Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
κοιτα. μια απλη ερωτηση εκανα. μην ξεκινησουμε και επανασταση. απλα βλεπω για το φουλ προγραμμα που λεει οτι περιελαμβανει και ολα τα παραπανω με 100 ευρω. ετσι και εγω το υποψιαστικα και ειπα να ρωτησω. πιο πολυ απο περιεργια για να σου πω την αληθεια αν και δεν κανει κακο να ξερεις...
βρε εσυ καλα εκανες και ρωτησες και σιγουρα εχετε δικιο οταν λετε οτι στο αθροισμα προγραμματων γινεται μαθηματικο αλαλουμ για να μας κοροιδευουν και να μας παιρνουν τα ευρω..εγω αλλο ειπα και δεν εγινα αντιληπτος και παρεξηγηθηκα ...ουσιαστικα αγοραζεις χρονο και τιποτα αλλο...οταν ζητας δυο προγραμματα..επειτα αυτα τους τρεφουν παιδια...αν δεν τα εχετε μην τα σκατε ευκολα σε προγραμματα,παρτε το απλο συστηματικα,μονο αυτο το μεσο πιεσης βλεπω εγω στην τελικη...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
τωρα πχ αν εγω παρω πρωκτικο που πες ειναι το ανωτερο σε τιμη,εδω χρεωνεται η υπηρεσια και οχι ο χρονος,ε ειναι δυνατον αν αυτο υπερτερει χρηματικα με τα ιδια λεφτα πχ 100 ευρω να απαιτω και σεξσοου και γλειφομουνι πχ;δεν ειναι λιγο παραλογο;οτι ειναι ακριβο το μπουρδελο ειναι οπως και αλλα πραγματα αλλα μην ειμαστε και ουτοπικοι οτι θα μας κανουν οι νταβαδες χαρη...επιχειρησεις ειναι και οχι φιλανθρωπικα ιδρυματα..μονη λυση...μην παιρνετε εξτρα συστηματικα εστω και με πονο ψυχης... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εκτος αν μου προτεινεις συντονισμενη αποχη...και πιεση αλλα γινεται αυτο στην πραξη;δεν καταλαβα με ποιον αλλον τροπο θα πιεσεις;
βρε δεν πιεζουμε κανεναν,
απλα το βαλαμε σαν αιτημα, και με τοσες μαλακιες που ειπαμε θα θαφτει
 

Επισκέπτης
Κανενα Studio με Γιαπονεζα κοπελα Japan Girls υπαρχει εδω στην Αθηνα. Η τουλαχιστον να υπαρχει 1 Ασιατισσα. Προσοχη οι Γιαπονεζες ειναι αγριογατες?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κανενα Studio με Γιαπονεζα κοπελα Japan Girls υπαρχει εδω στην Αθηνα. Η τουλαχιστον να υπαρχει 1 Ασιατισσα. Προσοχη οι Γιαπονεζες ειναι αγριογατες?
Απόψε το βράδυ στο στούντιο Αθανασίας 3 στο Παγκράτι δουλεύει η Λιν . Ίσως ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί σε ασιατικό αυτην την εποχή .Ψηλή , γύρω στα 35, υπάκουη , πρόθυμη  . Καλό VFM. Δουλεύει και Ιππόνακτος 14(Δευτέρα πρωί) καθώς και Βουλιαγμένης 68 (Πέμπτη απόγευμα)
Αξίζει! :thumbsup:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Καλο μηνα !

Σημερα 1/08 εχουμε

Κασσανδρας 3 (κάτω): Αντζελα- Μιχαελα- Αμαντα
Κασσανδρας 3 (πάνω): Αντριάννα- Μαρια- Χριστινα
Κασσανδρας 4: Χριστινα- Ερικα- Ρουσλανα
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
  καλημερα και καλο μηνα παιδες!!!
ηλια ηλιου...μαριλενα....καλη στο σαλονι....χανει πολυ μεσα.προτεινεται για κακογουστους οπως η αφεντια μου :headbang:



 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.616
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.310
Πόντοι
14.565

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Καλημερα παιδια. Για σημερα 2/08

Κασσανδρας 3 (κάτω): Μιχαέλα-Τζούλι-Μιχαελα
Κασσανδρας 3(πανω): Αντζελα-Αλεξανδρα- Αντριάννα
Κασσάνδρας 4: Στελλα- Άντζελα- Μελίνα
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
κοιτα. μια απλη ερωτηση εκανα. μην ξεκινησουμε και επανασταση. απλα βλεπω για το φουλ προγραμμα που λεει οτι περιελαμβανει και ολα τα παραπανω με 100 ευρω. ετσι και εγω το υποψιαστικα και ειπα να ρωτησω. πιο πολυ απο περιεργια για να σου πω την αληθεια αν και δεν κανει κακο να ξερεις...
εγω παντως 100ευρω σε στουντιο (που κι αυτο μπουρδελο με καλους καναπεδες ειναι) δεν δινω με τιποτα, με τοσα παιρνω τηλεφωνακι κι ερχεται το μουνι σπιτι, σαν πιτσα, για 1 ωρα και τα κανει ολα... σιγα μη δωσω 100ευρω να περιμενω στη σειρα στο στουντιο(μπουρδελο)

κι ας γινουμε λιγο λογικοι ρε παιδια 100ευρω ειναι ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για ενα γαμησι!
 

ug1411

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
εχεις απολυτο δικαιο.ελα που δεν το καταλαβαινουν οι αλλοι και αντι να κατεβασουν τις τιμες μας το παιζουν ντιβες.
 

johnvts

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εγω παντως 100ευρω σε στουντιο (που κι αυτο μπουρδελο με καλους καναπεδες ειναι) δεν δινω με τιποτα, με τοσα παιρνω τηλεφωνακι κι ερχεται το μουνι σπιτι, σαν πιτσα, για 1 ωρα και τα κανει ολα... σιγα μη δωσω 100ευρω να περιμενω στη σειρα στο στουντιο(μπουρδελο)

κι ας γινουμε λιγο λογικοι ρε παιδια 100ευρω ειναι ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για ενα γαμησι!
Συμφωνώ απόλυτα. Αν το καταλάβουμε όλοι μας τα πράγματα θα γίνουν καλίτερα γιατί πολύ αέρα έχουν πάρει τα μυαλά σε μερικά αφεντικά.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
σημερα θα ειναι στη τριγγετα η ντελια.Επανεμφανιση?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
αυτη η κατια που ειναι βραδυνη στην ιππωνακτος λεει τιποτις?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.616
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.310
Πόντοι
14.565

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
εγω παντως 100ευρω σε στουντιο (που κι αυτο μπουρδελο με καλους καναπεδες ειναι) δεν δινω με τιποτα, με τοσα παιρνω τηλεφωνακι κι ερχεται το μουνι σπιτι, σαν πιτσα, για 1 ωρα και τα κανει ολα... σιγα μη δωσω 100ευρω να περιμενω στη σειρα στο στουντιο(μπουρδελο)

κι ας γινουμε λιγο λογικοι ρε παιδια 100ευρω ειναι ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ για ενα γαμησι!

Και τα 50 ευρώ για 5 λεπτά ξεπέτα, τόσο κάνουν οι περισσότεροι, πολλά είναι.
Μάλλον δεν πρέπει να πατάμε σε στούντιο, ας όψονται οι καύλες ....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom