Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

kissifer

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
σου πε μετα πια 8α παιζει στο κεφαλ 75 heellover?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
να σαι καλά. μάλλον απογευματινή-βραδινή θα είναι γιατί η αλυσίδα στούντιο αλλάζει στις 5 κι εγω πήγα αργότερα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Φοβούμαι όμως ότι πρόκειται περί "επίπλου" και το μικρόν μου εισόδημα δεν επιτρέπει ασκόπους δαπάνας.

Θα σου κόψουμε επίδομα λογοτέχνη, θα κάνουμε έρανο να σε ενισχύσουμε, κάτι τέλος πάντων θα γίνει βρε παιδί μου.
Τέτοιες ενημερώσεις δεν επιτρέπεται να σταματήσουν.


Υ.Σ. Παράκληση προς admin: να λαμβάνονται καθημερινά αντίγραφα ασφαλείας των αναφορών του χρήστη bakalh.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
σου πε μετα πια 8α παιζει στο κεφαλ 75 heellover?

Όχι. Με έχει στη μπούκα η τσατσά γιατί δεν έχω περάσει ποτέ. Για την ακρίβεια έχω περάσει μερικές φορές αλλά ήταν άλλη τσατσά,οπότε αυτή νομίζει ότι περνάω για πλάκα και με κοιτάζει με καχυποψία για να μη πω με οργή.
 

Επισκέπτης
Γιασμίν η φοβερή! Την γνώρισα πέρσι μετά τον Μάρτιο στο Studio της Ισμήνης, για 3-4 φορές μόνο (δυστυχώς). "Γερμανοβραζιλιάνα" νομίζω, απίθανο σώμα και πρόσωπο και συμμετοχή. Στη συνέχεια εξαφανίστηκε στη Γερμανία όπου είχε πάει για το Παγκόσμιο Κύπελλο, ξαναγύρισε για λίγο και μετά μας εγκατέλειψε. Να είναι καλά, να νοσταλγήσει τους Ελληνοκαψούριδες και να ξαναγυρίσει. Για να δείτε ομως πόσο εξατομικευμένα είναι τα γούστα των συναθλητών, μια από τις φορές που είχα πάει περίμεναν ακόμα τρεις συναθλητές και μόλις βγήκε από το δωμάτιο, ψηλή και λυγερή Θεά, οι υπόλοιποι εκτός εμού έφυγαν. Άβυσσος η *αύλα του ανθρώπου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γιασμίν η φοβερή! Την γνώρισα πέρσι μετά τον Μάρτιο στο Studio της Ισμήνης, για 3-4 φορές μόνο (δυστυχώς). "Γερμανοβραζιλιάνα" νομίζω, απίθανο σώμα και πρόσωπο και συμμετοχή. Στη συνέχεια εξαφανίστηκε στη Γερμανία όπου είχε πάει για το Παγκόσμιο Κύπελλο, ξαναγύρισε για λίγο και μετά μας εγκατέλειψε. Να είναι καλά, να νοσταλγήσει τους Ελληνοκαψούριδες και να ξαναγυρίσει. Για να δείτε ομως πόσο εξατομικευμένα είναι τα γούστα των συναθλητών, μια από τις φορές που είχα πάει περίμεναν ακόμα τρεις συναθλητές και μόλις βγήκε από το δωμάτιο, ψηλή και λυγερή Θεά, οι υπόλοιποι εκτός εμού έφυγαν. Άβυσσος η *αύλα του ανθρώπου.

εμενα μου ειχαν πει οι τσατσαδες της αλυσιδας οτι η γιασμιν θα ερχοταν μεσα στον χειμωνα που μας περασε και οτι ηταν στην βραζιλια(παραμυθια της χαλιμας δηλ.)Κριμα γιατι η γυναικα ηταν απλα θεα!
 

καραθανασης

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το πρωι πηγα βριλλησου 12 ηταν η κωνσταντινα μελαχρινο μωρο με απιστευτη διαθεση μαλλον ειναι καινουργια γιατι μου εκανε περιποιηση λες και ηταν γκομενα μου τελεια. Ξερετε αν ειναι ολες ετσι η μονο η κωνσταντινα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
- Δευκαλίωνος η Κλαούντια, κοκκινομάλλικο ωραίο μωρό με μέτρια απόδοση στο δωμάτιο και ένα ξανθό βουβάλι

- Συγγρού 245 η Έλενα και μια Πόντια κατά την τσατσά, όχι άσχημη.

- Τριγγέτα η Μάντυ πρωκτικό με 100

- Συγγρού 144 η Ιζαμπέλα

- Βούρβαχη μια μιλφ ξανθιά κοντό μαλλί ονόματι Όλγα

- Καρέα 30 ένα αδύνατο ψηλό μακρυμάλλικο. Ωραίο

- Βουλιαγμένης 68 μια όμορφη 25άρα μελαχρινή με κότσο

- Φραντζή 47 μια ψηλή ξανθιά μεγαλούτσικη, άσχημο πρόσωπο

- Ιππωνακτος μια καινούργια, μαλλί σγουρό καστανό

- Θαρύππου ένα μιλφ αδιάφορο

-  Αχαρνών 106 η Γκλόρια από Κεφαληνίας 75, δοκιμασμένη, πολύ καλύ, κάνει και ποδολαγνεία

-Αχαρνών 85 η Σαμάνθα, ισπανίδα μελαχρινή (έχει κανείς να μου πει τίποτα γι΄αυτή;)

-Παιωνίου 10 η Τζούλια

- Δροσοπούλου 94 μια μελαχρινή άσχημη με τατού σαν πρεζάκι

- Δροσοπούλου 97 η Ράντα, δοκιμασμένη κάνει πρωκτικό με 80 όχι κάτι το ιδιαίτερο στο δωμάτιο
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Eπίσκεψη χθες κατά τις 18:30 στο Συγγρού 144 γιά Ισαβέλλα.Στο χωλ περίμεναν δύο άτομα συν στα δωμάτια και όταν βγήκα στο χωλ ήταν τέσσερα ! συν στα δωμάτια.Καλή όπως πάντα αλλά φαινόταν ότι την κυνηγάει η δουλειά.Δεν υπήρχε η άνεση χρόνου που υπήρχε τον Αύγουστο πριν φύγει διακοπές.Συγγρού 245 έχει να μας πει κανείς συναγωνιστής εμπειρίες ? εντυπώσεις ? έχει κάνει κάποιος καμία επίσκεψη ?Cannavaro σήμερα Τρίτη η Ισαβέλλα θα παίζει βράδυ Ιπποκράτους 144 αν ενδιαφέρεσαι .
 

lecter76

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Μετα τον τυφωνα mirele (σχετικο report σε city tours) κατα τις 1 το βραδι εκανα μια βολτα απο Νεο κοσμο. Αρχη με Ιππωνακτος μια καινούργια ονοματι βερονικα μαλλί σγουρό καστανό αλλα δεν πηρα γιατι μου την εσπασε η καινουργια τσατσα που την βρηκα αρκετα αντιπαθητικη καθως μου ζητουσε 80 ευρω για απλο προγραμμα με sex show μαζι...ελεος δλδ εχουμε ξεφυγει τελειως...ξερεις τι ειναι να πληρωνεις 60 πριν 2 εβδομαδες και ξαφνικα 80 για το ιδιο προγραμμα?? τεσπα περναω απεναντι Φραντζή 47 οπου πετυχαινω την Αγαπη...ρωσιδακι ξανθο κουκλιστικο και ειπα να παρω. Το πιπινακι ηταν κορυφη με αποζημιωσε με το παραπανω καθως εγινε ενα σκηνικο και καποιος στο διπλανο δωματιο πληρωσε για εξτρα προγραμμα στα καπακια και περιμενα την Αγαπη πανω απο μιση ωρα. Anyway...η Αγαπη ειναι must...
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
σημερινη πρωινη βολτα στο βριλλησσου 36....αντι της παολας ήταν μια νατασα...μελαχροινι, σιλικονατο βυζι...κλωνοσ της παολας...δυστυχως ομως στο δωματιο ηταν χειροτερη και απο την παολα στα ασχημα της....πριν αρχισει την πιπα μου πεταει το περιφημα...¨"πες μου οτι αλλο θες να σουκανω"....κατα την διαρκεια της πιπας (πολυ αργη) της πεταω το επισης περιφημο αλλ αναμενομενο..."δεν με γλειφεις και λιγο παρακατω?"  για να εισπραξω απαντηση "αμα θες να τα χαλασουμε τωρα....και ποιος εισαι εσυ που νομιζεις οτι θα γλειφω τα αρχιδια καθενος εδω μεσα....ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ μου ηρθε να της πω....ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
κατα την διαρκεια της πιπας (πολυ αργη) της πεταω το επισης περιφημο αλλ αναμενομενο..."δεν με γλειφεις και λιγο παρακατω?"   για να εισπραξω απαντηση "αμα θες να τα χαλασουμε τωρα....και ποιος εισαι εσυ που νομιζεις οτι θα γλειφω τα αρχιδια καθενος εδω μεσα
Δεν εχει προβλημα στο πιπωμα και στο πηδημα και κολλαει στα ''φρυδια΄΄
Βλεπει το δεντρο και χανει το δασος η γκομενα




                               
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Αχαρνων 106 η Εμμανουελα εξ Βουλγαριας. Μπα.

Ψιλοχάλια στο δωμάτιο...Μακριά

-  Αχαρνών 106 η Γκλόρια από Κεφαληνίας 75, δοκιμασμένη, πολύ καλύ, κάνει και ποδολαγνεία

Πολύ καλή στο δωμάτιο!!! :rockon:

Κε συνάδελφε γνωρίζετε κάτι δια την εν λόγω εκδιδομένη; Καίτοι άβυζος έχει λιαν εντυπωσιακήν γραμμήν. Φοβούμαι όμως ότι πρόκειται περί "επίπλου" και το μικρόν μου εισόδημα δεν επιτρέπει ασκόπους δαπάνας.

bakalhs, πρέπει να έχεις διαβάσει Εμπειρίκο :boobies:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.295
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Σήμερα  απογευμ-βραδυνή στο Δροσ. 95 / Γιούλη.
Τεχνικά δεν μπορώ  καθόλου να ανεβασω κριτική, για αυτό τα γράφω εδώ συνοπτικά.
Χάλι. Χωρίς τσα2-δηλ. ανοίγει η ίδια, τα λέει η ίδία και πληρώνεις στην ίδια..
τεσ πα- γενικά μεγάλη  ξενέρα Πανταχόθεν, Το σεντόνι μπροστά ύγρό- ήρθε και  μου λεει.. κρέμα είναι...
η κυρία μύριζε ιδρωτίλα- :headbang: Άρχισε καλά -αλλα μετά-  παπι ψέυτικο με πολύ χέρι, και με διαθεση να αποφύγει και το σεξ  και το στοματικό
και να κάνει μονο φραπέ. .. :headbang:
Όταν της είπα νάρθει απο πάνω , νομίζω ότι μουρμούρίσε κάτι πολύ προσβλητικό -"idiot", αλλά δεν είμαι σίγουρος
Βγαίνοντας..  πήγα να διαμαρτυρηθώ ...πάλι πουθενά τσα2- και η Γιούλη κάπου κρυμμένη
μετα από μένα -στο δωμάτιο κάποιος  στυλ Κουρδοιρακινός-
τι ΄τόθελα ... πήγα για το βυζι που διάβασα εδώ --
οριστικά τέρμα τα στούντιο πλέον :-
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Σήμερα  απογευμ-βραδυνή στο Δροσ. 95 / Γιούλη.
Τεχνικά δεν μπορώ  καθόλου να ανεβασω κριτική, για αυτό τα γράφω εδώ συνοπτικά.
Χάλι. Χωρίς τσα2-δηλ. ανοίγει η ίδια, τα λέει η ίδία και πληρώνεις στην ίδια..
τεσ πα- γενικά μεγάλη  ξενέρα Πανταχόθεν, Το σεντόνι μπροστά ύγρό- ήρθε και  μου λεει.. κρέμα είναι...
η κυρία μύριζε ιδρωτίλα- :headbang: Άρχισε καλά -αλλα μετά-  παπι ψέυτικο με πολύ χέρι, και με διαθεση να αποφύγει και το σεξ  και το στοματικό
και να κάνει μονο φραπέ. .. :headbang:
Όταν της είπα νάρθει απο πάνω , νομίζω ότι μουρμούρίσε κάτι πολύ προσβλητικό -"idiot", αλλά δεν είμαι σίγουρος
Βγαίνοντας..  πήγα να διαμαρτυρηθώ ...πάλι πουθενά τσα2- και η Γιούλη κάπου κρυμμένη
μετα από μένα -στο δωμάτιο κάποιος  στυλ Κουρδοιρακινός-
τι ΄τόθελα ... πήγα για το βυζι που διάβασα εδώ --
οριστικά τέρμα τα στούντιο πλέον :-

Και πολύ καλά θα κάνεις και προσωπική μου εκτίμηση είναι πως τα studio είναι μεγάλη απάτη, τις περισσοτερες φορές συναντάς συμπεριφορές χειρότερες και από μπουρδέλα των 20€ και ζητάνε κι ένα τσουβάλι λεφτά!!!!!! ΡΕ ΟΥΣΤ..........!!!!!!!!!!!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.295
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
OK- φίλε-  νάσαι καλά
άλλωστε  τάχουμε πει και με π.μ...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Δεν ειναι τυχαίο που τα στουντιο έχουν πεσει και τα μασαζ εχουν ανεβει.Η μονη καλη επιλογη στα στουντιο τωρα ειναι η Ζλανα η Τσεχα.Οντως αξιζει το 50ηρικο της.Αν γλυκαθει και αυτη απο την πουτανοδοξα θα φαει και αυτη το θαψιμο της για να μην νομιζουν μερικοι οτι γινονται διαφημισεις πουτανων εδω μεσα.Για 50ηρικο παντως τα στουντιο εχουν υπηρεσιες κατω των 20 ευρω των μπουρδελων οπως πολυ σωστα γραψανε οι συναγωνιστες πιο πανω.Οπως η Παολα στο Βριλησου 36 που εκανε και κυρηγμα στο παλληκαρι για το γλυψιμο αρχιδιων.Γι'αυτο μωρι καριολα πληρωνεσαι για να γλυφεις και αρχιδια.Αν δεν γουσταρεις να γλυφεις αρχιδια πηγαινε να δουλεψεις στα καλλυντικα στα hondos center και μη μας κανεις κηρυγμα.Το γαμησανε το θεμα τελειως μιλαμε.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Γι'αυτο μωρι καριολα πληρωνεσαι για να γλυφεις και αρχιδια.Αν δεν γουσταρεις να γλυφεις αρχιδια πηγαινε να δουλεψεις στα καλλυντικα στα hondos center και μη μας κανεις κηρυγμα.Το γαμησανε το θεμα τελειως μιλαμε.
Δηλαδη οι εργαζομενες στο hondos δεν γλειφουν @@?
Οποια δεν μπορει να κανει αυτη τη δουλεια θα ελεγα καλυτερα αυτο που λενε και στο ποδοσφαιρο
''Αν δεν τιμας τη φανελα σηκω και φυγε''
Αν η μεταγραφη θα ειναι πανω τοτε επιασες την καλη
Αν ειναι σε ομαδα Δ'Εθνικης και κατω την πουτσισες
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Δηλαδη οι εργαζομενες στο hondos δεν γλειφουν @@?
Οποια δεν μπορει να κανει αυτη τη δουλεια θα ελεγα καλυτερα αυτο που λενε και στο ποδοσφαιρο
''Αν δεν τιμας τη φανελα σηκω και φυγε''
Αν η μεταγραφη θα ειναι πανω τοτε επιασες την καλη
Αν ειναι σε ομαδα Δ'Εθνικης και κατω την πουτσισες
Δεν εννοω οτι αυτες στα hondos δεν γλυφουν αρχιδια.κατεκρινα συγκεκριμενα την παολα που στο Βριλησου 36 που εκανε μανουρα.και πληρωνονται οι καριολες για 10 λεπτα 50 €ευρω.αυτο που λες για την φανελα συμφωνω απολυτα και αυτο εννοουσα και εγω.αν δεν γουσταρει να κανει αυτη τη δουλεια να κανει τοτε αλλη δουλεια.τα 50αρηκα δεν τα εχουμε για πεταμα με την καθε μαλακισμενη που την εχει δει πουτανα 2ης κατηγοριας επειδη δουλευει σε μπουρδελοστουντιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom