Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Αφού δεν ήταν λοιπόν η ΗΡΑ του Paradise στο Kama Sutra επισκέφθηκα τη Μαρία στο Κασσάνδρας 3 κάτω.
Εντυπώσεις:  Κρεβάτι :knockinb: :rockon: Εμφάνιση  :new_shocked: :happy: :bounce-glasses: συμπεριφορά  :thumbsup: :smitten:
Μόνο αυτό το "ψηλή" (που είναι το κορίτσι) να κάνουμε fade out και ας μου πεί κάποιος ότι λέει αλήθεια ότι το στήθος αυτό είναι φυσικό και θα στήσω αντίσκηνο εκεί.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μόνο αυτό το "ψηλή" (που είναι το κορίτσι) να κάνουμε fade out και ας μου πεί κάποιος ότι λέει αλήθεια ότι το στήθος αυτό είναι φυσικό και θα στήσω αντίσκηνο εκεί.
Πρεπει να εχει βαλει χερι καποιος καλλιτεχνης δεν παιζει να ειναι αληθινα τα 2,5αρακια της
Για το υψος μαζι σου!!Πανω απο 1,70 δεν ειναι με τιποτα
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Πρεπει να εχει βαλει χερι καποιος καλλιτεχνης δεν παιζει να ειναι αληθινα τα 2,5αρακια της
Για το υψος μαζι σου!!Πανω απο 1,70 δεν ειναι με τιποτα
Εκανα την ψηλάφηση και δεν είδα τίποτα ψεύτικο. Κινούνται ως ομοιογενής μάζα και παρατήρησα ενδελεχώς όλες τις παραμέτρους. Μήπως μπορεί ο γιατρός να πεταχτεί να δεί τώρα που "έκοψε" τα CT? :2funny:
Αν δηλαδή η μόνη ένδειξη που έχουμε ότι είναι ψεύτικα είναι ότι είναι τόσο όμορφα, μπάς και είναι όντως αληθινά και είναι τόσο όμορφα?  :think:
Πάντως για το ύψος εγώ τη θεωρώ ψηλή γιατί δεν είμαι και το πρώτο μπόι στο 1,80. Απλώς για τέτοιο πλάσμα δε μου κολλάει να τη λέω η "ψηλή"  :S
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Συναγωνιστες εχει περασει προσφατα κανεις απο Κωνσταντινουπολεως 94? Αυτη την Λιζα την εχει παρει πουθενα το ματι σας?
Τελευταια φορα την ειδα στο Λελας Καραγιαννη 35 και Αριστομενους 72 (πριν μια εβδομαδα περιπου)βραδυνη βαρδια.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τα Paradise και KamaSutra είναι στην ίδια αλυσίδα όπως παλαιότερα? Ρωτάω για να δώ αν η Ηρα που εμφανίζεται σήμερα στο Kama Sutra (Φραντζή) είναι η ίδια ξανθιά μικρή που εμφανίσθηκε πρόσφατα στο Paradise στην Αγ. Μελετίου.
Η Ηρα του Paradise ειναι νεαρη, αδυνατη σχετικα κοπελα,  ξανθια.

Η Ηρα του Κama Sutra ειναι Milf μελαχροινο, Ταταρα στα κυβικα της Βαλεντινας, σε λιγο πιο αδυνατη εκδοση. Εργαζεται και σαν Ειρηνη στα studio της Δροσοπουλου 95 Κωνσταντινουπολεως 61
 

ug1411

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Oχι και πιο αδυνατη απο τη Βαλεντινα.Η κοιλια της ειναι ολη με κυτταριδα.Μηπως την ειδες με σβηστα φωτα?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Oχι και πιο αδυνατη απο τη Βαλεντινα.Η κοιλια της ειναι ολη με κυτταριδα.Μηπως την ειδες με σβηστα φωτα?
Ειπα οτι στο ολο παρουσιαστικο ειναι πιο μικροκαμωμενη απο την Βαλεντινα αλλα στο ιδιο στυλ.
Η Βαλεντινα ειναι πιο νταρντανα απο την Ηρα. Δεν εστιασα σε σημεια.
 

ug1411

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Ο,τι και να λεμε η Βαλεντινα δεν παιζετε.Και σαν γυναικα και σαν ανθρωπος.Η Ηρα αν σε τσεκαρει για πελατη της μετα την τριτη φορα σε φτυνει.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ο,τι και να λεμε η Βαλεντινα δεν παιζετε.Και σαν γυναικα και σαν ανθρωπος.Η Ηρα αν σε τσεκαρει για πελατη της μετα την τριτη φορα σε φτυνει.
Για την Βαλεντινα συμφωνω και επαυξανω.και τις 3 φορες που εχουμε συναντηθει ηταν super

Δεν εχω αποψη για την Ηρα σε αυτο που λες, γιατι μονο μια φορα εχω "βρεθει" μαζι της.
ηταν παντως πολυ καλη.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Η Ηρα του Paradise ειναι νεαρη, αδυνατη σχετικα κοπελα,  ξανθια.

Η Ηρα του Κama Sutra ειναι Milf μελαχροινο, Ταταρα στα κυβικα της Βαλεντινας, σε λιγο πιο αδυνατη εκδοση. Εργαζεται και σαν Ειρηνη στα studio της Δροσοπουλου 95 Κωνσταντινουπολεως 61

επίσης ξέχασες να πείς οτι εργάζεται ώς δήμητρα κοντονικόλα στην θεατρική παράσταση "ο αγαμέμνων και τα λυκόπουλα" στο πειραματικό θέατρο πλάκας! :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
επίσης ξέχασες να πείς οτι εργάζεται ώς δήμητρα κοντονικόλα στην θεατρική παράσταση "ο αγαμέμνων και τα λυκόπουλα" στο πειραματικό θέατρο πλάκας! :2funny:

....και ως λυκόπουλο, στη περσινή επιτυχία "Ο λύκος κι αν εγέρασε",....! :grin:


Τεράστιο ρισπέκτ στον Πιάτσα και στον πάθος !
ΠΑιδιά είστε, αυτό που λέμε η ψυχή του σάϊτ !

Thnx
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ασε τα respect tsiboukie και φροντισε να επανελθεις δριμυτερος στον αγωνα της ενημερωσης  :fuck1: :rockon:
Υ.Γ σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια :)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Δουλευει καμια κυπριαα σε κανα στουντιο?  :think:

μια κ καλα ονοματη Λαουρα ειχα ακουσει αλλα δεν ειμαι κ σιγουρος...
Οχι δεν υπαρχει Κυπρια σε στουντιο!
Η Λαουρα απο την Λευκωσια της Αλβανιας αγνοειται
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom