Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
απο ορεξη για παιχνιδι αλλο τιποτα....σου χω πει οτι πιστευω οτι μαζι σου οι κοπελες αποδιδουν τα μεγιστα! Κατι τους κανεις κ τις απογειωνεις! Παραδειγματα αναριθμητα. Εμιλυ, μονικα, βικτωρια, μαρκελλα,ζετα...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
απο ορεξη για παιχνιδι αλλο τιποτα....σου χω πει οτι πιστευω οτι μαζι σου οι κοπελες αποδιδουν τα μεγιστα! Κατι τους κανεις κ τις απογειωνεις! Παραδειγματα αναριθμητα. Εμιλυ, μονικα, βικτωρια, μαρκελλα,ζετα...

Λαγέ, όπως πάντα κομματάκι υπερβολικός είσαι....όσον αναφορά τις κοπέλες που ανέφερες ναι, έχω περάσει αρκετά καλά μαζί τους αλλά δεν συγκρίνονται.Η κάθε μια έχει διαφορετικό σέρβις και απαιτείται διαφορετική αντιμετώπιση εντός του δωματίου ;)

Με την μόνη που είχα μέτρια εμπειρία είναι η Βικτώρια, παρόλα που είναι όμορφη γυναίκα με καλές υπηρεσίες, ήταν βιαστική με αποτέλεσμα να με τραμπουκίσει στο 10λεπτο :tickedoff: :jerking:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
και οι μεγαλοι πολεμιστες δικαιουνται να χασουν μια μαχη καθε τοσο...δν ειμαι υπερβολικος... Και μια ερωτηση, αν γνωριζεις εσυ η καποιος συναγωνιστης. Η νικολ των γερμανων εχει σταματησει απο την αλυσιδα? Δν λεω για αυτην με θητεια στα κασσανδρας κ με φωτος με φεραρι. Στην αλλη αναφερομαι!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
και οι μεγαλοι πολεμιστες δικαιουνται να χασουν μια μαχη καθε τοσο...δν ειμαι υπερβολικος... Και μια ερωτηση, αν γνωριζεις εσυ η καποιος συναγωνιστης. Η νικολ των γερμανων εχει σταματησει απο την αλυσιδα? Δν λεω για αυτην με θητεια στα κασσανδρας κ με φωτος με φεραρι. Στην αλλη αναφερομαι!

Λαγέ, καλά όλοι μας έχουμε αποτυχίες στην ζωή....η πλάκα είναι ότι η προειδοποίηση που είχα ήταν να μην πάω μαζί της ;)

Παίζει να είναι σε άδεια το κορίτσι :grin: αν θες πάρε την Ελένη, είναι η ίδια που δούλευε στης Γιάννας στην Παπαδιαμάντη(εκεί παρείχε φουλ σέρβις, τώρα στην αλυσίδα τι παρέχει δεν ξέρω) :huh:

Υ.Γ ξέχασες και την Κίνκυ Κατερίνα να αναφέρεις άλλο ένα pse γαμήσι :rockon: :rockon:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
και οι μεγαλοι πολεμιστες δικαιουνται να χασουν μια μαχη καθε τοσο...δν ειμαι υπερβολικος... Και μια ερωτηση, αν γνωριζεις εσυ η καποιος συναγωνιστης. Η νικολ των γερμανων εχει σταματησει απο την αλυσιδα? Δν λεω για αυτην με θητεια στα κασσανδρας κ με φωτος με φεραρι. Στην αλλη αναφερομαι!
δεν ξερω αν εχει σταματησει οπου την πετυχεις μπες με κλειστα τα ματια.τα σεβη μου στον μακαρο,ξεροχυσα με την κριτικη σου  :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
την ελενη την ειδα στο χμπαρ κ καυλαντισαμε ασχημα αλλα μου την προλαβε ο οrgαsmο nerο. Για την νικολ το ξερω οτι ειναι φοβερη αλλα για ολα φταιει το κακο ταιμινγκ!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
την ελενη την ειδα στο χμπαρ κ καυλαντισαμε ασχημα αλλα μου την προλαβε ο οrgαsmο nerο. Για την νικολ το ξερω οτι ειναι φοβερη αλλα για ολα φταιει το κακο ταιμινγκ!

το θέμα είναι ότι η Ελένη στης Γιάννας στα 40€ σου έκανε παπάδες(ανευ κώλου αν θυμάμαι καλά), τώρα στο Χ-Bar και στα λοιπά μαγαζιά της αλυσίδας παρέχει φούλ πρόγραμμα??

επίσης, να ξέρεις το κορίτσι αυτό δεν έχει καθόλου βυζί, είναι αυτό που λέμε κόντρα πλακέ αλλά κάλυπτε την αδυναμία της με το σέρβις που είχε στο δωμάτιο ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
το κωλι της ειναι φοβερο κ εχει ωραια σφιχτα ποδια. Στη φατσα υστερει λιγο αλλα οκ. Ο οrgasmο ηταν κατενθουσιασμενος!
 

paris_sweetdoll

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2013
Μηνύματα
32
Like
0
KALISPERA !!!!!
SIMERA APO 17h-23h MAZI SAS STO L.ATINON 318
PEMTI APO 17h-23h pireos 193...
SAS PERIMNW...
:knockinb:
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  28/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Σαμπρινα - Κλειστο
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Κινκυ Κατερινα/Mικη - 
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Βαλια - Μελισα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Μικη
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Νατασα/Μελισα - Σιλβανα/Νεα Αφιξη

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

12 Studio 12

Sex Studio
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
781
Like
14
[size=20pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης
ALIONA[/size]

 
   
:lheel: :lheel: :lheel:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
Σε οποιους πεφτει "μακρυα" το "12" η Μαργαριτα εργαζεται και στο Βουρβαχη 19, Κωνσταντινουπολεως 61

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

η σονια δεν γινεται να ερθει και αυτη πιο κατω???στο κεντρο αθηνα π.χ οπως παλια????
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
η σονια δεν γινεται να ερθει και αυτη πιο κατω???στο κεντρο αθηνα π.χ οπως παλια????
Σε αυτο το ερω ο μονος που δεν μπορει να απαντησει ειμαι εγω...........

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Σιγουρα παντως καλα θα ηταν.............
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
η σονια δεν γινεται να ερθει και αυτη πιο κατω???στο κεντρο αθηνα π.χ οπως παλια????

Σε δήλωσή της πριν καιρό της αρέσει το "Νέο Στούντιο" οπότε δύσκολα θα την δεις στα ιδρύματα του κέντρου.
 

giovannipilot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
44
Κριτικές
19
Like
51
Πόντοι
10
Παιδες ψαχνω εδω και καιρο τη Μαντόνα από κασσάνδρας και δεν μπορώ να την πετύχω πουθενά, ενώ ξαφνικά βλέπω κριτικέσ που και που στο site από συναγωνιστές. Ξέρεις κανείς που δουλεύει και καθε πότε...?
Ευχαριστώ πολύ.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Παιδες ψαχνω εδω και καιρο τη Μαντόνα από κασσάνδρας και δεν μπορώ να την πετύχω πουθενά, ενώ ξαφνικά βλέπω κριτικέσ που και που στο site από συναγωνιστές. Ξέρεις κανείς που δουλεύει και καθε πότε...?
Ευχαριστώ πολύ.

Κάνει κάποιες έκτακτες εμφανίσεις στα ιδρύματα της οδού Κασσάνδρας...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom