Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
την Μαρτίνα την Κολομβι-άναλ από Κροκέων Κασσάνδρας Κατεχάκη της τέσταρε κανείς την βαλβίδα να δει αν χάνει αέρα?
Την είχα δει στο σαλόνι στο Κ8 αλλά δεν πέρασα. Φαινόταν σεξουάλα, αλλά τελικά έφυγα και άδειασα σε κάποια Μπιάνκα(?) που βρήκα στο Κ3γ λιγο πιο πέρα, την βρήκα ''κεφάτη'' και πέρασα πολύ καλά, πρέπει να είναι κάποια γνωστή από άλλα ''καταστήματα''.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Ναι,αλλά όχι πάντα. Σε κάποιες πάει 50αρι
Μου έτυχε εμένα: στο ίδιο στούντιο, την μία την πήρα στα 40, την άλλη στα 50 (δεν έχει σημασία πού)
Πρώτη φορά μου έτυχε αυτό, στην Αθήνα ποτέ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
Μου έτυχε εμένα: στο ίδιο στούντιο, την μία την πήρα στα 40, την άλλη στα 50 (δεν έχει σημασία πού)
Πρώτη φορά μου έτυχε αυτό, στην Αθήνα ποτέ.
Στα μαγαζά της Κωνσταντινουπολεως γινεται αυτο, και εγω εκει εχω μαμησει με 30-40-50 ευροπουλα, κατα τη γνωμη μου δεν εχει και τοσο σημασια αν θα δωσεις 30 η 50 η 70 αρκει η κοπελα και οι υπηρεσιες της να το αξιζουν ανταυτου εχουμε ολα τα βοιοδοκολάρια της βενεζουελας κολομβιας και τρεχα γυρευοπουλος που οπως εχω ξαναπει αξιζουν το πολυ πολυ για φυλης και οχι ολες τους
 

tapantaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
16
Κριτικές
11
Like
335
Πόντοι
290
Αφού με έγραψε η friend with benefits αποφάσισα να ξερχαμανιασω με μιχαελα από deluxe.Απλο λιτό στουντιακο πήδημα θα γραφτεί κριτική κάποια στιγμή
 

Lallala

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
10
Πόντοι
0
-8627 Ina, συννενοηση ,ωραια γυναικα και απο κοντα. εργαζοταν σαν call girl στο παρελθον απο οτι μου ειπε! επαγγελματιας και τιμια για εμενα
Είναι η ίδια ina από την γερμανοαλυσίδα ή άλλη?
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Λοιπόν θα το πω . Δεν γαμιεται.

Βυζιά 4αρια επιτέλους. Φυσικά γεμάτα, καλοσχηματισμένα σε κανονικό σώμα. Νικόλ στο Βριλησσού 60 πανω.

Ξανθιά,μπλε μάτι και δεκτική στο κοπανημα χωρίς μα και μου.1.66 περίπου.
Ηλικία απροσδιόριστη 26 προς 27 ίσως.

Να αδυνάτιζε ελαφρώς στην περιοχή της κοιλιας,όχι πολύ και να εσφιγγε λιγο ,θα είχε φοβερό σωμα. Και τώρα έχει αρκετά καλό .

Την πήρα δύο φορές και μάλλον θα ξαναπαω.

Ελληνόφωνη.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

putanium

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2023
Μηνύματα
11
Like
19
Πόντοι
0
Είναι η ίδια ina από την γερμανοαλυσίδα ή άλλη?
δεν πολυξερω ποια στουντιο ειναι αλυσιδα, εχω την ειχα παρει κροκεων κατω! αλλα για εμενα που παιζει να εχω παρει καμια 20ρια τον τελευταιο χρονο ειναι απο αυτες που θυμαμαι σαν experience.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Αυτήν εδώ την έχει δει κανείς;

https://*****/en/StudioWorker/11221-Errica
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
858
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Δοκίμασα Μπιάνκα από Κων 132!
Ευδιάθετη καμία 35αρα με 40αρα λέει λατινα ( ίσως και να ισχύει από τις επεμβάσεις σε κωλο και βυζια) ! Το ανησυχητικό είναι ότι μεσα απτό μουνακι της έβγαινε κάτι σαν γρομπαλακι σαν κύστη ας πούμε όπου δεν μου το σχολίασε! Στα του αγώνα ευδιάθετη γενικά και πρόθυμη αλλά οι τομές στο στήθος είναι άκρως ξενερωτικες! Όποτε δεν την συστήνω!
 

Que_rico

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2023
Μηνύματα
46
Like
62
Πόντοι
0
@Que_rico
Παρεπιπτόντως,qué rico λέει η Θαλιάνα πάνω στο γαμησι.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΦΙΛΕ... ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΝ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΛΑΤΙΝΕΣ..... ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΧΩ ΜΑΡΑΙΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 6 ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΕ ΤΑ ΤΑΤΤΟΟ ΣΤΟ 5
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Θα βάλω εδώ μια μικρή λίστα από μερικές ποτάνες που είναι no-no για το λαό και έχεις μεγάλη πιθανότητα να φας φολαρα ή να κάψεις το 50αρι χωρίς να γαμησεις ή να φας πόρτα.

Στο νούμερο 1 Μαλβίνα.Τα σχόλια περιττεύουν.

Στο 1.5 η Τζένη η κοντή η ξανθιά ψευτομπίμπο. Look but don't touch.

Στο νούμερο 2 η κομπλεξικη Πωλίνα. Το μόττο του μαγαζιού που δουλεύει είναι συνήθως το 'είναι κλεισμένη για μια ώρα,κάνε καμία βολτα'.

Εφέτος ανέπτυξε για καποιον 'αγνωστο' λογο και κόμπλεξ στους μεγαλύτερης ηλικίας και δεν τους βάζει καν.

Στην πρώτη δεν πάτησα καν.

Τη δευτερη κατάφερα με γαιδουρινή υπομονή και τη γάμησα.

Την τρίτη μετά από πολλές απόπειρες κατάφερα με τεχνάσματα να φτάσω μέχρι μέσα στο δωμάτιο χωρίς να γαμησω. Με ρωταγε για ζώδια το ζούδι και άλλες μαλακίες ,ξεκαβλωσα και σηκώθηκε κι έφυγε.

Α,μου πε κιόλας μην πιάνεις και πολύ. Να μου σηκωθεί με τη δύναμη της σκέψης στην όψη της μόνο.:jerking:

 
Τελευταία τροποποίηση:

yorgoss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2015
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
171
Πόντοι
280
Ρε συναγωνιστές η Kataleya παιζει πουθενα;;; δεν τη βρισκω πουθενα
 

putanium

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2023
Μηνύματα
11
Like
19
Πόντοι
0
9630-Andrea νομιζω οτι ειχα καιρο να τη δω στο προγραμμα του 30-60, εχω τιμησει σε απλο προγραμμα παντα και ηταν τιμια! 10974-Adrianna θα ηθελα να παω να τη δω.. και να περασω αν εχει καποια σχεση με τις φωτο!
 

tergo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2018
Μηνύματα
62
Κριτικές
10
Like
338
Πόντοι
290
Αν θες φιλότιμη λατίνα είναι η Μία από την Ισμήνης, δε ξέρω αν είναι ακόμα γιατί έλεγε ότι θα φύγει. Κάθε φορά που πέρασα μαζί της ήμουν ικανοποιημένος. Τίποτα ουαου αλλά τουλάχιστον φεύγεις με καλή διάθεση, πραγμα που είναι ακόμα και αυτό δύσκολο όπως έχουν καταντήσει τα στούντιο
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Παίδες αυτή η Μπέλλα από Κροκέων δούλευε με άλλο όνομα μήπως και βρω κριτικές?
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Κριτικές
43
Like
1.747
Πόντοι
1.011
Ισχυει σε αυτο το μαγαζι..απεχουν πολυ εμφανησιακα απ τις φωτος..μεγα λαθος..ας δειχνουν τη κοπελα οπως πραγματι ειναι..και τι εγινε? Σ οποιον αρεσει..εξαλλου μερικες μπορει στην εμφανιση να ναι μετριατζες..αλλα στη περιποιηση να λενε.. ετσι χανει το μαγαζι περισσοτερο γιατι δε δειχνει αξιοπιστο. Το εχω κοψει αυτι το μαγαζι ακριβως γι αυτο το λογο...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Κριτικές
43
Like
1.747
Πόντοι
1.011
Εχει πηδηξει κανενας την Πωλινα απο Αντιοχειας? Λεει τιποτα απο εμφανιση/υπηρεσιες?

Στις φωτογραφιες σε διπλανο site φαινεται καλη εμφανισιακα, αλλα με το photoshop που πεφτει, φοβαμαι μηπως παω και αντικρυσω καμια σαυρα. Γραφει ηλικια 28, φανταζομαι θα ειναι σιγουρα 40. Μενω αρκετα μακρια απο το καταστημα για να παω ασκοπα...
Μετρια εμφανησιακα..προμιλφ..σωμα λιγο προς νταρντανα..οχι ασχημο ομως..στη περιποιηση..περιμενα περισσοτερα απ οσα ειχα διαβασει...κακως περασα αλλα με βασιστηκα σε καλες κριτικες... πανε 2 μηνες απο τωρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom