Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
27
Like
19.420
Πόντοι
5.946
Live από το Κίνκυ Όπερα ξεχώρισαν Πωλίνα και Καρολίνα στην πίστα, γνωρίζει κανείς αν κάνουν τίποτα στο μεγάλο πριβέ;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Live από το Κίνκυ Όπερα ξεχώρισαν Πωλίνα και Καρολίνα στην πίστα, γνωρίζει κανείς αν κάνουν τίποτα στο μεγάλο πριβέ;

Φιλος συναγωνιστης μου ειπε οτι η Πωλινα κανει ξενοδοχειο με 120
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.289
Κριτικές
19
Like
9.241
Πόντοι
9.095
Τιμή γραφείου,άρα ξέρει ή τη μανατζάρουν! Θα δείξει...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
27
Like
19.420
Πόντοι
5.946
Έλα Πίλο κάνει και ωραίο ντίλντο σώου από το στόμα στο μουνί κι απ´ το μουνί στο στόμα!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Μπαίνω στον πειρασμό να περάσω για ένα ποτάκι από εκεί με αυτά τα σχόλια που κάνεις κλονάριους..αν και προ κόβιντ ζητάγανε κατι τρελά ποσά για φικι φικι εκεί μεσα.. :thubsdown:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
27
Like
19.420
Πόντοι
5.946
Ναι αλλά εκτός Πωλίνας δεν είδα κάτι άλλο...
Μη γκρινιάζεις μετά...
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Ναι αλλά εκτός Πωλίνας δεν είδα κάτι άλλο...
Μη γκρινιάζεις μετά...
οντως πολυ μετριο το ροστερ..και κανα δυο αστερακια λειπανε..ασε που δε μπορεις να αραξεις στο μπαρ να χαζεψεις τις βυζαρες της αλιονας
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
οντως πολυ μετριο το ροστερ..και κανα δυο αστερακια λειπανε..ασε που δε μπορεις να αραξεις στο μπαρ να χαζεψεις τις βυζαρες της αλιονας

σωστος φιλε και μονο για χαζεμα ειναι εκει. Σε μια δημοκρατικη χωρα μπορουνε να ζητανε οτι θελουν. Ο πελατης μπορει να τους απαντησει απ τα τρια το μακρυτερο
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Εκεί στο Άθενς πως την έχουν δει.. για να σου έλθει κάποια στο τραπέζι πρέπει να κάνεις αίτημα..μετά από μια μισή ώρα μου ήλθε η Ρεβέκα..ο ενας κοιτάει τον άλλον και αυτές κάθονται στους καναπέδες και μαλακιζονται.. δεν υπάρχει κάποιος να τις πλακώσει στις κλοτσιες.. εκτός και εάν έχουν εντολή από την διοίκηση του μαγαζιού να τις φωνάζουν οι πελάτες.. δηλαδή να παρακαλάμε τις πληρωμένες να έλθουν στο τραπέζι μας;;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Εκεί στο Άθενς πως την έχουν δει.. για να σου έλθει κάποια στο τραπέζι πρέπει να κάνεις αίτημα..μετά από μια μισή ώρα μου ήλθε η Ρεβέκα..ο ενας κοιτάει τον άλλον και αυτές κάθονται στους καναπέδες και μαλακιζονται.. δεν υπάρχει κάποιος να τις πλακώσει στις κλοτσιες.. εκτός και εάν έχουν εντολή από την διοίκηση του μαγαζιού να τις φωνάζουν οι πελάτες.. δηλαδή να παρακαλάμε τις πληρωμένες να έλθουν στο τραπέζι μας;;

Φιλε μια λυση υπαρχει μην ασχολεισαι. Γραψε τις εκει που πρεπει. Αμα ειναι αδειο το μαγαζι και δδεν υπαρχουν οι καψουροπυρφοροι αγαπουληδες θα ερθουν τρεχοντας
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
110
Πόντοι
0
Σήμερα  Athens με γεμάτο πορτοφόλι και όρεξη. Παω νωρίς σχετικά και βλέπω τις κοπέλες να κάθονται. Μάλιστα... Εν το μεταξύ για κάποιο περίεργο λόγο επειδή είχα να παω καιρό δεν ξέρω γιατι ήμουν αγχωμένος.
Οι γκόμενές δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά δεν ειναι οι μουναρες που θυμάμαι. Είχε τη σοφία το ουκρανικο πιπίνι και τη Λίλη αλλά η μεν πρώτη ντιβιζει η μεν δεύτερη η πίνει αυτή η την κερνάνε ποτά.
Μπαίνω μέσα τις βλέπω όπως είπα πριν να κάθονται.... Να λιαζονται που είπε και η τάσια. Περνω 4 χορούς για ζέσταμα δε θυμάμαι ονόματα είμαι πολύ πολύ κακός σε  αυτό. Είμαι αναμμένος ντεμι και μετά έρχεται μια κοπελα που ήταν μολδαβη και θα μου πεις αυτό είναι στοιχείο; Ναι διότι οι περισσότερες είναι ουκρανες,συν ότι μίλαγε ελληνικά, λέω πάω δεν παω για χορό... Παω λοιπόν και κάνει ένα καλό χορό. Λέω έχω έρθει να γαμισω...Ε δωστου το πριβε. Εδώ να τονίσω ότι πριν ρώτησα τι κάνεις μου λέει απλά φιλιά στις ρωγες και θα είμαι γυμνή... Λεω καλά εντάξει... Με τα πολλά και τα λίγα μην το πολύ συζητώ δέχτηκε να κάνουμε σεξ και πιπα ενοειται. Πήγε να φρεσκαριστει και πάμε.(να σημειώσω ότι είπε ότι δεν το κάνει συχνά αυτό τώρα αλήθεια ή όχι δεν έχει σημασία.)
Στα του αγώνα εμφανισιακα καταρχήν δεν είναι τρελά όμορφη αλλά μου έκανε το κλικ. Μπαίνουμε μέσα και είχε άγχος εμφανώς εγώ ημισκληρος... Μου περνει μια πιπα και τη στήνω στα 4 και εκεί δωστου δωστου σφυροκοπω και τέλος τη χυνω. Να σημειωθεί ότι πήγε να καθίσει από πάνω αλλά δεν το δέχτηκα... Ήθελα να βλέπω κολαρακι. Μετά έκατσα λίγο πήρα άλλον 1 χορό μια ξανθιά με τατου και πήρα το δρόμο της επιστροφής.
Αν και σπανίως περνω πριβε σημερα δεν το μετανιώνω μια είναι η ζωή. Καλή δύναμη παίδες.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
398
Like
789
Πόντοι
81
Εκεί στο Άθενς πως την έχουν δει.. για να σου έλθει κάποια στο τραπέζι πρέπει να κάνεις αίτημα..μετά από μια μισή ώρα μου ήλθε η Ρεβέκα..ο ενας κοιτάει τον άλλον και αυτές κάθονται στους καναπέδες και μαλακιζονται.. δεν υπάρχει κάποιος να τις πλακώσει στις κλοτσιες.. εκτός και εάν έχουν εντολή από την διοίκηση του μαγαζιού να τις φωνάζουν οι πελάτες.. δηλαδή να παρακαλάμε τις πληρωμένες να έλθουν στο τραπέζι μας;;
Από την αρχή του χρόνου γίνεται αυτό τ παιχνίδι δεν ξέρω γιατί στ τέλος νομίζω ότι μπορεί ν είναι εντολή από την διοίκηση τι να πω η έχουν γίνει όλες ντίβες όπως οι Ρουμάνες και η Τόνια η Λίλι παλιά έκοβε βόλτες στ τραπέζια κ γενικά ήταν πολύ εύκολη να την προσεγγίσεις τώρα με το που κάθονται όλες δεν σου λένε παμε χορό λένε ν κεράσεις ποτό να την βγάλουν ξεκούραστα την προμήθεια έλεος δηλαδή μόνο οι καινούργιες που δεν έχουν μπει στην κλίκα είναι πιο χαλαρές κ θέλουν ν βγάλουν λίγο χρημα στην αρχή είναι πιο εύκολα να περάσεις καλά..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Από την αρχή του χρόνου γίνεται αυτό τ παιχνίδι δεν ξέρω γιατί στ τέλος νομίζω ότι μπορεί ν είναι εντολή από την διοίκηση τι να πω η έχουν γίνει όλες ντίβες όπως οι Ρουμάνες και η Τόνια η Λίλι παλιά έκοβε βόλτες στ τραπέζια κ γενικά ήταν πολύ εύκολη να την προσεγγίσεις τώρα με το που κάθονται όλες δεν σου λένε παμε χορό λένε ν κεράσεις ποτό να την βγάλουν ξεκούραστα την προμήθεια έλεος δηλαδή μόνο οι καινούργιες που δεν έχουν μπει στην κλίκα είναι πιο χαλαρές κ θέλουν ν βγάλουν λίγο χρημα στην αρχή είναι πιο εύκολα να περάσεις καλά..

Φιλε αμα η διευθηνση εχει δωσει τετοιες εντολες θα το κλεισουνε μονοι τους το μαγαζι. Αμα παιζουνε με τα κινητα απου που θα βγει το ρευστο? Αυτες δεν εχουν προβλημα κανουνε βυζιτες βγαινει καλο χρημα. Αμα εχει κλεισει ραντεβου για ξενοδοχειο μετα τη δουλεια με ενα διακοσαρι που θα παει και τον τσοπου να το ευχαρηστηθει γιατι να ασχολειται?Το μαγαζι ομως δεν παιρνει ποσοατα απο βυζιτες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
398
Like
789
Πόντοι
81
Φιλε αμα η διευθηνση εχει δωσει τετοιες εντολες θα το κλεισουνε μονοι τους το μαγαζι. Αμα παιζουνε με τα κινητα απου που θα βγει το ρευστο? Αυτες δεν εχουν προβλημα κανουνε βυζιτες βγαινει καλο χρημα. Αμα εχει κλεισει ραντεβου για ξενοδοχειο μετα τη δουλεια με ενα διακοσαρι που θα παει και τον τσοπου να το ευχαρηστηθει γιατι να ασχολειται?Το μαγαζι ομως δεν παιρνει ποσοατα απο βυζιτες
Οι περισσότερες κάνουν βίζιτα από εκεί μέσα ειδικά οι όμορφες έχω δει να τις πάρουν κάτι χορηγοί μετά δεν νομίζω ν είναι πολιτική του μαγαζιού αλλά για ν γίνεται τώρα τελευταία συνέχεια κ τ έχουν γράψει κ άλλοι κ δεν έχει διορθωθεί η κατάσταση σημαίνει κάτι τι να πω οι γκόμενες τις κερνάμε εκεί κάτι βγάζουν το μαγαζί θ μπαίνει μεσα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

leondardos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
114
Like
53
Πόντοι
1
Το athens με καποιο στο γκαζι εχει ιδιο αφεντικο-roster?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Οι περισσότερες κάνουν βίζιτα από εκεί μέσα ειδικά οι όμορφες έχω δει να τις πάρουν κάτι χορηγοί μετά δεν νομίζω ν είναι πολιτική του μαγαζιού αλλά για ν γίνεται τώρα τελευταία συνέχεια κ τ έχουν γράψει κ άλλοι κ δεν έχει διορθωθεί η κατάσταση σημαίνει κάτι τι να πω οι γκόμενες τις κερνάμε εκεί κάτι βγάζουν το μαγαζί θ μπαίνει μεσα...

Φιλε η βυζιτα πλεον ειναι δεδομενη. Δε χρειαζεται να εισαι χορηγος. Αμα δεν εχει κλεισει κατι μετα τη δουλεια καμια δε λεει οχι. Δεν μπορω να θυμηθω μμια που να ρωτησα και να μου ειπε οχι μετα το 2010 με την κριση
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
398
Like
789
Πόντοι
81
Φιλε η βυζιτα πλεον ειναι δεδομενη. Δε χρειαζεται να εισαι χορηγος. Αμα δεν εχει κλεισει κατι μετα τη δουλεια καμια δε λεει οχι. Δεν μπορω να θυμηθω μμια που να ρωτησα και να μου ειπε οχι μετα το 2010 με την κριση
Ναι τ ίδιο λέμε φίλε κ καλά κάνουν τ κορίτσια για πόσο θ είναι όμορφες και θ δουλεύουν σε αυτά τ μαγαζί γνωρίζω κορίτσι που ήρθε δούλεψε 3 μήνες γιατί τόσο μπορούσε με την βίζα της κ έφυγε πάνω από 10.000 ευρώ τσέπη χωριά τι είχε χαλάσει εδώ αυτούς τους μήνες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ludwig13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2019
Μηνύματα
47
Κριτικές
10
Like
402
Πόντοι
290
Εκεί στο Άθενς πως την έχουν δει.. για να σου έλθει κάποια στο τραπέζι πρέπει να κάνεις αίτημα..μετά από μια μισή ώρα μου ήλθε η Ρεβέκα..ο ενας κοιτάει τον άλλον και αυτές κάθονται στους καναπέδες και μαλακιζονται.. δεν υπάρχει κάποιος να τις πλακώσει στις κλοτσιες.. εκτός και εάν έχουν εντολή από την διοίκηση του μαγαζιού να τις φωνάζουν οι πελάτες.. δηλαδή να παρακαλάμε τις πληρωμένες να έλθουν στο τραπέζι μας;;

+1 την εχω πατησει ποσες φορες περιμενοντας οτι θα εχει αλλαξει κατι. πλεον δεν ξαναπαω. Ελπιζω στο γκολντεν να ειναι διαφορετικα

Φιλε η βυζιτα πλεον ειναι δεδομενη. Δε χρειαζεται να εισαι χορηγος. Αμα δεν εχει κλεισει κατι μετα τη δουλεια καμια δε λεει οχι. Δεν μπορω να θυμηθω μμια που να ρωτησα και να μου ειπε οχι μετα το 2010 με την κριση

μαλλον κατι κανω λαθος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom