Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
μια ερωτηση...αυτο το στουντιο στην φραντζη καθετα,στην ΙΠΠΩΝΑΚΤΟΣ δουλευει?ενα φεγγαρι γινοταν συνεχεια αναφορα για αυτο μεχρι που εξαφανιστικε απο τις προτιμησεις!!!!!! :idiot:
Δουλεύει κανονικότατα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Δουλεύει κανονικότατα.
Δουλευει αλλα δυστυχως με πολυ κατωτερα κοριτσια σε σχεση με το ενδοξο παρελθον του!!Τεραστιο μουνοφυτωριο η Ιππωνακτος παλαιοτερα  :rockon: :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Eγκεφαλικο No 1!Αμα δεν ειχα το ραντεβου ακομα εκει θα ημουνα και ας ειχε τελειωσει η βαρδια της!
Τι σωματακι ΚΟΡΜΑΡΑ εχει αυτη η κοπελα!Με πασαρελα στο σαλονακι και το κοπροσκυλο-μισοριξια να την περνει απο πισω!(και εγω το ιδιο θα εκανα)
Παλι περουκα φοραγε η κοντη πριγκιπισσα??  :grin:
 

Επισκέπτης
Επιτελους εντοπιστηκε η Κιμ!!!!!!!!!Μπραβο pitsiriko! :thumbsup:
Μου τα χαλαει λιγο που ειναι πρωι!
Το βραδυ εχει σκαναρισμα της Νανσης να παρω και εγω λιγο ματι! :o


Καλυτερα να κανουμε εμεις ενημερωσεις για Κων/λεως διοτι προβλεπω να τρεχουνε τσαμπα τα πρωινα οι συναγωνιστες!
Επισης τονιζω οτι για την ωρα οι βαρδιες ειναι 10.00-5.00 και 5.00 με 12.00 και οχι μεχρι 6.00 και 1.00!
Kai μαλλων τις Κυριακες δεν παιζει η Σονια εκτος και αν κατι αλλαξε και κανω λαθος !!!!!  :think:
 

Επισκέπτης
Απο τη Συγγρου;  :S  Εμένα πάντως θα μου επιτρέψετε να έχω τις αμφιβολίες μου. Την Αννα την πηρα πριν απο λιγες μερες και μαλιστα σε προγραμμα "απαιτητικο" που θα αποκαλυπτε τυχον "ιδιαιτεροτητες". Οποιος εχει πειρα στο θεμα μεταλλαγμενα τροφιμα  :boobies: :boobies: -κι εγω νομιζω οτι εχω καποια-, ξέρει ότι υπάρχουν κάποια πραγματακια που προδιδουν, ειδικα στο προγραμμα με το 69, το οποίο είναι και η αδυναμία μου. Αυτο το μουνι "φτιαγμενο"; Χλωμο το κοβω..  :think:   
Οκ ποδοσφαιριστη μου τοτε ρωτησε το αγοροκοριτσο την επομενη φορα να δουμε τι θα σου πει !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.668
Like
2.194
Πόντοι
506
Βριλησσου 57 Τατιανα-Αλισα-Αγαπη :-* :-* :-*
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom