Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

johnvais

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνηστές!!
Εχουμε ενημέρωση για Κατεχάκη σήμερα πρωινή βάρδια ποιό άτακτο πορνίδιο δουλεύει? Λεω να το επισκεύτω κατα τις 14:30.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

FRM

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
114
Κριτικές
48
Like
88
Πόντοι
11
Καλημέρα συναγωνηστές!!
Εχουμε ενημέρωση για Κατεχάκη σήμερα πρωινή βάρδια ποιό άτακτο πορνίδιο δουλεύει? Λεω να το επισκεύτω κατα τις 14:30.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Φιλε johnvais
Εαν ειναι να πάιξεις με τη Κορίνα (ξανθιά, λεπτή με τατου στο κώλο) βαλε σχολια μετά
γιατι οι γνώμες διίστανται 
Καλο βόλι  :uzi:
 

johnvais

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγινε συναγωνηστη!  :rockon: :rockon: :rockon: Θα ενημερωσω για τα καθεκαστα!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
..άντε, να βλέπουμε νέο αίμα
στο θρεαντ!!!  :grin:  :rockon:  :rockon:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Διαβαζα το Εθνος και πισω στις αγγελιες εγραφε για νεο στουντιο στο Γκαζι Ιακχου 7Α διπλα στην Εθνικη Τραπεζα της Ιερας Οδου. Ξερει κανεις τιποτα? Πρεπει να παμε για σκαουτινγκ.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Διαβαζα το Εθνος και πισω στις αγγελιες εγραφε για νεο στουντιο στο Γκαζι Ιακχου 7Α διπλα στην Εθνικη Τραπεζα της Ιερας Οδου. Ξερει κανεις τιποτα? Πρεπει να παμε για σκαουτινγκ.

[size=14pt]ΝΕΟ STUDIO[/size]

[size=18pt]Ιάκχου 7Α  -  Κεραμεικός[/size]


Αυτό το τιμημένο μέλος bourdeliaris1984 σαν πορνολαγωνικό που είναι ανακάλυψε πρόσφατα στην εφημερίδα το συγκεκριμένο στουντιάκι οπότε πήγαμε για να το ανακαλύψουμε σαν να'μασταν οι Κολόμβοι της αμαρτίας!

Η Ιάκχου είναι κάθετη στην Ιερά οδό πίσω ακριβώς απ'το κτίριο της εθνικής τράπεζας.Θα δείτε γραμμένο με μεγάλα ροζ γράμματα τη λέξη "STUDIO".Μπορείτε να πάτε πολύ έυκολα και με συγκοινωνία.. παίρνοντας την γραμμή Αεροδρόμιο-Αιγάλεω θα κατέβετε στην στάση "Κεραμεικός".. Εκεί υπάρχει η οδός Βουτάδων που έχει και τα πολλά μαγαζιά και την οποία θα πάρετε προς τα πάνω(προς την Πειραιώς).Το 2ο η 3ο στενό είναι η Ιάκχου.

Δυστηχώς την ώρα που πήγαμε (00.10) ήτανε κλειστό απ'ότι μας είπε και ένας περίεργος αλλοδαπός που μπαινόβγαινε από κει.Ωστόσο τραβήξαμε κάνα δυο φωτογραφίες η οποίες δεν είναι πολύ καλής ανάλυσης γιατί είναι από κινητό.



όπως φαίνεται από Ιερά οδό..


από τα αριστερά..




από τα δεξιά..


 

Wizart

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Eχουμε τηλεφωνο απο το studio στον κηφισο;
Οποιος το εχει ας μου το στειλει σε pm παρακαλω!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
[size=14pt]ΝΕΟ STUDIO[/size]

[size=18pt]Ιάκχου 7Α  -  Κεραμεικός[/size]


Αυτό το τιμημένο μέλος bourdeliaris1984 σαν πορνολαγωνικό που είναι ανακάλυψε πρόσφατα στην εφημερίδα το συγκεκριμένο στουντιάκι οπότε πήγαμε για να το ανακαλύψουμε σαν να'μασταν οι Κολόμβοι της αμαρτίας!

Η Ιάκχου είναι κάθετη στην Ιερά οδό πίσω ακριβώς απ'το κτίριο της εθνικής τράπεζας.Θα δείτε γραμμένο με μεγάλα ροζ γράμματα τη λέξη "STUDIO".Μπορείτε να πάτε πολύ έυκολα και με συγκοινωνία.. παίρνοντας την γραμμή Αεροδρόμιο-Αιγάλεω θα κατέβετε στην στάση "Κεραμεικός".. Εκεί υπάρχει η οδός Βουτάδων που έχει και τα πολλά μαγαζιά και την οποία θα πάρετε προς τα πάνω(προς την Πειραιώς).Το 2ο η 3ο στενό είναι η Ιάκχου.

Δυστηχώς την ώρα που πήγαμε (00.10) ήτανε κλειστό απ'ότι μας είπε και ένας περίεργος αλλοδαπός που μπαινόβγαινε από κει.Ωστόσο τραβήξαμε κάνα δυο φωτογραφίες η οποίες δεν είναι πολύ καλής ανάλυσης γιατί είναι από κινητό.
 

bravo !!!!!!!!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Χτές ξημερώματα πέρασα από Καρέα 30. Εκεί βρήκα τη Μάρω την οποία και πιτσίλισα. Ωραίο σώμα, βυζί καλό 2,5 και φοβερή κωλάρα την οποία πρέπει να έχει παραγγείλει κατευθείαν από την Αφρική. Τουρλωτός και πέτρινος.
Στο δωμάτιο έμεινα έκπληκτος, όχι τόσο για την αποδοσή της στο γαμησι όσο για την συμπεριφορά της. Μακράν η πιο ευγενική και καλοσυνάτη επαγγελματίας που έχω γνωρίσει. Τα ψιθυρίσματα της με απογείωσαν ενώ η βιασύνη δεν υπάρχει στο λεξιλογιό της (παρόλο που ήμουν ο τελευταίος πελάτης και η ώρα είχε πάει 7). Πίπα κλασσική, ανεβηκε απο πάνω και πισοκολλητό.
 

mounomaxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
        Λίνα η ορεξάτη
Λοιπόν.. Είχα ήδη κάνει μια βόλτα στα αδυσόπητα σπιτάκια της ηδονής πριν αποφασίσω να εισέλθω περιπου στις 12. Με την τσατσά δεν είπαμε πολλα πράγματα και απο οτι ειδα ηταν αξιοπρεπέστατη.Πλέρωσα και μπήκα στο δωμάτιο.Το κρέβατι γερό, υγρά μαντιλάκια για καθαριότητα και το δωμάτιο καθ'όλα καθαρό(αν και έλειπε μια καρέκλα για να εναποθέσω τα υπάρχοντα μου). Μπαινει το Λινάκι στο δωμάτιο(άγνωστης προέλευσης) με το βρακάκι τον στηθόδεσμο της και ένα πολύ όμορφο χαμόγελο.Με χαιρετάει και με αρκετή διάθεση κάθεται δίπλα μου και αρχίζουν τα χαιδολογήματα.Η πεολυχεία ήταν άκρως ικανοποιητική αλλά όχι κάτι τρομερό.Της βγάζω τα εσώρουχα και ξεκινάμε.Τοποθετούμαστε και αρχίζουμε το ιεραποστολικό που αν και δεν διήρκησε πολύ ήταν πολύ καλή εισαγωγή.Στη συνέχεια για την διευκόλυνση μου καθήσε απο πάνω μου και ανέλαβε καθήκοντα. Πολύ ενεργητικές περιστροφές, δείγμα της αφοσίωσης της στην εργασία της. Κάτα την πραγμάτωση της στάσης αυτής με κοίταζε στα μάτια και ο αισθησιασμός ήταν διάχυτος χωρίς ιδιαίτερα δείγματα προσποίησης.Ακολούθως, μετά απο δαπάνη αρκετού υδρώτα και αρκετής εντονης σωματικής προσπάθειας επικεντρωνόμαστε στην αγαπημένη μου στάση.Είχε φτάσει η ώρα να αντιμετωπίσω τον εντόνως προκλητικό οπίσθιο της άτακτης αυτής γυνής(και βέβαια απο την ορθή οδο).Το καθαρό και απαλό της δερματάκι ήταν ιδανικο για χάιδεμα.Μετά απο χρονικό διάστημα περίπου 6-8 λεπτών στη στάση αυτή τελείωσα.Η γυνή ομως αυτη παρέμεινε ωστε να στραγγίξουν όλα τα υγρα μου μεσά στο προστατευτικό πορνοκαπελάκι προσφέροντας ακόμα περισσότερη ικανοποίηση.Μετά την ολοκλήρωση της πορνοπράξης παρέμεινε περίπου 1,5 λεπτό στο δωμάτιο και είπαμε δυο πορνοκουβεντούλες.Το Λινάκι το συνιστώ ανεπιφύλακτα μιας και με ικανοποίησε τα μέγιστα.Σίγουρα θα ξαναεμπιστευθώ καποια φορα τις υπηρεσίες της. Συγχαρητάρια στο σπιτάκι και στην υπάλληλο.Χαιρετώ σας.
Η ΕΝΗΜΈΡΩΣΗ ΚΑΤΑΤΈΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ STUDIO.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
        Λίνα η ορεξάτη
Λοιπόν.. Είχα ήδη κάνει μια βόλτα στα αδυσόπητα σπιτάκια της ηδονής πριν αποφασίσω να εισέλθω περιπου στις 12. Με την τσατσά δεν είπαμε πολλα πράγματα και απο οτι ειδα ηταν αξιοπρεπέστατη.Πλέρωσα και μπήκα στο δωμάτιο.Το κρέβατι γερό, υγρά μαντιλάκια για καθαριότητα και το δωμάτιο καθ'όλα καθαρό(αν και έλειπε μια καρέκλα για να εναποθέσω τα υπάρχοντα μου). Μπαινει το Λινάκι στο δωμάτιο(άγνωστης προέλευσης) με το βρακάκι τον στηθόδεσμο της και ένα πολύ όμορφο χαμόγελο.Με χαιρετάει και με αρκετή διάθεση κάθεται δίπλα μου και αρχίζουν τα χαιδολογήματα.Η πεολυχεία ήταν άκρως ικανοποιητική αλλά όχι κάτι τρομερό.Της βγάζω τα εσώρουχα και ξεκινάμε.Τοποθετούμαστε και αρχίζουμε το ιεραποστολικό που αν και δεν διήρκησε πολύ ήταν πολύ καλή εισαγωγή.Στη συνέχεια για την διευκόλυνση μου καθήσε απο πάνω μου και ανέλαβε καθήκοντα. Πολύ ενεργητικές περιστροφές, δείγμα της αφοσίωσης της στην εργασία της. Κάτα την πραγμάτωση της στάσης αυτής με κοίταζε στα μάτια και ο αισθησιασμός ήταν διάχυτος χωρίς ιδιαίτερα δείγματα προσποίησης.Ακολούθως, μετά απο δαπάνη αρκετού υδρώτα και αρκετής εντονης σωματικής προσπάθειας επικεντρωνόμαστε στην αγαπημένη μου στάση.Είχε φτάσει η ώρα να αντιμετωπίσω τον εντόνως προκλητικό οπίσθιο της άτακτης αυτής γυνής(και βέβαια απο την ορθή οδο).Το καθαρό και απαλό της δερματάκι ήταν ιδανικο για χάιδεμα.Μετά απο χρονικό διάστημα περίπου 6-8 λεπτών στη στάση αυτή τελείωσα.Η γυνή ομως αυτη παρέμεινε ωστε να στραγγίξουν όλα τα υγρα μου μεσά στο προστατευτικό πορνοκαπελάκι προσφέροντας ακόμα περισσότερη ικανοποίηση.Μετά την ολοκλήρωση της πορνοπράξης παρέμεινε περίπου 1,5 λεπτό στο δωμάτιο και είπαμε δυο πορνοκουβεντούλες.Το Λινάκι το συνιστώ ανεπιφύλακτα μιας και με ικανοποίησε τα μέγιστα.Σίγουρα θα ξαναεμπιστευθώ καποια φορα τις υπηρεσίες της. Συγχαρητάρια στο σπιτάκι και στην υπάλληλο.Χαιρετώ σας.
Η ΕΝΗΜΈΡΩΣΗ ΚΑΤΑΤΈΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ STUDIO.

Σεβασμός στον ανερχόμενο αυτόν μπουρδελιάρη και τιτανόκαυλο χύστη του πουτανάριου έρωτα!Δε λες όμως ποιος σε προστάτευσε από τις σειρήνες της ηδονής και σέ καθοδήγησε στα άδυτα της ακολασίας!!

Ένα μεγάλο πορνομπράβο :)
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
παιδες την παρασκευη επαθα τρελλη ητα καθως πηγα στην πηγη και δεν ηπια....
παω δροσο 97 οπου ειχε μολις κλεισει αφου εγινε εφοδος .... ειχε γιαννα και αντζελα μαζι ... ισως γιαυτο να το κλεισαν .... αλλα τωρα μαλλον δεν ξερω αν τις ξαναδουμε γιατι από τοτε δεν ξανανοιξε .... αντε γεια ... και ηταν καλα και υπάκοα πουτανιδια...!!! :'( :'(
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα ενημερωση για σημερα το πρωι

συγγρου 144 μαντυ
τριγκετα αντζελικα
φραντζη μαργκο το απογευμα καρολινα
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
παιδες την παρασκευη επαθα τρελλη ητα καθως πηγα στην πηγη και δεν ηπια....
παω δροσο 97 οπου ειχε μολις κλεισει αφου εγινε εφοδος .... ειχε γιαννα και αντζελα μαζι ... ισως γιαυτο να το κλεισαν .... αλλα τωρα μαλλον δεν ξερω αν τις ξαναδουμε γιατι από τοτε δεν ξανανοιξε .... αντε γεια ... και ηταν καλα και υπάκοα πουτανιδια...!!! :'( :'(

Επιβεβαιώνω κι εγώ, το μαγαζί είναι κλειστό ακόμα...
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα..ξερει κανεις ποιες κοπελες ειναι τωρα καρεα 30 και φρατζη 47..??
 

man29

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
14
Like
7
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά

αν πέρασε κανείς απο Καρέα Σήμερα 20/5 το μεσημεράκι ας μας πει ποια κοπέλα είναι.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τριγγετα και συγγρου 144 τι παιζει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom