Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Παίδες έχει κανείς άποψη? Μαραντόνα?
 

theofilos87

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
79
Πόντοι
0
καλησπερα μυστες..γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποια αφρικανη σε στουντιο??
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα γνωρίζει κανείς η ξανθιά Julia από melandias qweens syggrou εργαζόταν στο μαγο παλιότερα ?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Πηγα και την ειδα.
Γενικα καλο σωματοτυπο εχει, ειναι ακριβως οπως στις φωτο σχεδον 99% ιδια.
Οταν ομως την δεις απο κοντα θα δεις οτι ειναι πολυ λεπτη ρε παιδι μου, οχι skinny τελειως αλλα κοντα.
Εχει αυτο τον τυπο σωματος μινιον αλλα ολα επανω της συμμετρικα. Απο προσωπο οτι βλεπετε σε φωτο θα δειτε. Live δεν μου εβγαλε αυτη την καυλα που να θελω να περασω, δεν εχει την γλυκιτητα που εχουν αλλες αλλα πολυ ξερό. Μετριο υψος για γυναικα και ηλικια καπου στα 28 η κοντα εκει τεσπα.
Εφυγα και πηγα επομενη σταση στο queens για ταλία αλλα γαμω το κερατο μου ελειπε παλι σημερα.
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
489
Κριτικές
23
Like
1.572
Πόντοι
1.071
Πηγα και την ειδα.
Γενικα καλο σωματοτυπο εχει, ειναι ακριβως οπως στις φωτο σχεδον 99% ιδια.
Οταν ομως την δεις απο κοντα θα δεις οτι ειναι πολυ λεπτη ρε παιδι μου, οχι skinny τελειως αλλα κοντα.
Εχει αυτο τον τυπο σωματος μινιον αλλα ολα επανω της συμμετρικα. Απο προσωπο οτι βλεπετε σε φωτο θα δειτε. Live δεν μου εβγαλε αυτη την καυλα που να θελω να περασω, δεν εχει την γλυκιτητα που εχουν αλλες αλλα πολυ ξερό. Μετριο υψος για γυναικα και ηλικια καπου στα 28 η κοντα εκει τεσπα.
Εφυγα και πηγα επομενη σταση στο queens για ταλία αλλα γαμω το κερατο μου ελειπε παλι σημερα.
Την Ταλια την έχεις δει από κοντά; Την έχεις πάρει; Έχουμε πληροφορίες;
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.327
Πόντοι
24.571
Την Ταλια την έχεις δει από κοντά; Την έχεις πάρει; Έχουμε πληροφορίες;
Αν σ αρεσουν τα πιπινια να πας, ειναι εντιμο καβλακι μεσα, μονο στο τζελ το παρακανει λιγο βαλε ενα στοπ . Απο τα ενεργα στουντιοπιπινια αξιζει βλεφαρο σιγουρα, ο Κλαιν την ειχε πρωτοτσεκαρει κ εβαλε κριτικη κ πηγα να τη δω μετα . Σε εμφανιση προσωπικα η Καρλα μ αρεσει περισσοτερο η Βραζιλιανα αλλα η Ταλια ειναι σαφως καλυτερη στο δωματιο .Μη περιμενεις κανα εμπειρο πιπινι με πουτανια να παιρνει πρωτοβουλιες , σ ακολουθει οπου το πας ομως με ναζι κ ορεξη

Σου βαζω 2 κριτικες , μια του κλαιν κ μια τη δικη μ να ριξεις μια ματια αν θες



 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αν σ αρεσουν τα πιπινια να πας, ειναι εντιμο καβλακι μεσα, μονο στο τζελ το παρακανει λιγο βαλε ενα στοπ . Απο τα ενεργα στουντιοπιπινια αξιζει βλεφαρο σιγουρα, ο Κλαιν την ειχε πρωτοτσεκαρει κ εβαλε κριτικη κ πηγα να τη δω μετα . Σε εμφανιση προσωπικα η Καρλα μ αρεσει περισσοτερο η Βραζιλιανα αλλα η Ταλια ειναι σαφως καλυτερη στο δωματιο .Μη περιμενεις κανα εμπειρο πιπινι με πουτανια να παιρνει πρωτοβουλιες , σ ακολουθει οπου το πας ομως με ναζι κ ορεξη

Σου βαζω 2 κριτικες , μια του κλαιν κ μια τη δικη μ να ριξεις μια ματια αν θες



POCITO θα λέτε στις λατίνες όταν πιάνουν στα χέρια τους το ρημάδι το τζελ. :wanker::wanker::wanker:

@Revlimit Ο Κουλουράκιας να μας πει πως είναι το "λίγο" στα αλβανικά, σίγουρα θα ξέρει :2funny::2funny::2funny::wanker::wanker::wanker:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
POCITO θα λέτε στις λατίνες όταν πιάνουν στα χέρια τους το ρημάδι το τζελ. :wanker::wanker::wanker:

@Revlimit Ο Κουλουράκιας να μας πει πως είναι το "λίγο" στα αλβανικά, σίγουρα θα ξέρει :2funny::2funny::2funny::wanker::wanker::wanker:
pou-to-ksereis-eimai-egw-alvanos.gif


Εχει νταραβερια με σιπταρια ο κουλου? :2funny::2funny::2funny::wanker::wanker::wanker:
 

Stelioskr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
35
Like
39
Πόντοι
0
Έχει πάρει κ κανείς πρόσφατα την σανυ(Savina)από την Σιρινα.Αξίζει επίσκεψη;
 

GRcock

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
Συνάδελφοι καλησπέρα να ρωτήσω το Κατεχάκη 5 δουλεύει; Γιατί ενώ γραφεί για βάρδια πρωινή έχω πάει δύο φορές αυτή την εβδομάδα πρωί και ήταν κλειστό. Έχει να μου προτείνει κάνεις κανένα καλό που ανοίγει πριν τις 20.00 κοντά σε μετρό γιατί έρχομαι και από επαρχία και μην φύγουμε με την π@@τσα όρθια.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
Συνάδελφοι καλησπέρα να ρωτήσω το Κατεχάκη 5 δουλεύει; Γιατί ενώ γραφεί για βάρδια πρωινή έχω πάει δύο φορές αυτή την εβδομάδα πρωί και ήταν κλειστό. Έχει να μου προτείνει κάνεις κανένα καλό που ανοίγει πριν τις 20.00 κοντά σε μετρό γιατί έρχομαι και από επαρχία και μην φύγουμε με την π@@τσα όρθια.
ε πηγαινε απεναντι απο το Κατεχακη 5, στο Κατεχακη 8!
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRcock
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom