Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
πηγα για πρωτη φορα στο νεο στην ΜΕταμορφωση το Golden. ΛΟιπον αυτη η Ευη ειναι φοβερη καυλα!! Ελληνιδα πιτσιρικα πολυ ομορφη και παρα πολυ ωραιο σωμα με βυζια φυσικα μετρια. Καυλα Ελληνιδα! Στο δωματιο δειχνει λιγο απειρη και στα μειων επιπσης οτι δεν κανει ελευθερο στοματικο. Αλλα κανει πρωκτικο που παει για επομενη φορα που θα ξαναπαω. Εμενα και να μην κανει παπαδες στο δωματιο στα παπαρια μου αν ειναι μουναρα αλλα αν βελτιωθει θ 'αφησει εποχη!
 

Randall

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
35
Πόντοι
0
[move] :)  :)  :)   28/7/14 έως και 3/8/14 :)  :)  :)[/move]


Κασσανδρας 3(κατω): Έλενα - Έλενα - Λουίζα
Κασσανδρας 3(πανω): κλειστό
Κασσανδρας 4(πανω): κλειστό - κλειστό - Άννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):  Νάνση  - Λαουρίτα - Λαουρίτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) κλειστό - Ελένη - Ελένη
Κασσανδρας 6: κλειστό - Ιρένα - Ιρένα
Κασσανδρας 8Γ:    κλειστό - Μαρίνα/Bάλια - Βάλια/Μαρίνα/Βανέσα/Κωνσταντίνα
Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ράνια/Σοφία/Ανίσα/Τάνια - Τάνια/Ανίσα
Σολωμού 32Α: Μπιάνκα - Μπιάνκα

Στις βάρδιες παραπανω δεν φαινεται πουθενα η Μονικα. Στο σιτε ομως φαινεται οτι δουλευει κανονικα. Τι ισχυει???
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
Μικρή τσάρκα με τον Piatsas για να δούμε μερικές κοπέλες και όχι μόνο. Έτσι λοιπόν μετά από μάσα είδαμε τα εξής:

Τριγγετα 3: Ζωή, μελαχρινή κοπέλα με 3αρι στήθος κανονικό σώμα.

Αριστοτέλους 6: Μπιανκα, καστανή κοπέλα πολύ όμορφη, στρογγυλό κωλαρακι και ωραίο στήθος. Από τις πιο όμορφες παρουσίες.

Αριστοτέλους 5: Κορίνα μελαχρινή ψηλή κοπέλα με ωραίο κορμί, Αλεξία η γνωστή από το Ευνηδων στουντελο, μελαχρινή με μικρό στήθος, και άλλη μια κοντή αδιάφορη.

Κων/πόλεως 92Α: Ξένια, ξανθιά κοπέλα με όμορφο πρόσωπο ωραίο κωλαρακι, μικρό στήθος. Ωραία παρουσία

Λ. Αθηνών 204: Κρυσταλ, η κοκκινομάλα που έχει κλέψει καρδιές. Ωραίο σώμα με 3αρακι στήθος και ωραίο κωλο.

Κασσάνδρας 3 κάτω: η Ζέτα που επέστρεψε ανανεωμένη.
Μαζί της η Λουίζα, δεν μας έκανε την τιμή

Κασσάνδρας 3 πάνω. Ο γνωστός υπηρέτης από Διδύμου 8 πάνω ντυμένος στα άσπρα, σαν γιατρός που ετοιμάζεται να σε ακρωτηριασει μας παρουσίασε την Αλινα, ξανθιά μιλφ τρανς. Τρομακτικό το όλο σκηνικό.

Κασσάνδρας 4γ: Βανεσσα και Ελένη αδύνατες κοπέλες στο μέσο όρο
4α: Άννα η γνωστή καλλονή του ομίλου
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
μετα απο χρονια μια βολτιτσα σε ενα στουντιο μηπως κ πετυχω κατι που μου κανει. στουντιο 46 νομιζω (η 48 κατι τετοιο) πολυγωνο περιφεριακο απανω. 2 κολλητα εχει. το αριστερο βγηκε μια χαλια. στο δεξι ειχε 2 μωρακια το ενα ψιλοχαλια σωμα (καλα σωματακια γενικα αλλα στραπατσαρισμενα, πεσμενα που λεμε απροσεχτα) το αλλο καλυτερο αλλα ηρθε στον καναπε να μου τον πιασει για να με πεισει, κ αυτο κατευθειαν με απετρεψε.. μου τη σπανε αυτα.. ο τσατσος κυριλε καλος αλλα μου λειει, πια θα παρεις τελικα? λε κ του ειπα πως θα παρω καποια.. νταξει σε σχεση με αλλους καλουτσικος ηταν χαχα.. με λιγα λογια δεν αξιζει με τη ΚΑΜΙΑ  ομως να δωσεις 50ε σε στουντιο που δεν καταλαβαινω την διαφορα που εχει απο τα μπυρδελα.. και καλα πιο καθαρα? ε αν ειναι να πληρωσει καποιος τη μυρωδια 30ε πιο ακριβα τοτε ειναι στην δικη του κριτικη! παντως απογοητευτηκα! ισως αυριο μεσημερακι που ξυπνησω επισκεφτω κανα μπουρδελακι μετα απο χροοονια εκτος αν εχει καποιος καμια καλη προταση απο αυτα τα μασατζικδικα που παιζουν και γλωσσοφιλα πιπες ακαποτες κτλ
καλημερα παιδες!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Το νεο στουντιο δεν ειναι των Γερμανων.  ;)
Ηταν παλια "γερμανιδα" η Συλβια με το ονομα Τζουλη (και οχι Τζουλια)

Ή Σύλβια σήμερα βλέπω δουλεύει Κατεχάκη 5 , να υποθέσω λοιπόν ότι το νέο στούντιο στην Μεταμόρφωση ανήκει στον όμιλο Μελαντίας  :think: ?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ή Σύλβια σήμερα βλέπω δουλεύει Κατεχάκη 5 , να υποθέσω λοιπόν ότι το νέο στούντιο στην Μεταμόρφωση ανήκει στον όμιλο Μελαντίας  :think: ?
Ναι.
Το Golden ανηκει στον ομιλο Μελαντιας κλπ.

;) ;) ;) ;)
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
Επειδη εγινε ενα λαθος, παρακαλουμε πολυ τον πελατη, που περασε απο το Βουρβαχη 19 αναμεσα στις 8 και 10 το βραδυ στις 4 Αυγουστου να περασει ξανα στη βαρδια της ιδιας κοπελας για να του επιστρεψουμε τα ρεστα του. Ευχαριστουμε πολυ και συγνώμη. 
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
[size=10pt][size=10pt]Βάλια[/size][/size]  απλά
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:!!!!

 

Συνημμένα

  • balia.jpg
    balia.jpg
    65,7 KB · Εμφανίσεις: 16

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Για να μου φυγει μια απορια,
Η Ζωη της αλυσιδας Μελαντιας-Κ5 κλπ, μας ειναι γνωστη απο αλλα μαγαζια; αν καποιος θυμαται(ο Αρχηγος σιγουρα θυμαται...αλλα δε μας λεει τι χαπια παιρνει για το μνημονικο) ας ενημερωσει.
Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Συνημμένα

  • Ζωη.jpg
    Ζωη.jpg
    234 KB · Εμφανίσεις: 65

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Για ν
α μου φυγει μια απορια,
Η Ζωη της αλυσιδας Μελαντιας-Κ5 κλπ, μας ειναι γνωστη απο αλλα μαγαζια; αν καποιος θυμαται(ο Αρχηγος σιγουρα θυμαται...αλλα δε μας λεει τι χαπια παιρνει για το μνημονικο) ας ενημερωσει.
Ευχαριστω εκ των προτερων...
Ειναι η Ζωη που εργαστηκε προ καιρου στο Φυλης 84 και στην συνεχεια στον ομιλο Κασσανδρας και το Ιερα Οδος 66.
Ελληνογερμανιδα milf με μετριο service απο φημες, μιας και δεν εχω προσωπικη αποψη.
Και ΔΕΝ  παιρνω χαπια.  :2funny:
Η συνεχης τριβη με βοηθαει να θυμαμαι.

ΥΓ: Θα ηταν ανεντιμο εαν δεν ελεγα οτι την απαντησηγια την "ταυτοτητα" της Ζωης τηνωφειλω στον φιλο μου PIATSA.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η συνεχής τριβή θα σου κόστιζε πολλά παντελόνια!! :2funny: :2funny: :2funny:
Μάλλον επαφή θα εννοείς.
 

exigusto

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια με καπια Μαντόνα τούμπανο ξανθιά ψιλή που είδα χθες βράδυ στην Κωνσταντινουπόλεως 92 πάνω ξέρει κανείς κάτι γιατί μου είπαν θα είναι και σήμερα και αύριο. Ηταν πολύ καυτά η κοπέλα αλλά κάποιος εμπειρία στο δωμάτιο με ενδιαφέρει.
Ευχαριστώ.
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Παιδια με καπια Μαντόνα τούμπανο ξανθιά ψιλή που είδα χθες βράδυ στην Κωνσταντινουπόλεως 92 πάνω ξέρει κανείς κάτι γιατί μου είπαν θα είναι και σήμερα και αύριο. Ηταν πολύ καυτά η κοπέλα αλλά κάποιος εμπειρία στο δωμάτιο με ενδιαφέρει.
Ευχαριστώ.

Αν ειναι η Μαντονα που ηταν μεχρι πριν απο λιγο καιρο κασσανδρας , μπες .... μιλάμε δυναμιτης ......
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
164
Like
422
Πόντοι
21
Παιδια με καπια Μαντόνα τούμπανο ξανθιά ψιλή που είδα χθες βράδυ στην Κωνσταντινουπόλεως 92 πάνω ξέρει κανείς κάτι γιατί μου είπαν θα είναι και σήμερα και αύριο. Ηταν πολύ καυτά η κοπέλα αλλά κάποιος εμπειρία στο δωμάτιο με ενδιαφέρει.
Ευχαριστώ.
Μπες φίλε είναι αστερι
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
:tits2:

Πεμπτη,Παρασκευή ,Σάββατο και Κυριακή
17:00 με 23:30
Μαρινα&Βαλια
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    120,9 KB · Εμφανίσεις: 84
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom