Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

gior43

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερες το Πιππινου 118 εχει κλεισει;;; Διοτι εχω περασει κανα δυο φορε και εχει λουκετο!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Σαββατιάτικη μεσημβρινή στούντιακή περιήγηση...

Ξεκίνημα από το Ισμήνης 2...

Τακούνια...
Ωραία πόδια...
Μαύρα ζαρτιεροείδη...


Πανέμορφο πρόσωπο...Απίστευτο πιπίνι...  :cum:
Λευκό πιπινοκωλαράκι να κάνει αντίθεση με το μαύρο της στριγκάκι...  :kissass2:

Αέρινο πλάσμα...Σαν νεράιδα...

Ας προσγειωθούμε όμως ολίγον τι απότομα...

Επόμενη η Βίβιαν...


Ρε παιδιά είστε σίγουροι ότι μιλάμε για την κοπέλα των φωτογραφιών;;;  :think:

Μελαχροινός ζουμερός μπόγος με βυζάρες να ξεχειλίζουν και να συναγωνίζονται τα...γειτονικά λίπη! :S

Φάτσα που σε προκαλεί για χαστούκια,φάπες,φτυσίματα σε συνδυασμό βέβαια με την τροφαντή κωλάρα της!!!

Για τους μερακλήδες των γεματουλο-παχουλών...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Συνέχεια στο Βουλιαγμένης 238...

Ωραίο όνομα...Ίνγκριντ...


Αλλά και όμορφη κοπέλα! :boobies:

Νόστιμο μουτράκι,χαμογελαστό,παιχνιδιάρικο-το μαλλί κομμωτηρίου την μεγάλωνε και της έκοβε από την χάρη...

Μαύρα εσώρουχα,λευκή επιδερμίδα,πολύ καλό σωματάκι με ιδανικές αναλογίες...

Με κοίταξε στα μάτια (πανέμορφα - τα δικά της ρε σεις,όχι τα δικά μου ήμαρτον...) και ανταπέδωσα κοιτάζοντας το θεσπέσιο πεταχτό κωλαράκι της που το βασάνιζε ένα μικρό κομμάτι από το μαύρο εσώρουχα της.. :wanker:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Συνέχεια στο Βουλιαγμένης 238...

Ωραίο όνομα...Ίνγκριντ...


Αλλά και όμορφη κοπέλα! :boobies:

Νόστιμο μουτράκι,χαμογελαστό,παιχνιδιάρικο-το μαλλί κομμωτηρίου την μεγάλωνε και της έκοβε από την χάρη...

Μαύρα εσώρουχα,λευκή επιδερμίδα,πολύ καλό σωματάκι με ιδανικές αναλογίες...

Με κοίταξε στα μάτια (πανέμορφα - τα δικά της ρε σεις,όχι τα δικά μου ήμαρτον...) και ανταπέδωσε κοιτάζοντας το θεσπέσιο πεταχτά κωλαράκι της που το βασάνιζε ένα μικρό κομμάτι από το μαύρο εσώρουχα της.. :wanker:


χθες βράδυ πρέπει να είδα την επιβλητική μηχανή σας στην οδό κωνσταντινουπόλεως πλησίον Γκάζι ... ήσασταν εκεί ?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Συνέχεια στο Αριστοτέλους 6...

Αδέλφια μας Σέρβοι που έχετε τα καλύτερα μουνιά στην εξορία που λέγεται Ελλάδα...


Γυναικάρα,κορμάρα,ποδάρα (δύο έχει...),κωλάρα...

Με όμορφα αγνά ροζ εσώρουχα...

Ήρθε και κάθησε δίπλα μου και την κοίταζα όπως κοίταζε ο Βέγγος μια ξανθιά που είχε τα βυζιά έξω και του πετάχτηκαν τα μάτια λέγοντας:

"Μανούλαααα..."  :bigdick:
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Συνέχεια στο Αριστοτέλους 6...

Αδέλφια μας Σέρβοι που έχετε τα καλύτερα μουνιά στην εξορία που λέγεται Ελλάδα...


Γυναικάρα,κορμάρα,ποδάρα (δύο έχει...),κωλάρα...

Με όμορφα αγνά ροζ εσώρουχα...

Ήρθε και κάθησε δίπλα μου και την κοίταζα όπως κοίταζε ο Βέγγος μια ξανθιά που είχε τα βυζιά έξω και του πετάχτηκαν τα μάτια λέγοντας:

"Μανούλαααα..."  :bigdick:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πολυ περιγραφικος
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τελευταία στάση στο Τριγγέτα 3...

Πρώτη η Αλίσα...


Ναι,οκ...Κάτι άλλο;;; :sunglasses:

Ξανθό κοντοπούτανο,με ωραίο αδύνατο αλλά όχι στεγνό κορμί και με πρόσωπο που είχε κάτι απροσδιορίστα (ελαφρώς...) παράταιρο με το γενικό σύνολο...

Η Ζανέτ ήταν στο δωμάτιο και περίμενα και περίμενα ώσπου... νάτην!
Νάτην πετιέται...
Νάτην πετιέται,πετιέται και θεριεύει...  :erection:


Γλυκιά κοπέλα,παιχνιδιάρικο-πονηρό μουτράκι (εκτός της μύτης...) πλούσιο σγουρό μαλλί που της πάει και με κορμί ωραίο,ζουμερό όσο πρέπει ρε παιδί μου!

Καλή κωλάρα,με προκλητικά καπούλια, με τα ελαφριά πιασίματα της,ότι πρέπει για στήσιμο στα 4 και για χαστούκια!  :orchestra:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ωραίος dude :hi: Πανταχού παρών πιάτσες,μπουρδέλα,μασατζίδικα,στούντιο κλπ  :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
στη γερμανικη αλυσιδα γενικοτερα
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Live
Πριν απο λιγο στη μεταμεσονυχτια αλλαγη!

Κωνσταντινουπολεως 92α ΣΑΜΠΡΙΝΑ 6/10 Σχετικα νεαρη κοπελα με σγουρο μαυρο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μεσαιο στητο στηθος , μετριο σε ομορφια προσωπο , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα και τουρλωτο και ζουμερο κωλο! Δεν μου εκανε εντυπωση η Πριγκηπισσα!!! :rockon: Στις φωτογραφιες φαινεται πιο αδυνατη! :s&m_3:

Ευνειδων 5 ΑΝΤΖΕΛΑ 7/10 Νεαρη κοντη κοπελα με σχετικα ομορφο προσωπο , μεγαλο φυσικο στηθος , μακρυ μαυρο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους και σωμα με πιασηματα.Εχει τιμηθει στο παρελθον με κακες εντυπωσεις! :s&m_3: Φολα!!! :badair: ΑΠΛΟ στα 20 ευρω

Ηλια Ηλιου 82 ΛΕΝΑ 6/10 Ξανθια μιλφ με κοντο αγορε μαλλι , σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , ψηλη  και σωμα με πιασηματα κυριως στην περιφερεια και τον κωλο.Δευτερη κοπελα ηταν η ΣΟΦΙ 5/10 Μελαχρινο μιλφ με μακρυ μαλλι , κανονικο αναστημα , αδιαφορο προσωπο και παχουλο σωμα με μπουταρες!

Βριλησσου 36 ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 8/10 Νεαρη ξανθια κοπελα με μακρυ μαλλι , ομορφο και προστυχο προσωπο , μικρα στητα βυζακια και ωραιο αδυνατο κορμι! :cum: :erection: Δευτερη κοπελα ηταν η ΦΑΙΗ 7/10 Νεαρη μελαχρινη κοπελα με μακρυ μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο , στητο στηθος και ωραιο αδυνατο κορμι.Χανει λιγο στο προσωπο για τα προσωπικα μου γουστα

Βριλησσου 36α ΜΑΡΚΕΛΛΑ 8/10 Νεαρη κοπελα με σχετικα ομορφο προσωπο , μακρυ μαυρο μαλλι , κανονικο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι! Δευτερη κοπελα ηταν η ΜΙΧΑΕΛΛΑ 7/10 Νεαρη κοπελα με μετριο προς αδιαφορο προσωπο για τα προσωπικα μου γουστα , μακρυ μαυρο μαλλι , κανονικο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι.Θεωρω οτι η Μαρκελλα ειναι πιο εμφανισιμη.

Βριλησσου 42 ΣΟΦΙΑ 8/10 Σχετικα νεαρη ξανθια κοπελα με μακρυ μαλλι , ομορφο και προστυχο προσωπο :erection: με εντονα Σλαβικα χαρακτηριστικα , κοντη και σωμα με πιασηματα κυριως στην περιφερεια.Εχει καυλιαρικο προσωπο αλλα χανει λιγο στο σωμα.

Βριλησσου 46 Κλειστο!

Βριλησσου 60 οροφος ΣΑΜΠΡΙΝΑ 7/10 Νεαρη μελαχρινη κοπελα με σχετικα ομορφο και γλυκο προσωπο , μεσαιο στηθος , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , σχετικα ψηλη και σωμα με πιασηματα.Μοιαζει στο προσωπο με την Σαμπρινα απο Βεργας 3 αλλα αυτη εχει καλυτερο σωμα.

Βριλησσου 60 υπογειο ΣΥΛΒΙΑ 8/10 Ελληνιδα κατα δηλωσει της τσατσας.Νεαρη κοπελα με ξανθο μακρυ μαλλι , κανονικο αναστημα , ομορφο και προστυχο προσωπο και ωραιο αδυνατο κορμι! :wanker: Καλη περιπτωση εμφανισιακα! Δευτερη κοπελα ηταν η  ΒΑΝΕΣΣΑ 8/10 με μακρυ σγουρο ξανθο μαλλι , κοντη , ομορφο  αγγελικο προσωπο και ωραιο αδυνατο κορμι! Και αυτη μου αρεσε εμφανισιακα!  :bigdick:
:hi:
 

captain mortimer 7

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Live


Βριλησσου 36α ΜΑΡΚΕΛΛΑ 8/10 Νεαρη κοπελα με σχετικα ομορφο προσωπο , μακρυ μαυρο μαλλι , κανονικο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι!
η γνωστη μαρκελα ειναι (ξανθια με γυαλλια) ;  η αλλη με τ ιδιο ονομα ;  :huh:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
η γνωστη μαρκελα ειναι (ξανθια με γυαλλια) ;  η αλλη με τ ιδιο ονομα ;  :huh:
Καλημέρα ξανθιά με γυαλιά αδύνατη αρκετά ηταν η νεαρη Τζέσικα απο Βουλγαρια που δεν εμφανίζεται τον τελευταιο καιρό στα μαγαζιά αυτα. Εγώ μια φορά που την δοκιμασα στη Βριλησσού έμεινα ευχαριστημένος είχε ωραίο στυλακι
 

σκυλος-μαυρος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα ξανθιά με γυαλιά αδύνατη αρκετά ηταν η νεαρη Τζέσικα απο Βουλγαρια που δεν εμφανίζεται τον τελευταιο καιρό στα μαγαζιά αυτα. Εγώ μια φορά που την δοκιμασα στη Βριλησσού έμεινα ευχαριστημένος είχε ωραίο στυλακι

Αυτή ρώτημα  Αν έχει δει κανεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom