Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Aφού έκανα 70 κύκλους χωρίς να βρω να παρκάρω για να πάω στην κωλο Aθανασίας τελικά έφυγα προς τα κάτω...Φρατζή είχε Aγάπη, Tριγγέτα Pαμόνα, και Συγγρού Mαργαρίτα...Ήθελα όμως κάτι πιο decadance...Aφού δεν βρήκα εύκολα πάρκινγκ ούτε στην Iππόνακτος,και η Θαρύπου μάλλον έχει ξεφύγει τελείως σε ποιότητα,πήγα Aριστοτέλους (κάθετη Συγγρού).Eκεί ήταν μία ξανθιά σκατοφατσούλα με ωραίο σφιχτό κωλί και είπα να τιμήσω...Mην τα πολυλογώ στα 5 λεπτά έπειτα από κλασσικό σέρβις φυλής και αφού είχα ψιλιαστεί ότι δεν τραβάει και την είχα γυρίσει κατευθείαν στα τέσσερα...άρχισε να τσινάει....ούτε 5 λεπτά συνολικά δεν είχαν περάσει!!!! Aφού πολύ ευγενικά σταμάτησα και της είπα "δεν πειράζει σήμερα δεν τραβάει η ομάδα..." μου είπε και "δεν είναι και για χόρταση!!!" η σκατόφατσα!!!!!! ΣAMΠPINA αποφύγετέ την.

Mετά πήγα με τα πόδια δίπλα (Συγγρού 144) όπου τίμησα Mαργαριτούλα.

στην θαρυπου ειχα παντως πετυχει 2 πολυ αξιολογα τεμαχια(το ενα ως προς εμφανιση,αλλα οχι απο υπηρεσιες..μια ξανθια ψηλη γερμανιδα προ τετραετιας και το αλλο απο υπηρεσιες εκπληκτικες για στουντιο και απο εμφανιση γαμω τα μιλφ!κοκκινομαλλα ρωσιδα μετριου αναστηματος που εκανε εκπληκτικο γαμησι γυρω στα 38-40 προ τριετιας)..θυμαται κανεις συναγωνιστης?το μιλφ αυτο αν ξερει καποιος που ειναι θα το εκτιμησω ιδιαιτερως... :rockon:

υ.γ. η αριστοτελους εχει καταντησει να ειναι χειροτερα απο το sierra απεναντι....αφου οταν περναω απεξω πιο πολυ σκεφτομαι να παω sierra παρα αριστοτελους γιατι ξερω τί παιζει.....πανε οι καλες εποχες του στουντίου αυτου! :grin:
 

Επισκέπτης
Μιας και ο Yura πηρε ολα τα CT το γυρισα και εγω στα studio και οπως ολοι εδω μεσα με φαγατε οτι δεν επιτρεπεται να μην εχω γνωρισει απο κοντα την Παολα τραβηξα τον δρομο της Φραντζη προς τα πανω και ναμαι.
Να και ενα κοριτσι ρε πουστη που μιλαει Ελληνικα δοξα τον θεο και τιμαει τα λεφτα που περνει με το παραπανο και χωρις παραπονα και φανφαρες οπως τα Ρουμανακια που κατακλιζουν την αγορα.
Δεν θα ανφερθω στο Service γιατι τα εχετε γραψει εκατο φορες και ναι ετσι ειναι το κοριτσι αξιζει και οτι κανει το κανει με κεφι.
Θα σταθω μονο στον χαρακτηρα της ο οποιος ειναι σπανιος και σας ευχαριστω συναγωνιστες που με πρηξατε και με πεισατε να παω.
Και ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην POLI.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μιας και ο Yura πηρε ολα τα CT το γυρισα και εγω στα studio και οπως ολοι εδω μεσα με φαγατε οτι δεν επιτρεπεται να μην εχω γνωρισει απο κοντα την Παολα τραβηξα τον δρομο της Φραντζη προς τα πανω και ναμαι.
Να και ενα κοριτσι ρε πουστη που μιλαει Ελληνικα δοξα τον θεο και τιμαει τα λεφτα που περνει με το παραπανο και χωρις παραπονα και φανφαρες οπως τα Ρουμανακια που κατακλιζουν την αγορα.
Δεν θα ανφερθω στο Service γιατι τα εχετε γραψει εκατο φορες και ναι ετσι ειναι το κοριτσι αξιζει και οτι κανει το κανει με κεφι.
Θα σταθω μονο στον χαρακτηρα της ο οποιος ειναι σπανιος και σας ευχαριστω συναγωνιστες που με πρηξατε και με πεισατε να παω.
Και ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην POLI.

και επαναλαμβανω.....[move][size=40pt]ΑΣΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΤΑΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!![/size][/move] :headbang:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Μόλις διάβασα στις κριτικές το ρεπορτάζ του rozkrotalias για την Μελινάρα. Μου έπεσαν τα δόντια όταν διάβασα οτι η Μελίνα δεν γλύφει πλέον μπάλες. Ήτανε από τις καλύτερες στο είδος. Άλλη μια που βγαίνει από την λίστα....και η λιστα έχει μικρύνει πάααααααααααααααααααααααααρα πολύ...
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Μόλις διάβασα στις κριτικές το ρεπορτάζ του rozkrotalias για την Μελινάρα. Μου έπεσαν τα δόντια όταν διάβασα οτι η Μελίνα δεν γλύφει πλέον μπάλες. Ήτανε από τις καλύτερες στο είδος. Άλλη μια που βγαίνει από την λίστα....και η λιστα έχει μικρύνει πάααααααααααααααααααααααααρα πολύ...
αρχιδομπαλάκια συνάδερφε γλύφουν οι: Σόνια,Αλέξια και Βαλέρια (όταν αυτά τα δύο μπάζα είναι στα καλά τους),Εύα,Τζέσσικα,Αγγελική,Πάολα η ελληνίδα,Ρενάτα,Μαρίνα και φυσικά η Σάρα και η Άντρεα.Αν ξέχασα καμιά αρχιδογλύφτρα την προσθέτετε συναγωνιστές  :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
αρχιδομπαλάκια συνάδερφε γλύφουν οι: Σόνια,Αλέξια και Βαλέρια (όταν αυτά τα δύο μπάζα είναι στα καλά τους),Εύα,Τζέσσικα,Αγγελική,Πάολα η ελληνίδα,Ρενάτα,Μαρίνα και φυσικά η Σάρα και η Άντρεα.Αν ξέχασα καμιά αρχιδογλύφτρα την προσθέτετε συναγωνιστές  :rockon:
Να προσθεσω την Ντενιζα και την Κατερινα στην Φωκαιας που πηρα χθες αν και ειναι σε ρδελο-σπιτα και οχι σε στουντιο
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
αρχιδομπαλάκια συνάδερφε γλύφουν οι: Σόνια,Αλέξια και Βαλέρια (όταν αυτά τα δύο μπάζα είναι στα καλά τους),Εύα,Τζέσσικα,Αγγελική,Πάολα η ελληνίδα,Ρενάτα,Μαρίνα και φυσικά η Σάρα και η Άντρεα.Αν ξέχασα καμιά αρχιδογλύφτρα την προσθέτετε συναγωνιστές  :rockon:

Ναι σύντροφε ξέρω. Το πρόβλημα είναι στη γενική πτώση των υπηρεσιών. ΓΙΑΤΙ η Μελινάρα να σταματήσει να γλυφει μπάλες? Τα κονομάει έτσι κι αλλιώς? Δεν έχει ανταγωνισμό? Την είδε ντίβα? Βαρέθηκε?
Αν ξεκίνησε η Μελίνα να πέφτει γιατί να μην ακολουθήσουν και άλλες?
Μασαζιότατε Παπαγιώργη τα Ιερόδουλα Μπουρδελοκείμενα τι λένε γι αυτά τα φενόμενα?
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ναι σύντροφε ξέρω. Το πρόβλημα είναι στη γενική πτώση των υπηρεσιών. ΓΙΑΤΙ η Μελινάρα να σταματήσει να γλυφει μπάλες? Τα κονομάει έτσι κι αλλιώς? Δεν έχει ανταγωνισμό? Την είδε ντίβα? Βαρέθηκε?
Αν ξεκίνησε η Μελίνα να πέφτει γιατί να μην ακολουθήσουν και άλλες?
αν σταμάτησε να γλύφει μπαλάκια η αρχιδογλυφτροΜελίνα θα βρήκε μάλλον κάνα γκόμενο.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Τουλαχιστον η Μελινα (αν και μου τη δινει το στυλακι της) δινει ακομα ΚΩΛΟ, σε μια εποχη οπου το πρωκτικο εχει γινει ειδος πολυτελειας. Πιο ευκολα βρισκεις κωλο πλεον απ' τα γκομενακια παρα απο πουτανες.
Αντιθετα, τα "αυταρχικα" εχουν γινει πολυ της μοδας, αφου απ' οτι φαινεται, εχουν μεγαλη ζητηση... Οι ανδρες, συναδελφοι, εκφυλιζονται σιγα-σιγα. Αντι να τον χωνουμε εμεις, την βρισκουμε πλεον με ενα πλαστικο καυλι στον κωλο μας.

ΥΓ πουτανολεοντα, φιλικα, chill out man.


 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Να ενημερωσω μιας και η συζητηση το εφερε στα @@γλειψιματα οτι γλειφουν επισης τα ΄΄πουρα''του Αγκυρας  12(Ζανα,Βαλερια)οι οποιες εχουν και τελικο προορισμο τα φλοκια στη μαπα :sperm: :headbang2: :cum: οπως και το Ντενιζακι για να μην ξεχνιομαστε :rockon: :cum: :cum:
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
ναι Ryu ήρεμος είμαι αλλά όχι και να μπαίνει σφήνα ένας Κ-Α-Ρ-Α-Α-Σ-Χ-Ε-Τ-Ο-Σ σαν τον αντιπαθή ηλίθιο fethry και να μου την λέει.Ευτυχώς που διεγράφησαν τα ποστ του απο τους μόντς.
άραγε έχει έστω και ένα ποστ που να αφορά στριπ, στούντιο κλπ :think:; Και να πρωταγωνιστεί φυσικά :boobies:.
 

Επισκέπτης
θα ηταν κρυωμενη και δεν θα μπορουσε να γλυψει μπαλακια γιατι θα της κοβοταν η αναπνοη!αμεσως παλιοαλητες να πειτε την κακια σας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.966
Κριτικές
490
Like
36.573
Πόντοι
41.447
αρχιδομπαλάκια συνάδερφε γλύφουν οι: Σόνια,Αλέξια και Βαλέρια (όταν αυτά τα δύο μπάζα είναι στα καλά τους),Εύα,Τζέσσικα,Αγγελική,Πάολα η ελληνίδα,Ρενάτα,Μαρίνα και φυσικά η Σάρα και η Άντρεα.Αν ξέχασα καμιά αρχιδογλύφτρα την προσθέτετε συναγωνιστές  :rockon:

ξεχασες την ρωσίδα την Πάολα (την ψυχωτική) η οποία κάνει το πιο βασανιστικό και καλό αρχιδογλυψιμο απο όλες
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.966
Κριτικές
490
Like
36.573
Πόντοι
41.447
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom