Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  26/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Σαμπρινα - Σαμπρινα - Σαβινα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο---------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Βαλια/Ιρενα - Βαλια/Μαριλενα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Παολα/Κατερινα - Παολα/Κατερινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα/Μαριλενα - Τζουλια/Κλαουντια/Σονια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ελενα/Σοφια/Τανια - Ελενα/Σοφια/Τανια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
Ανακοινώθηκε κιόλας
και έχει και τέλεια πόδια!
η συγκεκριμένη κοπέλα είναι πανέμορφη ψηλή ξανθιά και είναι και Γερμανίδα. Είχε δοκιμαστεί όταν δούλευε στην αλυσίδα Πειραιώς 193 με σχετικά μέτριες εντυπώσεις. Ήταν τυπική χωρίς ακρότητες, με τέλειο δέρμα πανέμορφη ψηλή γέμιζε το κρεβάτι. Αλλά ως εκεί. Γιαυτό δεν ξαναπήγα. Δεν έκλαψα το 50άρικο αλλά δεν έχω να θυμάμαι και κάτι. Τώρα η Άντζελα αν την εκπαιδεύσει αυτό είναι άλλο θέμα. Δεν μου φάνηκε βέβαια γυναίκα που θα θέλει να αλλάξει τρόπο δουλειάς και ειδικά μετά από το πέρασμα από τους Γερμανούς. Είδομεν
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
η συγκεκριμένη κοπέλα είναι πανέμορφη ψηλή ξανθιά και είναι και Γερμανίδα. Είχε δοκιμαστεί όταν δούλευε στην αλυσίδα Πειραιώς 193

α γεια σου και σπάω το κεφάλι μου που την ξέρω!
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Τον λαγό ποτέ και ξέρεις γιατί?Γ
Γιατί είναι κύριος δεν προσβάλλει και λέει την γνώμη του με επιχειρήματα εμείς θα μιλήσουμε με την μόνικα και θα της γνωστοποιήσουμε το θέμα του οπλίτη λαγονισιάν και θα γίνουν οι απαραίτητες συστάσεις γιατί όλες οι καλές κιθάρες χρειάζονται και κούρδισμα που και που. Καλό απόγευμα σε όλους και λαγέ σε ευχαριστουμε για την αντικειμενική σου  πληροφόρηση καλό μας κάνεις να προσπαθήσουμε να βελτιώσουμε μια υπεργαλαξιακή κοπέλα σαν την Μόνικα και η γνώμη σου έχει βαρύνουσα σημασία γιατί έχεις γράψει και χιλιόμετρα πολλά στο ενεργητικό σου.
Οταν είπα οτι είναι μουνάρα αλλά κομοδίνο μου είπατε οτι ήταν καινούργια  ....  ακόμα καινούργια είναι?????  :rolleyes:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Ρε φίλε, όλοι για περιποιητικές ψάχνουμε. Γνωρίζεις πολλούς να ψάχνουν για ξεπέτες;

Πες μας τι θέλεις, ψηλή, κοντή, χοντρή, μοντέλο, ξανθιά, μελαχρινή, καραφλή, κλπ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Δε νομίζω να είναι θέμα παλιοσύνης. Από όσες φορές έχω δει τη Μόνικα έχω βγάλει το συμπέρασμα πως παρά την εκθαμβωτική ομορφιά της πρόκειται για ένα άτομο χαμηλών τόνων που δε δείχνει να αισθάνεται πολύ ευχάριστα, ή έστω άνετα, στο χώρο στον οποίο εργάζεται. Λογικό λοιπόν να μη βγάζει κάποιο ιδιαίτερο πάθος μέσα στο δωμάτιο.
Το λέω για την αλυσίδα που μας λέει οτι θα την ενημερώσει!!! Τι να ενημερώσει???  18+ μήνες ΙΚΕΑ  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Το λέω για την αλυσίδα που μας λέει οτι θα την ενημερώσει!!! Τι να ενημερώσει???  18+ μήνες ΙΚΕΑ  :grin:
Ισως τοτε εγω να ήμουν τυχερός και να την πετυχα στα κέφια της  αφου περασα πολυ καλα μαζι της (Μονικα Σερβα)
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ισως τοτε εγω να ήμουν τυχερός και να την πετυχα στα κέφια της  αφου περασα πολυ καλα μαζι της (Μονικα Σερβα)
Το ότι μπορεί να σε γνώριζε απ το μπαρ το έχεις σκεφτεί καθόλου?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  27/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Σαμρινα - Βικη - Σαβινα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Κλειστο - Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ---------Κλειστο---------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Σαμπρινα/Βαλια - Μαριλενα/Βαλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Ιρενα/Μαριλενα - Κλαουντια
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα - Τζουλια//Κατερινα/Παολα 

Θησεως 40(κατω): Ζωή - Ελενα/Σοφια/Τανια - Ελενα/Σοφια/Τανια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Το ότι μπορεί να σε γνώριζε απ το μπαρ το έχεις σκεφτεί καθόλου?
Δεν με ειχε δει στο μπαρ οταν την τιμησα.
Αφου την τιμησα την ξαναειδα εκει.

Στο ισμηνης 2 πρωτη φορα με εβλεπε
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
H  πρωινη χθεσινή πορνοεξορμηση με τον cheyenne παρέα ξεκινησε για να ''συναντησω'' τη τζενη, αλλα φευ, ειχε ρεπο. Ετσι το plan b ελεγε αλινα. Σε χρονο dt βρεθηκαμε βριλησσου 36 κ γω στο δωματιο μην βλεποντας την καν, αφου διαλεξα να εμπιστευθω την ευγενεστατη υπηρεσια. Δν το μετανιωσα. Πολυ καλη συναντηση, ομορφο μελαχροινο πιπινι, κορμι οπως μου αρεσει, πολλες στασεις, παθος, βρισιδια κ γενικα pse φαση. Λεπτομερειες στην κριτικη.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.630
Κριτικές
61
Like
39.834
Πόντοι
21.555
H  πρωινη χθεσινή πορνοεξορμηση με τον cheyenne παρέα ξεκινησε για να ''συναντησω'' τη τζενη, αλλα φευ, ειχε ρεπο. Ετσι το plan b ελεγε αλινα. Σε χρονο dt βρεθηκαμε βριλησσου 36 κ γω στο δωματιο μην βλεποντας την καν, αφου διαλεξα να εμπιστευθω την ευγενεστατη υπηρεσια. Δν το μετανιωσα. Πολυ καλη συναντηση, ομορφο μελαχροινο πιπινι, κορμι οπως μου αρεσει, πολλες στασεις, παθος, βρισιδια κ γενικα pse φαση. Λεπτομερειες στην κριτικη.

Λαγέ βάλε κριτικη ..... θέλω να χύσω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom