Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Παραδεχομαι οτι ο spiderdom εχει απολυτο δικιο στο σημειο που εγραψε οτι οι κριτκες μου ειναι copy-paste μιας και σε ολες ακολουθω την ιδια φιλοσοφια:

1. Κανω ενα προλογο για το πως ετυχε να παω στο συγκεκριμενο studio.
2. Κανω μια περιγραφη της κοπελας.
3. Αναφερομαι σα διαδικαστικα του δωματιου
4. Κλεινω με τα συμπερασματα μου.

Ενδεχομενως αυτο να κουραζει, και καπου το καταλαβαινω.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Επειδη αρχιζει να γινεται κουραστικο :

Ειπα ή εγραψα ποτε οτι γνωριζω τα πάντα και δεν δεχομαι αμφισβγτιση ?
Ισα - ισα.
Ειναι δικαιωμα του καθενος να εχει την αποψη του για το καθενα.

Πηγα με την Νινα περασα καλα και το εγραψα.
Πηγες με την Νινα περασες χαλια και το εγραψες.

Παει και τελειωσε.

Πιστευω πως ειρωνικα σχολια του τυπου "ο ινδιανος κατεχει την απολυτη αληθεια και δεν πρεπει να τον αμφισβητουμε.οποιος το κανει,αρχιζοντας απο εμενα, να μιουταρεται για 15 μερες." δεν νομιζω πως ταιραζουν σε μελη με την ποιοτητα σου.

κακως παρεξηγεισαι και κουραζεσαι

το ποστ μου δεν απαντουσε σε δικες σου αποψεις,ειναι σαφες και τιμητικο οτι δεχεσαι την κριτικη μου

απαντουσε σε ποστ του px75 ο οποιος απο την αρχη,εμμεσως πλην σαφως,μας εχει απαγορευσει  να σου ασκουμε κριτικη.

μου ζητησε να σταματησω να ειμαι καχυποπτος για μελη που εχουν αποδειξει την εγκυροτητα τους,πως αποδεικνυεται αυτο αραγε, και ετσι του εκανα τις αναλογες δηλωσεις μεταμελειας.

η σαφεστατη ειρωνεια λοιπον δεν ηταν για εσενα αλλα για τις  αποψεις του.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Δεν αναφερθηκα στη δομη που εχουν οι κριτικες σου αλλα στο περιεχομενο των ενοτητων που ταιριαζει παρα πολυ.Η πλειονοτητα των κριτικων ειναι σε μαγαζια που διαφημιζονται απο τα σαιτ και σε κοπελες τις λεγομενες πρωτοκλασσατες  που εχουν και δικο τους  θρεντ.Σιγουρα υπαρχουν και πολλες αλλες κοπελες που απολαμβανουν μηδαμινη δημοσιοτητα αλλα παρεχουν υψηλες υπηρεσιες.Φυσικα και ολοι εχουμε καποιες ως τοπ επιλογες αλλα περιμενω να διαβασω απο εμπειρους συναγωνιστες και ανακαλυψεις για τα αουτσαιντερ του χωρου.
Σιγουρα κοπελες οπως η Αμαντα,η Πεννυ,η Κελλη,η Μαντονα ειναι πολυ καλες στη δουλεια τους και τιμανε τα χρηματα που παιρνουν αλλα μεχρι εκει...καρδουλες,λουλουδια,φιλακια και υπερβολικες αγαπες που οδηγουν σε αλλα καναλια νομιζω οτι δε χωρανε στην κοινοτητα μας.
Ευχομαι ολοι να περναμε καλα και να μη μας τυχαινουν φωλες,κομοδινα,ψυγεια κλπ αλλα η πολυχρονη εμπειρια μου με εχει διδαξει οτι αν δε χασεις δεν χαιρεσαι τη νικη.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σιγουρα κοπελες οπως η Αμαντα,η Πεννυ,η Κελλη,η Μαντονα ειναι πολυ καλες στη δουλεια τους και τιμανε τα χρηματα που παιρνουν αλλα μεχρι εκει...καρδουλες,λουλουδια,φιλακια και υπερβολικες αγαπες που οδηγουν σε αλλα καναλια νομιζω οτι δε χωρανε στην κοινοτητα μας.

+1
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αυτό κατάλαβες εσύ απ'όσα έγραψα, ότι απαγόρεψα την κριτική;
Πάντως το να αφήνεις υπονοούμενα χωρίς στοιχεία δεν είναι (καλόπιστη) κριτική. Κι'εγώ είχα υποψίες για κάποιους ότι κάνουν τσατσιλίκια αλλά από τη στιγμή που ήταν το μόνο που είχα τις κράτησα για τον εαυτό μου.
Kαλο θα ηταν να το τελειωσουμε εδω.

Ο καθε ενας εχει τις αποψεις του και ειναι σεβαστες.

Στο κατω κατω ειμαστε και off topic. :grin:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Χωρις να 'χω παρακολουθησει πληρως τη συζητηση, απ' οσο καταλαβαινω οι περισσοτερες κριτικες του Τσεγιεν (για να μην πω ολες) εχουν συνηθως ενα θετικο προσημο για τα κοριτσια.. Δε θυμαμαι καποια κριτικη του, που να θαβει καποια..
Κ τον καταλαβαινω, γιατι κι εμενα οι περισσοτερες ειναι θετικες, σπανια εχω κραξει καποια σε κριτικη μου..
Απ' αυτα που διαβαζω, ο Τσε μου δινει την εντυπωση οτι σεβεται, εκτιμα κ θα λεγα ακομα οτι αγαπα τα κοριτσια, που κανουν αυτη τη δουλεια..
Εχει μια πολλη θετικη διαθεση σε καθε επαφη με καποιο κοριτσι, κ γι' αυτο συνηθως υπαρχει κι η αναλογη ανταποκριση κι απ' τη μερια της κοπελας, κι ετσι κι η βαθμολογια στην κριτικη ειναι θετικη..
Χωρις να θελω να πω, οτι παντα η ευθυνη οταν η συναντηση δεν παει καλα, ειναι απ' τη μερια του πελατη..
Κ μενα μου 'χουν τυχει περιπτωσεις κοριτσιων που δεν ηταν σωστες επαγγελματιες, αλλα νομιζω αυτες ειναι οι εξαιρεσεις.. Στις περισσοτερες αν εισαι σωστος κ φερθεις μ' ευγενεια κ σεβασμο, οπως αν ησουν με τη φιλεναδα σου κ δεν τις φερθεις σαν "πουτανες", νομιζω θα στο ανταποδωσουν..

ΥΓ: Το μην γραφτηκε πριν διαβασω τα 3 τελευταια μηνυματα...
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Για να επανέλθουμε on topic, (δεν έχω διαβάσει γραμμή από τα παραπάνω), χτυπάει το τηλέφωνο, φίλος κολλητός, συμπουρδελιάρης, με ρωτάει, που είσαι? Κέντρο απαντώ. Πήγαινε στο Βριλησσού 55 να τσεκάρεις νέα είσοδος, Ντάνα. Σε 10 λεπτά ήμουν εκεί. Περίμενα κανα 15, βγαίνει με Τζόυ. Ωράιο σώμα. Πολύ ωραίο. Αλλά όπως σχολίασε και ένας συναγωνιστής που κατεβήκαμε μαζί (μολις είχε πάρει την Τζόυ) γυφτόφερνε η τύπισσα.
Εμένα μου έκανε και λίγο ξεπέτα.
Μακάρι να κάνω λαθος και να μας βγεί αστέρι.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Αυτο που δεν καταλαβαινω ας πουμε σε πολλες αρνητικες κριτικες, ειναι οτι αυτος που τη γραφει ξεκινα με μια αρνητικη προδιαθεση, πριν καν μπει στο δωματιο..!
Θ' αναφερω ως παραδειγμα την τελυταια κριτικη για τη Λαουρα στο Βρ.60, που εγω της εβαλα θετικη κριτικη πριν απο λιγες μερες, μονο επειδη ειναι πολλη προσφατη κ τη διαβασα πριν λιγο..
Αφου ειχαν σπαστει απ' τη συμπεριφορα της τσατσας κ της κοπελας στο σαλονι, γιατι δωσαν τα 50ρικα τους..; Το μαχαιρι στο λαιμο τους βαλαν..;
Αν εχεις καποια αρνητικη διαθεση ή προαισθημα για καποια κοπελα, δεν υπαρχει λογος να πεταξεις τα λεφτα σου.. Ας μην πηδηξεις κ μια μερα, δε χαθηκε ο κοσμος..! Πηγαινε καποια αλλη φορα, που οι συνθηκες θα 'ναι καλυτερες κ θα 'χεις πιο θετικη προδιαθεση..
Αυτο δυστυχως, δεν μπορω να το κανω εγω, που ερχομαι απο Σαλονικη, κ δεν εχω περιθωριο να τ' αναβαλλω κ να τ' αφησω για αλλη μερα.. Ουσιαστικα εχω αποφασισει με ποιες θα παω, πριν τις δω στο σαλονι, απ' αυτα που διαβαζω εδω περα, κι ειμαι ηδη ψημενος, κ συνηθως βγαινει..!
Επισης αλλες φορες διαβαζω μ' εκπληξη, κριτικες για κοπελες, που τις θαβουν απο πλευρας εμφανισης, ή για στουντιο κ χωρους που 'ναι απαραδεκτους..
Αφου δε σ' αρεσε η κοπελα οταν την ειδες, ή το στουντιο σου φανηκε χαλια, γιατι τα δωσες τα λεφτα σου..; Για σκοτωμα τα 'χες..; Να μην ειναι καλη καποια κοπελα μεσα στο δωματιο το καταλαβαινω, αλλα να μη σ' αρεσει καποια στο σαλονι κ να την παρεις, αυτο ειναι βιτσιο κατα τη γνωμη μου..!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αυτο που δεν καταλαβαινω ας πουμε σε πολλες αρνητικες κριτικες, ειναι οτι αυτος που τη γραφει ξεκινα με μια αρνητικη προδιαθεση, πριν καν μπει στο δωματιο..!

ρε φιλε τ ειναι αυτα που λες
ποιος παει να γαμησει μια πουτανα με αρητικη προδιαθεση.
ολοι απο την καβλα πανε οταν βλεπουν το μωρο στο σαλονι,στην διαφημιση,στην κριτικη...

αυτα που λες συμβαινουν σπανια κ ειναι θεωρητικα.

τα περι ευγενειας,αγαπης,καλοσυνης κλπ ασχολιαστα.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αυτό κατάλαβες εσύ απ'όσα έγραψα, ότι απαγόρεψα την κριτική;

ηταν σαφεστατο
διαβασε παλι τα ποστ σου


Πάντως το να αφήνεις υπονοούμενα χωρίς στοιχεία δεν είναι (καλόπιστη) κριτική. Κι'εγώ είχα υποψίες για κάποιους ότι κάνουν τσατσιλίκια αλλά από τη στιγμή που ήταν το μόνο που είχα τις κράτησα για τον εαυτό μου.

αν θελεις το παιρνεις σαν υπονοουμενα.
εγω θεωρω οτι εκφραστηκα σαφως.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.618
Πόντοι
41.447
πριν λίγο γυρισα απο Ανετα , Κωσταντινουπολεως 80....
Την Πολωνη, πρωην Αριστομενους 72 κτλ...
Για εμενα ΝΟ1 αυτην την στιγμη στα στουντιο, Ευδιαθετη, χαμογελαστη, με σουπερ υπηρεσιες.
θα ειναι εκει μεχρι τις 6 το πρωι.
Το μονο αρνητικο οτι σημερα δεν ειχε κωλο το προγραμμα, και ξεχασα να ρωτησω αν μονο σημερα δεν δινει ή γενικα την εγκατελειψε αυτην την υπηρεσια...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Χωρις να 'χω παρακολουθησει πληρως τη συζητηση, απ' οσο καταλαβαινω οι περισσοτερες κριτικες του Τσεγιεν (για να μην πω ολες) εχουν συνηθως ενα θετικο προσημο για τα κοριτσια.. Δε θυμαμαι καποια κριτικη του, που να θαβει καποια..
Κ τον καταλαβαινω, γιατι κι εμενα οι περισσοτερες ειναι θετικες, σπανια εχω κραξει καποια σε κριτικη μου..
Απ' αυτα που διαβαζω, ο Τσε μου δινει την εντυπωση οτι σεβεται, εκτιμα κ θα λεγα ακομα οτι αγαπα τα κοριτσια, που κανουν αυτη τη δουλεια..
Εχει μια πολλη θετικη διαθεση σε καθε επαφη με καποιο κοριτσι, κ γι' αυτο συνηθως υπαρχει κι η αναλογη ανταποκριση κι απ' τη μερια της κοπελας, κι ετσι κι η βαθμολογια στην κριτικη ειναι θετικη..

και εγώ συμφωνώ με αυτήν την νοοτροπία. Πάντα πάμε με καλή προδιάθεση για να περάσουμε καλά αλλα και αν γίνεται να περάσει καλά και η κοπελούδα. Απο 'κεί και ύστερα αν εκείνη δεν είναι σωστή επαγγελματίας τότε το κρίμα στο λαιμό της.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.618
Πόντοι
41.447
Και για να επανελθουμε στην ενημερωση :

Νεο ιδρυμα ξεκιναει να λειτουργει σημερα στο Γκαζι.

προκειται για το Κωνσταντινουπολεως 92Α, συνεργαζομενο με το Κωνσταντινουπολεως 80, Μ. Αλεξανδρου 133, Βριλησσου 36/36Α.

Πρεμιερα με την Πενυ !!!!

επιβεβαιωνω..
και θα εχει και Ανετα το προγραμμα!! :helpplea: :dancing: :rockon:

το μονο ασχημο οτι υπηρεσια θα δουλευει ο πουστρο τσατσος Αντρεας, ο μεγας σπασαρχιδης..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
το γκάζι έχει γινει κατι σαν δευτερο red light district της Αθήνας. Παρόλα αυτά είχα καποια στιγμή μια συζήτηση με στουντιότσατσα της περιοχής (και μάλιστα απο καλο στούντιο) που μου ειπε οτι το βράδυ ελάχιστοι γαμάνε και οι περισσότεροι απλά πανε για περατζάδα μετα το ποτο.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
το γκάζι έχει γινει κατι σαν δευτερο red light district της Αθήνας. Παρόλα αυτά είχα καποια στιγμή μια συζήτηση με στουντιότσατσα της περιοχής (και μάλιστα απο καλο στούντιο) που μου ειπε οτι το βράδυ ελάχιστοι γαμάνε και οι περισσότεροι απλά πανε για περατζάδα μετα το ποτο.

καλα κανουν
θα πανε 10 φορες θα προυν το ματι σου και την 11ατη θα γαμησουν.εκει εχεις την ευκαιρια να τον κανεις πελατη τον αλλον.

ετσι ειναι το εμποριο
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
επιβεβαιωνω..
και θα εχει και Ανετα το προγραμμα!! :helpplea: :dancing: :rockon:

το μονο ασχημο οτι υπηρεσια θα δουλευει ο πουστρο τσατσος Αντρεας, ο μεγας σπασαρχιδης..
Την πεφτει και σε κανενα πελατη μπας και εχει κανενα τυχερο!  ;)
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα και ζητώ συγγνώμη για το offtopic καταρχίν...
Ειναί γεγονός όσο παράλογο και αν ακούγεται αυτό που θα γράψω οτι η συμπεριφορά των ανθρώπων γύρω μας είναι ο καθρέπτης της δικής μας συμπεριφοράς ανεξάρτητα από το ποιοι είναι και τι δουλειά κάνουν...το βλέπω καθημερινά σε όλες μου τις επαφές με άλλους ανθρώπους...πόσο ακόμα και στα εργαζόμενα κορίτσια που δεν είναι τίποτα περισσότερο από καθημερινοί άνθρωποι και αυτές όπως όλοι μας...εκπέμπουμε μια ''αύρα'' γύρω μας σύμφωνα με το πως σκεπτόμαστε για κάτι και αυτό ο συνομιλητής μας ή οτι άλλο θέλετε το αισθάνεται χωρίς φυσικά τις περισσότερες φορές να το καταλαβαίνει...προσωπικά θα μπορούσα να γράψω πληθώρα κριτικές για αυτά τα κορίτσια αλλά για κάποιους προσωπικούς μου λόγους δεν το κάνω το μόνο που μπορώ να γράψω είναι πως οι κριτικές του ινδιάνου θα ήταν σχεδόν ίδιες με τις δικές μου σε σημείο που θα μας περνάγανε για κλώνους  ;) Πιστεύω πως ο άνθρωπος αυτός ακολουθεί τον ποιό ορθό δρόμο σε αυτό το θέμα και καλά κάνει γιατί αυτός και μόνο είναι ο ''κερδισμένος''... συγγνώμη και πάλι για το offtopic.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.924
Κριτικές
14
Like
3.708
Πόντοι
2.777
τι σας πιάνει και το ρίχνετε στις κοκκορομαχίες;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
htso...μπορεις να γραψεις τις εμπειριες σου και τις εντυπωσεις σου και ας ταυτιζονται με αλλα μελη,να τις διαβαζει και η κυρα-λιτσα και να γελαει το χειλακι της οτι οι επιλογες της πιανουν τοπο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom