Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αλλο και τουτο!!
Royale studio στην Αχαρνων 143!

60ευρω το απλο..με μια κοπελα οχι και με τις 3 να τονιστει αυτο.. μεχρι 120!!

Είναι που είναι Royale! Πρέπει να πληρώνεις και τη διακριτικότητα λογικά!
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
καλησπερα :tits2:

αυριο, 8/09:

Δροσοπουλου 95 Βικυ- Εμανουελα- Εμανουελα :rockon:

Αγ. Μελετιου 37 Νικη- Βικυ- Ειρινη :kissass2:

Χαλκιδικης 83 Νταρια- Λανα- Ηλιανα :fuck1:

φιλακια :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Τωρα εχει μια Βαλεντινα,σκεφτηκα μηπως ειναι η Βαλεντινα milf γνωστη απο Βουρβαχη,αλλα η τσατσα μου ειπε οτι ειναι μια νεαργ Ρωσιδα ξανθουλα.Ξερει κανεις κατι παραπανω?
Λογικα ειναι η Βαλεντινα απο το Βριλησου 46
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Γρηγορο περασμα νωριτερα απο Βριλησσου για να δω το καινουριο το 60 και τη Μαριαννα οπου και δεν ειχα δει!!!
Δεν ενθουσιαστηκα απο την κοπελα αν και εχει ωραιο σωμα και πολυ καβλε και προστυχο στυλ......μαλλον επειδη δεν εχει καμια σχεση με τις φωτο και αλλη περιμενα να δω!!!
Στο πανω η Ναταλι μαυρισμενη και καβλιαρα!!!

Κατεβασμα προς Κασσανδρας μερια οπου φτανω 12 ακριβως και πεφτω πανω στην αλλαγη με ολα τα μαγαζια κλειστα πλην του 4 πανω οπου μολις ειχε ξεκινησει η Αννα και ειχε ορεξεις!!!Δεν ειχα εγω ομως!!! :tooth: Ωραιο παντως σαλοναρισμα.....πολυ καλυτερο απο τοτε οταν ειχε ξεκινησει οπως και πιο ωραια εμφανιση!!!

Φευγοντας πετυχαινω την Καρολινα να μπαινει στο 4 κατω, προφανως να αναλαβει τα ηνια και την Βικυ εξω απο το 3 οπου μαλλον μολις ειχε τελειωσει τη βαρδια της!!!
Τωρα περα απο οτι εγινε σημερα στο αναλογο θρεντ εγω απλα εχω να πω οτι βλεποντας την εξω απο το μαγαζι και με αυτα που φορουσε μονο που δεν την εβγαλα εξω να αρχισω να την παιζω!!! :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Και θα τελειωνα και γρηγορα μαλιστα γνωριζοντας και ποσο καλη ειναι μεσα!!! :knockinb:
 

B52

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια επειδη εχω χασει επεισοδια, η Ρομινα που βρισκεται, μηπως γνωριζει κανεις?
 

B52

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σταματησε δηλαδη να δουλευει? (η δουλευει σπίτι της :grin:)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ουτε την Βαλεντινα απο Κασσανδρας εχω υποψιν.. :- Εχει καμια κριτικη?
Ζητημα να εχει ενα μηνα που εχει ξεκινησει να.....αγωνιζεται.

Ρωσιδα με ωραιο κορμι, συμπαθητικη φατσα,καλη παρουσια σε γενικες γραμμες,  αγνωστες οι επιδοσεις της......
 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Παιδια χαιρετω!
Εχω καιρο να μπω και ηθελα να ρωτησω τους πιο εμπειρους η καποιον administrator αν υπαρχει οριο στο ποσα σχολια μπορουμε να βαλουμε για καθε κοπελα στην σελιδα του μαγαζιου που την "πηραμε". Ρωταω γιατι εγραψα καποια πραγματα και θελω να γραψω και αλλα για μερικες απο αυτες που πηγα, αλλα δεν ξερω αν εχουμε οριο και μπλοκαριστει μετα τιποτα η κατι τετοιο  :think:
Και κατι αλλο, ειναι "σωστο" να βαζουμε μονο τα καλα απο αυτα που εχουμε επισκεφτει η μπορουμε να ριχνουμε και το μαυρο μας οταν το συνανταμε? ( σκεφτηκα και αλλη φορα να γραψω ετσι αλλα λεω μην γινει κανα θεμα με το στουντιο η σταματησει η κοπελα η τιποτα τετοια, αλλα φανταζομαι μαλλον στο μυαλο μου θα ειναι αυτα...)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Που ειναι τα προγραμματα της Κασσανδρας και Βριλησσου οεο?

080920101281.jpg






 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:) :) :) Τα προγραμματα ειναι στα σαιτ  :) :) :) Αν θελετε να σας τα βαλω κι εδω  :) :) :)
Οχι μωρε....μιας και τα ανοιγουμε ολα θα ανοιγουμε και τα δικα σας!!!


Απλα ειδα τη φωτο και σε θυμηθηκα!!! :)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 08/09  :) :) :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βαλεντινα - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - Κατερινα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Λιζα - www.kassandras4.com/mikaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 6: Αντριανα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(πανω): Μελινα - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Κατια
Βριλησου 60(κατω): Ιρενα - Κατια - Καρολινα
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Παιδια χαιρετω!
Εχω καιρο να μπω και ηθελα να ρωτησω τους πιο εμπειρους η καποιον administrator αν υπαρχει οριο στο ποσα σχολια μπορουμε να βαλουμε για καθε κοπελα στην σελιδα του μαγαζιου που την "πηραμε". Ρωταω γιατι εγραψα καποια πραγματα και θελω να γραψω και αλλα για μερικες απο αυτες που πηγα, αλλα δεν ξερω αν εχουμε οριο και μπλοκαριστει μετα τιποτα η κατι τετοιο  :think:
Και κατι αλλο, ειναι "σωστο" να βαζουμε μονο τα καλα απο αυτα που εχουμε επισκεφτει η μπορουμε να ριχνουμε και το μαυρο μας οταν το συνανταμε? ( σκεφτηκα και αλλη φορα να γραψω ετσι αλλα λεω μην γινει κανα θεμα με το στουντιο η σταματησει η κοπελα η τιποτα τετοια, αλλα φανταζομαι μαλλον στο μυαλο μου θα ειναι αυτα...)
Φιλε καθε κριτικη ειναι καλοδεχουμενη... καλη ή κακη...
Αλλωστε θα δεις κ αρκετες που δεν ειναι καλες για καποια κοριτσια!
Για αυτο υπαρχει και αυτο το σαιτ, για να ανταλαζουμε εμπειριες ολοι οι συναγωνιστες...
και να επιβραβευουμε :knockinb: :knockinb: :knockinb: τα 'καλα' κοριτσια...
και να ριχνουμε ΜΑΥΡΟ σε αυτα που δεν σεβοντε τα λεφτα μας! :tickedoff:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :) [size=14pt]Δυστυχως η Μαντονα δεν θα ειναι αυτη τη Παρασκευη απο την αλλη εβδομαδα θα δουλεψει.Παρετινε τις διακοπες της [/size] :) :) :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom