Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
υπαρχει καμια κριτικη για την σαντυ στο στουντιο geisha????????

Δεω εγραψα γιατι οι τελευταιες 3-4 κριτικες μου δεν εγκριθησαν καθως φαινεται απο τα κεντρικα...
Για σενα ομως, οριστε μια περιληψη. Η Σαντυ ειναι τουμπανο! οπως θα ελεγαν πολλοι συναγωνιστες...προσωπο μετριο, αλλα γλυκια, βολικη, μου αφησε πρωτοβουλιες, φιλοτιμη, ιδρωσε τη φανελλα! κι απο ταλεντο ομως καλα παει, γλυκος αργος ρυθμος και κρεσεντο οταν χρειαστηκε. Συνολικα ενα 8 το παιρνει με ανεση.
Καθισα πολλη ωρα, η πλακα ηταν οτι στην εξοδο η υπευθυνη του μαγαζιου μου ειπε οτι παραπηγε και κανονικα ο χρονος ειναι 15 '! Δεν το πολυσυζητησα, θα μας τρελλανουν μερικες! Πριν μπεις λενε δεν βιαζεται δεν βηχουμε δεν χτυπαμε τις πορτες, κι αν σε παρει παραπανω, σου λενε ο χρονος ληγει στα 15!
Αυτα, δεν θα ισχυουν τα ιδια και για αλλους απαραιτητα! οπως γραφεται κι αλλου...
 

sgt04b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
Έστειλα και εγώ την περασμένη Τρίτη 20/7 μια κριτική (Νικόλ, Βούρβαχη) και δεν δημοσιεύτηκε. Αυτό με προβλημάτισε πολύ αλλά θέλω να πιστέυω ότι είναι μπαγκ του συστήματος και όχι λόγω λογοκρισίας από τα "κεντρικά".
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εμμανουελα γιοκ σημερα οπως και χτες!!!Δεν δουλευει τελικα πουθενα!!!
Επισης και Κιμ, τωρα στο 46 ειναι η Μαρινα!!!
Στο 55 η ΘΕΑ Ρομινα μοιραζει εγκεφαλικα στο σαλονι!!! :lheel:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κουτάλα, άσε τα ψόφια.
Έτσι και πραγματοποιήσει την απειλή της να σταματήσει ξέρεις ποιόν θα λιντσάρουμε ως υπέυθυνο. :tickedoff:
:2funny: :2funny: :2funny:
Εγω σας το'χα πει οτι τον Αυγουστο θα παντρευτουμε και εσεις δεν με πηρατε στα σοβαρα!!! :rolleyes:
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Συναγωνιστές, παρκααλώ δώστε μου τα φώτα σας, όσον αφορά την Μιρέλα που παίζει τώρα Πάτση 40 και σκέφτομαι να της κάνω μια επίσκεψη. Λέει τίποτα ή είναι μούφα?
 

panvox

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, παρκααλώ δώστε μου τα φώτα σας, όσον αφορά την Μιρέλα που παίζει τώρα Πάτση 40 και σκέφτομαι να της κάνω μια επίσκεψη. Λέει τίποτα ή είναι μούφα?
από εμφάνιση είναι σουπερ αλλα απο συμπεριφορα χαλια. προσωπικη αποψη.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Με το χέρι στην καρδιά, λέμε απερίφραστα ότι η Μαριάννα, Θησέως 40, είναι θήλυ διεθνών προδιαγραφών, σαν την Κίρα και σαν την Τουρκάλα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=543.msg2061005#msg2061005]εδώ[/url].
Εάν δεν είχαμε καταναλώσει τέσσαρα whiskeys, ο βροντερός οργασμός με τη Μαριάννα θα ήταν αναπόφευκτος.

Η Ξένια, Θησέως 40, είναι υποδεέστερη από τη Μαριάννα σε θελκτικότητα και σε ομορφιά, ωστόσο η αμηχανία της και η τσαπατσουλιά της μας συγκίνησαν και  μας προκάλεσαν οργασμό, πράγμα που δεν κατάφερε η Μαριάννα.

Η άτυχη Ρωσίδα Μαριάννα έκανε όλη τη βρώμικη δουλειά (πρέπει να δέχθηκε έως και 600 παλινδρομικές διεισδύσεις μας) σε ποικίλες στάσεις, ενώ η τυχερή Τσέχα Ξένια παρέλαβε πέος δουλεμένο και ερεθισμένο, έτοιμο να εκβάλλει σπέρματα και προστατικά υγρά.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε Κυριακάτικη βραδινή τσάρκα:

Λέλας Καραγιάννη 35:Λαρίσα. Μελαχρινή, με ίσια μακριά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο.

Δροσοπούλου 97: Η ευγενης υπηρεσία (για να είμαστε και δίκαιοι) μου παρουσίασε δυο κοπέλες: Την Άντζελα , ψηλή αδύνατη, Ξανθιά με ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Και την Χριστίνα, επίσης Ξανθιά με καρέ μαλλιά. Αμφότερες μου πρότειναν το χέρι για χειραψία κατά την είσοδο τους στο σαλόνι. Ευγενική καληνύχτα από πλευράς της υπηρεσίας, παρόλο που δεν πέρασα στο δωμάτιο.

Δροσοπούλου 95: Ντάρια. Δεν είναι πρώτη φορά που την βλέπω , αλλά σήμερα ήταν πειρασμός. Ντυμένη στα λευκά, μαυρισμένη από την θάλασσα, έχει χάσει κάποια κιλά, και έχει κόψει λίγο τα μαλλιά της. Πολύ ευδιάθετη και πολύ sexy στο σαλόνι, με ακρως ερεθιστικό χορό. Ακόμα απορώ πως και δεν πέρασα. Μες στην ώρα κατέφθασε η Βικυ, που θα αναλάμβανε την βραδινή βάρδια…..

Αγίου Μελετίου 37: Ειρήνη. Νεαρή petit Ξανθιά με ίσια μαλλιά. Γλυκό προσωπάκι, αρμονικό σώμα με καλές αναλογίες.

Κεφαλληνίας 75: Δυο κοπέλες. Η Κορινα, μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά και τροφαντή περιφέρεια και η Καρμεν, επίσης μελαχρινή, πιο γλυκιά θα έλεγα από την Κορινα, αλλά μέχρι εκεί….

Αριστοτέλους 177: Κλειστόν

Φυλής 104: Ευα. Η γνωστή πληθωρική κορασίδα του ιδρύματος. Ντυμένη σε μαύρο κομπινεζόν, έχει χάσει κάποιοι κιλά τα οποία τονίζουν επιπλέον το πλούσιο φυσικό στήθος της.

Αχαρνών 106: Λολίτα. Ξανθό pro-milf με σπαστά μακριά μαλλιά. Τιμή έναρξης τα 30 ευρώ.

Αχαρνών 85 : Τζέσικα. Νεαρή, ξανθή γλυκιά κοπέλα. Πρόσχαρη και γελαστή. Έχει εντοπιστεί παλαιότερα και στο Αθανασιας 3 και Βριλησσου 36.

Παιωνίου 10: Άννα. Από την Τσεχία κατά δηλωσην της ευγενικής υπηρεσίας. Αρκετά μικροκαμωμένη, αδύνατη, με ίσια μαλλιά καστανοκόκκινα μέχρι τους ώμους. Πολύ μακριά απο τα standards της γυναίκας που μου αρέσει.

Παρασίου 36: Κλειστόν

Αριστομένους 72: Κλειστόν

Πιπίνου 118: Κλειστόν

Πιπίνου 107: Η κάτω πόρτα ανοιχτή, το φως έλαμπε, αλλά η πάνω πόρτα δεν άνοιξε ποτέ, παρά τα χτυπήματα μου. Κάτι θα τρέχει στην γειτονιά….. :think:

Ιωαννίνων 3: Δεν μου έκαναν την τιμή να ανοίξουν…. :dunno:

Σπύρου Πάτση 27: Στέλλα. Ξανθό milf με πλούσιο στήθος και πεταχτό κωλαρακι. Ντυμένη σε μαύρο αραχνοΰφαντο κομπινεζόν, όχι κατι το αξιόλογο κατά την ταπεινή μου άποψη.

Σπύρου Πάτση 40: Λουίζα. Νεαρή ξανθή με νέα κόμμωση (σπαστά μακριά αυτή την φορά, σε αντίθεση με τα ίσια που είχε την τελευταία φορά που την είδα) που την κολακεύει περισσότερο. Εχει εργαστεί και Μεγάλου Αλεξάνδρου 133

Βριλησσού 55: Ρουλα. Νέα άφιξη. Νεαρή, ναζιάρα, ξανθή με ωραίο σώμα. Αξιοπρόσεκτη παρουσία.

Βριλησσού 57 : Εβελύνα. Ψηλή, Ξανθιά προς το λευκό-πλατινέ. Την είχα δει και προσφάτως στο Ηλία Ηλίου 82.

Βριλησσού 60: Κάτια η Τσεχα. Ξανθή με ωραίο σώμα και σιλικονάτο στήθος Φουλ προγράμματα.

Βριλησσού 46: Μαρίνα. Τροφαντή, Ξανθιά με πλούσιο στήθος και περιφέρεια.

Βριλησσού 42: Ελένη. Η επονομαζόμενη ΕλληνοΑιγύπτια. Μαυρα μακριά μαλλιά με ξανθές ανταύγειες, μεγάλο τατουάζ στην μέση. Πλουσιο φυσικό στηθος, αξιοπροσεκτη περιφέρεια. Αμφιταλαντεύτηκα αρκετα, όμως τελικά δεν πέρασα…….

Βριλησσού 36: Άντζελα. Ξανθιά με κοτσίδα στο πλάι, πλούσιο στηθος, τουρλωτό κωλαράκι. Αρκετά ναζιάρα στο σαλόνι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Συναγωνιστές, παρκααλώ δώστε μου τα φώτα σας, όσον αφορά την Μιρέλα που παίζει τώρα Πάτση 40 και σκέφτομαι να της κάνω μια επίσκεψη. Λέει τίποτα ή είναι μούφα?
Ελπιζω να σε προλαβα.

Τελικα δεν ειναι η Μιρελα στο Σπ. Πατση 40, αλλα η Λουιζα........
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Με το χέρι στην καρδιά, λέμε απερίφραστα ότι η Μαριάννα, Θησέως 40, είναι θήλυ διεθνών προδιαγραφών, σαν την Κίρα και σαν την Τουρκάλα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=543.msg2061005#msg2061005]εδώ[/url].
Εάν δεν είχαμε καταναλώσει τέσσαρα whiskeys, ο βροντερός οργασμός με τη Μαριάννα θα ήταν αναπόφευκτος.

Η Ξένια, Θησέως 40, είναι υποδεέστερη από τη Μαριάννα σε θελκτικότητα και σε ομορφιά, ωστόσο η αμηχανία της και η τσαπατσουλιά της μας συγκίνησαν και  μας προκάλεσαν οργασμό, πράγμα που δεν κατάφερε η Μαριάννα.

Η άτυχη Ρωσίδα Μαριάννα έκανε όλη τη βρώμικη δουλειά (πρέπει να δέχθηκε έως και 600 παλινδρομικές διεισδύσεις μας) σε ποικίλες στάσεις, ενώ η τυχερή Τσέχα Ξένια παρέλαβε πέος δουλεμένο και ερεθισμένο, έτοιμο να εκβάλλει σπέρματα και προστατικά υγρά.
αναφερεσαι στο θησεως 40 η στο 35? η κριτικη εχει ανεβει στο 35
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Καρέα 30 το βράδυ ο κυρ-βασίλης είχε 3 κοπέλες.Τη Τζίνα  :pipa2: :pipa2:,μια μαυρομάλλα με κοκάλινα γυαλία δεν θυμαμαι το ονομά της αρκετά καλή και η τρίτη μια καινούργια ήτανε στο δωμάτιο και δεν περίμενα να την δώ γιατί πήρα Τζίνα και οπως πάντα πέρασα φοβερά.Η σάρα ρεπό. 
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Καρέα 30 το βράδυ ο κυρ-βασίλης είχε 3 κοπέλες.Τη Τζίνα  :pipa2: :pipa2:,μια μαυρομάλλα με κοκάλινα γυαλία δεν θυμαμαι το ονομά της αρκετά καλή και η τρίτη μια καινούργια ήτανε στο δωμάτιο και δεν περίμενα να την δώ γιατί πήρα Τζίνα και οπως πάντα πέρασα φοβερά.Η σάρα ρεπό. 

Ακόμα 60€ είναι το παράβολο? 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πέρασα από Φραντζη να δω την "πολωνέζα" Ιζαμπέλα και επρόκειτο για την Τζένη από Συγγρού 248. Περίεργα πράγματα θα δούμε το σύντομο αυτό καλοκαίρι της απωλείας.
 

βικυ

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Η Βίκυ γιατί είναι επιθετική μερικές φορές; Μήπως η ορμονοθεραπεία που κάνει δεν είναι αποτελεσματική;
εσενα οταν δεν σου βγενει καλη η μαλα.....δεν εχει νευρα αφτο παθενω η κακο γαμιμενη θα ειμαι η δεν μου βγενει καλη η μαλα.........μια χαρα ειναι η ορμονες μου ανεβηκαν κιολας τωρα κ θελω ολο πουτσ........................καλο καλοκαιρι.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Πέρασα από Φραντζη να δω την "πολωνέζα" Ιζαμπέλα και επρόκειτο για την Τζένη από Συγγρού 248. Περίεργα πράγματα θα δούμε το σύντομο αυτό καλοκαίρι της απωλείας.

Eγώ πέρασα Κυριακή κατα τις 18 και αντίκρυσα Ελληνίδα με εμφάνιση ΤάραςΜπούλμπα !!!
Από την βιασύνη μου να φύγω, μπέρδεψα τις πόρτες !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom