Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Like
84
Πόντοι
1
Κάποια που να κάνει γλυφωκολαδα έχουμε;
Madonna μαστορισσα στο γλυψιμο!!!!! Και τρελό κορμί!!!! Φάτσα να της πετάς τα χυσια, βυζάρες, λεπτή μέση, κολάρα για χαστούκια!!!! Θυμίζει πορνοστάρ σε αμερικάνικες τσόντες!!!! Πήγαινε και θα με θυμηθείς!!!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.264
Πόντοι
3.886
Madonna μαστορισσα στο γλυψιμο!!!!! Και τρελό κορμί!!!! Φάτσα να της πετάς τα χυσια, βυζάρες, λεπτή μέση, κολάρα για χαστούκια!!!! Θυμίζει πορνοστάρ σε αμερικάνικες τσόντες!!!! Πήγαινε και θα με θυμηθείς!!!
Που την βρίσκω φίλε Μ;;
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
Τύπε, όπως ανέβαινες Πατησίων στα δεξιά, ήταν το ξακουστό στουντέλο της Κεφαλληνίας. Στον αριθμό 75 νομίζω. Αν λέμε το ίδιο, πιθανότατα, να είμαστε "σειρά".
Πραγματι...καμια σχεση με τωρα..
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
370
Κριτικές
43
Like
1.789
Πόντοι
1.011
σε κάθετο της Πατησίων, δε θυμάμαι όνομα, ανέβαινα σκάλες σε παλιό νεοκλασσικό και στο ίδρυμα έβγαιναν 10 κοπέλες η μία μετά την άλλη. Είχα πάθει εντελώς κοκομπλόκο με λευκορωσίδα που ήταν φτυστή η Traci Lords και με ίδια βυζιά. Την είχαν για ένα μήνα και κάτι, μετά εξαφανίστηκε. Νομίζω ο πιο λάγνος μήνας που έχω περάσει στον στίβο του αγοραίου. Απίθανες εποχές. Να τα θυμάται κανείς και να αναπολεί.
Εννοειται πολυ πιο δυνατες επιλογες τοτε..αν και οι χωροι των μαγαζιων ηταν μετριοι..ειχαν ομως καλυτερο "υλικο" γιατι αυτο ειναι που μετραει!βεβαια εγω δε τα προλαβα στις δραχμες...δεν ειχα παει ακομη!τα προλαβα μονο με τις τιμολογησεις του ευρω.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.700
Πόντοι
2.777
Εννοειται πολυ πιο δυνατες επιλογες τοτε..αν και οι χωροι των μαγαζιων ηταν μετριοι..ειχαν ομως καλυτερο "υλικο" γιατι αυτο ειναι που μετραει!βεβαια εγω δε τα προλαβα στις δραχμες...δεν ειχα παει ακομη!τα προλαβα μονο με τις τιμολογησεις του ευρω.
νοσταλγία...
 

NewToTheSpor

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες μου η μπελλα στο συγγρου 232 αξίζει; Γιατί από τις φωτο φαίνεται πολύ καλή
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.700
Πόντοι
2.777

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Είδε κανείς από κοντά Τατιάνα στο Βριλησσού ή Αθήνα από Βούρβαχη;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Νάνσυ στο Παρί η μεγαλύτερη φόλα που μου έχει τύχει. Κανονικά έπρεπε να με πληρώσει που την διάλεξα.
 

aris7kan

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη και θα εκτιμηθεί.
Γνωρίζουμε που υπάρχουν petit- skinny ? ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.700
Πόντοι
2.777
Νάνσυ στο Παρί η μεγαλύτερη φόλα που μου έχει τύχει. Κανονικά έπρεπε να με πληρώσει που την διάλεξα.
περίεργο.
και σοβαρολογώ αν και έχω 1 χρόνο να τη δοκιμάσω, ή μπορεί και λίγο περισσότερο από τότε που έκοψε από την αλυσίδα και έκανε ραντεβού με αλλοπρόσαλλο πρόγραμμα μόνη ή με τη Μέλανι σε πριβέ χώρο ως Σίντυ.
Με Νάνσυ έχω περάσει πάντα πολύ καλά και στο 50άρικο και στο 100άρικο.
Τώρα αν άλλαξε συμπεριφορά θα είναι πολύ κρίμα.
Να σε ρωτήσω Πειρατή,
πόσα κιλά την κάνεις όπως την έπαιξες στο κρεβάτι;
Είναι 60φεύγα ή πιο ελαφριά;
Γιατί και πως σε φόλιασε;
τι εννοείς;
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.906
Κριτικές
47
Like
7.096
Πόντοι
5.646
περίεργο.
και σοβαρολογώ αν και έχω 1 χρόνο να τη δοκιμάσω, ή μπορεί και λίγο περισσότερο από τότε που έκοψε από την αλυσίδα και έκανε ραντεβού με αλλοπρόσαλλο πρόγραμμα μόνη ή με τη Μέλανι σε πριβέ χώρο ως Σίντυ.
Με Νάνσυ έχω περάσει πάντα πολύ καλά και στο 50άρικο και στο 100άρικο.
Τώρα αν άλλαξε συμπεριφορά θα είναι πολύ κρίμα.
Να σε ρωτήσω Πειρατή,
πόσα κιλά την κάνεις όπως την έπαιξες στο κρεβάτι;
Είναι 60φεύγα ή πιο ελαφριά;
Γιατί και πως σε φόλιασε;
τι εννοείς;
Πάντως η συγκεκριμένη αλυσίδα το έχει λίγο ένα θέμα με τις ξεπετες
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.700
Πόντοι
2.777
Πάντως η συγκεκριμένη αλυσίδα το έχει λίγο ένα θέμα με τις ξεπετες
ναι, η συγκεκριμένη κοπέλα δεν ήταν έτσι, αν τώρα έγινε καλό είναι να διασταυρωθεί και από κανέναν άλλον κι ο pirateman ας περιγράψει το φόλιασμα. Επαναλαμβάνω, έχω καιρό να την επισκεφτώ, αλλά..., ποτέ δεν έφαγα φόλα από τη Νάνσυ, ποτέ.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Δεν ήθελε να κάνουμε την στάση που της πρότεινα, έκανε πως δεν καταλάβαινε αγγλικά, βαριοταν που ζούσε γενικά. όταν μπήκε έκανε πίπα 2 λεπτά σε ξεκαβλωτη πούτσα και σηκώθηκα και έφυγα αχυστος. Εννοείται πως δεν έδωσαν τα λεφτά πίσω.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.906
Κριτικές
47
Like
7.096
Πόντοι
5.646
Δεν ήθελε να κάνουμε την στάση που της πρότεινα, έκανε πως δεν καταλάβαινε αγγλικά, βαριοταν που ζούσε γενικά. όταν μπήκε έκανε πίπα 2 λεπτά σε ξεκαβλωτη πούτσα και σηκώθηκα και έφυγα αχυστος. Εννοείται πως δεν έδωσαν τα λεφτά πίσω.
Μιλάμε για την ξεπετα τότε.
Άθλια συνεύρεση
Και μη χειρότερα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom