλα. Είναι για τους νοσταλγούς των ωραίων εποχών.
Μάλιστα..
Οι χοροί δλδ ποσό πάνε 20 ευρώ?
Εγώ είμαι φετιχιστης μου αρέσουν πολύ οι χοροί.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.905
Κριτικές
15
Like
11.676
Πόντοι
3.846
Εισαι μυαλο φιλε.. μπραβο, ουτε ο πουαρω ετσι. και οι λεπτομερεις κριτικες που κανω ειναι απο οσα ακουω στο καφενειο της γειτονιας. Σαϊνι εισαι ατιμο. Χαλαρωσε λιγο με το αλκα, ξερουμε οτι εισαι προμοτορας, οκ, αλλα κρατα τα προσχηματα τουλαχιστον.
Προμοτορας όποιος γράφει συγκεκριμένα πράγματα και όχι αερολογίες σαν εσένα;
Κακομοίρη μου θα πάω καμία βόλτα σύντομα και θα σε ξεφτιλίσω εδώ αν δεν ισχύουν αυτά που γράφεις.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
9
Like
1.686
Πόντοι
496
Προμοτορας όποιος γράφει συγκεκριμένα πράγματα και όχι αερολογίες σαν εσένα;
Κακομοίρη μου θα πάω καμία βόλτα σύντομα και θα σε ξεφτιλίσω εδώ αν δεν ισχύουν αυτά που γράφεις.
Τσουτσουριασα, μη σου πω κουνηθηκε προς αριστερα και το ενα μου κλαπαρχιδι. Αντε πηγαινε παρε το μπουρμπουαρ σου και γραψε μας τι γαματα πηδιουνται ολες στο αλκα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.905
Κριτικές
15
Like
11.676
Πόντοι
3.846
Τσουτσουριασα, μη σου πω κουνηθηκε προς αριστερα και το ενα μου κλαπαρχιδι. Αντε πηγαινε παρε το μπουρμπουαρ σου και γραψε μας τι γαματα πηδιουνται ολες στο αλκα
Έχεις παραισθήσεις τυπε και χαίρομαι που το επιβεβαιώνεις.
Ποτέ δε μίλησα εγώ για γαμησια στο μαγαζί εκεί και άρα φαίνεται ότι έχεις μπερδέψει την πούτσα με τη βούρτσα.
Άντε πίσω στην σπηλιά σου για νανάκια σουσουριτσα.
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
115
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
ποιο προτείνετε αλκατραζ ή κίνκυ;;
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
250
Like
153
Πόντοι
1
ποιο προτείνετε αλκατραζ ή κίνκυ;;
Και εγώ αυτό σκεφομουνα.Το κινκυ τώρα τελευταία έχει το ίδιο ρόστερ και έχει κουράσει λίγο κατ' έμε.
Από την άλλη το αλκτραζ είναι λίγο άρπα κόλλα πρέπει να έχεις να δώσεις πολύ χρήμα και τα απλά πριβέ είναι ξεπέτα.Αν τώρα διαθέτεις κάνα 200αρικο πήγαινε αλκα.Ας μας πει κανένας άλλος καμία άλλη επιλογή εκτός από αυτά τα 2
 

Vivaldi

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
δυσκολη αποφαση κινκυ δε εχω εμπειρεια να πω αλκα οντως θελει χρημα για να περασεις καλα. Αναλογος τι θες παντα , δοκιμασε καζα μπαμπυλον αν θες κατι απλο και δε εχεις θεμα να ανεβενεις σκαλες για πριβε η χορο :) σημασια εχει να βρειτε μια να σας αρεσει να κανει οτι θελετε και να περνατε καλα τα υπολοιπα νομιζω περιτευουν.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
250
Like
153
Πόντοι
1
δυσκολη αποφαση κινκυ δε εχω εμπειρεια να πω αλκα οντως θελει χρημα για να περασεις καλα. Αναλογος τι θες παντα , δοκιμασε καζα μπαμπυλον αν θες κατι απλο και δε εχεις θεμα να ανεβενεις σκαλες για πριβε η χορο :) σημασια εχει να βρειτε μια να σας αρεσει να κανει οτι θελετε και να περνατε καλα τα υπολοιπα νομιζω περιτευουν.
Ok
δυσκολη αποφαση κινκυ δε εχω εμπειρεια να πω αλκα οντως θελει χρημα για να περασεις καλα. Αναλογος τι θες παντα , δοκιμασε καζα μπαμπυλον αν θες κατι απλο και δε εχεις θεμα να ανεβενεις σκαλες για πριβε η χορο :) σημασια εχει να βρειτε μια να σας αρεσει να κανει οτι θελετε και να περνατε καλα τα υπολοιπα νομιζω περιτευουν.
Ok έχει καμία νέα κοπέλα όμως η είναι όλες συνταξιούχες?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
250
Like
153
Πόντοι
1
Έχω ακούσει και για το κάισσα καλά λόγια
 

Vivaldi

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
δε ξερω αν ειναι συνταξιουχες εχει πρωην Golden παντως
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
9
Like
1.686
Πόντοι
496
ποιο προτείνετε αλκατραζ ή κίνκυ;;
Αν θες σοου, αλκατραζ. Αλλα χοροι μηδεν, ουτε να αγγιξεις δε σε αφηνουν. Κινκυ λιγο καλυτερα στο χορο, αλλα σοου σαφως χειροτερα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.905
Κριτικές
15
Like
11.676
Πόντοι
3.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom