Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Αν έχει όρεξη?
Να φαν και οι κότες!!!!
Πολύ καλή παρουσία η Κέλλυ με πλουσιοπάροχο και δυνατό σέρβις!!!!!
Κορμί χυμώδες, στήσιμο στα 4 απίστευτο(γεια σου ρε Πιάτσα με τις φωτό σου, άστον να γκρινιάζει τον άλλον)!!!!!
Απλώς λίγο η φάτσα "σκληρή" αλλά όταν σου χαμογελάει και σου μιλάει, ΄"γλυκαίνει" και γίνεται σέξυ, πονηρό και πρόστυχο!!!!!!
Μπράβο Κέλλυ!!!!
Αψογη περιγραφη!! :rockon:
Υ.Γ Θα μου επιτρεψεις ομως να τα πω ολιγον τι ¨λαικοτερα¨!
Λοιπον..Κωλαρα που ακουμπας την μπυρα σου,το malt whiskey σου κλπ πανω..η σκηνη που εφυγε τσιτσιδη απο το δωματιο πατωντας στα μυτακια για να φερει αλλες καποτες θα μεινει αιωνια χαραγμενη στην μνημη μου :kissass:
Το στησιμο της στα 4 ειναι για να δημοσιευεται στην Εφημεριδα της Κυβερνησεως..υποδειγματικο!!
Προσπαθει να γλιτωσει την ιππασια..ισως το κουραστικοτερο πραγμα που κανει μια πουτανα μεσα στο δωματιο..μην την αφησετε!Το Κατεχει!!!
Δεν κανει καποιο συνηθισμενο προγραμμα απο αυτα που εγω προσωπικα εχω βαρεθει(κατσε πιο κει,ελα πιο δω,αχ με πονας,πως θες τωρα κλπ :P..)ειναι απροβλεπτη!Με οτι συνεπαγεται αυτο..
Υ.Γ2..Αυτες οι απροβλεπτες θα με καταστρεψουν το λεει το ριζικο μου :2funny: :rockon:


 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Βρήκα την μαρία.....        :happy: :happy: :happy:          :rockon: :rockon:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Σημερα, 28/10

Αγ. Μελετιου 37 Βικυ- Γιαννα-Νικη :s&m_2:

Δροσοπουλου 95 Γιαννα- Μαιρα- Ειρινη :kissass:

Χαλκιδικης 83Βερονικα- Ζλατα :fuck2:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
πήρε κανείς το θησέως 35 και τσουτσουπετάχτηκε εκεί κάτω;
 

ngrig

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
33
Like
75
Πόντοι
10
Συνάδελφοι καλησπεριζω και αλληλέγγυα αναφέρω προς ενημέρωσή σας.
Βλέποντας τις φωτογραφίες των κοριτσιών του Geisa επειδή παρακολουθώ αρκετά συχνά τι παίζει πέφτω πάνω στη Ραμόνα ...καινούργια παρουσία. Πολύ καλή στις φωτογραφίες και αμέσως ψάχνω όπως πάντα για κριτικές στο site πριν αποφασίσω να πάω αλλά δεν βρίσκω τίποτα ! Αποφασίζω λοιπόν να πάρω για πρώτη φορά το ρίσκο να πάω να δοκιμάσω και να καταθέσω την εμπειρία μου για το νέο μωρό στο site.
Φτάνοντας (πολύ δύσκολο το παρκιν ως συνήθως) την ώρα που θέλω - απογευματινή βάρδια - είμαι ...πρώτος. Στη ουσία τώρα η κοπέλα είναι πιο ψηλή σε σχέση με αυτό που φαίνετε στις φωτογραφίες με κορμί λαμπάδα καλές αναλογίες και στήθος λίγο χαλαρό σχετικά μικρό αλλά φυσικό. GFE με όλη τη σημασία, ένιωσα οικεία και ευχάριστα από την πρώτη στιγμή. Συζήτηση, χάδια, φιλιά, και ζεστή επαφή των κορμιών μας. Μου είπε ότι είναι η τρίτη φορά της στο εν λόγω μαγαζί και είναι από Ρουμανία. Στο sex τώρα (απλό πρόγραμμα) το μωρό ήταν καταπληκτικό, ξεκινήσαμε με στοματικό πολύ καλό όρθιος επάνω στο κρεβάτι όπως μου αρέσει και στη συνέχεια ιεραποστολικό με πόδια κάτω και ...πάνω. Κάπου εκεί άρχισε ο μίστερ καλομαθημένος να δείχνει τη δυσαρέκεια του για το σκουφάκι -έχω ένα θεματάκι με αυτό με αποτέλεσμα να μην τελειώνω εύκολα και ο αγώνας να μετατρέπετε σε μαραθώνιο με άγνωστη κατάληξη. Και εκεί που λέω να το αφήσω αναλαμβάνει το μωρό δράση με νέο στοματικό και στο καπάκι τη γυρίζω στα τέσσερα και με συντονισμένη υπέροχη κίνηση σε δυνατό ρυθμό ...καταθέτω και ξαπλώνωντας πάνω της μένουμε έτσι για λίγη ώρα μέχρι να επανέλθουν οι χτύποι της καρδιάς σε φυσιολογικά επίπεδα...τέλεια!! Με κατάφερε σας λέω το χει το θέμα η γυναίκα έχει τον τρόπο και ξέρει τι θέλεις και πως το θέλεις. Να σαι καλά κορίτσι μου. Θα σε ξαναδώ οπωσδήποτε. 
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
αυτη με τα κιτρινα μηπως?
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
πήρε κανείς το θησέως 35 και τσουτσουπετάχτηκε εκεί κάτω;


Ελα ντε... Εγώ που έκανα τσάρκα την Τρίτη το βράδυ δεν μου έδωσε την εντύπωση, από το χώρο και την κοπέλα που δούλευε, πως έχει αλλάξει. Θεωρώ λογικό να έχει χάσει πελατεία. Απέναντι, στο 40, έχει ανοίξει άλλο ίδρυμα ή, καλύτερα ιδρύματα μιας και δουλεύει πάνω-κάτω και έχεις περισσότερες επιλογές, ενώ το τελευταίο διάστημα άνοιξε και άλλο στούντιο στην Θησέως 79. Και από το σαλόνι του δείχνει περιποιημένο και καινούριο, όχι σαν το 35. Οπότε η λογική λέει πως χάνοντας πελατεία το 35 και από τη στιγμή που υστερεί στα άλλα δύο έπρεπε να κάνει κάποια κίνηση προς προβολή. Ας ελπίσουμε να μην μείνει μόνο στο σάιτ αλλά να βελτιώσει και άλλα πράγματα.
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Συνάδελφοι καλησπεριζω και αλληλέγγυα αναφέρω προς ενημέρωσή σας.
Βλέποντας τις φωτογραφίες των κοριτσιών του Geisa επειδή παρακολουθώ αρκετά συχνά τι παίζει πέφτω πάνω στη Ραμόνα ...καινούργια παρουσία. Πολύ καλή στις φωτογραφίες και αμέσως ψάχνω όπως πάντα για κριτικές στο site πριν αποφασίσω να πάω αλλά δεν βρίσκω τίποτα ! Αποφασίζω λοιπόν να πάρω για πρώτη φορά το ρίσκο να πάω να δοκιμάσω και να καταθέσω την εμπειρία μου για το νέο μωρό στο site.
Φτάνοντας (πολύ δύσκολο το παρκιν ως συνήθως) την ώρα που θέλω - απογευματινή βάρδια - είμαι ...πρώτος. Στη ουσία τώρα η κοπέλα είναι πιο ψηλή σε σχέση με αυτό που φαίνετε στις φωτογραφίες με κορμί λαμπάδα καλές αναλογίες και στήθος λίγο χαλαρό σχετικά μικρό αλλά φυσικό. GFE με όλη τη σημασία, ένιωσα οικεία και ευχάριστα από την πρώτη στιγμή. Συζήτηση, χάδια, φιλιά, και ζεστή επαφή των κορμιών μας. Μου είπε ότι είναι η τρίτη φορά της στο εν λόγω μαγαζί και είναι από Ρουμανία. Στο sex τώρα (απλό πρόγραμμα) το μωρό ήταν καταπληκτικό, ξεκινήσαμε με στοματικό πολύ καλό όρθιος επάνω στο κρεβάτι όπως μου αρέσει και στη συνέχεια ιεραποστολικό με πόδια κάτω και ...πάνω. Κάπου εκεί άρχισε ο μίστερ καλομαθημένος να δείχνει τη δυσαρέκεια του για το σκουφάκι -έχω ένα θεματάκι με αυτό με αποτέλεσμα να μην τελειώνω εύκολα και ο αγώνας να μετατρέπετε σε μαραθώνιο με άγνωστη κατάληξη. Και εκεί που λέω να το αφήσω αναλαμβάνει το μωρό δράση με νέο στοματικό και στο καπάκι τη γυρίζω στα τέσσερα και με συντονισμένη υπέροχη κίνηση σε δυνατό ρυθμό ...καταθέτω και ξαπλώνωντας πάνω της μένουμε έτσι για λίγη ώρα μέχρι να επανέλθουν οι χτύποι της καρδιάς σε φυσιολογικά επίπεδα...τέλεια!! Με κατάφερε σας λέω το χει το θέμα η γυναίκα έχει τον τρόπο και ξέρει τι θέλεις και πως το θέλεις. Να σαι καλά κορίτσι μου. Θα σε ξαναδώ οπωσδήποτε. 
γραφτο σε κριτικη ολο αυτο.
θα βοηθησεις καλυτερα. ;)
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ξερετε αν το θησεως 35 εχει σχεση με Παιωνιου και Αχαρνων 106?
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Ξερετε αν το θησεως 35 εχει σχεση με Παιωνιου και Αχαρνων 106?

Με Παιωνίου είχε κάποιες κοινές κοπέλες στο παρελθόν. Μία Αγνή θυμάμαι πολωνέζα, μελαχροινή, αδύνατη. Τώρα, βέβαια, θα σε γελάσω. Παιωνίου έχω να πάω χρόνια. Στο Θησέως 35, επειδή είναι σχετικά κοντά μου όλο και περνάω από εκεί όταν μου την βαρέσει να κάνω καμιά τσάρκα.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Σημερα, 29/10

Αγ. Μελετιου 37 Νταρια- Νικη- Βαλεντινα :tits2:

Δροσοπουλου 95 Αννα- Ειρινη- Ζλατα :fuck1:

Χαλκιδικης 83 Μαργαριτα (μια καινουρια απο Τσεχεια)- Δεσποινα :tits:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 29/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Βαλεντινα - Τζενη
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα (καινουρια) - Σονια - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Τζενη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(πανω): Νταιανα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Νινα - www.vrilissou60-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
Θησεως 40(πανω): Αμαντα - www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url]
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η Αλίνα στο Κων/πολεως 61 είναι ίδια με την Αλίνα στο Βούρβαχη;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom