Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950


Αυτή τη κοπέλα εννοώ και δεν ξέρω αν έχει δουλέψει σε άλλα studio. Ευχαριστώ για την απάντηση  :)
Εσύ εννοείς τη στρίπερ που δούλευε στο Paradise... Άλλη είναι αυτή που λέει ο spoon
Να σου πω και εγώ έψαχνα τη στρίπερ γιατί δεν πρόλαβα να την πάρω
Δεν δουλεύει κάπου τώρα δυστυχώς  :-
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καμια σχεση φιλε!!!Αλλη ειναι αυτη!!!

Εσύ εννοείς τη στρίπερ που δούλευε στο Paradise... Άλλη είναι αυτή που λέει ο spoon
Να σου πω και εγώ έψαχνα τη στρίπερ γιατί δεν πρόλαβα να την πάρω
Δεν δουλεύει κάπου τώρα δυστυχώς   :-

oκ! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Μαρία η ψηλή στο Κηφισού 30!!!
Ελλεεινίδα με τα όλα της....νορμάλ πρόσωπο, ωραίο κορμί 1,75 περίπου και ωραίο κώλο!!!!!
Σέρβις με πολλά μη και μου σαν τις αγελάδες!!!!

:think: :think: :think: :think: Εκπλησσομαι ρε μορτη, ειναι δυνατο χαρτι η τυπισα, τουλαχιστον εγω  περασα πολυ καλα μαζι της, ρε λες να πηρε αερα απο τα καλα λογια μας;;;;  :headbang: :headbang:
 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Παιδες στο καινουριο το studio στην Ιερα οδο εχει παει κανεις? Εχει καλα μουνακια απο οσο βλεπω αλλα οσες φορες δοκιμασα να παω ( πρωινη-μεσημεριανη ωρα ) ηταν κλειστο!  :think: :think:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Και εγω μια απ'τα ιδια!!!
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
:think: :think: :think: :think: Εκπλησσομαι ρε μορτη, ειναι δυνατο χαρτι η τυπισα, τουλαχιστον εγω  περασα πολυ καλα μαζι της, ρε λες να πηρε αερα απο τα καλα λογια μας;;;;  :headbang: :headbang:
Οχι δεν πήρε αέρα. Προφανώς είναι περίπτωση που δεν έκατσε. Εγώ πρόσφατα πέρασα τόσο καλά όσο συνήθως. Δηλαδή πολύ καλά ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Σημερα το βραδακι..
Θησεως 35
Τζεσσικα..πηγα να της ριξω μια δευτερη ματια μπας και την τεσταρω!Οπου Τζεσσικα ενα σκουροχρωμο μελαχρινο πιπινοειδες με σωστα κατανεμημενα κιλακια στο κορμι της και πολυ ομορφα ματια αλλα κατι το συνεσταλμενο υφος της και κατι οτι δεν ξερουμε το παραμικρο για αυτην δεν το τολμησα
Blue studio(Ευνουχου 5 κ Ιερας Οδου 21)
Παναγια μου μια ταμπελα!!Πιο μεγαλη κι απο την αφισα του Πλουταρχου που ειναι κολλητα!Η διακριτικοτητα ειναι αγνωστη λεξη για αυτο το ιδρυμα στο σημειο που βρισκεται!Κοπελα η Καρινα ενα αδυνατο μαυρομαλλικο κοριτσακι επιπεδου Μεταξουργειου το πολυ!Τσατσα το ξανθο αγελαστο μπουλντογκ απο το Κασσανδρας 4 ανω παλιοτερα
Πιπινου 118
Αφροδιτη...εκανα την μαλακια και μπηκα!Ενω ηξερα ακριβως τι θα μου κανει!Τα εκανε καλα δεν λεω...αλλα ελα που δεν ηξερα το ποσο μπαζο ειναι οταν γδυνεται!
Δεν συνεχιζω το σταματαω εδω..θα μαι καλο παιδι αριστος μαθητης αρκει για την Αφροδιτη να μην μου ξαναπεις :S
Βριλλησου 46
Η λογοδιαρροια
Βριλλησου 60
Η γνωστη Μονικα απο την Βουλγαρια!Ο χωρος στα προτυπα των Κασσανδρας 4..σωληνας στο σαλονι,ντουζιερες στα δωματια κλπ!Που σε ρε Σαντρα να μας ακουσει ολη η Βριλλησου :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ειμαι σιγουρος οτι ειχε τον πιο πολυ κοσμο απ'ολα οσα πηγες!!! :grin:
Ναι ειχε 3
Εμενα την υπηρεσια και την γλωσσοκοπανα
Στο λεπτο οπως καταλαβαινεις μειναν οι δυο τους :birdman: :tooth:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ναι ειχε 3
Εμενα την υπηρεσια και την γλωσσοκοπανα
Στο λεπτο οπως καταλαβαινεις μειναν οι δυο τους :birdman: :tooth:
:2funny: :2funny: :2funny:
Εβρεχε γι'αυτο!!!
finger-018.gif
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
η κοπελα στην φωτο ΔΕΝ ειναι η τζουλια! επισης δεν ειναι απο γερμανια!
Αμερικάνα ειναι και ειναι μοντελο softcore.
για του λογου το αληθες να και η LEAH...
μην πετανε απλα μια φωτο στα σιτε και νομιζουν οτι μας επεισαν κιολας!
για να προλαβω μερικους προφανως δεν μιλαω για τον πιατσα αλλα για το site! ;)
Σωστος :thumbsup: :thumbsup:
Το site αυτο ειδικευεται στο να ανεβαζει μαιμου φωτος των κοριτσιων..ιδιως οταν δουλευουν στα ιδρυματα Τριγγετα,Συγγρου 144 κ Ισμηνης!Ολες οι υπολοιπες φωτος ειναι στο 90% τουλαχιστον real!
Η Τζουλια απο κοντα για καποιον που ρωτησε...Ξανθια μαυρισμενη εκφυλοφατσα με πολυ καλο καμπυλατο κορμι!
Απο φατσα λιγο χειροτερη απο τις φωτο απο σωμα αρκετα καλυτερη για τα γουστα μου
Απο σερβις τα εγραψε ο Tres!!
Oταν καποια απο τα 250αρια κλπ πεφτει στο 50αρικο ειναι λογικο να μην περιμενουμε και πολλα
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ναι ειχε 3
Εμενα την υπηρεσια και την γλωσσοκοπανα
Στο λεπτο οπως καταλαβαινεις μειναν οι δυο τους :birdman: :tooth:
:2funny: :2funny: :2funny:

Σημερα το βραδακι..

Παναγια μου μια ταμπελα!!Πιο μεγαλη κι απο την αφισα του Πλουταρχου που ειναι κολλητα!Η διακριτικοτητα ειναι αγνωστη λεξη για αυτο το ιδρυμα στο σημειο που βρισκεται!Κοπελα η Καρινα ενα αδυνατο μαυρομαλλικο κοριτσακι επιπεδου Μεταξουργειου το πολυ!Τσατσα το ξανθο αγελαστο μπουλντογκ απο το Κασσανδρας 4 ανω παλιοτερα
αν και δεν το εχω δει live για να σου πω(μεταξυ μας. οταν ερθω να κανονισουμε..! :grin:) πιστευω οτι και το σπυρου πατση 40 κανει ΜΠΑΜ απο μακρια!
μονο ενα
82992638.jpg

λειπει που να λεει "ηρθε να γαμησει"
:grin: :grin: :grin:

Σωστος :thumbsup: :thumbsup:
Το site αυτο ειδικευεται στο να ανεβαζει μαιμου φωτος των κοριτσιων..ιδιως οταν δουλευουν στα ιδρυματα Τριγγετα,Συγγρου 144 κ Ισμηνης!Ολες οι υπολοιπες φωτος ειναι στο 90% τουλαχιστον real!
Η Τζουλια απο κοντα για καποιον που ρωτησε...Ξανθια μαυρισμενη εκφυλοφατσα με πολυ καλο καμπυλατο κορμι!
Απο φατσα λιγο χειροτερη απο τις φωτο απο σωμα αρκετα καλυτερη για τα γουστα μου
Απο σερβις τα εγραψε ο Tres!!
Oταν καποια απο τα 250αρια κλπ πεφτει στο 50αρικο ειναι λογικο να μην περιμενουμε και πολλα
καλυτερα να μην βαζουν τιποτα παρα μια ψευτικη φωτο ρε γαμωτο.
και αυτοι εκτιθενται και εμεις τραβιομαστε τσαμπα
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Συναγωνιστές, πραγματοποίησα καταδρομική επίσκεψη υπο μορφή... άγονης γραμμής στο Σ.Πάτση 40. Στη βάρδια ήταν η Σϊντυ, πέρασα, για μία ακόμα φορά πολύ πολύ καλά, έβαλα ήδη κριτική.....

ήρθε καιρός να το παραδεχτώ.. έχω κολλήσει και με το εν λόγο Studiο.....Αξιζει, αν δεν το έχετε κάνει μια δοκιμή! :kissass: :knockinb: :knockinb:
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
αγορια πηγα καρολαιν στη βουλιαγμενης τι τουμπανο ειναι αυτο
 

loverpoutanes

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εβαλα κριτικη για ελενα απο κεφαληνιας 75 και δεν μπηκε παραξενα πραγματα
 

loverpoutanes

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τελως παντων πηγα ντιανα στο κασσανδρα 4 πανω πολυ κυριλε γκομεναρα καμια σχεση με τα παρταλια που υπαρχουν
 

loverpoutanes

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επισης η λαουρα απο κασσανδρα 4 κατω ποτε δουλευει
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Blue studio(Ευνουχου 5 κ Ιερας Οδου 21)
Παναγια μου μια ταμπελα!!Πιο μεγαλη κι απο την αφισα του Πλουταρχου που ειναι κολλητα

Μιλαμε τυφλωθηκα :2funny: :2funny: :2funny:
Εκατσα πεντε λεπτα και την κοιταγα και γελαγα  :2funny: :2funny: :2funny:

Το κιτς σε ολο του το μεγαλοιο :idiot:
scotts_garage_neon_sign-1_1mjw.jpg
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Blue studio(Ευνουχου 5 κ Ιερας Οδου 21)
Παναγια μου μια ταμπελα!!Πιο μεγαλη κι απο την αφισα του Πλουταρχου που ειναι κολλητα

Μιλαμε τυφλωθηκα :2funny: :2funny: :2funny:
Εκατσα πεντε λεπτα και την κοιταγα και γελαγα  :2funny: :2funny: :2funny:

Το κιτς σε ολο του το μεγαλοιο :idiot:
scotts_garage_neon_sign-1_1mjw.jpg


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ..διακριτικά... στο χώρο τους...  :uglystupid: :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom