Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Έχει πάει κανείς πρόσφατα στο Aριστοτέλους 5 και μπορεί να σχολιάσει την εμπειρία;
στουντιο με υπηρεσιες μπουρδελου οπως και ο χώρος συναμα.
Οσο για τα κοριτσια των 20.00 μεχρι πρωι καλυτερα να πας κανονικο μπουρδελο παρα εκει, βεβαια γουστα ειναι αυτα το καλυτερο πηγαινε και δες ο ιδιος
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Καλησπέρα στην παρέα έχει περάσει κάποιος με την Sabrina Σέρβα απο Γερμανούς?
Γενικά λέει η κοπέλα?
Ευχαριστώ.
Φίλε η Αλεξάνδρα μοιάζει από τις φωτογραφίες να έχει ωραίο, σλαβικού στυλ σώμα Σέρβας. Οι φωτογραφίες της Σαμπρίνας που λες μου φέρνουν έντονα προς Αλβανικά χαρακτηριστικά.
 

ALEX Bruno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
10
Like
283
Πόντοι
290
Φίλε η Αλεξάνδρα μοιάζει από τις φωτογραφίες να έχει ωραίο, σλαβικού στυλ σώμα Σέρβας. Οι φωτογραφίες της Σαμπρίνας που λες μου φέρνουν έντονα προς Αλβανικά χαρακτηριστικά.
Στο άλλο sait λέει Σερβία ας είναι ότι είναι.
Αν έβρισκα κάποια κριτική παραπάνω δεν θα ρώταγα.
Την Αλεξάνδρα την έχω δει στο σαλόνι αλλά δεν μου κάνει το click.
Ευχαριστώ.
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
Για Λορενα από σ232-μελαντιας κλπ έχουμε άποψη?
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Τατιάνα από Τριγγέτα έχει δοκιμάσει κανείς; Την έχει δει κανείς από κοντά, αξίζει;
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Φίλε η Αλεξάνδρα μοιάζει από τις φωτογραφίες να έχει ωραίο, σλαβικού στυλ σώμα Σέρβας. Οι φωτογραφίες της Σαμπρίνας που λες μου φέρνουν έντονα προς Αλβανικά χαρακτηριστικά.
Η Αλεξάνδρα είνσι ντιπ Αλβανίδα
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Πέρασα από Ταλιάνα που δουλεύει στα Θησέως και Λ. Αθηνών 318 .

4 μέρες στη δουλειά,Κολομβιανή πιτσιρικά που δεν μοιάζει με τις άλλες τις όρκες.

Λεπτή ,170, κωλαρακι σφιχτό, πρόσωπο με άγρια χαρακτηριστικά,όμορφο όμως, βυζι πλαστικό 2-2.5 ,άριστη δουλειά ,μετά βίας το καταλαβαίνεις στην αφή ότι είναι πλαστικό.

Στις φωτογραφίες φαίνεται πιο τουμπανέ.

Την πήρα την πρώτη μέρα που βγήκε για δουλειά με το άνοιγμα και παιζει να ήμουν ο πρώτος της πελατης. Την εγκαινίασα δηλαδή.

Τρεις φορές την πήρα στις 4 μέρες που δουλεύει και παρατηρώ αλλαγές. Προς το χειρότερο.

Την πρώτη φορά είχε πολύ όρεξη. Τις άλλες δύο ήρθε με το κινητό ανά χείρας και κοιταγε την ώρα μέχρι να μου πει το φινις.

Εμφανισιακά είναι πολύ καλή περίπτωση για μένα τη σήμερον ημέρα. Καιρό είχα να δω ωραίο μουνι στα στούντιο.

Αλλά μάλλον θα αργήσω να ξαναπάω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Να συμπληρώσω η κοπέλα μιλάει καποια πολύ βασικά αγγλικά ,αλλά καθόσον ξέρω κάμποσα ισπανικά ,συνεννοηθήκαμε .

Τρεις μήνες είπε θα μείνει στην Ελλάδα.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Τις προάλλες είδα κι αυτή τη Τζένη στο Αθηνών 318. Μην γίνεται σύγχυση με την άλλη τη Τζένη την καραφολάρα γιατι στις φωτογραφίες είναι φτυστές.

Ψηλή αλόγα,ξανθιά ,φτιαγμένα βυζιά,χείλη ,μεγάλος κωλος,γύρω στα 30 την έκοψα. Δείχνει έμπειρη στο κουρμπέτι.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Αυτήν εδώ,τη Μόνικα την έχει δει κανένας τελευταίως ; Παχυνε; Αν είναι όπως στις φωτογραφίες θα πάω αύριο να της τον φορέσω.

https://*****/en/StudioWorker/10128-Monica
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Πήρα πριν κάμποσο καιρό και τη Λατίνα Καταλεγια του Συγγρού 108 τωρα, που πρωτοεμφανίστηκε στο Τατοΐου.

Καλή εμφάνιση αλλά πλάστικ που δεν είμαι φαν.

Λεπτή,170,βυζιά 2.5-3 σιλικονούχα καλά στην αφή ,όχι τέλεια δουλειά αλλά αποδεκτή.

Μεσούλα αρκετά λεπτή που κάνει αντίθεση με την κωλαρα η οποία όμως φέρει και μια ουλή πιθανώς πληγή,από τα ενέσιμα στο κωλομέρι που εμένα με χάλασε. Δεν ξέρω αν επουλώσε τώρα επειδή πέρασε κάμποσο.

Πρόσχαρη κοπέλα, με όρεξη, δεκτική σε όλες τις στάσεις και το κοπάνημα.

Δήλωσε από Βενεζουέλα.

Ίσως επαναλάβω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Πέρασα από Ταλιάνα που δουλεύει στα Θησέως και Λ. Αθηνών 318 .

4 μέρες στη δουλειά,Κολομβιανή πιτσιρικά που δεν μοιάζει με τις άλλες τις όρκες.

Λεπτή ,170, κωλαρακι σφιχτό, πρόσωπο με άγρια χαρακτηριστικά,όμορφο όμως, βυζι πλαστικό 2-2.5 ,άριστη δουλειά ,μετά βίας το καταλαβαίνεις στην αφή ότι είναι πλαστικό.

Στις φωτογραφίες φαίνεται πιο τουμπανέ.

Την πήρα την πρώτη μέρα που βγήκε για δουλειά με το άνοιγμα και παιζει να ήμουν ο πρώτος της πελατης. Την εγκαινίασα δηλαδή.

Τρεις φορές την πήρα στις 4 μέρες που δουλεύει και παρατηρώ αλλαγές. Προς το χειρότερο.

Την πρώτη φορά είχε πολύ όρεξη. Τις άλλες δύο ήρθε με το κινητό ανά χείρας και κοιταγε την ώρα μέχρι να μου πει το φινις.

Εμφανισιακά είναι πολύ καλή περίπτωση για μένα τη σήμερον ημέρα. Καιρό είχα να δω ωραίο μουνι στα στούντιο.

Αλλά μάλλον θα αργήσω να ξαναπάω.

Πήγε κανένας άλλος Ταλιάνα να μας πει καινούργιες εντυπώσεις;
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Το Συγγρού 108 γιατί δεν έχει καρτέλα για κριτικές;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.740
Κριτικές
11
Like
13.798
Πόντοι
3.246
Επιστροφη στον χωρο των στουντιο για την κυρα οξανα , που μετα απο ενα περασμα στο golden diamond εμφανιζεται κηφισου τωρα
οποιος γουσταρει μιλφακι με τιμιες υπηρεσιες ας την προτιμησει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom