Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

koel700

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Οι φωτογραφιες των παρακατω εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα, εχει κανεις συνεβρεθει με της κοπελες αυτες ?? To ρωταω διοτι ΜΙΑ κριτικη υπαρχει και αυτη ειναι για την ΧΑΡΑ και ειναι του 2007..οι υπολοιπες δεν υπαρχουν καν !!

Τινα = Χαρα = Katy = Aλισα =
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Ωπα ποαρεξηγηση.
Εγω αναφερομουνα οτι η Ιζαμπελα του Π193 δεν ειναι η Iζαμπελλα on line.
Tσεκαρα παλι προσεκτικα τα post και ειδα οτι η ερωτσηη αναφερεται στη Παουλινα απο το Izampella on line και οχι στην λαθεαυτο Ιζαμπελλα.
Δεν ξερω εαν προκειται για την ιδια κοπελα

:thumbsup:

ωραίος και για την ενημέρωση!  :rockon:

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε χθεσινη μικροβολτουλα γυρω στις 22:00 με lagonisian και mpouzoklido

Κασσανδρας 3Β : Μανια και Μαριάννα

Κασσανδρας 3 : Λαουρα

Σ. Πατση 40 : Εμμανουελλα. Νεαρη καστανοξανθη με ισια μαλλια και πλουσιο φυσικο στηθος. Ωραιο σωμα, συμπαθεστατο προσωπο. Γνωστη και σαν Αννα απο το περασμα της στα Τατοίου 58 και μετεπειτα στο Βρ. 60

Θησεως 22 : Ινα, νεαρη αδυνατη ψηλή κοκκινομαλλα

Θησεως 40 : Αποχωρουσε η Σοφια, θα αναλάμβανε η Βανέσσα, η μελαχρινη milf με την βραχνη φωνή

Θησεως 35 : Μαρια η ψηλη πανεμορφη ξανθια, αδυνατη για τα γουστα μου, αλλα αντικειμενικα κουκλάρα και Ρομπερτα η μελαμψη μελαχρινη busty με το πλουσιο φυσικο στηθος. Γνωστη σε πολλους απο την θητεια της στο Αριστοτελους 5 αλλα και το Φ104 για λιγο και το Κηφισου 60

Συγγρου 296 : Αλεξια, μελαχρινη αδυνατουλα με χτενισμα σε αφελειες. Τατουαζ στην πλατη κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης, εχω την εντυπωση οτι ειναι η Αλεξια απο το Ευνειδων 5, Αριστοτελους 5 και αλλα ιδρυματα. Δεν βαζω το χερι μου στην φωτια. Αλεξανδρα. Η Φουρειρα των φτωχων. Ειχα πολυ καιρο να την δω απο την εποχη πουε ργαζοταν στην Κασσανδρας. Ισια πλεον μαλλιά, εχει πάρει κάποια κιλάκια στην περιφερεια, που την κάνουν ακομα πιο επιθυμητη και sexy. Απο τις ομορφοτερες παρουσιες της βραδιάς.

Ισμήνης 2 : Λορελ, ή αλλοιως η γνωστη μας Εβελινα απο την αλυσιδα του Μεγαλεξανδρου. Κουκλαρα οσο ποτε. μαυρισμενη, "ντυμενη" με ζαρτιερες¨φιλικη και γλυκια. Λιλιαν μελαχρινη με ισια μαλλια, συμπαθητικη παρπυσια, Εβελυν ξανθια με ισια μαλλιά και σαρκωδη χείλη και Ελιζαμπεθ επισης ξανθια τροφαντη σχετικα. Παραφωνια ο "κυριος" επι της υποδοχης ο οποιος ηταν αποτομος, επιθετικος και αγενης.

Βουλαιγμενης 238 : Οι μεαλχρινες πιπινες Μαράια και Σοφι που είχα δει την Παρασκευη στο Βρ. 42

Συνεχεια για μπυρες στο X-Bar
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
είμαι σε δίλλημα απόψε μεταξύ πένυ Κ92Α  κ φαίη Βρ36α

τι προτείνετε????
 

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Οι φωτογραφιες των παρακατω εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα, εχει κανεις συνεβρεθει με της κοπελες αυτες ?? To ρωταω διοτι ΜΙΑ κριτικη υπαρχει και αυτη ειναι για την ΧΑΡΑ και ειναι του 2007..οι υπολοιπες δεν υπαρχουν καν !!

Τινα = Χαρα = Katy = Aλισα =

Αλίσα και Katy είναι πάρα πολύ κοντά στη πραγματικότητα, οι άλλες δεν ξέρω....

:hi:
 

koel700

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
τις εχεις επισκεφτει...λενε καθολου ??
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Καρινα κατεχάκη 8 έχει κριτικές? Αξίζει?
 

Επισκέπτης
Ισμήνης 2 : Λορελ, ή αλλοιως η γνωστη μας Εβελινα απο την αλυσιδα του Μεγαλεξανδρου. Κουκλαρα οσο ποτε. μαυρισμενη, "ντυμενη" με ζαρτιερες¨φιλικη και γλυκια.

κι αυτη εχει παχινει ομος,οχι μονο οι αλλες που ειπες.το ξερω γιατι μετραω τους κωλους μς παλαμες.
μια παλαμη παραπανω αυτη,το τρωει το φαγητο τις φενεται.
 

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
τις εχεις επισκεφτει...λενε καθολου ??

Φίλε μου αυτά είναι γούστα...
Με την katy έχω πάει, η κοπέλα προσπαθεί...εγώ δεν ξέρω Αγγλικά, αυτή δεν ήξερε Ελληνικά, τέλος πάντων εμένα δεν μου πολύ άρεσε..
Προσπαθούσε πάντως για το καλύτερο.
Είναι πολύ πρόθυμη και φιλότιμη αν αυτό σου αρκεί....
Με την Αλίσα δεν έχω πάει, αλλά λένε πολύ καλά λόγια...
Ο καθένας μας όμως είναι διαφορετικός.

:hi:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Οι φωτογραφιες των παρακατω εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα, εχει κανεις συνεβρεθει με της κοπελες αυτες ?? To ρωταω διοτι ΜΙΑ κριτικη υπαρχει και αυτη ειναι για την ΧΑΡΑ και ειναι του 2007..οι υπολοιπες δεν υπαρχουν καν !!

Τινα = Χαρα = Katy = Aλισα =

Alisa την έχω πάρει 3 φορές, όχι γιατί κάνει παπάδες, αλλά στην πίπα έρχεται στο πλάϊ, 90 μοίρες το σώμα της στο δικό σου, καλό ρούφηγμα κι όπως είναι στα 4 διπλώνει τα πόδια της κάπως που τουρλώνεται το κωλί. Ωραίο δέρμα, φτιαγμένα βυζιά...αλλά όχι κάτι που θα σου μείνει αξιομνημόνευτο.

Κέϊτυ...μπορεί και να μοιάζει ο σωματότυπος των φωτογραφιών, η φάτσα δεν ακολουθεί πάντως την ίδια γοητεία (γούστα βέβαια). Στο σεξ, εγώ δε θα ξαναψωνίσω.

για Τίνα και Χαρά δεν έχω άποψη.
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Νέες φωτογραφίες Σάρας από Μελαντίας 50!  :hi:
33.jpg

 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Aλλη ειναι η Τζινα!
Σαν Τζωρτζινα δουλευε στα Μελαντιας! :thumbsup:

Για Τζωρτζινα δεν ξέρω, εγώ νόμιζα ήταν η Τζίνα, απ τις φωτός αμέσως μου ήρθε στο μυαλό το χαρακτηριστικό βυζί. Και στις συγκεκριμένες φωτογραφίες έχει και σχεδόν ίδια πόζα...
12.jpg
http://www.triggeta3.com/assets/girls/pictures/1/karina2/10.jpg?c=1439221873[/img[/URL]]

ίσως να κάνω και λάθος, τι να πω.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Καλή η  Μariah? Τεσταριστηκε? ;)
 

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το απόγευμα ένοιωσα την ανάγκη να προσφέρω λίγη βοήθεια....
Συλλογιζόμουν: πόσο ωραίο πράγμα είναι να βοηθάς τον πλησίον σου (  :fuck1:  :fuck2: ) εξασφαλίζοντας του τον άρτο τον επιούσιο (αποσπώντας μόνο λίγη ηδονή);
Έτσι ο δρόμος με οδήγησε στη Μαράια...
Αρκετά καλή, ευδιάθετη, δεκτική, υπομονετική...
(έλαβα λίγη ηδονή)....  :orchestra:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom