Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095
Μια

Μια κοπελα ψαχνω που φαινεται στις φωτο σε αυτα τα στουντιο αλλα ποτε σε προγραμμα. Μαιρα 36, Ελληνιδα
Ναι τη βρήκα αλλα δε μου λέει κατι. Μόνο μια φωτό εχει κ αυτή πλάτη,τρέχα γύρευε…
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Μόλις πέρασα από Πειραιώς 193 και είδα την Ζενια από βρ46 να παρκάρει απ έξω με τις τσάντες μπήκε μέσα.. Θα περάσω σε λίγο πάλι να το επαληθευσω γιατί δε μπορούσα να γυρίσω..

Επιβεβαιώνω είναι Ζενια από βρ46.. Εγω έκανα εγκαίνια πάντως Με νέο όνομα, Ρινα.. Ήταν και αλλη μια εκεί Λατινα ξανθιά ωραίο κορμι, πουτανοφατσα.. Αυτά τα νέα.. Καιρό είχα να γράψω αντε γειά μας... Η Κ που ειναι ρε παιδιά, ο Κουλουράκιας ο φίλος που ειναι?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.762
Κριτικές
11
Like
13.920
Πόντοι
3.246
Επιβεβαιώνω είναι Ζενια από βρ46.. Εγω έκανα εγκαίνια πάντως Με νέο όνομα, Ρινα.. Ήταν και αλλη μια εκεί Λατινα ξανθιά ωραίο κορμι, πουτανοφατσα.. Αυτά τα νέα.. Καιρό είχα να γράψω αντε γειά μας... Η Κ που ειναι ρε παιδιά, ο Κουλουράκιας ο φίλος που ειναι?
Που σαι ρε Donjohn??
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
868
Πόντοι
311
Το επίπεδο έχει πέσει από τα μαγαζιά των 10 ευρώ έως τα call girl . Έχω δώσει και 10 ευρώ αλλά και 220 για 1 ώρα.

Είτε έχω βαρεθεί πλέον το άθλημα είτε η φάση είναι σε σήψη.

Δηλαδή δεν γίνεται σε όλη την Αθήνα να έχει μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού CG και το ίδιο να ισχύει σε όλα τα επίπεδα.

Καμία σχέση με την φάση που υπήρχε 2020-2022.

ΥΓ: ρε έχω κάνει τεστ με την Αρτέμης , Μαλβίνα και πέρασα καλά , συγκεκριμένα μου είπε « δεν είχε πολλή δουλειά σήμερα και ήθελα να γαμηθω» να φανταστώ μάλλον τυχερός ήμουν .
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.762
Κριτικές
11
Like
13.920
Πόντοι
3.246
Το επίπεδο έχει πέσει από τα μαγαζιά των 10 ευρώ έως τα call girl . Έχω δώσει και 10 ευρώ αλλά και 220 για 1 ώρα.

Είτε έχω βαρεθεί πλέον το άθλημα είτε η φάση είναι σε σήψη.

Δηλαδή δεν γίνεται σε όλη την Αθήνα να έχει μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού CG και το ίδιο να ισχύει σε όλα τα επίπεδα.

Καμία σχέση με την φάση που υπήρχε 2020-2022.

ΥΓ: ρε έχω κάνει τεστ με την Αρτέμης , Μαλβίνα και πέρασα καλά , συγκεκριμένα μου είπε « δεν είχε πολλή δουλειά σήμερα και ήθελα να γαμηθω» να φανταστώ μάλλον τυχερός ήμουν .
Την κυριακη εχει κληρωση το τζοκερ πηγαινε να παιξεις ενα δελτιο που ξερεις :2funny:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.762
Κριτικές
11
Like
13.920
Πόντοι
3.246
Ετυχε και περασα απο κροκεων και μπηκα στην κιρα ,
Ακα πιπα στο 80αρι κανει κανονικα, ωραιο βυζι, φτιαχτο μεν αλλα καλη δουλεια δεν δυσανασχετισε καπου στο σεξ
δεν αντιμετωπισα καποιο θεμα ,ουτε με φολιασε

Τωρα ο τυπος που ειπε οτι δεν κανει ακα πιπα και τα λοιπα δεν γνωριζω τι εγινε στο δωματιο και δε περασε καλα
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Το επίπεδο έχει πέσει από τα μαγαζιά των 10 ευρώ έως τα call girl . Έχω δώσει και 10 ευρώ αλλά και 220 για 1 ώρα.

Είτε έχω βαρεθεί πλέον το άθλημα είτε η φάση είναι σε σήψη.

Δηλαδή δεν γίνεται σε όλη την Αθήνα να έχει μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού CG και το ίδιο να ισχύει σε όλα τα επίπεδα.

Καμία σχέση με την φάση που υπήρχε 2020-2022.

ΥΓ: ρε έχω κάνει τεστ με την Αρτέμης , Μαλβίνα και πέρασα καλά , συγκεκριμένα μου είπε « δεν είχε πολλή δουλειά σήμερα και ήθελα να γαμηθω» να φανταστώ μάλλον τυχερός ήμουν .
Που να έβλεπες τη φάση στα μπουρδέλα τη δεκαετία του 90 ή στα στούντιο περίπου από το 2010-2016 που ήταν και η χρυσή στουντιακή εποχή.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
919
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
ΥΓ: ρε έχω κάνει τεστ με την Αρτέμης , Μαλβίνα και πέρασα καλά , συγκεκριμένα μου είπε « δεν είχε πολλή δουλειά σήμερα και ήθελα να γαμηθω» να φανταστώ μάλλον τυχερός ήμουν .
Μπορείς να μου πεις 5+1 αριθμούς;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom