Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
Γιατί δεν ενημερώνεσθε; Ειδικώς περί Αλεξίας έχει ειπωθεί εδώ πολλάκις ότι είναι τυπικόν έπιπλον.
Νεολαια μπακαλη μου.Εμαθαν να ψωνιζουν super market.Δε ζησαν την εποχη του μπακαλικου.. :grin:
 

Επισκέπτης
Και επιπλέον θυσιάζουν άνευ ενδοιασμού τις ημερήσιες αποδοχές διευθυντού τραπέζης...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
Και επιπλέον θυσιάζουν άνευ ενδοιασμού τις ημερήσιες αποδοχές διευθυντού τραπέζης...
Αυτα κανουν και θα ξαναζησουμε εποχες μπακαλοτεφτερου,βεβαιως βεβαιως ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
όσο για το thread με την "Ημερήσια Ενημέρωση", εκτώς ότι είναι 200+ σελίδες,
[size=10pt]υπάρχουν και περιτα σχόλια & άσχετες ερωτο-απαντήσεις, που δυσχεραίνουν ταμάλα την όποια αναζήτηση.  [/size]
οσο αφορα αυτο που λες φιλε αμαντεους, σιγα-σιγα θα εξαλειφθει για να μην ξεχειλωσουν περαιτερω τα θρεντ και για να περιεχουν αποκλειστικα ενημερωσεις και πληροφοριες..
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
σαμανθα ελληνοισπανιδα τρελλο μωρο καταπληκτικη περιποιηση και παραμονη στο κρεβατι περιπου μιση ωριτσα + κουβεντουλα..καλο κοριτσι αξιζει να το γαμησετε!
 

target

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες.  Ξέρει κανείς αν η Μάντυ ψηλή μελαχρινή Γερμανίδα με μακρύ μαλλί λεπτούλα που δούλευε τον Ιανουάριο στο Ισμήνης στη Δάφνη αν δουλεύει πουθενά τώρα; 
Δεν είναι αυτή που τώρα δουλεύει στο Συγγρού 144.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σαμανθα ελληνοισπανιδα τρελλο μωρο καταπληκτικη περιποιηση και παραμονη στο κρεβατι περιπου μιση ωριτσα + κουβεντουλα..καλο κοριτσι αξιζει να το γαμησετε!
που δουλευει αυτη ???? στην κηφισου ????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, ας μην βγαινουμε πολυ off-topic..
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
μια ερωτηση, το στουντιο στην αμφιθεας 13 που ειχε φιλοξενησει παλιοτερα την μουναρα την αντριανα με το τατου γιγα παραμενει κλειστο?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
μια ερωτηση, το στουντιο στην αμφιθεας 13 που ειχε φιλοξενησει παλιοτερα την μουναρα την αντριανα με το τατου γιγα παραμενει κλειστο?
εδω και χρονια.τι θυμηθηκες ρε αδερφε!!θυμασε μια Σουλα στο εν λογο μαγαζι??με συγκινησες...θα βαλω τα κλαμματα :'( :'(
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
εδω και χρονια.τι θυμηθηκες ρε αδερφε!!θυμασε μια Σουλα στο εν λογο μαγαζι??με συγκινησες...θα βαλω τα κλαμματα :'( :'(

αν την θυμαμαι λεει....περναω καμμια φορα απ εξω και παντα ριχνω ενα κλεφτο βλεφαρο μπας το δω ξανα ανοιχτο με φωτακι...δεν υπαρχει καποιος να δωσει ζωη στον πρωτο οροφο...δεν αντεχω να βλεπω το λουκετο στην πορτα και τα παραθυρακια κλειστα!! free αμφιθεας13!!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Επείδη σήμερα είχε ήλιο και τα παπάρια μου ξεράθηκαν, γνωρίζουμε αν δουλεύει απόψε η Άννα στην Πιπίνου?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.704
Κριτικές
1
Like
2.059
Πόντοι
606
αν την θυμαμαι λεει....περναω καμμια φορα απ εξω και παντα ριχνω ενα κλεφτο βλεφαρο μπας το δω ξανα ανοιχτο με φωτακι...δεν υπαρχει καποιος να δωσει ζωη στον πρωτο οροφο...δεν αντεχω να βλεπω το λουκετο στην πορτα και τα παραθυρακια κλειστα!! free αμφιθεας13!!
θυμαται κανεις το στουντιο βουλιαγμενης και σπινθαρου στο νεο κοσμο???τι θυμαμαι ο ανθρωπος :'( :'(
 

fingertip

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μεσημέρι Παρασκευής και μετά απο στρίψιμο νομίσματος μεταξύ 46 & 36 έκατσε, ευτυχώς οπως αποδείχτηκε, στο δεύτερο. Η Κωνσταντινα εκ Ρουμανίας ήταν όσο καυλωτική, φρέσκια και πιτσιρίκα χρειαζόταν. Καταπληκτικό στήθος σχετικά μικρό αλλά με μικρή ρόγα που καυλωνε εύκολα. Μέτρια πίπα αλλά γενικά με διάθεση και αρκετά καλό στήσιμο στα 4 με εξαιρετική θεα το καλοσχηματισμένο κολαράκι. Σίγουρα θα την ξαναπάρω.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τελικά η Άννα ήταν εκεί (Πιπίνου 118).
Μέτριας εμφάνισης, ψηλή και λίγο γεματούλα. Πάλεψα με τον εαυτό μου και της είπα στην πίπα να μου βάλει καπότα. Τα παπάρια μου ένοιωσαν το θαυμάσιο φαινόμενο της υποπίεσης ενώ στάζουν ακόμη.
Πρέπει να πάει κάποιος με κουκούλα και να της σπάσει τα δόντια όμως γιατί αυτή θα τεμαχίσει κανέναν άνθρωπο. Της το έλεγα αλλά δεν καταλάβαινε τίποτα. Ακολούθησε πισοκολλητό, κανονικό, πίπα, κανονικό, χύσιμο στα βυζιά και μικρή κουβεντούλα για τις εξελίξεις στο χρηματιστήριο και την πετρελαϊκή αγορά.
Γενικώς θετικές εντυπώσεις και θα ξαναπάω.
Κατά της εξοδό μου και μόλις έχω καβαλήσει το όχημα ειδικών αποστολών με σταματάνε 2 ειδικοί φρουροί, ζητάνε χαρτιά κτλ.
-Δικό σου είναι το δίκυκλο?
-Δικό μου
-Εδώ στην περιοχή μένεις?
-Όχι
-Κουβαλάς τίποτα πάνω σου?
-Όχι (μόλις τα άφησα στα βυζιά της κοπέλας μέσα)
-Τι κάνεις εδώ?
-Με είδες από που βγήκα?
-Ναί....α οκ..άντε καληνύχτα
-....
 

target

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Δροσοπούλου 97 έως τις 06:00 είναι η Τζούλια καλό κομμάτι και πιστεύω με καλή σχέση απόδοσης τιμής. :knockinb:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.439
Πόντοι
4.895
Πρόγραμμα από Φραντζή 47?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Κατά της εξοδό μου και μόλις έχω καβαλήσει το όχημα ειδικών αποστολών με σταματάνε 2 ειδικοί φρουροί, ζητάνε χαρτιά κτλ.
-Δικό σου είναι το δίκυκλο?
-Δικό μου
-Εδώ στην περιοχή μένεις?
-Όχι
-Κουβαλάς τίποτα πάνω σου?
-Όχι (μόλις τα άφησα στα βυζιά της κοπέλας μέσα)
-Τι κάνεις εδώ?
-Με είδες από που βγήκα?
-Ναί....α οκ..άντε καληνύχτα
-....

μηπως δεν ειχαν ιντερνετ και θελανε ενημερωση
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:



 

super31

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους.χθεσινη απογευματινη επισκεψη γυρω στις 8.εχουμε και λεμε
Τριγγετα 3- ονομα ντελια ωραιο κορμι σφιχτο σφριγηλο αλλα με χαλασε η φατσα της .μαυριδερο μουτρακι με κοντο μαυρο μαλλι που ηταν σαν λαδωμενο κολλημενο.
Αριστομενους 6-ονομα αννα.εμενα η αννα μου φανηκε οτι καποτε μικρη ισως να την ελεγαν βαγγελη.τα σημαδια της πλαστικης εντονα και σε μυτη και σε στηθος.ο τσατσος ευγενεστατος παντως
Συγγρου 144.ονομα βανεσσα κορμαρα σφιχτη πλουσια με τισ βυζαρες να πεταγονται σιλικονατες σιγουρα.μαλλι ξανθο καρε.ισως η ποιο καυλα απο αυτεσ που ειδα.
ιππονακτους-νομιζω ειχε μια βερονικα μετριας ομορφιας αδιαφορη για μενα
φραντζη που πηρα τηλ ειχε την βαρβαρα και δεν περασα καθολου.απο οτι ειδα επρεπε να παω αγιου μελετιου για την καρολινα που τα εχει ολα.
γενικα οι κοπελεσ στα στουντιο ειναι ομορφιας επιπεδου φυλης.και αναλογικα σε 10 στουντιο να λενε οι 2.
δυστυχως ειμαστε 30 χρονια πισω απο το εξωτερικο .ειναι απαραδεκτεσ οι σχεσεισ τιμων-υπηρεσιων.  :tickedoff:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom