Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Σιγά το δύσκολο φίλε Τσιμπούκιε.....

Το....Θ φυσικά!!!!! :rockon: :rockon:
Έτσι για σπάσιμο σε αυτούς που θέλουν να πλερώνουν και να παιρνάνε και καλά!!!! :P :P
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
guys plz help γιατι σκεφτομαι να παω για καταθεση τωρα..Μια Ιουλια που ειναι τωρα στο Βουλιαγμενης 83 δεν ειναι μια που ειχαν ακουστει καλα λογια?
Ψαχνω ρε γαμωτο να βρω πως κοιτας ολες τις κριτικες για μια κοπελα αλλα δεν το βρισκω ξερω μονο πως γινεται οταν βρεις κριτικη για μια κ πατας να δεις ολες τις κριτικες της.η αλλη η μαλακια μου διαφευγει
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
guys plz help γιατι σκεφτομαι να παω για καταθεση τωρα..Μια Ιουλια που ειναι τωρα στο Βουλιαγμενης 83 δεν ειναι μια που ειχαν ακουστει καλα λογια?
Ψαχνω ρε γαμωτο να βρω πως κοιτας ολες τις κριτικες για μια κοπελα αλλα δεν το βρισκω ξερω μονο πως γινεται οταν βρεις κριτικη για μια κ πατας να δεις ολες τις κριτικες της.η αλλη η μαλακια μου διαφευγει

Εισαι σιγουρος οτι υπαρχουν κριτικες για την ιουλια;
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
μηπως ειχε γραφτει μεσα σε αυτο το thread..?δεν θυμαμαι σιγουρα..παντως καπου ειχα διαβασει κατι για αυτη κ νομιζω καλο..που μπορεις να δεις ολες τις κριτικες για κοπελες?
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
guys plz help γιατι σκεφτομαι να παω για καταθεση τωρα..Μια Ιουλια που ειναι τωρα στο Βουλιαγμενης 83 δεν ειναι μια που ειχαν ακουστει καλα λογια?
Ψαχνω ρε γαμωτο να βρω πως κοιτας ολες τις κριτικες για μια κοπελα αλλα δεν το βρισκω ξερω μονο πως γινεται οταν βρεις κριτικη για μια κ πατας να δεις ολες τις κριτικες της.η αλλη η μαλακια μου διαφευγει
αδερφε η κοπελα ειναι fresh blood και δε πρεπει να παιζει ακομα κριτικη.τραβα μια βολτα και ελα να μας πεις τα αποτελεσματα ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
μηπως ειχε γραφτει μεσα σε αυτο το thread..?δεν θυμαμαι σιγουρα..παντως καπου ειχα διαβασει κατι για αυτη κ νομιζω καλο..που μπορεις να δεις ολες τις κριτικες για κοπελες?
Εσυ το ανοιξες το θρεντ εμας ρωτας? :2funny:
Κι εγω δεν θυμαμαι να υπαρχουν κριτικες για την Ιουλια!
Και που να υπηρχαν παλι δεν θα δοκιμαζα
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
μηπως ειχε γραφτει μεσα σε αυτο το thread..?δεν θυμαμαι σιγουρα..παντως καπου ειχα διαβασει κατι για αυτη κ νομιζω καλο..που μπορεις να δεις ολες τις κριτικες για κοπελες?

εγω παντως εκανα ενα γρηγορο περασμα σε ολες τις κριτικες σε βουλιαγμενης 83 και σε ΚΑΜΑ ΣΟΥΤΡΑ  και δε βρηκα ιουλια. Τωρα αν εχει γραφτει κατι στο θρεντ, αν εχεις υπομονη κατσε και ψαξε 1800 σελιδες, τι να σου πω.
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Γιατι δεν θα δοκιμαζες τιμημενε Piatsa?Με αποθαρρυνεις..Λεω να παω μια βολτα και να ραπορταρω..Ισως να ναι μες στο θρεντ πουθενα που να ψαχνεις ψυλλουσ στα αχυρα
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Eκτός αν η  Ιουλία είναι καμμιά απο τις μιλφ ή ματουρ....... Τζούλιες που  κυκλοφορούσαν- κυκλοφορουν  σε κατι Δοξατου, Χαλκιδικής,  Λουκιανου κλπ  :o
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Γιατι δεν θα δοκιμαζες τιμημενε Piatsa?Με αποθαρρυνεις..Λεω να παω μια βολτα και να ραπορταρω..Ισως να ναι μες στο θρεντ πουθενα που να ψαχνεις ψυλλουσ στα αχυρα
Ρε φίλε με το συμπάθειο αλλά δεν καταλαβαίνω τον σχολιασμό σου ως προς τον χαρακτηρισμό του PIATSAS  ως τιμημένο... :think:
Αν δεν σου κάνει κόπο, θα ήταν ευπρόσδεκτη οποιαδήποτε διευκρίνιση, δεδομένου ότι ο PIATSAS έχει προσφέρει στο σαϊτ και στην εικονική μας παρέα...  :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σκεφτόμουν να δοκιμασω η Νικη απο Βουρβαχη η Στεφανία απο Σερβιων.Αλλα τηνω προς Στεφανια που εχει καλυτερα προκαταρτκτικά από τη Νικη.Καμιά γνωμη?
Μεταξυ των δυο, Στεφανια με κλειστα ματια.

Πολυ καλυτερο σερβιςς απο την Νικη.

Εχω  παει απο δυο φορες με την καφε μια.

Στεφανια μακραν.......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
τρικαρδε


αν θελεις να δεις μεγαλες φυσικες και στητες βυζαρες πηγαινε τωρα πειραιως 193 στην μονικα

θα χασεις το φως σου με το κορμακι της

απο γαμησι ομως πολυ μετρια

κανε ενα σερι με καλα γαμησια και πηγαινε μετα να την βαλεις στο βιογραφικο σου.

εχει και πολυ γλυκο,κατ΄εμε,προσωπο.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Το ποσο συμφωνω μαζι σου, δεν περιγραφεται.......
 

topey

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς τίποτα για την Ζίνα στο Βουλιαγμένης 83.  Την είδα σε κάποιες φωτό του στούντιο, αλλά δεν ξέρω πώς είναι στις υπηρεσίες?
 

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26
Μήπως ξέρει κανείς τίποτα για την Ζίνα στο Βουλιαγμένης 83.  Την είδα σε κάποιες φωτό του στούντιο, αλλά δεν ξέρω πώς είναι στις υπηρεσίες?

ειναι η νανσι. διαβασεwww.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9D%CE%AC%CE%BD%CF%83%CF%85/listingid:481/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%9D%CE%AC%CE%BD%CF%83%CF%85/listingid:481/[/url]
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Γιατι δεν θα δοκιμαζες τιμημενε Piatsa?Με αποθαρρυνεις..Λεω να παω μια βολτα και να ραπορταρω..Ισως να ναι μες στο θρεντ πουθενα που να ψαχνεις ψυλλουσ στα αχυρα
Ειναι ομορφουλα...κοντουλα,ξανθουλα,γλυκο προσωπακι,λεπτο κορμακι κλπ...αλλα ολα αυτα τα σε καταληξη...ουλα καπου τα βαρεθηκα!
Προτιμω τα 50ευρω στην τσεπη μου(θα βρω τον τροπο να τα φαω καπου καλυτερα) παρα να παω με καποια που στα επομενα 5 λεπτα αφοτου θα εχω τελειωσει θα εχω ξεχασει το ονομα της!
Μου εχει συμβει πολλες φορες γμτ  >:(
Υ.Γ Ελπιζω να μην σε αποθαρρυνα!Αν γουσταρεις πηγαινε :rockon:
Κι ασε με εμενα να λεω τα δικα μου :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μηπως την λενε και Κουλα ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom