Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
παιδες γνωριζει καποιος τι παιζει με την βικυ του βριλησσου 60? ή και που αλλου την συνανταμε? πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
παιδες γνωριζει καποιος τι παιζει με την βικυ του βριλησσου 60? ή και που αλλου την συνανταμε? πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση..
Η Βικυ δουλευει κυριως στα studio της οδου Κασσανδρας.
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
παιδες γνωριζει καποιος τι παιζει με την βικυ του βριλησσου 60? ή και που αλλου την συνανταμε? πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση..
Κασσάνδρας 3 κάτω  κ  Κασσάνδρας 4 πάνω κυρίως αλλά μπορεί να κάνει τσόντα κ καμία βάρδια στα υπόλοιπα του ίδιου δρόμου
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
στις φωτο φαινεται λιγο διαφορετικη...παντως ξερει να στηνεται στον φακο...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν αρχίσαμε καθόλου καλά με το studio blue.Αφου έχασα 1 φορά τα λεφτάκια μου και ειπα να ξαναπάρω για μια ακόμα φορα.Μπήκα στο site δεν εχουν ενημέρωσει για ποια κοπελα ειναι εκει και ετσι πηρα τηλεφωνο.Moνο που δεν με εβρισε η καριολα και τι θελεις να μαθεις να ερθεις απο εδω και εσυ ποια θέλεις και τέτοια.Ρε δεν γαμιεσται αι στο..
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Δεν αρχίσαμε καθόλου καλά με το studio blue.Αφου έχασα 1 φορά τα λεφτάκια μου και ειπα να ξαναπάρω για μια ακόμα φορα.Μπήκα στο site δεν εχουν ενημέρωσει για ποια κοπελα ειναι εκει και ετσι πηρα τηλεφωνο.Moνο που δεν με εβρισε η καριολα και τι θελεις να μαθεις να ερθεις απο εδω και εσυ ποια θέλεις και τέτοια.Ρε δεν γαμιεσται αι στο..
και στα στούντιο των εξαρχείων το ίδιο κάνουν...
λες για λόγους ασφάλειας...προστασία δεν έχουν τα κορίτσια???
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
παιδια ειδα στο προγραμα στις γοργονες το πρωι λεει σουζανα.ειναι αυτο το μιλφοειδες εκφυλο τσεχικο πορνιδιο το γνωστο; :sperm: :sperm:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
παιδια ειδα στο προγραμα στις γοργονες το πρωι λεει σουζανα.ειναι αυτο το μιλφοειδες εκφυλο τσεχικο πορνιδιο το γνωστο; :sperm: :sperm:
Γεγονος ειναι οτι η Σουζανα εχει επιστρεψει.
Κανει καποιες βαρδιες στο Φ104. Το εχει επιβεβαιωσει και η Αντζελα, οτι προκειται για την γνωστη Τσεχα milf.

Λογικα θα πρεπει να ειναι η ιδια, δεν παιρνω ορκο ομως.

ΥΓ: Πηγες Κατερινα ? - Εγω οχι παντως

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες η αγνη απο κεφαληνιας 75 δουλευει και αλλου;
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παιζουν τωρα:

Αθανασιας 3: Εφη!!!

Αντιοχειας 64: Κλαουντια!!!

Αριστομενους 72: Σαντρα.....Τσεχα!!!

Αχαρνων 85: Ναταλι.....Ουκρανεζα!!!

Βουλιαγμενης 83: Σουζανα!!!

Βουλιαγμενης 68: Σαντρα!!!

Βουρβαχη 19: Αλεξανδρα!!!

Βριλησσου 46: Μαρινα!!!Το βραδυ η Κιμ!!!

Βριλησσου 55: Εμμανουελλα!!!

Βριλησσου 36: Αντζελα!!!

Βριλησσου 57: Εβελινα!!!Νεα κοπελα!!!

Δροσοπουλου 95: Νταρια!!!(Νταρια η Εμμανουελλα εβαλε extensions και απαιτουμε νεες φωτο :rolleyes:) :rockon:

Θαρυπου 10: Ναταλι!!!Καινουρια και αυτη!!!

Ιππωνακτος 14: Κιμ!!!

Σε λιγο η συνεχεια...........
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Πριν λιγο παιωνιου δουλευαν 2 κοπελες η προχτεσινη που εγραψα και κριτικη και μια γνωστη απο παλιοτερα η λωρι η οποια αν και εχει μικρο βυζακι ειναι παντα πολυ ευχαριστη και καυλωτικη με την προστυχη φατσα και φωνουλα της και ετσι περασα μαζι της...πολυ καλο και εκφυλο γαμησι σε ολες τις στασεις και μουνακι οτι πρεπει για γλειψιμο...η κριτικη το βραδυ μαζι με την χτεσινη που χρωσταω απο συγγρου...η τσατσα μου ειπε οτι κανουν και μαζι προγραμμα και μου το αφηνε στα 90 ευρω και καλα..δεν ειχα πολυ διαθεση λογω του οτι ειχα παει προχτες με την αλλη κοπελα και δεν το πηρα αυτο το προγραμμα...αλλη φορα...
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Γεγονος ειναι οτι η Σουζανα εχει επιστρεψει.
Κανει καποιες βαρδιες στο Φ104. Το εχει επιβεβαιωσει και η Αντζελα, οτι προκειται για την γνωστη Τσεχα milf.

Λογικα θα πρεπει να ειναι η ιδια, δεν παιρνω ορκο ομως.

ΥΓ: Πηγες Κατερινα ? - Εγω οχι παντως

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
δεν πηγα ουτε εγω :grin: :grin: :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ανοιξε αληθεια μαγαζι εκει?

ναι,το άνοιξε προχθές ο θείος μου ο λαυρέντης από επιδοτήσεις καπνών(για να βλέπετε πώς κονομάνε τα λαμόγια στην ελλάδα και ας είναι θείος μου.Περισσότερες λεπτομέρειες στα μπανεράκια που θα μπούν μεσοβδόμαδα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom