Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Βραδινη περιηγηση στα στουντιο του Γκαζιου μαζι με δυο πολύ καλους μου φιλους,τον zidane και τον erriko 77
Iεροφαντων 9 βανεσσα,καστανη με ωραιο σωμα,πλουσιο στηθος,όχι όμως αυτό το τοσο εντυπωσιακο νομιζω που φαινεται στις φωτογραφιες της
Ευνειδων 5 λεπτο ωραιο κορμακι ρουμανικου στυλ με βαριεστημενο όμως σαλοναρισμα
Μεγαλου αλεξανδρου 133 κλαουντια ,η ξανθια ρουμανα,πολύ ωραιο λεπτο κορμι, μια κοπελα που προσωπικα μου αρεσει παρα πολύ
Μετα από λιγο ηρθε και η μιχαελα από κωνσταντινουπολεως 80,για να τη συνοδευσει στο δωματιο μ ετερους συναγωνιστες
Η μιχαελα είναι μελαγχροινη με ωραιο κορμακι και ομορφο στηθος
Κανσταντινουπολεως 92 φαιη,ένα υπεροχο πλασμα,λεπτη με κορμι μοντελου,πολύ σεξι παρουσια,ακομη και το προσωπο της μ αρεσει
Κασσανδρας
4β μικυ αρχικα και στη συνεχεια μελινα
4γ δυο κοπελες,η λουιζα,ξανθια ωραια κοπελα,καλο κορμι,στητο στηθος,γνωστη από κασσανδρας 3 και μαρινελα,πολύ ψηλη και λεπτη κοπελα ρουμανικων ροδιαγραφων με φουλ προγραμμα
6 ιρενα,λεπτη ψηλη σεξι μελαγχοινη κοπελα,σχετικα ψυχρο υφος στο σαλονι.Απο τις κοπελες που φαινεται οτι πρεπει να γινεις σταθερος πελατης για να απολαυσεις τις πραγματικες της δυνατοτητες και ένα μερος από τον αληθινο της εαυτο
3 κατω σαβινα,λεπτη κατσαρομαλλα με σουπερ ενισχυμενο στηθος
3 πανω ζωη η θεσσαλονικια και μια άλλη λεπτη σχετικα ψηλη μελαγχροινη κοπελα,μου αρεσε περισσοτερο,αλλα σ επιπεδο φυλη περισσοτερο
8 δυο κοπελες ,γνωστες κα οι δυο από φυλης
Η ζανετ,μελαγχροινη ψηλη κοπελα με κορμι θηλυκο με καμπυλες,γνωστη απο μεταξουργειο, και η ξενια από φωκαιας 17 και αγ πετρου 7 προσφατα,σεξι κορμι σφριγηλο,ωραιο προσωπο
Ιερα οδος 66 δυο κοπελες,η αντιγονη σεξι κοντοπουτανη κατσαρομαλλα και αννιτα νομιζω,λεπτη μελαγχροινη ομορφη κοπελα με ωραιο κορμι ,γνωστη από φυλης ως  κατερινα πιθανον παλιοτερα,χωρις να ειμαι ομως απολυτως σιγουρος


 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μεσημεριανή τσάρκα με πολύ καλή παρέα αποτελούμενη από τους makis85   και ολίγον από kerveras και Varadero συνάντηση στο πορνοδρομο του γκαζοχωρίου άμεση αναχώρηση για

Ισμήνης 2: όπου κατέθεσαν οι δυο χύστες makis85 και kerveras με της

Βκίυ πανύψηλο μελαχρινό εξ αλλαγής φίλου κορίτσι
με κορμάρα
και η Κίνκυ Κατερίνα επίσης μελαχρινή ψιλή νταρντάνα με της  βυζάρες της σε κινεί θέα
κόλαζε ακόμα και τους εργάτες που πραγματοποιούσαν τα τελευταία μερεμέτια
στα μείον το ανύπαρχτο σαλοναρισμα τους αφού καθοντουσταν και οι 2 με γυρισμένη πλάτη στο bar
μονο η   Κατερίνα γύρισε λίγο να χαιρετίσει τον Μάκη


Μελαντίας 50: η Μαρία ένα μελαχρινό αδύνατο πλέον κορίτσι γνωστη λαδόκορη  από το πέρασμα της σε λαδοτριβίο του τριγώνου του διαβόλου

Συγγρού 144: Ίνγκρίντ μια κοκκινομάλλα κοπέλα καλο σωματάκι αλλα γενικός αδιάφορη

Αριστοτέλους 6: μάλλον η Λία η υπηρεσία μας είδε πόλους και φοβήθηκε να άνοιξη λέγοντας πως δεν έχει κοπέλα αλλα δεν της πέρασε από το μυαλό ότι είδαμε άλλο συνάδελφο που μόλις είχε βγει και έφευγε

Τριγγέτα 3: η Ζανέτ μια μελαχρινή κοπέλα με κοντό πλέον μαλλί όμορφο μουτράκι και σώμα

Συγγρού 248: 4-5 κοπέλες εκτος από της παλιές Τζούλια και Κατερίνα 2 εντελώς αδιάφορες χοντρό milf και ένα μελαχρινό κορίτσι με ωραίο σώμα και καβλόφατσα η μονη που άξιζε

αποχώρηση για τους χύστες kerveras και Varadero
συνεχίσαμε προς Καλλιθέα

Θησεώς 35: η Κέντυ - Κάντυ ένα μελαχρινό κοντοπούτανο με όμορφο πρόσωπο και εντυπωσιακά βυζιά
και κώλο αν είχε καλές υπηρεσίες θα είχα mega θέμα

Θησεώς 40:  Ζωή θα είμαι επιεικής απλά δεν είναι για επίπεδο στούντιο το μαύρο κομπινεζόν εντέχνως κάλυπτε τα παραπανίσια κιλά της

Κασσάνδρας 4Α: Δεν έκαναν της τιμή να μας ανοίξουν και ήθελα να δω τι έχει αλλάξει μετά την ανακαίνιση

Κασσάνδρας 3Α: η Βάλια η γνωστη νταρντάνα με το όμορφο πρόσωπο

Μεγ.Αλεξάνδρου 133: η Ντέζυ μια κοπέλα κατά δήλωση της από Αρμενία με καλο σώμα αλλα δεν με πείθει ότι έχει αλλάξει

Κωνσταντινουπόλεως 80: Εύα aka Μαργκώ  ο ορισμός του καλοδιατηρημένου milf μια γυναικα με εμπειρία που φαίνεται με καλο σώμα σχετικά καλή φάτσα μας έπαιξε αρκετή ώρα σε σημείο που με έβαλε σε  :think: :think: :think: :think:

τελευταία στάση πριν την επιστροφή στο
Κωνσταντινουπόλεως 92Α: όπου κουβεντιάσαμε για λίγο με την θεά Τζένη

μύστη μου, respect για την ενημέρωση :thumbsup:

μερικές παρατηρήσεις από εμένα.....!!

1ον. με το που έμαθα, ότι στην Βουλιαγμένης εργάζονται τα 2 νταρντανομωρά Βίκυ - Κατερίνα, το μυαλό μου πήρε ανάποδες στροφές και είχα ανάγκη να πετσώσω μία εξ'αυτών ;) Εγώ επέλεξα την Βίκυ(μιας και έλειπε από την συλλογή μου), με τον kervera να διαλέγει την Κατερίνα, με λίγο βαριά καρδιά, αλλά το αποτέλεσμα τον δικαίωσε στο έπακρο.....αντίθετα, εγώ με την Βίκυ κυμάνθηκα σε ρηχά νερά, παρόλα που πίστευα ότι η καλή φήμη που είχε θα την ακολουθούσε και στους Γερμανούς.Δυστηχώς, αυτό δεν έγινε ποτέ, βαρετό γαμήσι, λες και έκανε αγγαρεία, οπότε, ένοιωσα ότι δεν υπάρχει λόγος να ταλαιπωρήσω τον εαυτό μου, προσπαθώντας να γυρίσω το παιχνίδι και να σώσω το 50αρικο....επιλογή ιεραποστολικού και τελείωμα σε αυτή την στάση(ενώ, είχε προηγηθεί και cow girl αλλά ήταν σαν να μην το κάναμε ποτέ).Το μόνο καλό ήταν τα προκαταρκτικά της, με άνεση χρόνου, ποικιλία και ωραία στησίματα απέναντι από τον καθρέφτη, αλλά μέχρι εκεί, μετά όλα άλλαξαν προς το χειρότερο.Από εμφάνιση τα σπάει ότι και να λέμε!!

για το σαλόνι που αναφέρθηκε και ο mpouzoklidos, επιεικώς για τον πούτσο, η Βίκυ ούτε καν γύρισε να κοιτάξει αν μπήκε πελάτης μέσα.....προτίμησε να καπνίσει και να παίξει με το i-phone.Τα πρώτα σημάδια είχαν κάνει την εμφανισή τους, αλλά η λογική και η εμπειρία μου δεν υπερίσχυσαν της καύλας, οπότε πήγα στο δωμάτιο :headbang: Αντίθετα, η Κατερίνα μίλησε όταν μπήκαμε και όσο περιμέναμε τον kervera να έρθει, πλησίασε, έκατσε μαζί μας και τα είπαμε για λίγο, μέχρι να έρθει και ο συναγωνιστής για να αποχωρήσουμε.

2ον. πολύ ωραίο μωρό η Ίνγκριντ, μια παρουσία που με καύλωσε απίστευτα, αλλά η απειρία της ήταν εμφανέστατη :(

3ον.το κρυφό στούντιο(Συγγρού 248) όλα τα λεφτά, τι να λέμε τώρα, αν είχε και όμορφες γυναίκες θα ήταν μια χαρά αλλά...η μόνη που μου άρεσε, ήταν μια αδύνατη μελαχρινή, με φάτσα που παρέπεμπε σε Μογγόλα και με καύλωσε....!!!

4ον. η Κάντυ-Κάντυ, είναι ο ορισμός του κοντοπούτανου με βυζάρες, τι να λέμε τώρα :tits2: αλλά έχει θέμα με την γλώσσα, δεν μιλάει Ελληνικά, οπότε η συνεννόηση πρέπει να γίνει σε διεθνής γλώσσα, αλλά και η φήμη που την ακολουθεί για το σέρβις της είναι η χειρότερη δυνατή :headbang:

5ον. το μίλφ στο Κων/Λεως 80 η Εύα, όλα τα λεφτά, αν και δεν είμαι λάτρης των συγκεκριμένων τεμαχίων, τώρα καταλαβαίνω γιατί ο xilnik μιλάει με τόσο πάθος γι'αυτήν ;) :cheesy:

Υ.Γ μετά από κάποια χρόνια, που παίζω μπάλα σε αυτό τον χώρο, οι απαιτήσεις μου έχουν ανέβει ψηλά, οπότε έχει σαν αποτέλεσμα, να μην με ικανοποιεί ένα μέτριο σέρβις, το οποίο παρέχει μια πολύ όμορφη κοπέλα.Αντίθετα, θέλω το κάτι παραπάνω, που μπορεί κάποιες από τις κοπέλες που έχω επιλέξει κατά καιρούς, να μην μπορούν να μου το δώσουν, με αποτέλεσμα να μην περνάω καλά, αλλά τουλάχιστον εκτιμώ τα στανταράκια μου :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Βραδινη περιηγηση στα στουντιο του Γκαζιου μαζι με δυο πολύ καλους μου φιλους,τον zidane και τον erriko 77
Iεροφαντων 9 βανεσσα,καστανη με ωραιο σωμα,πλουσιο στηθος,όχι όμως αυτό το τοσο εντυπωσιακο νομιζω που φαινεται στις φωτογραφιες της
Ευνειδων 5 λεπτο ωραιο κορμακι ρουμανικου στυλ με βαριεστημενο όμως σαλοναρισμα
Μεγαλου αλεξανδρου 133 κλαουντια ,η ξανθια ρουμανα,πολύ ωραιο λεπτο κορμι, μια κοπελα που προσωπικα μου αρεσει παρα πολύ
Μετα από λιγο ηρθε και η μιχαελα από κωνσταντινουπολεως 80,για να τη συνοδευσει στο δωματιο μ ετερους συναγωνιστες
Η μιχαελα είναι μελαγχροινη με ωραιο κορμακι και ομορφο στηθος
Κανσταντινουπολεως 92 φαιη,ένα υπεροχο πλασμα,λεπτη με κορμι μοντελου,πολύ σεξι παρουσια,ακομη και το προσωπο της μ αρεσει
Κασσανδρας
4β μικυ αρχικα και στη συνεχεια μελινα
4γ δυο κοπελες,η λουιζα,ξανθια ωραια κοπελα,καλο κορμι,στητο στηθος,γνωστη από κασσανδρας 3 και μαρινελα,πολύ ψηλη και λεπτη κοπελα ρουμανικων ροδιαγραφων με φουλ προγραμμα
6 ιρενα,λεπτη ψηλη σεξι μελαγχοινη κοπελα,σχετικα ψυχρο υφος στο σαλονι.Απο τις κοπελες που φαινεται οτι πρεπει να γινεις σταθερος πελατης για να απολαυσεις τις πραγματικες της δυνατοτητες και ένα μερος από τον αληθινο της εαυτο
3 κατω σαβινα,λεπτη κατσαρομαλλα με σουπερ ενισχυμενο στηθος
3 πανω ζωη η θεσσαλονικια και μια άλλη λεπτη σχετικα ψηλη μελαγχροινη κοπελα,μου αρεσε περισσοτερο,αλλα σ επιπεδο φυλη περισσοτερο
8 δυο κοπελες ,γνωστες κα οι δυο από φυλης
Η ζανετ,μελαγχροινη ψηλη κοπελα με κορμι θηλυκο με καμπυλες,γνωστη απο μεταξουργειο, και η ξενια από φωκαιας 17 και αγ πετρου 7 προσφατα,σεξι κορμι σφριγηλο,ωραιο προσωπο
Ιερα οδος 66 δυο κοπελες,η αντιγονη σεξι κοντοπουτανη κατσαρομαλλα και αννιτα νομιζω,λεπτη μελαγχροινη ομορφη κοπελα με ωραιο κορμι ,γνωστη από φυλης ως  κατερινα πιθανον παλιοτερα,χωρις να ειμαι ομως απολυτως σιγουρος

Respect για την ενημερωση.  :rockon:
Που να φανταζομουνα στην πρωτη μας στουντιοτσαρκα οτι θα εξελισοσουνα τοο πολυ.
Ο PIATSAS και εγω θα πρεπει αν ειμαστε ησυχοι οτι αφηνουμε αξιο διαδοχο  :grin: :grin: :grin: :grin:

Δυο μικρες επισημανσεις :
Η Φαιη ηταν στο 92Α και οχι 92
Στο Κασσανδρας 3 πανω η αλλη κοπελα λογικα πρεπει νΑ ηταν η Συλβανα.

Να προσθεσω επιγραματικα με την ευκαιρια 2-3 πινελεις απο χθεσινη βολτιτσα με τον px75

Φυλης 104 : Πωλινα, Νανσυ, Τζούλη
Βριλησσου 55 : Εμιλυ
Βριλησσου 36Α : Πεννυ σε εμφανιση guest. Θα αναλαβει σταθερες βαρδιες απο αρχες Οκτωβριου
Βριλησσου 36 : Λιζα και Μαριαννα. Η Μαριαννα μας αφηνει την Δευτερα για Ελβετια για αρκετο διαστημεα απ΄οτι μας ειπε.
Κατεχακη 8 : Ιζαμπελα. Εκει και κατεθεσα. Οι εντυπωσεις στην κριτικη.

ΥΓ: ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΒΡΕ ΡΕΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ? ? ? ?

:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μπραβο σε ολους τους ενημερωτες...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Βραδινη περιηγηση στα στουντιο του Γκαζιου μαζι με δυο πολύ καλους μου φιλους,τον zidane και τον erriko 77

Η ζανετ,μελαγχροινη ψηλη κοπελα με κορμι θηλυκο με καμπυλες,γνωστη απο μεταξουργειο, και η ξενια από φωκαιας 17 και αγ πετρου 7 προσφατα,σεξι κορμι σφριγηλο,ωραιο προσωπο
Ιερα οδος 66 δυο κοπελες,η αντιγονη σεξι κοντοπουτανη κατσαρομαλλα και αννιτα νομιζω,λεπτη μελαγχροινη ομορφη κοπελα με ωραιο κορμι ,γνωστη από φυλης ως  κατερινα πιθανον παλιοτερα,χωρις να ειμαι ομως απολυτως σιγουρος
Έχει κοιλιακούς,η Αντιγόνη.......... :zfuck:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Βρε παιδια κανεισ δεν ξερει που ειναι η Αντζυ απο κροκεων..Θα επιστρεψει?Ξερει κανενανς τπτ γενικα??
Λογικά θα επιστρέψει
Από τα πιο VFM των στούντιο

Επεστερψε !!!

Ειναι κανονικα στις βραδιες της αλυσιδας Κροκεων 6 και θεσσαλονικης 96.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Σήμερα το πρωί άνοδος στο βουνό . Στο 42 κλασικά. Φρίντα και Σαμάνθα στο μενού
Μιλάμε για γυναικάρες. Κουκλάρες και οι δύο.  Επέλεξα τη Φρίντα επειδή είχα να την πάρω από τον Ιούνιο και ήθελα τη δόση μου
Την επόμενη φορά , πάω Σαμάνθα !!!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
να κάνουμε προσευχή να μην πάνε σε στούντιο , η Νταϊάνα , η Νικόλ και η Ντενίσα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σήμερα το πρωί άνοδος στο βουνό . Στο 42 κλασικά. Φρίντα και Σαμάνθα στο μενού
Μιλάμε για γυναικάρες. Κουκλάρες και οι δύο.  Επέλεξα τη Φρίντα επειδή είχα να την πάρω από τον Ιούνιο και ήθελα τη δόση μου
Την επόμενη φορά , πάω Σαμάνθα !!!
Η Φριντα ειναι μια απο τους επομενους στοχους μου.
Το "κακο" μαζι τςη οτι δεν κανει μεταμεσονυχτεις βαρδιες που με βολευουν καλυτερα. Θα την βρουμε την ακρη.  :grin:

Με την Σαμανθα πηγα πριν 1-2 μηνες περιπου.
Οπως παντα η καλη γνωστη Σαμανθα.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Φ56 διδύμου 7α 7β
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
Και ψιτ κύριος μην κανείς την πάπια. Κάτι έχουμε πει να κάνουμε με Ίνα και Λίζα οι δυό μας  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Και ψιτ κύριος μην κανείς την πάπια. Κάτι έχουμε πει να κάνουμε με Ίνα και Λίζα οι δυό μας  :grin:
Κανενα προβλημα.
:grin: :grin: :grin: :grin:

Μολις ερθει το Pay day το κανονιζουμε.

Και ο Θεος βοηθος για αμφοτερους..........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Λιγο ποιο συγκεκριμενα ?
Σε ποια μαγαζια να παμε να ριξουμε μια ματια......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
με προλαβε ο κερβερας...δεν ξερω βεβαια αν σου αρεσουν τα μοντελε πιπινια κατω των 23...την νταιανα θα την βρεις απογευμα και μεταμεσονυχτια στο 56,ενω την νικολετα το πρωι στο ιδιο..
 

Laima

Ιερόδουλη
Εγγρ.
28 Ιουν 2011
Μηνύματα
445
Like
0
Αγαπεσ μου καλησπερα !!! Αυριο 09:30 - 17:00 θα σασ περημενω στο studio "STAR"  :tits: Πολα φιλια  :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom