Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Καλησπέρα παίδες!!! Γνωρίζει κανείς εάν εμφανίζεται πουθενά η γνωστή Έλενα από το πάλαι ποτέ studio fire στη Θησέως 40;

δυνατή παρουσία που έχει χαθεί δυστυχώς!!
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.653
Πόντοι
1.830
Αυτό εδώ το "erika" από αλυσίδα Πειραιως 193 κλπ είναι άραγε αληθινό?

https://[URL unfurl="true"]www.peiraios193.com/assets/images/girls/150x200/58fbc7e3a3e73_2329_erika1.JPG?c=1493107849[/img[/URL]]


[/quote]


έλα ντε! και δεν γράφει και πότε ξεκινάει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26

Συνημμένα

  • kif60.gif
    kif60.gif
    4,5 MB · Εμφανίσεις: 58
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα, την Κυριακη στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα σας περιμενουν οι Αναστασια το πρωι, Μαιρη και Ιρα Ταταρα το απογευμα, Σαμιρα και Ντενισα τη νυχτα.

Η Ντενισα:

tumblr_op6w99PHvV1w5k7vwo1_1280.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Μολις επεστρεψα από Μ. Αλεξανδρου 133. Εχω να πω ότι πραγματικα είναι από τα ελαχιστα χρηματα που δεν εχω κλαψει σε στουντιο. Ο κυριος στην  υποδοχη είναι απίστευτα ευγενικος και του αξιζουν πολλα μπραβο για την ολη συμπεριφορά του. Η Ναομυ(ή Ναομι)είναι υπερτουμπανο για τα στανταρ μου τα οποια ειναι πολύ υψηλα. Δηλωσε 25 χρονων αλλα δε θυμαμαι ποια χωρα ειπε. Μιλαει πολύ καλα Ελληνικα.Εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ στηθος (οποιος εχει παει ή οποιος θα παει θα με θυμηθεί), ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κωλαρακι( σφηχτο και τουρλοτο) και ειναι περιπου 1.60 με 1.65 με χειλαρες και ομορφη.Η συμετοχη στο δωματιο σουπερ και αντεχει και σε δυνατο σεξ χωρις κανενα μα κανενα παραπονο.. Το καταευχαριστηθηκα. Γινομαι γραφικος αλλα να επαναλάβω ότι οι συμπεριφορά και των δυο ηταν αξια επαίνου και προς παραδειγματισμο πολλων ξινων του χωρου(και για να μην προτρεξει κανεις και να πει ότι ο τσατσος και η κοπελα με παροτρυναν να περασω και γιαυτο ηταν ευγενικοι μαζι μου να πω ότι αρχικα πηγα να δω τη Ναομι και επειτα εφυγα . Δεν περασα κατευθείαν. Πηγα μετα από κανενα μισαωρο και περασα γτελικα μαζι της). Δεν ξερω γιατι αλλα δεν την ειχα σε υποληψη την συγκεκριμενη αλυσίδα αλλα πλεον αποτι βλεπω στους Γερμανους θα πηγαινω μια στο τοσο και αυτό μονο για Ζανεταρα. 

έδωσες 50 για 10-15 λεπτά, μετά από μισή ώρα θα το είχες ξεχάσει όχι μόνο το γαμήσι αλλά και το πρόσωπο της κοπέλας που γάμησες.
 

Νικοςςς

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
έδωσες 50 για 10-15 λεπτά, μετά από μισή ώρα θα το είχες ξεχάσει όχι μόνο το γαμήσι αλλά και το πρόσωπο της κοπέλας που γάμησες.
40 εδωσα αλλα αυτό που λες τωρα που κολλαει ακριβως??? Εγω εγραψα την εμπειρια μου για να βοηθησω στο αν θελει καποιος να παει καπου αξιολογα και να μην κλαψει τα λεφτα του. όχι ότι θα του μεινει και αξεχαστη εμπιρεια σε ολη του τη ζωη
 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα, το πρωι της Δευτερας το στουντιο Βουρβαχη 19 θα ειναι κλειστο, το απογευμα θα σας περιμενει η Ιρα Ταταρα, τη νυχτα - Ντενισα και Σαμιρα.


Η Ιρα Ταταρα:

tumblr_om7aufIxhe1w5k7vwo1_1280.jpg


Καλη  Πρωτομαγια!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.963
Κριτικές
14
Like
3.870
Πόντοι
2.777
έδωσες 50 για 10-15 λεπτά, μετά από μισή ώρα θα το είχες ξεχάσει όχι μόνο το γαμήσι αλλά και το πρόσωπο της κοπέλας που γάμησες.

μάλλον δεν το ξέχασε όμως, το έγραψε κιόλας. Και τα γραπτά μένουν. Από την άλλη εσένα τι σε νοιάζει αν έχει Αλτσχάϊμερ ή όχι;
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Καλησπέρα και καλή πρωτομαγιά σε όλους!!!  :hi: :hi:

Αύριο 14:00 - 23:00 η Μαντόνα στο  Κασσάνδρας 8 στούντιο 1!
01bou.jpg



Προσεχώς φωτογραφίες και banner!  :hi:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Πριν λίγο...η αναφορά γίνεται τυχαία και όχι με σειρά επίσκεψης.

Αριστοτέλους 6
Άννα από Ρουμανία, ψηλή γυναίκα με ωραίο σώμα και αρκετά όμορφη. Υπηρεσία πάρα πολύ ευγενική, από τις λίγες φορές που δεν δυσανασχέτισε που έφυγα.

Ισμήνης 2
Μορένα, πανέμορφη, χαμογελαστή, πολύ δυνατό σαλονάρισμα. Πραγματικό μοντέλο.
Δευτέρη κοπέλα Άρτεμις ήταν δωμάτιο.

Ηλία Ηλιού 82
Ράνια Λατίνα
Μιχαέλα με βυζάρες. Πολύ μελαμψή κοπέλα...

Βούρβαχη 19
Ντενίσα με ζουμερή κωλάρα.
Σαμίρα δωμάτιο δεν την είδα.

Θησέως 35

Όπως και την προηγούμενη φορά έτσι και τώρα δεν είχαν κοπέλα. Μάλλον θα πρέπει να συντονιστούν λίγο.

Θησέως 40

Χαρά, πιτσιρίκα, αλλά πολύ μέτρια. Δεν νομίζω ότι κάνει για στούντιο.

Θησέως 22
η απόλυτη καλτίλα. Λίζα, παρουσιάστηκε για Ελληνίδα. Χοντρή, άσβερκη, μονοκόμματη. Τι άλλο να πω;

Βουλιαγμένης 238
Αντωνία, αρχοντική γυναίκα με βυζάρες και κωλάρα. Για τους λάτρεις των τσουπωτών γυναικών.

Θησέως 365
Μπέλα από Ρωσία. Ψηλή γυναίκα, όμορφη με καρέ μαλλί ξανθό. Δυναμικό σαλονάρισμα. Πιθανόν στα νιάτα της να ήταν αθλήτρια. Περίπου στα 35 - 40 σήμερα.

 

peston

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Θα κατέβω Αθήνα και ψάχνω κάποια κοπέλα σε στούντιο που να τα παίρνει στο πρόσωπο. Έχετε υπόψη σας καμμία μιας και δεν έχω καθόλου πείρα; Μπορείτε να μου στείλετε και pm. Ευχαριστώ!
 

Επισκέπτης
και να σε ρωτήσω κάτι.
Η Αντωνία (από Ρουμανία), η ψιλόλιγνη με το πλούσιο στήθος, που εξαφανίσθηκε;
Τη δοκίμασα μια φορά, μετά δούλεψε για 2 εβδομάδες (σκάρτες) στα μαγαζιά σας και δεν την ξαναείδαμε.
Θα την ξαναδούμε;
Αποφάσισε ότι δεν κάνει για αυτή τη δουλειά;
Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να γνωρίζουμε;

Κρίμα πάντως γιατί ήταν από τις αδυναμίες μου, έστω και με τη 1 φορά που δοκίμασα το κορμί της.

καλησπέρα σας, επειδή βλέπω την Αντωνία ξανά σε κάποια σε Ισμήνης κλπ σαν "νέα κοπέλα" θα ήθελα να επιβεβαιώσω ότι είναι η ίδια και αν αξίζει γιατί σκέφτομαι να την επισκεφτώ, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.653
Πόντοι
1.830
καλησπέρα σας, επειδή βλέπω την Αντωνία ξανά σε κάποια σε Ισμήνης κλπ σαν "νέα κοπέλα" θα ήθελα να επιβεβαιώσω ότι είναι η ίδια και αν αξίζει γιατί σκέφτομαι να την επισκεφτώ, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

κάνεις παράθεση σε μήνυμα του 14;  :think: :think:

όχι δεν είναι η ίδια. Η Αντωνία που βλέπεις, δούλευε πιο πριν ως igrid.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επισκέπτης
κάνεις παράθεση σε μήνυμα του 14;  :think: :think:

όχι δεν είναι η ίδια. Η Αντωνία που βλέπεις, δούλευε πιο πριν ως igrid.

χαχα ναι φίλε γιατί έκανα search "αντωνία studio" και οδηγήθηκα εκεί. Η περιγραφή δε, ταιριάζει (όσον αφορά το "μεγάλο στήθος" :-) Σε ευχαριστώ για την πληροφορία
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.292
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
καλησπέρα σας, επειδή βλέπω την Αντωνία ξανά σε κάποια σε Ισμήνης κλπ σαν "νέα κοπέλα" θα ήθελα να επιβεβαιώσω ότι είναι η ίδια και αν αξίζει γιατί σκέφτομαι να την επισκεφτώ, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
κάνεις παράθεση σε μήνυμα του 14;  :think: :think:

όχι δεν είναι η ίδια. Η Αντωνία που βλέπεις, δούλευε πιο πριν ως igrid.
Φαντασου ποσο την εχει απωθημενο ή απλα την εψαχνε!με ρωτας εμενα αν εμφανιστει καμια Τζοζεφιν ή Βικτωρια? Πετωντας θα παω! Ας πει καποιος αν γνωριζει για τη κοπελα του τυπου,πιστευω αξιζει μια βοηθεια...
 

Επισκέπτης
Φαντασου ποσο την εχει απωθημενο ή απλα την εψαχνε!με ρωτας εμενα αν εμφανιστει καμια Τζοζεφιν ή Βικτωρια? Πετωντας θα παω! Ας πει καποιος αν γνωριζει για τη κοπελα του τυπου,πιστευω αξιζει μια βοηθεια...

ούτε το ένα ούτε το άλλο. Απλά την είδα τώρα και μου αρέσει κάπως... Είναι τελικά η πρώην Igrid?
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας αγαπητοί
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.292
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα, την Τεταρτη στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα βρισκονται οι Λινα Γιασμιν, Μπιανκα και Τορι.

Η Λινα Γιασμιν:


tumblr_opc6jxavYJ1w5k7vwo1_1280.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom