Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.587
Like
2.020
Πόντοι
506
Σημερα βράδυ στο Βριλησσου 42 - Αλεξια και Σασα.  :-*
 

exigusto

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ενημερωθηκα χτες για ολα αυτα απο ατομο αλλου σαιτ!Ζηταω συγγνωμη ειλικρινα παιδια!ευχαριστω και εσας που γραψατε εδω!η απομακρυνση αυτου του "ανθρωπου" θα ειναι αμεση.της εδωσα πολλες ευκαιριες για να συμορφωθει αλλα καποιοι "ανθρωποι"δεν αλλαζουν.λυπαμαι για ολον αυτον τον κοσμο που εχει ερθει αντιμετωπος με δαυτη και ζητω συγγνωμη ξανα!

Τέτοιους ανθρώπους υπάρχουνε και σε πολλά άλλα μαγαζιά παιδιά, οπότε να τα γράφουμε όλα όχι μόνο επιλεκτικά γιατί στο κάτω κάτω  εμείς τους πληρώνουμε.
Και τουλάχιστον εδώ είχαμε την άμεση τοποθέτηση του σωστού επαγγελματία στα άλλα όμως μήπως μας γράφουνε;;;
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Τέτοιους ανθρώπους υπάρχουνε και σε πολλά άλλα μαγαζιά παιδιά, οπότε να τα γράφουμε όλα όχι μόνο επιλεκτικά γιατί στο κάτω κάτω  εμείς τους πληρώνουμε.
Και τουλάχιστον εδώ είχαμε την άμεση τοποθέτηση του σωστού επαγγελματία στα άλλα όμως μήπως μας γράφουνε;;;


κοίτα φιλε επειδή βασικά εγώ με τον kervera  και τον Cheyenne το αναφέραμε το θέμα

ότι κουτσό  κουλό στραβό και ανάποδο έχει συμβεί η θα συβμεί κατά της τσάρκες μας να ξέρεις ότι θα γράφετε και θα πέφτει και το ανάλογο κράξιμο

το θέμα είναι αν τα βλέπουν αυτή που πρέπει να τα δουν και πιο βασικό να το διορθώσουν
όπως έκανε η φιλτάτη Λένα

και με ακόμα πιο σύντομη αντίδραση η Άντζελα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Παιδιά ψάχνω να βρω την Κάτια από Βριλησσου 36 και Κωνσταντινουπόλεως 92α ξέρει κανείς που μπορώ να την βρω;;  :think: :think: :think:
Μια μελαχρινή με ωραία τριάρια βυζιά κοντή  και πεταχτά κωλομέρια  :kissass2:
Δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αλλα νομιζω πως εργαζεται στο Πιπινου 118 σαν Σιλβια.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Και μια πληροφορια που ακουσαμε στην σημερινη τσαρκα :

Το Βριλησσου 60 -ΠΑΝΩ- ανακαινιζεται και πρόκειται να επαναλειτουργησει με κοπελες απο το Τατοιου 58.
Κοπελες που ηδη εργαζονται και στο Βριλησοου 60 κατω, που επναλειτουργει εδω και καποιο διαστημα.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Ενημερωθηκα χτες για ολα αυτα απο ατομο αλλου σαιτ!Ζηταω συγγνωμη ειλικρινα παιδια!ευχαριστω και εσας που γραψατε εδω!η απομακρυνση αυτου του "ανθρωπου" θα ειναι αμεση.της εδωσα πολλες ευκαιριες για να συμορφωθει αλλα καποιοι "ανθρωποι"δεν αλλαζουν.λυπαμαι για ολον αυτον τον κοσμο που εχει ερθει αντιμετωπος με δαυτη και ζητω συγγνωμη ξανα!

:thumbsup:

Κατά καιρούς γράφονται διάφορα για άλλα μαγαζιά και κανείς δεν μπαίνει στον κόπο να πει κάν τι έγινε.
H άμεση τοποθέτηση σου δείχνει επαγγελματισμό,οπότε οφείλουμε να σου δώσουμε μια ευκαιρία. Άλλωστε για αυτόν τον λόγο γράφουμε ότι γράφουμε, δεν υπάρχουν προσωπικά με κανέναν.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Και μια πληροφορια που ακουσαμε στην σημερινη τσαρκα :

Το Βριλησσου 60 -ΠΑΝΩ- ανακαινιζεται και πρόκειται να επαναλειτουργησει με κοπελες απο το Τατοιου 58.
Κοπελες που ηδη εργαζονται και στο Βριλησοου 60 κατω, που επναλειτουργει εδω και καποιο διαστημα.
Άρα μετά την Μεγ. Αλεξάνδρου chain, μετά την Κασσάνδρας chain,μετά τη Γερμανική chain, τώρα θα έχουμε και την Τατοίου chain...ακόμα και στον αγοραίο έρωτα ο θεσμός των αλυσίδων και πολυκαταστημάτων είναι γεγονός!! :cheesy: :cheesy:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Άρα μετά την Μεγ. Αλεξάνδρου chain, μετά την Κασσάνδρας chain,μετά τη Γερμανική chain, τώρα θα έχουμε και την Τατοίου chain...ακόμα και στον αγοραίο έρωτα ο θεσμός των αλυσίδων και πολυκαταστημάτων είναι γεγονός!! :cheesy: :cheesy:
Πραγμα που σημαινει οτι ακομα υπαρχει ξυγκι να καει σε αυτη την αγορα, αν βλεπεις δηλαδη να δημιουργουνται αλυσιδες,αν βλεπεις ομως κλεισιμο και συγχωνευσεις, τοτε καταλαβαινεις οτι δεν παει καλα μια αγορα....
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.587
Like
2.020
Πόντοι
506
Σήμερα στο Βριλησσου 42.  Λαιμα. Αντζελα + Εύα .  Ρεγγινα+Εύα .
Δευτέρα.  Λαιμα. Αντζελα. Εύα.
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
κατάθεση χθες τη νύχτα στη μάγια (θησέως 35) . ωραίο κοντοπούτανο (γύρω στο 1,60 - 1,63 την έκανα εγώ) με απίστευτο κώλο και μεσαίο βυζί.η τύπισσα είχε διάθεση να με ευχαριστήσει , πράγμα και το οποίο έγινε.(μην φανταστείτε τίποτα extreme , ακάποτα και άλλες τέτοιες μαλακίες)
άξιζε το πενηντάρικο. ενδύκνειται. (η διευκρίνηση αφορά διάφορα άτομα που τώρα τελευταία ζητούν διάφορες μαλακίες στο σαιτ και αποσκοπεί στο να διαχωρίσω εγώ την θέση μου από αυτούς)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
κατάθεση χθες τη νύχτα στη μάγια (θησέως 35) . ωραίο κοντοπούτανο (γύρω στο 1,60 - 1,63 την έκανα εγώ) με απίστευτο κώλο και μεσαίο βυζί.η τύπισσα είχε διάθεση να με ευχαριστήσει , πράγμα και το οποίο έγινε.(μην φανταστείτε τίποτα extreme , ακάποτα και άλλες τέτοιες μαλακίες)
άξιζε το πενηντάρικο. ενδύκνειται. (η διευκρίνηση αφορά διάφορα άτομα που τώρα τελευταία ζητούν διάφορες μαλακίες στο σαιτ και αποσκοπεί στο να διαχωρίσω εγώ την θέση μου από αυτούς)
ωραίος!!! αποτελεί στόχο μου και την κυνηγάω αλλά τα ωράρια μας δε συμπίπτουν...που θα μου πάει...χρόνος παραμονής δωμάτιο??
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Η Νατάσα η σέρβα είναι αυτή που επέστρεψε στα μαγαζιά Sweet Angels και Κροκεών ? :think:
KALHMERA i natassa i serva einai mia kai monadiki kai exei aposyrthi edo kai poli kairo einai ipeithini gia dio studiow to thiseos 35 kai to katehaki 8 sas euxaristoume poli olous.
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
ωραίος!!! αποτελεί στόχο μου και την κυνηγάω αλλά τα ωράρια μας δε συμπίπτουν...που θα μου πάει...χρόνος παραμονής δωμάτιο??
φίλε lagonisian , δεν κρατάω και χρονόμετρο , αλλά το δεκαπεντάλεπτο , πρέπει να το πιάσαμε.δεν βιαζόταν η τύπισσα , αν αυτό θέλεις να μάθεις.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.587
Like
2.020
Πόντοι
506

Δευτέρα.  Λαιμα. Αντζελα. Εύα.
[/quote]
Και Αλισα πρωί και απόγευμα  :-*
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
http://[URL unfurl="true"]www.peiraios193.com/images/pictures/nikol/12.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.peiraios193.com/images/pictures/nikol/03.jpg[/img[/URL]]
για αυτό εδώ που παίζει στα μπανεράκια πάνω δεξιά, γνωρίζει κανείς τίποτα; Φαίνεται για λαχταριστό πιπινάκι!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Παιδιά πέρασα πρόσφατα από Κεφαλληνίας 75 και είναι κλειστό, είχε και ένα "Ενοικιάζεται" στην πόρτα. Δεν γνωρίζω πόσο καιρό είναι κλειστό αλλά κρίμα γιατί έχουμε ωραίες αναμνήσεις από το συγκεκριμένο κατάστημα  :'(
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Παιδιά πέρασα πρόσφατα από Κεφαλληνίας 75 και είναι κλειστό, είχε και ένα "Ενοικιάζεται" στην πόρτα. Δεν γνωρίζω πόσο καιρό είναι κλειστό αλλά κρίμα γιατί έχουμε ωραίες αναμνήσεις από το συγκεκριμένο κατάστημα  :'(
Εγώ θυμάμαι ότι είχε αναρτήσει φωτό ο πιάτσας με το ενοικιαστηριο εδώ και δυο μήνες περίπου...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Εγώ θυμάμαι ότι είχε αναρτήσει φωτό ο πιάτσας με το ενοικιαστηριο εδώ και δυο μήνες περίπου...
καλησπερα σε ολους μηπως εμαθε κανεις αν η μιλφαρα ζλατα επεστρεψε και που δουλευει γιατι την προηγουμενη βδομαδα εμφανιστηκε σπυρου πατση27 αλλα μετα δεν φανηκε παλι
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
http://[URL unfurl="true"]www.peiraios193.com/images/pictures/nikol/12.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.peiraios193.com/images/pictures/nikol/03.jpg[/img[/URL]]
για αυτό εδώ που παίζει στα μπανεράκια πάνω δεξιά, γνωρίζει κανείς τίποτα; Φαίνεται για λαχταριστό πιπινάκι!
[/quote]

δεν το πρόλαβα ρε παίκτη, αλλά την έχω στα τοπ της ατζέντας αυτή την εβδομάδα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom