Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
46
Like
2.231
Πόντοι
1.076
και με τις κριτικές εγώ προσωπικά κρατάω μικρό καλάθι. Κάποιες φορές ισχύουν, κάποιες φορές προσωπικά την έχω πατήσει διαβάζοντας καλές ακόμα κι ενθουσιώδεις κριτικές.
Εννοειται δε στεκομαστε σε αυτες..αλλα καλο ειναι να τις κοιταμε..υποκειμενικα πραγματα ειναι αυτα!! Εγω π.χ εχω διαβασει κακη κριτικη για κοπελα ενω περασα πολυ καλα..κι εχω διαβασει διθυραμβους και περασα διχως να μου κανει ιδιαιτερη εντυπωση...!
 

Que_rico

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
56
Like
64
Πόντοι
0
αδερφια η Αλεξανδρα με τα tattoo απο το αριστ5 πηρε μεταγραφη στο 6...αυριο ξεκιναει σαν Αναστασια
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
404
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ακολουθούν κριτκές απο την μεγάλη σημερινή εκστρατεία μου στα στουντιο , 'θα τα κάψω τα ρημάδια τα λεφτά μου ' , πέρασα με τζοβάνα στο κατεχάκη 8 και μετα καπάκι πήγα στην αξεπέραστη στην ανεπανάληπτη ιέρεια του βουνού Σαμπρίνα στο βριλησσου 60 κάτω .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Brk11

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,άποψη για sunny από συγγρου 232;;;
 

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
59
Like
87
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι έχεις κανείς γνώμη για Γαβριέλα από το στούντιο στην Καλλιθέα Ελευθερίου Βενιζέλου 40 και Πειραιώς 193?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
331
Κριτικές
18
Like
2.556
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα συνάδελφοι έχεις κανείς γνώμη για Γαβριέλα από το στούντιο στην Καλλιθέα Ελευθερίου Βενιζέλου 40 και Πειραιώς 193?
Να προσθέσω και Σουζάνα από τον ίδιο όμιλο.
την έχω σταμπάρει αλλά δεν ξέρω αν αξίζει.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
46
Like
2.231
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα συνάδελφοι έχεις κανείς γνώμη για Γαβριέλα από το στούντιο στην Καλλιθέα Ελευθερίου Βενιζέλου 40 και Πειραιώς 193?
Καλη ειναι! Καλο σωμα μετριο προσωπο υπηρεσιες οκ, οχι κατι ανεπαναληπτο..αλλα σε περιποιειται δε βιαζεται καθολου συμμετεχει..μια χαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να προσθέσω και Σουζάνα από τον ίδιο όμιλο.
την έχω σταμπάρει αλλά δεν ξέρω αν αξίζει.
Αρκετα καλη, την ειχα παρει πριν 2 χρονια βεβαια
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
46
Like
2.231
Πόντοι
1.076
Ακολουθούν κριτκές απο την μεγάλη σημερινή εκστρατεία μου στα στουντιο , 'θα τα κάψω τα ρημάδια τα λεφτά μου ' , πέρασα με τζοβάνα στο κατεχάκη 8 και μετα καπάκι πήγα στην αξεπέραστη στην ανεπανάληπτη ιέρεια του βουνού Σαμπρίνα στο βριλησσου 60 κάτω .
Θα τη δοκιμασω κανα Σκ αυτη τη Σαμπρινα..λενε ειναι καλη..και κωλο επισης..κατι που πολλες δε προσφερουν..
 
  • Like
Αντιδράσεις: john32

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
516
Κριτικές
46
Like
2.231
Πόντοι
1.076
Καλη ειναι! Καλο σωμα μετριο προσωπο υπηρεσιες οκ, οχι κατι ανεπαναληπτο..αλλα σε περιποιειται δε βιαζεται καθολου συμμετεχει..μια χαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αρκετα καλη, την ειχα παρει πριν 2 χρονια βεβαια
Για τη Γαβριελα εννοω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: john32

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.981
Κριτικές
14
Like
3.970
Πόντοι
2.777
Καλησπέρα συνάδελφοι έχεις κανείς γνώμη για Γαβριέλα από το στούντιο στην Καλλιθέα Ελευθερίου Βενιζέλου 40 και Πειραιώς 193?
δεν έχω δοκιμάσει, φίλος μου είπε τα χειρότερα.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Χτες το βράδυ, ήμουν σε δίλλημα μεταξύ της Σουζάνας από Κασ.8 και τη γνωστής Καταλέγιας. Τελείως διαφορετικό στυλ και τελικά, αποφάσισα να πάρω το ρίσκο μου με τη πρώτη, αφού η Κ και αρκετά χρήματα από εμένα είχε πάρει παλαιότερα, αλλά κυρίως επειδή είχε εφαρμόσει το σύστημα "σε κάνω πελάτη στην αρχή, σε φολιάζω αργότερα", παρόλο που εμφανησιακά, μου αρεσε σαφώς περισσότερο. Αρκετά καλή περίπτωση η Σουζάνα λοιπόν προσυπογράφω τις θετικές κριτικές, αν και από προκαταρκτικά δεν έκανε κάτι το ιδιαίτερο, τουλάχιστον δε βιάστηκε και έκατσε αρκετή ώρα μαζί μου στο δωμάτιο. Σε καμία περίπτωση φόλα, για μένα είναι + . Στα πολύ θετικά και η μη χρήση τζελ (σε αντίθεση με Κ :2funny:).. Τελείως διαφορερικά εμπειρία από την Κίρα που είχα πάρει πριν λίγο καιρό στο ίδιο μαγαζί και ήταν πολύ μέτρια.
 

Niikoss

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Ειπα να πεταχτω σημερα κασσανδρας για την ζενια (ζένια-2 στο εροτικπορταλ δεν γινεται λινκ) μιας και εβλεπα καλες κριτικες κτλ...
Μπαινω μεσα: -Εχει παει σε μια δουλεια, θα αργησει να ερθει λεει η τσατσα...
Λεω δεν γαμιεται παω να δω τι αλλο εχει... Βλεπω απο photos μια γλυκουλα Παολα (πάολα-9) στο κασσανδρας 3... Μπαινω μεσα... Και βγαινει ενα κητος... Μιλαμε για Μεταξι και αποκλειστικα για μερακληδες... Στο προσωπο εμοιαζε καπως (ολοστρόγγυλο βεβαια +10 κιλα μαγουλα και προγουλι)... Αν υπαρχει παντως πελατης που δινει πενηνταρικο να παει με αυτη, θα επρεπε μετα να του εβγαζαν τσαμπα διαρκειας απο το studio φουλ προγραμμα για ενα χρονο!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.710
Πόντοι
21.661
- Μόνικα από Μελαντίας κλπ = καμία σχέση με τις προμοφωτός.
ένα ακαμπύλωτο (αβυζο&ακωλο) μετριοψηλό καλαμάκι με λίγο άγρια φάτσα.

- Εύα και Τζούλια από στουδιο12 = μελαχρινά ντολμαδογιουβαρλακια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom