Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ραντεβου ΘΑΝΑΤΟΥ σε μιση ωρα εξω απο τα σουβλακια του Μητσου κων/πολεως και Κασσάνδρας γωνία.
axe.gif
:think: :think:  :2funny: :2funny:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
sweet angels & κροκεών η Ιζαμπέλα τι λέει;
έχει δοκιμάσει κανείς;
βλέπω ένα σώμα που ζητάει 50άρικο...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
το λέει δηλαδή η καρδιά της...
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Επίσκεψη στο X BAR με makis85,cheyenne,px75, orgasmo nero,petro tis skandalis. Ο Ρωμύλος στα dexx και πλήθος κόσμου και κορίτσια. Διάλεξα τη Μελίσσα και πήρα τα αρχίδια μου... :tickedoff: όλα στραβά και ανάποδα, ψέυτικα βογγητά, βιαστική, απέφευγε τις διεισδύσεις, μόνο καλό η πίπα της...Χάλια...Λεπτομέρειες στην κριτική...Πάμε για άλλα...και γρήγορα... :zfuck: :zfuck:
Προσυπογράφω μεγάλη ξεπέτα!!!

Στο 5 λεπτο που την κατάλαβα την έδιωξα απο το δωμάτιο και έφυγα ....

Κρίμα γιατί είναι ωραία κοπέλα.
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
οι μόνες που οι υπηρεσίες τους ανταποκρίνονταν στο ποσό που πλήρωσα ήταν η Ζέτα, και η Γαλήνη... :rockon:
Λαγέ μου την είδα την Ζετα ,αλλα δεν τρελάθηκα. Μου βγάζει κάτι ψυχρό.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Απογευματινή κατάθεση στη Φαίη στο Βριλησσού36. Είναι μια κοπέλα που έχει να κάνει όλη τη στουντιακή Αθήνα να παραμιλάει μιας και πρόκειται για ένα κορίτσι πολύ όμορφο, με ποδάρες ατελείωτες, φοβερό κώλο, στρογγυλό και καλοσχηματισμένο, όμορφο φυσικό στήθος, απαλή επιδερμίδα, γλυκό "καθημερινό" πρόσωπο και καστανά μαλλιά καρεδάκι μέχρι τους ώμους. Διαχυτική στο σαλονάρισμά της , έκατσε στα πόδια μου, αμέσως με φίλισε στο στόμα. :rockon: :rockon: Λίγες κουβέντες και δεν ήθελα κάτι παραπάνω κ μπήκα δωμάτιο αφού πρώτα έκανα μπανάκι στο κοινόχτηστο χώρο που διαθέτει το στούντιο και πληρώνοντας το αντίτιμο για 69 περίνμενα για λίγο. Στη δράση η Φαίη παίρνει άριστα μιας κ ανταποκρίθηκε στο 100% σε ότι της ζήτησα. Πολύ καλή συμμετοχή στο γλύψιμό μου. έδειχνε ότι το απολαμβάνει όταν ασχολιόμουν με το "γατάκι" της με πνιχτούς αναστεναγμούς. Η πίπα της καλή, με ένταση βαθιά και λίγο χέρι και με πέρασμα και από τη γύρω περιοχή... Στο 69 ήταν φοβερή στο στήσιμο καθώς μου κούναγε και τη λεκάνη της, μετά πλαγιαστό. 3 στάσεις το μενού, ιεραποστολικά στα 4 και cowgirl όλες με άριστη εκτέλεση, με αληθοφανείς αναστεναγμούς, οι μορφασμοί της πολύ ερεθιστικοι και το τέλος μας βρήκε στη στάση της γελαδάρισας..  :tits: :tits: Θ ακολουθήσει κριτική....τουλάχιστον ρέφαρα γρήγορα για την προχθεσινή αποτυχία..
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
μικρο λιθαρακι ενημερωσης.Καρεα 30 Μισελ ,ψηλη νταρντανα με μεγαλα βυζια-μπομπερια-οχι τοσο ωραιο κωλο,θετικη εντυπωση για τα γουστα μου αλλα δεν ειναι εποχη για ρισκα.Σαρα σε κανα μηνα παλι κατα την υπηρεσια.Καθοδος για Θησεως 40 και σουπερ καταθεση στην Ελενα που την εχω στανταρ στις πολυ σπανιες πλεον καταθεσεις μου
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε παιδια αυτη η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ στο Λ.αθηνώνω 318

τι Κ Ω Λ Α Ρ Α εχει ρε παιδια?  :headbang: :headbang: γιατι εγω να μην μπορω να χαρω εναν τετοιο κωλο  :'(


την εχει παρει κανενας ? :think:
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Στα πλαίσια του λόγου και του αντίλογου .....
Το να πρέπει να κεράσει κάποιος ποτό το θεωρώ θεμιτό. Το να πάρει ποτό επίσης. Το πόσο κάνει το ποτό είναι μια άλλη κουβέντα.
Επίσης θα μπορούσατε να συμβουλεύσετε τις κοπέλες πως να διαχειρίζονται το χρόνο τους, π.χ. δεν χρειάζεται να κάθονται με κάποιον 1 ώρα αν δεν θέλει να περάσει επάνω ή αν δεν κερνάει ποτά. Δηλαδή αν δεν αγοράζει το χρόνο. Μπορείτε ακόμη να βγάλετε μια ταρίφα για "παρέα μιας ώρας ή μισής ώρας" με ή χωρίς ποτά.
Σενάρια υπάρχουν πολλά. Αυτό που θεωρώ εξωπραγματικό είναι το κόστος των ποτών που διαβάζω αν αληθέυει....
Μπορεί να αποθαρύνει κάποιους αλλά ......αποθαρύνει και άλλους αν καταλαβαίνετε τι εννοώ.....
Και κάτι άλλο: συνδυασμός ποτών και δωματίου. Κάποια σχέση πρέπει να υπάρχει.
Αυτα σαν πρόταση για κάτι καλύτερο/πιο προσιτό κατα την ταπεινή μου άποψη.
Σε ευχαριστούμε για τις προτάσεις σου είναι και ένα απο τα πράγματα που δεν έχουμε σκεφτεί θα το συζητήσουμε και θα δούμε αν μπορεί να εφαρμοστεί μα πάνω απο όλα σε ευχαριστούμε για τον ευγενή λόγο που διατυπώνεις την άποψη του και σιγα σιγά αρχίζουμε να αντιλαμβανόμααστε μια αλλαγή στο κλίμα με όλους τους σχολιαστές αναγνώστες κάτι το οποίο μας χαροποιεί ιδιαίτερα  καλημέρα σε όλους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom