Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
στο χώρο "μας" δεν βλέπω πρίγκηπες...κάτι ζητιάνους βλεπω... :rolleyes:
Ποιός είναι ο "χώρος" σου [size=18pt]ΛΑΓΕ[/size].....????
Μαζέψου......γιατί από την πολύ  :jerking: :jerking: :jerking: σε λίγο δε θα βλέπεις τίποτα!!!!!!!!!
 

trelos_69

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές είδα ότι στο studiaki στη κασσάνδρας 4Γ δουλεύει η Κλαούντια! Πρόκειται για την Ιταλίδα την καύλα την ξανθιά που δούλευε παλιά θησέως 35 και κροκέων ? Ή είναι άλλη? Ρωτάω γιατί στο site δεν έχει pics.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Συναγωνιστές είδα ότι στο studiaki στη κασσάνδρας 4Γ δουλεύει η Κλαούντια! Πρόκειται για την Ιταλίδα την καύλα την ξανθιά που δούλευε παλιά θησέως 35 και κροκέων ? Ή είναι άλλη? Ρωτάω γιατί στο site δεν έχει pics.
Οχι ειναι αλλη κοπελα.
Ξανθια με μετριο προσωπο, ελαφρως αφρατουλα, χωρις ακτι το αξιον λογου.
Κασμια σχεση με την συνονόματη της.
Την ειδαμε σε τσαρκα την περασμενη Τεταρτη με τον Kervera και τον px75
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Οχι ειναι αλλη κοπελα.
Ξανθια με μετριο προσωπο, ελαφρως αφρατουλα, χωρις ακτι το αξιον λογου.
Κασμια σχεση με την συνονόματη της.
Την ειδαμε σε τσαρκα την περασμενη Τεταρτη με τον Kervera και τον px75
η κλαουντια απο κροκεων που χαθηκε???
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Εξωτερικό από ότι εχω ακούσει
συνεχισε η σταματησε???δυστηχως δεν προλαβα να την τιμησω αποθημενο την εχω...εχω ριξει απηρα πιρφορησματα για την παρτη της  :cum: :cum: :cum:
URL]]
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Είναι άλλη η Κλαούντια στο Κασσάνδρας 4Γ από τη συγκεκριμένη ξανθιά μουνάρα;
Και εγώ ήμουνα άτυχος γιατί την ημέρα που την επισκεφτηκα στο Κασσάνδρας 3 πάνω είχε πολλή πελατεία, και έφυγα χωρίς να :knockinb:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Είναι άλλη η Κλαούντια στο Κασσάνδρας 4Γ από τη συγκεκριμένη ξανθιά μουνάρα;
Και εγώ ήμουνα άτυχος γιατί την ημέρα που την επισκεφτηκα στο Κασσάνδρας 3 πάνω είχε πολλή πελατεία, και έφυγα χωρίς να :knockinb:
αν διαβασεις στην πισω σελιδα οχι
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Είναι άλλη η Κλαούντια στο Κασσάνδρας 4Γ από τη συγκεκριμένη ξανθιά μουνάρα;
Και εγώ ήμουνα άτυχος γιατί την ημέρα που την επισκεφτηκα στο Κασσάνδρας 3 πάνω είχε πολλή πελατεία, και έφυγα χωρίς να :knockinb:
Οπως εγραψα και πριν ειναι πιθανον στο εξωτερικο.
Και τον τελευταιο καιρο που εργαζοταν ηταν μελαχρινή και οχι ξανθιά......
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.936
Κριτικές
90
Like
33.856
Πόντοι
24.700
συνεχισε η σταματησε???δυστηχως δεν προλαβα να την τιμησω αποθημενο την εχω...εχω ριξει απηρα πιρφορησματα για την παρτη της  :cum: :cum: :cum:
http://[URL unfurl="true"]www.krokeon6.com/images/pictures/klaudia/07.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Μία από τις χειρότερές μου εμπειρίες.

Δεν έγραψα κριτική, γιατί θα ήταν εντελώς πικρόχολη.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
συνεχισε η σταματησε???δυστηχως δεν προλαβα να την τιμησω αποθημενο την εχω...εχω ριξει απηρα πιρφορησματα για την παρτη της  :cum: :cum: :cum:
http://[URL unfurl="true"]www.krokeon6.com/images/pictures/klaudia/07.jpg[/img[/URL]]
[/quote]ποσο πιρφορος εισαι ρε? βαρας παχια με ιεροδουλες? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.832
Πόντοι
34.267

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ή Λίλυ ή Γερμανίδα , πρώην Τριγγέτα νύν Φυλής 104 , είναι μήπως ή ίδια  που δουλεύει καί Αθανασίας 3  στο Παγκράτι  :think: ? ή αλήθεια είναι ότι αυτή στο Παγκράτι είναι ξανθιά ενώ στο Φ.104  είναι μάλλον κοκκινομάλα , επιπλέον αυτή στο Αθανασίας στις φωτογραφίες έχει αρκετά τατού καί μπρός καί στην πλάτη ( με πεταλούδες , κάτι γραπτά κ.λ.π. ), ενώ αυτή στο Oriental δεν δείχνει κάτι ανάλογο .
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Τύπε μου, για κάποιες ιερόδουλες καλύτερα να τις φαντασιώνεσαι και να τα ρίχνεις παρά να τους τα δίνεις!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: + 1.000 , άσε που ξέχωρα τα λεφτά που  εξοικονομείς μια πετυχημένη "παχιά" δεν την φτάνουν 10 γαμήσια  , άσε  καί την προσπάθεια για " εγκεφαλική εμβάθυνση " που κάνεις για να πετύχει ή φαντασίωση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !!!
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: + 1.000 , άσε που ξέχωρα τα λεφτά που  εξοικονομείς μια πετυχημένη "παχιά" δεν την φτάνουν 10 γαμήσια  , άσε  καί την προσπάθεια για " εγκεφαλική εμβάθυνση " που κάνεις για να πετύχει ή φαντασίωση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !!!
Σε λιγο καιρο, οι περισσοτεροι ετσι θα καταντησουμε, πιο καλη(και οικονομικη) η μοναξια..
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.832
Πόντοι
34.267
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: + 1.000 , άσε που ξέχωρα τα λεφτά που  εξοικονομείς μια πετυχημένη "παχιά" δεν την φτάνουν 10 γαμήσια  , άσε  καί την προσπάθεια για " εγκεφαλική εμβάθυνση " που κάνεις για να πετύχει ή φαντασίωση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !!!
Αμ το γεγονός που δε σε νοιάζει η επιστροφή στο σπίτι;;;;;
Τσακ στο κρεβατάκι σου και snort...... :sleeping:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Ή Λίλυ ή Γερμανίδα , πρώην Τριγγέτα νύν Φυλής 104 , είναι μήπως ή ίδια  που δουλεύει καί Αθανασίας 3  στο Παγκράτι  :think: ? ή αλήθεια είναι ότι αυτή στο Παγκράτι είναι ξανθιά ενώ στο Φ.104  είναι μάλλον κοκκινομάλα , επιπλέον αυτή στο Αθανασίας στις φωτογραφίες έχει αρκετά τατού καί μπρός καί στην πλάτη ( με πεταλούδες , κάτι γραπτά κ.λ.π. ), ενώ αυτή στο Oriental δεν δείχνει κάτι ανάλογο .

Άλλη είναι η Λίλυ η γερμανίδα και άλλη αυτή που δουλεύει Αθανασίας3.  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom