Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

Randall

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
35
Πόντοι
0
Λαγέ, σε συνέχεια κουβέντας μας για τη Μόνικα Σέρβα... χθές κατάφερα και την συνάντησα... Ήταν πολύ ευχάριστη... μπήκε μέσα με ενα χαμόγελο τρελό και με πού διάθεση... Με είχες ψιλοτρομάξει λίγο η αλήθεια ειναι... αλλα ευτυχώς πέρασα σούπερ (βυζάρεεεες). ΄Σίγουρα θα την ξανασυναντήσω. Αλλού παρολίγο να φάω φόλα... Αμστερνταμ βιτρίνες. Οποτε βρώ χρόνο θα γράψω για αυτή την εμπειρία.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Λαγέ, σε συνέχεια κουβέντας μας για τη Μόνικα Σέρβα... χθές κατάφερα και την συνάντησα... Ήταν πολύ ευχάριστη... μπήκε μέσα με ενα χαμόγελο τρελό και με πού διάθεση... Με είχες ψιλοτρομάξει λίγο η αλήθεια ειναι... αλλα ευτυχώς πέρασα σούπερ (βυζάρεεεες). ΄Σίγουρα θα την ξανασυναντήσω. Αλλού παρολίγο να φάω φόλα... Αμστερνταμ βιτρίνες. Οποτε βρώ χρόνο θα γράψω για αυτή την εμπειρία.
Αντε επιτέλους ακομα ενας που πέρασε καλά με την Μονικα.
Σε κάποια στιγμη νομισα οτι ημουνα ο μονος.....

:grin: :grin: :grin: :grin:
 

kgrod

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το θησεως35 εχω την εντυπωση πως δεν ανηκει πλεον στους γερμανους.......οπως επισης δεν βλεπω και το καινουργιο στο καματερο το fever......γενικως πρεπει να εχουμε ανακαταταξεις......
 

periferomenos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, καλή χρονιά.

Είδα πως στο Μελαντίας 50 εμφανίζεται η Τζίνα, ως Νατάσα Σέρβα από Κροκεών. Η Νατάσα έχει σταματήσει εδώ και αρκετό καιρό, έτσι έχει γράψει και η ίδια στο φόρουμ. Το κορίτσι της φωτογραφίας κάτι μου λέει, πρέπει να εργαζόταν παλιότερα στην ίδια "αλυσίδα" (Κατεχάκη 5, Μελαντίας 50 κλπ) αλλά όχι ως Νατάσα. Τελικά τι γίνεται? Επέστρεψε η Νατάσα, ή πρόκειται για επικοινωνιακό τρικ ?   

Τρ 14/01
0:00 - 20:00: Pία (Ελληνίδα)
10:00 - 20:00: TZINA (natasa serva apo krokeon)
20:00 - 06:00: Μελίντα
20:00 - 06:00: Αλίσια
(exra full programa)

 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.054
Πόντοι
5.435
Που δουλευει αυτη και δεν την βρισκω πουθενα? Καπου διαβασα οτι θα εφευγε για λιγο καιρο, ειναι αληθεια? Αν ναι, ξερει κανεις ποτε επιστρεφει?
την τελευταί φορά που την επισκέφτηκα πριν τα Χριστούγεννα, είπε ότι θα γύριζε μετά τις 15 Γενάρη
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παλιότερα, είχα ρίξει μαύρο, στους Γερμανοί. Ξαναέδωσα μιά ευκαιρία, αλλά φαίνεται ότι μερικά πράματα δεν αλλάζουν.

Πληρώνω 69 και αντί να γλύφω μουνί, έγλυφα κοιλίτσα ! Μού είχε ανέβει η καριόλα στο κεφάλι και για να φτάσει η γλώσσα στο μουνί, έπρεπε να την κάνω γραβάτα !
Κατά τα άλλα, ωραία γάμησα !

Τώρα έχω κάτσει και κάνω ασκήσεις επιμήκυνσης ! Οχι του μορίου, αλλά του γλωσσαρίου μου !
Που θα πάει,...θα τη γλύψω την καριόλα !


Μη με ρωτάτε ποιά ! Δεν είμαι σπιούνος !
Μη με ρωτάτε πού !  Δεν έχω Τζι-Πι-Ες !
Μη με ρωτάτε πότε ! Είμαι παλαιο-ημερολογίτης !

Κριτική θα γράψω, όταν βρώ την μούσα μου (την πολύτροπο)

Αυτά !  :tickedoff:
Την επόμενη φορά να πάρεις το πρόγραμμα του 71 (περιέχει μόνο γλειφομούνι).......
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
γιατί?? πάντως κατά της 18:00 ήταν ανοικτό...
Τι ερώτηση είναι αυτή ρε Λαγέ.....γιατί?????(γιατί η γάτα έχει ένα αυτί).....
και τη απάντηση είναι αυτή.....κατά τις 18.00 ήταν ανοικτό...το 18.00 ανήκει σε άλλη μέρα δεν ανήκει στο χθές??? Δε σε ρώτησε τι ώρα ήταν ανοικτό...... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
το θησεως35 εχω την εντυπωση πως δεν ανηκει πλεον στους γερμανους.......οπως επισης δεν βλεπω και το καινουργιο στο καματερο το fever......γενικως πρεπει να εχουμε ανακαταταξεις......
ΓΆΤΟΣ είσαι το θησέως 35 έχει αποσπαστεί από εμάς εμείς είμαστε στο Ηρώων Πολυτεχνείου 37 Ηλιούπολη, Ισμήνης 2 Δάφνη, Τριγγέτα 3 Ν.Κόσμος, Συγγρού 144 και X-BAR, Κατεχάκη 8 Ν.Ψυχικό και Λεωφόρο Αθηνών 204 ΕΝΏ ΣΎΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΝΟΊΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ για το οποίο θα σας ενημερώσουμε εγκαίρως σε ένα χώρο 300 τ.μ. με δικό του χώρο στάθμευσης σε πολύ κεντρικό σημείο.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
ΓΆΤΟΣ είσαι το θησέως 35 έχει αποσπαστεί από εμάς εμείς είμαστε στο Ηρώων Πολυτεχνείου 37 Ηλιούπολη, Ισμήνης 2 Δάφνη, Τριγγέτα 3 Ν.Κόσμος, Συγγρού 144 και X-BAR, Κατεχάκη 8 Ν.Ψυχικό και Λεωφόρο Αθηνών 204 ΕΝΏ ΣΎΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΝΟΊΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ για το οποίο θα σας ενημερώσουμε εγκαίρως σε ένα χώρο 300 τ.μ. με δικό του χώρο στάθμευσης σε πολύ κεντρικό σημείο.
Για λεγε, για λεγε.....
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
ΓΆΤΟΣ είσαι το θησέως 35 έχει αποσπαστεί από εμάς εμείς είμαστε στο Ηρώων Πολυτεχνείου 37 Ηλιούπολη, Ισμήνης 2 Δάφνη, Τριγγέτα 3 Ν.Κόσμος, Συγγρού 144 και X-BAR, Κατεχάκη 8 Ν.Ψυχικό και Λεωφόρο Αθηνών 204 ΕΝΏ ΣΎΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΝΟΊΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ για το οποίο θα σας ενημερώσουμε εγκαίρως σε ένα χώρο 300 τ.μ. με δικό του χώρο στάθμευσης σε πολύ κεντρικό σημείο.


To Καματερο έκλεισε ή το πήρε άλλος;
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Αντε επιτέλους ακομα ενας που πέρασε καλά με την Μονικα.
Σε κάποια στιγμη νομισα οτι ημουνα ο μονος.....

:grin: :grin: :grin: :grin:

Η Μόνικα πολύ καλή , με φοβερή διάθεση κλπ, αλλά τα έχει τα κιλάκια της...εγώ είμαι στο μοντελέ και από εκεί απέχει...βέβαια περί ορέξεως...Εγώ προτιμάω την άλλη Μόνικα ;) ;) ;)
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Η Μόνικα πολύ καλή , με φοβερή διάθεση κλπ, αλλά τα έχει τα κιλάκια της...εγώ είμαι στο μοντελέ και από εκεί απέχει...βέβαια περί ορέξεως...Εγώ προτιμάω την άλλη Μόνικα ;) ;) ;)

και από τους γερμανούς ψηφίζω Josephine και Βίκυ (καλά αυτή είναι άλλη περίπτωση, αλλά και τεράστια προσωπική αδυναμία)...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
και από τους γερμανούς ψηφίζω Josephine και Βίκυ (καλά αυτή είναι άλλη περίπτωση, αλλά και τεράστια προσωπική αδυναμία)...
εεε τώρα τρελλανε μας ότι πέρασες και ωραία με ζοζεφίν.... :rolleyes: :rolleyes:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
εεε τώρα τρελλανε μας ότι πέρασες και ωραία με ζοζεφίν.... :rolleyes: :rolleyes:

¨όχι. Από υπηρεσίες κομοδίνο..Απλά έχει την κορμάρα που μου αρέσει...Η Βίκυ όμως έχει και υπηρεσίες ή όχι?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Ιανουαριος, περιοδος μεταγραφων..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Η Τζουλια η ψηλη Ρωσιδα απο το Φ104, που θητευσε και σαν Σοφια στο βριλησσου 42, πλεον στην γερμανικη αλυσιδα.
Σε χθεσινη mini τσαρκα μαζι με τον px75 περασαμε απο το Ισμηνης 2 και την "αναγνωρισαμε".
Μας θυμηθηκε, ιδιεταιρα εγκαρδια και φιλικη μιλησε για λιγο μαζί μας.

Συντροφια της και η Μαρίνα, η Ελληνιδα μελαχρινή με το γλυκό πρόσωπο και τα ισια μακριά μαλλια, γνωστη απο την θητεια της στο Φ104 αλλα και στο Πειραιως 193 κλπ παλιοτερα σαν Γαβριελλα. Επισης ιδιεταιρα εκδηλωτικη μας εκανε συντροφια για κάποια λεπτα.

Η Τζενιφερ ηταν η τριτη κοπελα της παρέας, πολυ μακριά απο τα συνηθισμενα standards της αλυσιδας. Μικροκαωμενη, μετριο προσωπο, αρκετα αδυνατη, δεν ειναι του στυλ μου......

Την τεταρτη κορασιδα (Τανιτα) δεν ειχαμε την υπομονη να την δουμε. Ο συναγωνιστης που ηταν μαζι της στο δωματιο, "ανανεωσε" για ακομα δυο φορες, οποτε αποχωρησαμε.......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
στρατηγέ μου έκλεισε....δυστυχώς....
Και να σκεφτεις οτι την πρωτη μέρα λειτουργειας του, περάσεις δωματιο και εγραψες κριτική.
Θα εχουν αδικο να σε πουν γκαντεμη οι "Γερμανοι" ? ? ?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Την τεταρτη κορασιδα (Τανιτα) δεν ειχαμε την υπομονη να την δουμε. Ο συναγωνιστης που ηταν μαζι της στο δωματιο, "ανανεωσε" για ακομα δυο φορες, οποτε αποχωρησαμε.......

Πολύ...χαρμάνης καί γενναιόδωρος ό συναγωνιστής  :tooth: :tooth: :tooth: !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom