Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (6 μέλη και 33 επισκέπτες)

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα μια πληροφορία για μια κοπελα με το όνομα Αλέξια που δουλεύει στα μαγαζιά:θησεως35,Συγγρού296 και εμφανίζεται ως καινούργια δεν είναι άλλη από αυτή που δούλευε πρόσφατα φωκαιας9 πάλι ως Αλέξια και την έχω ξαναδεί πιο παλιά Βριλησου55,Αριστοτελους5ενω ακόμα πιο παλιά δούλευε Μονής Προδρόμου&Φυλής δηλαδή θέλω να πω πως είναι μια γυρολογος συμπαθητική σε εμφάνιση καλή για Φυλής αλλά όχι για40€ με την έκπτωση που προτείνουν ή παραπάνω σε καμία περιπτωση.Προφανώς τα μαγαζιά ξέμειναν από κοπέλες ή κάποιες βασικές έχουν πάρει άδεια.Έτσι όμως δεν έχουμε ανανέωση έγραψα την πληροφορία για οποίον θα ήθελε να περάσει από εκεί θεωρόντας ότι θα έβλεπε μια νέα παρουσία μην περιμένει κάτι τέτοιο καλό μεσημέρι
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
Καλησπέρα μια πληροφορία για μια κοπελα με το όνομα Αλέξια που δουλεύει στα μαγαζιά:θησεως35,Συγγρού296 και εμφανίζεται ως καινούργια δεν είναι άλλη από αυτή που δούλευε πρόσφατα φωκαιας9 πάλι ως Αλέξια και την έχω ξαναδεί πιο παλιά Βριλησου55,Αριστοτελους5ενω ακόμα πιο παλιά δούλευε Μονής Προδρόμου&Φυλής δηλαδή θέλω να πω πως είναι μια γυρολογος συμπαθητική σε εμφάνιση καλή για Φυλής αλλά όχι για40€ με την έκπτωση που προτείνουν ή παραπάνω σε καμία περιπτωση.Προφανώς τα μαγαζιά ξέμειναν από κοπέλες ή κάποιες βασικές έχουν πάρει άδεια.Έτσι όμως δεν έχουμε ανανέωση έγραψα την πληροφορία για οποίον θα ήθελε να περάσει από εκεί θεωρόντας ότι θα έβλεπε μια νέα παρουσία μην περιμένει κάτι τέτοιο καλό μεσημέρι
Η συγκεκριμένη έχει γυρίσει 10-15 μαγαζιά (studio και μπουρδέλα). Είναι φίλη με τη Ρομπέρτα και τον προηγούμενο καιρό έγραφε παντού ότι ήταν Τσέχα. Τώρα όμως κατάλαβε τελικά ότι είναι Ρουμάνα.
Συμφωνω ότι για το 20άρικο της Φυλής είναι οριακά καλή περίπτωση αλλά για studio με 40,00€, είναι ανεπαρκής. Απλά διεκπεραιώνει αυτό για το οποίο μπαίνει στο δωμάτιο δίχως αξιόλογες υπηρεσίες και αποδόσεις. Την έχω δοκιμάσει στο Ευνειδών και Κωνσταντινουπόλεως 166. Το μόνο σίγουρο είναι ότι ΔΕΝ είναι καινούρια κοπέλα.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Καλησπέρα μια πληροφορία για μια κοπελα με το όνομα Αλέξια που δουλεύει στα μαγαζιά:θησεως35,Συγγρού296 και εμφανίζεται ως καινούργια δεν είναι άλλη από αυτή που δούλευε πρόσφατα φωκαιας9 πάλι ως Αλέξια και την έχω ξαναδεί πιο παλιά Βριλησου55,Αριστοτελους5ενω ακόμα πιο παλιά δούλευε Μονής Προδρόμου&Φυλής δηλαδή θέλω να πω πως είναι μια γυρολογος συμπαθητική σε εμφάνιση καλή για Φυλής αλλά όχι για40€ με την έκπτωση που προτείνουν ή παραπάνω σε καμία περιπτωση.Προφανώς τα μαγαζιά ξέμειναν από κοπέλες ή κάποιες βασικές έχουν πάρει άδεια.Έτσι όμως δεν έχουμε ανανέωση έγραψα την πληροφορία για οποίον θα ήθελε να περάσει από εκεί θεωρόντας ότι θα έβλεπε μια νέα παρουσία μην περιμένει κάτι τέτοιο καλό μεσημέρι

την έψαχνα καιρό ... ώσπου χθες διάβασα την κριτική ενός φίλου για το Συγγρού 296, και με αυτά που έγραφε πήγαινε εκεί το μυαλό μου, στην παρουσία που είχα περάσει αρκετές φορές στο Κων166β. Αλλάζει τα μαγαζιά σαν τα πουκάμισα αλλά ευτυχώς κρατάει το όνομα ''Αλέξια'' ΚΑΙ έτσι κάνει πιο εύκολη την ανεύρεση της ... την είχα τσεκάρει παλιά σε ένα στούντιο στην Συγγκρού ( δεν θυμάμαι) και από τότε μου άρεσε σαν παρουσιά ... την τίμησα ύστερα όταν ήρθε στο 20αρικο ...  δεν θα την τιμήσω σε στούντιο καθώς πιστεύω πως μόνο για λίγες αξίζει να δώσεις το καφετί ... Εβελίνα, Κλαούντια, Πένυ ...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
την έψαχνα καιρό ...   :hmm:

ώσπου χθες διάβασα την κριτική ενός φίλου για το Συγγρού 296, και με αυτά που έγραφε πήγαινε εκεί το μυαλό μου, στην παρουσία που είχα περάσει αρκετές φορές στο Κων166β.    :happy:

Ξαφνικά η καρδιά μου άρχισε να πεταρίζει...

Να το μωρό μου....  :smitten: :smitten: :smitten:

Ευτυχώς είχε κρατήσει το γλυκό ονοματάκι της: ''Αλέξια''....   :-* :-* :-*

Μου άρεσε, με τρέλλαινε, με έκανε βανάκια ...  :effemine:

Δυστυχώς όμως.....άλλαξε εκείνη μαζί μου....  :S

Κάτι περίσσευε ανάμεσα στα πόδια της....  :new_shocked:

Το τέλος μιας μεγάλης αγάπης....  :'( :'( :'( :'(

Πληγώθηκες βανάκια μου κι έτσι κατέληξες δεληγιωργοβανάκιας  :effemine: :gay:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.872
Πόντοι
5.195
κ μενα ρε συ Ξυδη!στο αλλο σαιτ λενε οτι ειναι Σερβα...
διαβάζεις που διαβάζεις ρε φίλε, μετέφερε το σωστά. Δεν είναι ντροπή. Πες ότι το διάβασες δίπλα ότι είναι η Μαξίμ από Φώκαιας να τελειώνουμε. Με μισόλογα δεν πας πουθενά
Έτσι και αλλιώς μετρημένα κουκιά είναι. Ή εδώ θα είναι γραμμένο ή δίπλα.
Ξεκολάτε ορισμένοι επιτέλους. Αφού όλοι διαβάζουμε και τα 2 σάϊτ. Μην μασάτε τα λόγια σας

ναι ναι σίγουρα... γενικά αυτό με τις εθνικότητες άστο καλύτερα. δεν έχει και καμία σημασία δηλαδή.


Μήπως Τζίνα;

Εσύ το πήγες μέσω Λαμίας Ναι είχε δουλέψει ένα φεγγάρι και σαν Τζίνα στην Καρολίνα.
Οι πληροφορίες είναι για όλους, είτε είναι γραμμένες εδώ, είτε δίπλα.

Καλό καλοκαίρι σε όλους
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
διαβάζεις που διαβάζεις ρε φίλε, μετέφερε το σωστά. Δεν είναι ντροπή. Πες ότι το διάβασες δίπλα ότι είναι η Μαξίμ από Φώκαιας να τελειώνουμε. Με μισόλογα δεν πας πουθενά
Έτσι και αλλιώς μετρημένα κουκιά είναι. Ή εδώ θα είναι γραμμένο ή δίπλα.
Ξεκολάτε ορισμένοι επιτέλους. Αφού όλοι διαβάζουμε και τα 2 σάϊτ. Μην μασάτε τα λόγια σας

Εσύ το πήγες μέσω Λαμίας Ναι είχε δουλέψει ένα φεγγάρι και σαν Τζίνα στην Καρολίνα.
Οι πληροφορίες είναι για όλους, είτε είναι γραμμένες εδώ, είτε δίπλα.

Καλό καλοκαίρι σε όλους

:jerking: :jerking:  :jerking:

Απ το βυζί την αναγνώρισα μεγάλε και είπα και 'μήπως', δεν ήμουν σίγουρος. Μη κρίνεις εκ των ιδίων τα αλλότρια και κάνε μας τη χάρη.

Είχα και δεύτερη επιλογή αλλά έπεσα μέσα με την πρώτη.  :dancing:

Σε χάλασε; Ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις πάντως.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
διαβάζεις που διαβάζεις ρε φίλε, μετέφερε το σωστά. Δεν είναι ντροπή. Πες ότι το διάβασες δίπλα ότι είναι η Μαξίμ από Φώκαιας να τελειώνουμε. Με μισόλογα δεν πας πουθενά
Έτσι και αλλιώς μετρημένα κουκιά είναι. Ή εδώ θα είναι γραμμένο ή δίπλα.
Ξεκολάτε ορισμένοι επιτέλους. Αφού όλοι διαβάζουμε και τα 2 σάϊτ. Μην μασάτε τα λόγια σας

Εσύ το πήγες μέσω Λαμίας Ναι είχε δουλέψει ένα φεγγάρι και σαν Τζίνα στην Καρολίνα.
Οι πληροφορίες είναι για όλους, είτε είναι γραμμένες εδώ, είτε δίπλα.

Καλό καλοκαίρι σε όλους
αμ δε το διαβασα διπλα παικτη!δεν εχω ιδεα κ ουτε θελω για το "διπλα",υπαρχει κ αλλη σελιδα που δειχνει κριτικες κ προγραμμα των κοριτσιωνε κ λεγεται ελληνιδεςκυριες.com

στο θεμα μας τωρα,αξιζει το κοριτσι ναι η ου?
 

tarzanbig

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
0
[
διαβάζεις που διαβάζεις ρε φίλε, μετέφερε το σωστά. Δεν είναι ντροπή. Πες ότι το διάβασες δίπλα ότι είναι η Μαξίμ από Φώκαιας να τελειώνουμε. Με μισόλογα δεν πας πουθενά
Έτσι και αλλιώς μετρημένα κουκιά είναι. Ή εδώ θα είναι γραμμένο ή δίπλα.
Ξεκολάτε ορισμένοι επιτέλους. Αφού όλοι διαβάζουμε και τα 2 σάϊτ. Μην μασάτε τα λόγια σας


[/quote]

Μην εισαι τοσο σιγουρος, οτι ολοι εχουμε χρονο, διαθεση και ορεξη να διαβαζουμε καθημερινα τους 'διπλα'.  Εξ αλλου υπαρχουν και οι παραδιπλα
 

The Chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες μια ερωτηση ενημερωτικα... Τι ειναι αυτο το GFE? ειναι και καλα girlfriend φαση;
 

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Έχω στο νου μου να βοηθήσω :zfuck: :fuck2: την Άννα από xbar, τη μικρούλα από Σερβία. Είχα βοηθήσει :knockinb: λίγους μήνες νωρίτερα αλλά ένα ατυχές γεγονός μου χάλασε τη διάθεση.
Ωραίο μωράκι πάντως, πρόθυμο, Ελληνικά δεν ξέρει, αλλά μιλάει τη γλώσσα του σώματος.
Θα κάνω μια δωρεά, μια καλή πράξη (για λίγη ηδονή)...
Θα δώσω μια δεύτερη ευκαιρία ως φιλάνθρωπος που είμαι....

 

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά έκανα τη καλή πράξη (κυριολεκτικά δεν έλαβα καθόλου ηδονή)...
σύμπτωση επαναλαμβανόμενη παύει να είναι σύμπτωση...
Την επόμενη φορά θα βοηθήσω  :zfuck: :fuck1: :fuck2:την Αλεξάνδρα....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Η ειδhσεις της χθεσινης τσαρκας :

Επαναλειτουργει το Μελαντιας 50 μετα απο πολυμηνη ανακάινηση.
Παραμένει στην ιδια αλυσιδα.
Ερgαζομενες η Ευη, η Σασα κσι η Ρια.

Προξειται να ανοιξει ξανα τις πυλες του στο κοινο το Bριλησσου 24.
Θα ειναι συνεργαζομενο/αλυσιδα μe το Βριλησσου 60 και Πειριαως 121.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom