Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
στριπτήζ, κουνήματα, στησίματα, παιχνίδια με δονητές κλπ....μαλακίες δηλαδή... :jerking: :jerking:
Κλάιν - μάιν........μου την σπάνε αυτές οι χαζομάρες...........δεν καυλώνω καθόλου!
Πρέπει να γλύψω μουνί-πίσω βαλβίδα για να σεληνιαστώ.......... :happy:
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!  :smitten: :smitten: :smitten:      
PROGRAMMA GIA SAVVATO 12.10.2013.

*KATEXAKI 8
10:00-20:00 DIANA      20:00-06:00 CANDY

*THISEOS 35
10:00-20:00 JANNET         20:00-06:00 ANYA
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    387,6 KB · Εμφανίσεις: 37

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Χτεσινοβραδυνή τσάρκα μίνι, με κατάθεση με συντροφιά τον Mpouzoklido και άλλον έναν συναγωνιστή.
Έχουμε και λέμε:

Φ104: Πήγαμε να δούμε την dream team, που την αποτελούσαν οι εξής κοπέλες:
Δέσποινα: η γνωστή κουκλάρα, μελαχρινή μακρύ μαλλί, πολύ καλό σώμα με ωραίο στήθος και κώλο
Πωλίνα: η έκλπληξη για όλους μας μιας και δεν την είχαμε ξαναδεί, μαλί μέχρι τους ώμους, ωραίο στήθος και κώλος και φοβερό μουτράκι με πανέμορφα μάτια, αν δεν φτάναμε στο τέλος της βάρδιας ο Mpouzoklidos θα έπερνε σίγουρα τον ανήφορο, οπότε όπως καταλαβένετε την έχει στα υπόψιν.
Βαννέσα: η γνωστή πλέον νέα άφιξη, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, αδύνατη, συμπαθέστατη μεν, αλλά μακριά από τα γούστα μου δε.
Άντζελα: Η ξανθιά boss του μαγαζιού, κουκλάρα, ντυμένη με τζιν μίνι κοντό. Επιτέλους την γνώρισα, μιας και τόσο καιρό Άντζελα άκουγα αλλά Άντζελα δεν έβλεπα.
Πάολα: Καστανόξανθη κοπέλα με ατού τα 3άρια στήθη της, αντικειμενικά ωραία παρουσία.
Στην υπηρεσία η Κέλλυ, εντάξει ότι και να πω είναι λίγο, το γέλιο που ρίξαμε δεν περιγράφετε.
Πολλά σφηνάκια ερχόντουσαν στο τραπέζι μας, ποτά και μαζί με αυτά όλες οι κοπέλες έκατσαν μαζί μας. Πολύ καλό κλίμα, με πολλά αστεία και πειράγματα.
Στην αλλαγή βάρδιας όπου και περίμενα υπομονετικά, ήρθε και η Αλίκη. Ξανθιά πανέμορφη κοπέλα με μακρύ μαλλί, ωραίο σώμα και επίσης ωραίο πρόσωπο. Είχα αποφασίσει από νωρίς κατάθεση μαζί της, και αφού κάτσαμε αρκετά στο τραπέζι και τα είπαμε, μόλις άδειασε δωμάτιο ανέβηκα στο 3. Άριστες gfe εντυπώσεις, συμμετοχή σε όλα, και άνεση χρόνου. Μια κοπέλα που την είχα τιμήσει πριν 3 χρόνια σε άλλο μαγαζί και που είχα περάσει εξίσου καλά, δείχνει να είναι το ίδιο καλή και ακόμα καλύτερη από τότε.

Συνέχεια στα Κασσάνδρας:

3 κάτω: Η Μίκη ξανθιά κοπέλα με πολύ ωραίο σώμα και φοβερό πίσω σύστημα, εμφανίστηκε σε fishnet
3 πάνω: Η Ζωή μια μιλφ ξανθιά όμορφη κοπέλα, με ωραίο στήθος και γενικά ωραίο σώμα γνωστή και από το πέρασμα της από Φυλής
6: Ιρένα η τσέχα μελαχρινή παλιά καραβάνα του ομίλου
4Γ: Η Λουϊζα, ξανθιά κοπέλα next door που λένε, όμορφη και αυτή χωρίς το κάτι παραπάνω
4Β: Εδώ στάση: Η Μελινάρα, η σταθερή αξία εδώ και πολλά χρόνια στις πρωϊνές βάρδιες, τώρα και στην νυχτερινή: Ξανθιά με μακρύ μαλλί, πολύ όμορφο πρόσωπο φέρνει στην Μενεγάκη, χειλάρες, ματάρες και στήθος με ενίσχυση, και φοβερό κώλο. Μετά από προτροπή μου ο φίλος μου μπήκε στα ενδώτερα με άριστες εντυπώσεις. Όσο περιμέναμε μιας και ήταν η μοναδική που είχε δουλειά, όλες οι άλλες βαράγανε κουνούπια, έτερος άγνωστος συναγωνιστής με ρώτησε για την Μελίνα, και αφού του είπα τα καλύτερα τον έκανα και αυτόν να περάσει. Μήπως να αλλάξω επάγγελμα?

Επίσημα πλέον στο σαλόνι ανακοινώνετε ότι όλα τα προγράμματα ξεκινάνε από 40€ και στα 50€ έχει εξτραδάκι, ανάλογα την κοπέλα

Ακολούθησε φυσικά το καθιερωμένο βρώμικο στο γνωστό μας στέκι.
ξεροχυνω με πορνοενημερωση κερβερα.εμενα η μελινα μου εκανε δωρο το γλειφομουνι αλλα της το αρνηθηκα
 

giovannipilot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
44
Κριτικές
19
Like
51
Πόντοι
10
Πολυ καλη η ενημερωση...για κασσανδρας...ξερει κανεις ποτε γυρναει η Μαντονα στην ενεργο δραση? εχει χαθει εδω και ενα μηνα περιπου...Ευχαριστω εκ των προτερων...Καλό ΣΚ.
 

paolito

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανείς που είναι η Ρομπέρτα?  :helpplea:
 
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
1.962
Like
0
Χτεσινοβραδυνή τσάρκα μίνι, με κατάθεση με συντροφιά τον Mpouzoklido και άλλον έναν συναγωνιστή.
Έχουμε και λέμε:

Φ104: Πήγαμε να δούμε την dream team, που την αποτελούσαν οι εξής κοπέλες:
Δέσποινα: η γνωστή κουκλάρα, μελαχρινή μακρύ μαλλί, πολύ καλό σώμα με ωραίο στήθος και κώλο
Πωλίνα: η έκλπληξη για όλους μας μιας και δεν την είχαμε ξαναδεί, μαλί μέχρι τους ώμους, ωραίο στήθος και κώλος και φοβερό μουτράκι με πανέμορφα μάτια, αν δεν φτάναμε στο τέλος της βάρδιας ο Mpouzoklidos θα έπερνε σίγουρα τον ανήφορο, οπότε όπως καταλαβένετε την έχει στα υπόψιν.
Βαννέσα: η γνωστή πλέον νέα άφιξη, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, αδύνατη, συμπαθέστατη μεν, αλλά μακριά από τα γούστα μου δε.
Άντζελα: Η ξανθιά boss του μαγαζιού, κουκλάρα, ντυμένη με τζιν μίνι κοντό. Επιτέλους την γνώρισα, μιας και τόσο καιρό Άντζελα άκουγα αλλά Άντζελα δεν έβλεπα.
Πάολα: Καστανόξανθη κοπέλα με ατού τα 3άρια στήθη της, αντικειμενικά ωραία παρουσία.
Στην υπηρεσία η Κέλλυ, εντάξει ότι και να πω είναι λίγο, το γέλιο που ρίξαμε δεν περιγράφετε.
Πολλά σφηνάκια ερχόντουσαν στο τραπέζι μας, ποτά και μαζί με αυτά όλες οι κοπέλες έκατσαν μαζί μας. Πολύ καλό κλίμα, με πολλά αστεία και πειράγματα.
Στην αλλαγή βάρδιας όπου και περίμενα υπομονετικά, ήρθε και η Αλίκη. Ξανθιά πανέμορφη κοπέλα με μακρύ μαλλί, ωραίο σώμα και επίσης ωραίο πρόσωπο. Είχα αποφασίσει από νωρίς κατάθεση μαζί της, και αφού κάτσαμε αρκετά στο τραπέζι και τα είπαμε, μόλις άδειασε δωμάτιο ανέβηκα στο 3. Άριστες gfe εντυπώσεις, συμμετοχή σε όλα, και άνεση χρόνου. Μια κοπέλα που την είχα τιμήσει πριν 3 χρόνια σε άλλο μαγαζί και που είχα περάσει εξίσου καλά, δείχνει να είναι το ίδιο καλή και ακόμα καλύτερη από τότε.

Συνέχεια στα Κασσάνδρας:

3 κάτω: Η Μίκη ξανθιά κοπέλα με πολύ ωραίο σώμα και φοβερό πίσω σύστημα, εμφανίστηκε σε fishnet
3 πάνω: Η Ζωή μια μιλφ ξανθιά όμορφη κοπέλα, με ωραίο στήθος και γενικά ωραίο σώμα γνωστή και από το πέρασμα της από Φυλής
6: Ιρένα η τσέχα μελαχρινή παλιά καραβάνα του ομίλου
4Γ: Η Λουϊζα, ξανθιά κοπέλα next door που λένε, όμορφη και αυτή χωρίς το κάτι παραπάνω
4Β: Εδώ στάση: Η Μελινάρα, η σταθερή αξία εδώ και πολλά χρόνια στις πρωϊνές βάρδιες, τώρα και στην νυχτερινή: Ξανθιά με μακρύ μαλλί, πολύ όμορφο πρόσωπο φέρνει στην Μενεγάκη, χειλάρες, ματάρες και στήθος με ενίσχυση, και φοβερό κώλο. Μετά από προτροπή μου ο φίλος μου μπήκε στα ενδώτερα με άριστες εντυπώσεις. Όσο περιμέναμε μιας και ήταν η μοναδική που είχε δουλειά, όλες οι άλλες βαράγανε κουνούπια, έτερος άγνωστος συναγωνιστής με ρώτησε για την Μελίνα, και αφού του είπα τα καλύτερα τον έκανα και αυτόν να περάσει. Μήπως να αλλάξω επάγγελμα?

Επίσημα πλέον στο σαλόνι ανακοινώνετε ότι όλα τα προγράμματα ξεκινάνε από 40€ και στα 50€ έχει εξτραδάκι, ανάλογα την κοπέλα

Ακολούθησε φυσικά το καθιερωμένο βρώμικο στο γνωστό μας στέκι.

δεν τα δειχνεις ολα τα βρωμικα ομως  :grin: :grin: :grin:


upload a picture
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
Κέλλυ άφησα και κάτι να ποστάρεις εσύ. Ξέρω ότι κάνεις κρά για τέτοια. Ετοιμάσου για test drive. You are next... :2funny:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
χτεσινη μεταμεσονυχτια τσαρκα
κων/πωλεως 92α λολιτα
κων/πωλεως 80 κλαουντια με ενα κολλητο σορτς μες την καυλα εχει ομορφυνει πολυ το καυλακι
μαλεξανδρου133 μικαελλα με τις βυζαρες της κ το απιστευτο τσιμπουκι
κασσανδρας 4α δυο καινουργιες αντζελα και λαουρα οχι η γνωστη αυτη ειναι η λαουρα μπρελοκ
κασσανδρας 4β μελινα ουτε που βγηκε στο σαλονι μαζι με τη μικυ
κασσανδρας6 το ζετακι
βριλησου 36 η φαιη με το απιστευτο σωμα κ το ωραιο φυσικο στηθος μου μιλαγε στο σαλονι κ κοιταγα στα βυζια της μαζι της η γνωστη υπηρεσια που μου δανειζει λεφτα για να περναω στα δωματεια οπως ελεγε ο  :shit: :shit: :shit:
βριλησου 36α πηγα να δω το μαρκελακι μου :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
αλλα ελειπε κριμα απο βδομαδα στην θεση της το λιζακι πολυ σεξυ με διαθεση μου τριβε το μουνακι της στα μουτρα
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
27
Like
1.755
Πόντοι
5.235
χτεσινη μεταμεσονυχτια τσαρκα
κων/πωλεως 92α λολιτα
κων/πωλεως 80 κλαουντια με ενα κολλητο σορτς μες την καυλα εχει ομορφυνει πολυ το καυλακι
μαλεξανδρου133 μικαελλα με τις βυζαρες της κ το απιστευτο τσιμπουκι
κασσανδρας 4α δυο καινουργιες αντζελα και λαουρα οχι η γνωστη αυτη ειναι η λαουρα μπρελοκ
κασσανδρας 4β μελινα ουτε που βγηκε στο σαλονι μαζι με τη μικυ
κασσανδρας6 το ζετακι
βριλησου 36 η φαιη με το απιστευτο σωμα κ το ωραιο φυσικο στηθος μου μιλαγε στο σαλονι κ κοιταγα στα βυζια της μαζι της η γνωστη υπηρεσια που μου δανειζει λεφτα για να περναω στα δωματεια οπως ελεγε ο  :shit: :shit: :shit:
βριλησου 36α πηγα να δω το μαρκελακι μου :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
αλλα ελειπε κριμα απο βδομαδα στην θεση της το λιζακι πολυ σεξυ με διαθεση μου τριβε το μουνακι της στα μουτρα
παιχτη χθες το βραδυ η Φαιη ηταν στο Κωνσταντινουπόλεως 92Α...τουλαχιστον στην αρχη της βαρδιας!
μου φαινεται δυσκολο να πηγε στο βουνο κατα την διαρκεια της νυχτερινης βαρδιας...
απο την αλλη, στο Βριλησσου 36 ηταν η Πενυ στην αρχη της βαρδιας...
τωρα εσυ πως ειδες την Φαιη και σου μιλαγε κιολας οπως λες :dunno:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
παιχτη χθες το βραδυ η Φαιη ηταν στο Κωνσταντινουπόλεως 92Α...τουλαχιστον στην αρχη της βαρδιας!
μου φαινεται δυσκολο να πηγε στο βουνο κατα την διαρκεια της νυχτερινης βαρδιας...
απο την αλλη, στο Βριλησσου 36 ηταν η Πενυ στην αρχη της βαρδιας...
τωρα εσυ πως ειδες την Φαιη και σου μιλαγε κιολας οπως λες :dunno:
εγινε αλλαγη στο προγραμμα μαθε πρωτα κ μετα να λες τις μλκς σου
που ξερεις μπορει να κανα διαλογο με τον εαυτο μου
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Επειδή αδιαθέτησε ξαφνικά η Πένυ, η Φαίη αναγκάστηκε να φύγει γύρω στα μεσάνυχτα από το 92Α και να πάει στο Βριλησσού 36 να την καλύψει. Στη θέση της συνέχισε η Λολίτα, η οποία μέχρι τότε δούλευε στο 36Α.

με σκουτεράκι;

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom