Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
577
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
Προς τους ιδιοκτήτες των στούντιο
Είναι τόσο δύσκολο να βγαίνουν τα προγράμματα όλης της εβδομάδας (και της Κυριακής) από τη Δευτέρα - Τρίτη ?
Μας βοηθάει να κανονίζουμε το πορνο-schedule μας για την εβδομάδα
Είναι ήδη Πέμπτη βράδυ και σε πολλά δεν ξέρουμε τί γίνεται το Σαββατοκύριακο
Τρικα που τους χρειαζετε :2funny:
 

tarzanbig

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
0
Sensuality:
Οχι απλά σε ξέρουν αλλά λένε και τα καλύτερα απο μια γενική συζήτηση που είχα κάποτε εκει....
Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι η/ο υπηρεσία να είχε πάει να τσεκάρει τα πλυμένα ρουχα (στο μαγαζί αυτό επιμένουν να πλένουν και να σιδερώνουν τα πάντα εκει για να ξέρουν οτι πλένονται στους 90 και πλένονται καλά...) και να μην άκουγε. Μου έχει τύχει κα εμένα και πήγα να φύγω αλλά τελικά είδα μια κοπέλα να περιμένει στην πόρτα και σκέφτηκα "καλά εμένα δεν μου ανοίγουν αλλά αυτη θα είναι μάλλον για δουλειά" και περίμενα. Κάποια στιγμή τα έπαιξε και πήρε τηλέφωνο μάλλον την ιδιοκτήτρια. Τοτε η υπηρεσία έτρεξε και μας άνοιξε και τους δύο.
Τσάκαρέ το αν ξαναπάς. Και αν θέλεις μια συμβουλή, έχε και το τηλέφωνο του μαγαζιού μαζί σου γιατί μπορεί να μην ακουει το κουδούνι αλλά συνήθως έχει το φορητό μαζί της. Συνήθως!!


Τωρα μας επεισες...
Τι αλλο θα ακουσουμε!!!!
Για ποσο λαλακες μας περνας?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Sensuality:
Οχι απλά σε ξέρουν αλλά λένε και τα καλύτερα απο μια γενική συζήτηση που είχα κάποτε εκει....
Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι η/ο υπηρεσία να είχε πάει να τσεκάρει τα πλυμένα ρουχα (στο μαγαζί αυτό επιμένουν να πλένουν και να σιδερώνουν τα πάντα εκει για να ξέρουν οτι πλένονται στους 90 και πλένονται καλά...) και να μην άκουγε. Μου έχει τύχει κα εμένα και πήγα να φύγω αλλά τελικά είδα μια κοπέλα να περιμένει στην πόρτα και σκέφτηκα "καλά εμένα δεν μου ανοίγουν αλλά αυτη θα είναι μάλλον για δουλειά" και περίμενα. Κάποια στιγμή τα έπαιξε και πήρε τηλέφωνο μάλλον την ιδιοκτήτρια. Τοτε η υπηρεσία έτρεξε και μας άνοιξε και τους δύο.
Τσάκαρέ το αν ξαναπάς. Και αν θέλεις μια συμβουλή, έχε και το τηλέφωνο του μαγαζιού μαζί σου γιατί μπορεί να μην ακουει το κουδούνι αλλά συνήθως έχει το φορητό μαζί της. Συνήθως!!

Τα εχω !!!!
Ολων των studio τα εχω
:grin: :grin: :grin: :grin:

Αλλα ειχα μεινει απο μπαταρια.
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Τελος παντων, συμβαινυ αυτα, περασε.
Ας ελπισουμε να μην ξαναγινει.

;) ;) ;) ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Τα εχω !!!!
Ολως των studio τα εχω
:grin: :grin: :grin: :grin:

Αλλα ειχα μεινει απο μπαταρια.
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Τελος παντων, συμβαινυ αυτα, περασε.
Ας ελπισουμε να μην ξαναγινει.
το μεγάλο μειονέκτημα του galaxy s3... :grin: :grin: :grin:
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!      :smitten: :smitten: :smitten:       
PROGRAMMA GIA PARASKEVI 08.11.2013.

*KATEXAKI 8
10:00-20:00 MORENA  20:00-06:00 ELISA & INGRID

*THISEOS 35
10:00-20:00 LILLY    20:00-06:00 ANNA & PARIS
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    391,7 KB · Εμφανίσεις: 32

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
296
Like
48
Πόντοι
1
ρε ατζελαρα φερε κοπελα :tits: :tits: :tits:τουλαχιστον 5ρια
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
απογευματινη αποδραση στα ιδρυματα μαζι με zidane68
μαλεξανδρου133 ντεζυ γνωστη στους πιο πολλους μαζι με την τζεσικα
κωνπωλεως80 η μεγκυ
κων/πωλεως 92α ραφαελλα κοντο αδυνατουλι πορνιδιο χορευε στο σαλονι συνεχως
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
610
Κριτικές
10
Like
3.880
Πόντοι
5.267
καλησπερα παιδια μια ερωτηση. η βαρβαρα απο ηλια ηλιου 82 μηπως ξερετε που βρισκεται και αν δουλευει ακομα? ευχαριστω
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.866
Πόντοι
5.195
καλησπερα παιδια μια ερωτηση. η βαρβαρα απο ηλια ηλιου 82 μηπως ξερετε που βρισκεται και αν δουλευει ακομα? ευχαριστω
εκεί δουλέυει ακόμα, και μάλιστα είναι 3η βάρδια σήμερα
και στο Βούρβαχη 19 αύριο 3η βάρδια
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.585
Πόντοι
41.447

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
αυτή η Ραφαέλα πάντως, όπως μας έλεγε μια άλλη κοπέλα, όταν πηδιέται κάνει σαν παλαβή πάνω στο καυλί, σε σημείο γέλιου

;
ενω αυτη πως εκανε ;αχαχαχαχαχ μην πιστευεις ποτε τα λογια μιας πουτανας κ ειδικα εμας που μας ξερουν
εχουμε αλλη μεταχειρηση προσπαθουν να βγαλουν τον καλο τους εαυτο ετσι κι αλλιως τα χαλια τους μας τα λενε οι τσατσαδες εχει καταντησει αηδια αυτο με το ιντερνετ οποτε παμε αυτοι ειναι απ το ιντερνετ λενε
γινεται στημενη η φαση κ παμε σαν τα προβατα στο σφαγειο
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Έκτακτη καταδρομική στο Φ104 για να "τιμήσω" την Αλίκη μετά από σχεδόν 2 χρόνια. Ήταν σε ρόλο υπηρεσίας στην dream team οπότε χρειάστηκε να περιμένω αρκετά μέχρι να μπορέσω να πάρω σειρά μιας και γινόταν χαμός. Η αναμονή άξιζε, μιας και η συνάντησή μας στέφθηκε με επιτυχία, με απόλυτο ερωτισμό και όμορφες στιγμές....Λεπτομέρειες στην κριτική...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Έκτακτη καταδρομική στο Φ104 για να "τιμήσω" την Αλίκη μετά από σχεδόν 2 χρόνια. Ήταν σε ρόλο υπηρεσίας στην dream team οπότε χρειάστηκε να περιμένω αρκετά μέχρι να μπορέσω να πάρω σειρά μιας και γινόταν χαμός. Η αναμονή άξιζε, μιας και η συνάντησή μας στέφθηκε με επιτυχία, με απόλυτο ερωτισμό και όμορφες στιγμές....Λεπτομέρειες στην κριτική...
Σε ποιο δωμάτιο πηγες ? ? ?



 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Στο 2ο πηγε...  ;)

Για 1η του φορα μαλιστα...  :grin:

υγ: και ομως ημουνα μαρτυρας  :sunglasses:
ήσουν μάρτυρας μέχρι την είσοδο του δωματίου...όχι μέσα...μη μας παρεξηγήσουν... :2funny: :2funny: μετά είχες φύγει όμως...ή πήγες δωμάτιο με Αναστασία???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom