Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
43
Like
4.894
Πόντοι
2.846
Δυστυχώς φίλε μου, μάλλον σταμάτησε οριστικά.
Αρχές Δεκέμβρη έκανε τελευταία βάρδια , πριν 2 μήνες δηλαδή.
Κατά καιρούς έκανε απουσίες μακράς διαρκείας, αλλά τώρα βλέπω ότι η σελίδα με τις φωτογραφίες της κατέβηκε από τη σελίδα του στούντιο.
Οπότε μάλλον τέλος. Να περνάει καλά σε ό,τι και αν κάνει!!

P.s. Κάποτε δούλευε ως Alena στο your angels. Δεν νομίζω να το γύρισε σε cg. Θα το είχαν ανακαλύψει τα τσακάλια του σάιτ
Οι καλές σταματούν δυστυχώς...
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Οι καλές σταματούν δυστυχώς...
Ίσως κάνουν αισθητή την απουσία τους όταν είναι καλές. Οι κακές αν εξαφανίζονται και ποιος να ενδιαφέρεται δηλαδή;

Και γιατί να σταματούν οι καλές; καταφέρνουν να φτιάξουν το κομπόδεμα που θέλανε; ενώ οι άλλες θα δουλεύουν μία ζωή;
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.525
Κριτικές
43
Like
4.894
Πόντοι
2.846
Ίσως κάνουν αισθητή την απουσία τους όταν είναι καλές. Οι κακές αν εξαφανίζονται και ποιος να ενδιαφέρεται δηλαδή;

Και γιατί να σταματούν οι καλές; καταφέρνουν να φτιάξουν το κομπόδεμα που θέλανε; ενώ οι άλλες θα δουλεύουν μία ζωή;
Έλα μου ντε;τι ακριβώς συμβαίνει;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.756
Κριτικές
11
Like
13.886
Πόντοι
3.246
Ίσως κάνουν αισθητή την απουσία τους όταν είναι καλές. Οι κακές αν εξαφανίζονται και ποιος να ενδιαφέρεται δηλαδή;

Και γιατί να σταματούν οι καλές; καταφέρνουν να φτιάξουν το κομπόδεμα που θέλανε; ενώ οι άλλες θα δουλεύουν μία ζωή;
Οι καλες ειτε θα χουν βρει εναν σπονσορα που θα τα σκαει χοντρα, ειτε θα χουν φτιαξει καποια επιχείρηση
Η θα χουν πριβε πελατολόγιο
Οι κακες υπαρχουν ισα ισα για να γεμιζει το πρόγραμμά πιστευω
για να εκτιμαμε τις καλες
 

Jevenus

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
211
Πόντοι
20
Δυστυχώς φίλε μου, μάλλον σταμάτησε οριστικά.
Αρχές Δεκέμβρη έκανε τελευταία βάρδια , πριν 2 μήνες δηλαδή.
Κατά καιρούς έκανε απουσίες μακράς διαρκείας, αλλά τώρα βλέπω ότι η σελίδα με τις φωτογραφίες της κατέβηκε από τη σελίδα του στούντιο.
Οπότε μάλλον τέλος. Να περνάει καλά σε ό,τι και αν κάνει!!

P.s. Κάποτε δούλευε ως Alena στο your angels. Δεν νομίζω να το γύρισε σε cg. Θα το είχαν ανακαλύψει τα τσακάλια του σάιτ
Κρίμα πραγματικά. Είχε ακόμα να δώσει ΠΟΛΛΑ. Καλά να είναι. Ελπίζω να την ξαναδούμε.
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
777
Like
1.384
Πόντοι
206
Κρίμα πραγματικά. Είχε ακόμα να δώσει ΠΟΛΛΑ. Καλά να είναι. Ελπίζω να την ξαναδούμε.
Η Σίντυ ήταν φοβερή. Δεν ήταν μόνο το σέρβις της καλό ( επιπέδου παραδοσιακής σοβιετικής ιερόδουλης) , ήταν και ως άνθρωπος κλασάτη. Είχε φινέτσα, μπρίο, θηλυκότητα, κουλτούρα, χιούμορ.
Ξεχώριζε !
Ήταν ένας ωραίος άνθρωπος!
Να είναι πάντα καλά !
 

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς εαν σταμάτησε η Αλεξάνδρα απο deluxe, de paris η αν πηγε αλλου; Ευχαριστώ
 

Saroulis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2022
Μηνύματα
185
Like
188
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους συναγωνιστές από Ελλάδα. Σε 2 εβδομάδες θα είμαι Αθήνα για 24 ώρες και αποφάσισα να κάνω την πρώτη μ εξόρμηση σε μπου μετά από κάποιες επισκέψεις μου σε βίζιτες στην Κύπρο. Έτσι έχω κάποιες απορίες αν μπορείτε να με βοηθήσετε.
1) τι τιμές παίζουν? Έχω δει από τα πολύ χαμηλά 10/20 ως και 100€. Εγώ ιδανικά ψάχνω κάτι φτηνό αλλά να προσφέρει κάποια πράματα, πχ ακαπ τσιμπουκι.
2) σε τι περιοχή να κινηθώ? Αμπελόκηπους θα γυρίζω γενικά αλλά φαντάζομαι μπορώ να πάω κάπου απλά θέλω να είναι ασφαλές ώστε να μπορώ να κυκλοφορησω μόνος με μια backpack δίχως φόβο.
3) η διαδικασία πως πάει γενικά είναι η τσατσά εκεί και με καθοδηγεί? Πως επιλέγω σε ποιον οίκο να μπω
4) γενικά αν μπορείτε να προτείνετε κάποια συγκεκριμένη, κατά προτίμηση μιλφακι που να αξίζει εγγυημένα!!

Ευχαριστώ για τις συμβουλές προκαταβολικα
 

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
99
Κριτικές
5
Like
534
Πόντοι
300
Marina από Κηφισού 30/60 ωραίο κορίτσι με κάτι tattoo στα πόδια τυπικό service στο απλό πρόγραμμα, τώρα στα μεγάλα προγράμματα δεν ξέρω τι κάνει. Λίγο μεγαλύτερη σε ηλικία από αυτό που γράφουν, αντέχει σφυροκόπημα στα τέσσερα και στήνεται ωραία, καλή δουλειά στο στήθος πολύ ωραία αίσθηση στο τέλος με φίλησε και με ευχαρίστησε.
 

Jevenus

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
28
Like
211
Πόντοι
20
Ρε μαλακες καμια ενημερωση θα κανει κανεις? η μονο θα ρωτατε και θα αναπολείτε το παρελθον?:2funny:
Αδερφέ, ενημέρωση έκανε ο φίλος..

Ρώτησα που είναι, μου απάντησε λέγοντας πότε έκανε το τελευταίο ραντεβού της και είπε 2 κουβέντες για την εμπειρία του μαζί της..
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.713
Πόντοι
1.071
Επίσκεψη πριν από μια εβδομαδα στην Kataleya (Λεωφ. Βουλιαγ. 238) δεν υπάρχει το κορίτσι
Θα γράψω κριτική
Μια ερώτηση.
Η Ina ειναι το ίδιο μουναρα ;;;
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
786
Πόντοι
361
Επίσκεψη πριν από μια εβδομαδα στην Kataleya (Λεωφ. Βουλιαγ. 238) δεν υπάρχει το κορίτσι
Θα γράψω κριτική
Μια ερώτηση.
Η Ina ειναι το ίδιο μουναρα ;;;
Καμία σχέση.. όταν την είχα δει εγώ (κοντά στο καλοκαίρι) ήταν αρκετά τσουπωτουλα
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Επίσκεψη πριν από μια εβδομαδα στην Kataleya (Λεωφ. Βουλιαγ. 238) δεν υπάρχει το κορίτσι
Θα γράψω κριτική
Μια ερώτηση.
Η Ina ειναι το ίδιο μουναρα ;;;
Κοντούλα είναι, νόστιμη αλλά καμμία σύγκριση με την Κ. Είναι καλή μέσα πάντως. Τελευταία φορά που την πήρα πριν κανα χρόνο είχε πατσουλέψει.
 

Stelioskr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Έχεις κανείς πρόσφατη εμπειρία από Σανυ αν αξίζει κ τι περιλαμβάνει με τιμές είμαι σε δίλλημα
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει πάει κάποιος με καρλα ( εμφανίζεται σε ντεπαρις ,αρ6 και ισμημης2) και αν ναι αξίζει μια επίσκεψη?
 

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
88
Πόντοι
0
Παρασκευή βράδυ στουντιότσαρκα στην Κασσανδρας.
Προσοχη προσοχη! Η Κατια του «6» δεν έχει καμία σχέση με την Κατια (που οσοι συναγωνιστές γνωρίζουν)!
Ως Κατια την παρουσίασαν μεν στο σαλόνι. Οι φωτός της ομως στο εγοτικπογταλ είναι της παλιάς Κατιας. Το λέω για να μη φάτε μούντζα σαν και μένα! (Εκτός αν μια στις χίλιες άλλαξε τοοοοοσο πολύ)
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
522
Like
924
Πόντοι
86
Οι καλες ειτε θα χουν βρει εναν σπονσορα που θα τα σκαει χοντρα, ειτε θα χουν φτιαξει καποια επιχείρηση
Η θα χουν πριβε πελατολόγιο
Οι κακες υπαρχουν ισα ισα για να γεμιζει το πρόγραμμά πιστευω
για να εκτιμαμε τις καλες
Ναι. Διέκοψαν κάποιες καλές, αλλά λογικά κράτησαν τους καλούς πελάτες. Άλλωστε κάποιες το λένε και πριν διακόψουν.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
89
Κριτικές
13
Like
630
Πόντοι
310
Παρασκευή βράδυ στουντιότσαρκα στην Κασσανδρας.
Προσοχη προσοχη! Η Κατια του «6» δεν έχει καμία σχέση με την Κατια (που οσοι συναγωνιστές γνωρίζουν)!
Ως Κατια την παρουσίασαν μεν στο σαλόνι. Οι φωτός της ομως στο εγοτικπογταλ είναι της παλιάς Κατιας. Το λέω για να μη φάτε μούντζα σαν και μένα! (Εκτός αν μια στις χίλιες άλλαξε τοοοοοσο πολύ)
Μόλις περεσα κ από κ8. Η παλιά κατια είναι με τη διαφορά ότι πειρε σασί, τουλάχιστον 10-15 κιλά.το 21 που την είχα πάρει ήταν στυλιαρι δούλευε καισα…
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom