Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Προσπαθώ να βρω κάτι αξιόλογο σήμερα που έχω γενέθλια αλλά μάλλον πακέτο: η Κ σχόλασε, η Λίλλυ έχει εξελιχθεί σε δημόσιο υπάλληλο και η Σαμπρίνα και η Πωλίνα είναι στο βουνό και είναι επικίνδυνο για το αμάξι τη νύχτα..
Προσωπικα αν ειχα γενεθλια θα πηγαινα Σαμπρινα βουνο γιατι σιγουρα θα περναγα καλα μαζι της.Πανε με το αμαξι αλλα μην αφησεις τιποτα μεσα
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Προσωπικα αν ειχα γενεθλια θα πηγαινα Σαμπρινα βουνο γιατι σιγουρα θα περναγα καλα μαζι της.Πανε με το αμαξι αλλα μην αφησεις τιποτα μεσα
Μπα, άστο, μου πέφτει μακριά το βουνό. Μου έχουνε σπάσει αμάξι εκεί και ήταν του αδελφού μου. Με το άγχος και μόνο μη μου σπάσουν το καινούργιο, θα τελειώσω σε 2 λεπτά.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Μπα, άστο, μου πέφτει μακριά το βουνό. Μου έχουνε σπάσει αμάξι εκεί και ήταν του αδελφού μου. Με το άγχος και μόνο μη μου σπάσουν το καινούργιο, θα τελειώσω σε 2 λεπτά.
καρολινα στα στουντελα λιοσιων εχεις παει?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Ειχα παει λιοσιων καριολινα και μου βγηκε ξινο διοτι ειχα ξεχασει επανω στο καθισμα του συνοδηγου το κινητο μου και με το που το καταλαβα ετρεχα σχεδον με τα σοβρακα να το παρω. Ξαναγυρισα πισω δωματιο , με περιμενε η κορασις αλλα ημουνα αλαφιασμενος και με τα χιλια ζορια να γαμησω. Ασε που εψαχνα ολοκληρο το μαγαζι μαζι με τους θαμωνες το κινητο, πιστευα οτι το πηρα μαζι μου και καπου μου επεσε. Αστο μιλαμε για τραγωδια.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Ειχα παει λιοσιων καριολινα και μου βγηκε ξινο διοτι ειχα ξεχασει επανω στο καθισμα του συνοδηγου το κινητο μου και με το που το καταλαβα ετρεχα σχεδον με τα σοβρακα να το παρω. Ξαναγυρισα πισω δωματιο , με περιμενε η κορασις αλλα ημουνα αλαφιασμενος και με τα χιλια ζορια να γαμησω. Ασε που εψαχνα ολοκληρο το μαγαζι μαζι με τους θαμωνες το κινητο, πιστευα οτι το πηρα μαζι μου και καπου μου επεσε. Αστο μιλαμε για τραγωδια.
Τουλάχιστον τέλος καλό, όλα καλά. Εγώ τι να έλεγα στον αδελφό μου, ότι είχα πάει στο βουνό να μαζέψω χόρτα και μου σπάσαν το τζάμι?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Τουλάχιστον τέλος καλό, όλα καλά. Εγώ τι να έλεγα στον αδελφό μου, ότι είχα πάει στο βουνό να μαζέψω χόρτα και μου σπάσαν το τζάμι?
Leyla στη Φιλαδελφεια και γαμω τα μουνια, τουλαχιστον εκει παρκαρεις μεσα στο στουντιο δε θα εχεις θεμα και θα το προσεχει και η τσατσα. Το εχω κανεις πολλες φορες οταν πηγαινω
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Leyla στη Φιλαδελφεια και γαμω τα μουνια, τουλαχιστον εκει παρκαρεις μεσα στο στουντιο δε θα εχεις θεμα και θα το προσεχει και η τσατσα. Το εχω κανεις πολλες φορες οταν πηγαινω
Όντως και δεν έχω πάει μαζί της, αλλά είναι Σχηματάρι σήμερα. Βασικά μία λύση που γυρίζει στο κεφάλι μου τις τελευταίες μέρες, είναι να δοκιμάσω με cg και συγκεκριμένα την Αντριάννα που από αυτά που έχω διαβάσει είναι τσόντα. Αλλά φοβάμαι μην απογοητευτώ από την εμφάνιση, γιατί και εμένα οι μεγάλες δε μου αρέσουν.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Όντως και δεν έχω πάει μαζί της, αλλά είναι Σχηματάρι σήμερα. Βασικά μία λύση που γυρίζει στο κεφάλι μου τις τελευταίες μέρες, είναι να δοκιμάσω με cg και συγκεκριμένα την Αντριάννα που από αυτά που έχω διαβάσει είναι τσόντα. Αλλά φοβάμαι μην απογοητευτώ από την εμφάνιση, γιατί και εμένα οι μεγάλες δε μου αρέσουν.
Με τα cg το παιζεις κορωνα γραμματα και οχι μονο για τις τπηρεσιες αλλα κατα κυριο λογο για την εμφανιση που δεν μπορεις να γνωριζεις ποια θα σου ερθει και αν τη διωξεις και χαλιεσαι και της πληρωνεις ταξι και καλα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Στη τελικη παρε ενα ταξι και πηγαινε να γαμησεις αυτη που θες, ειτε βουνο ειτε αλλου. Γενεθλια εχεις πηγαινε να περασεις καλα.Ετσι δεστο
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9820-Salomi
καλο δειχνει αν και τα τατουαζ τα πολλα μου τη σπάνε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9661-Viktoria 2
την εχει δει κανεις?
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Fake είναι οι φωτογραφίες της Αμάντα, μια πολυ γεμάτη μιλφ είναι, σφιχτός ο κωλος αλλά καμία σχέση με τις φωτογραφίες
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Σε όποιον αρέσει το πετιτ, σχετικά καλή περίπτωση είναι η Αμαρυλλίς Αριστοτέλους 6. Γλυκιά είναι, από εμφάνιση είναι πρόσωπο 7, σώμα 9(έρωτας τα στήθη της). Υπηρεσίες οκ ανεκτές , όχι wow άλλα όχι φόλα.
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Νταξει χαμήλωσε λίγο τον ψυγειοκαταψύκτη απ' το 9.Κοκκαλοσαν τα κρέατα.Ανορεξικό σώμα έχει.

Κανείς λάθος , πετιτ είναι αλλά όχι ανορεξικη. Εχει τελειότητα βυζάκια. Μάλλον δεν την έχεις δει καν γυμνή.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ρε Κλάιν μ αυτό το κινητό . Συνέχεια το χάνεις. Δεστο με λουρί στο λαιμό.

Να ξέρεις αν το βρω εγώ μην βαράς τηλέφωνα. Θα το σκοτώσω σε κανέναν Πάκη . Θέλει τάισμα το κορίτσι.
@Revlimit
Ξεκίνησε και τις αγοραπωλησίες στην μαύρη αγορά ο κουλουράκιας για να ταίσει την ΠΑΤΟΥΡΑ της Κ. :wanker::wanker::wanker:

Τι άλλο να περιμένουμε πια;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.753
Κριτικές
11
Like
13.850
Πόντοι
3.246
@Revlimit
Ξεκίνησε και τις αγοραπωλησίες στην μαύρη αγορά ο κουλουράκιας για να ταίσει την ΠΑΤΟΥΡΑ της Κ. :wanker::wanker::wanker:

Τι άλλο να περιμένουμε πια;
Θα τη στηνει στη βριλησου απ εξω απ το στουντιο για φερμα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Θα τη στηνει στη βριλησου απ εξω απ το στουντιο για φερμα :2funny: :2funny: :2funny:
ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑΣ: "Ναι ρε, πλέον έχω ακούσει δεν ανοίγουν τα αμάξια στο βουνό. Πηγαίντε άφοβα"

male-thief-is-going-open-car-door-with-crowbar_544249-5216.jpg
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Όλα είναι θέμα κωλου. Δεν πέφτει αν παρκάρεις το αμάξι σε κανένα στενό παραπέρα εκεί που στρίβει το λεωφορείο.

Να το μπει το αμάξι μέσα στο στούντιο είναι κάπως δύσκολο.
Αν είναι κωλοπεριοχή και δίνει και στόχο το αμάξι φοβάσαι να το αφήσεις.
Μην κοιτάς που είσαι πρωινός χύστης :wanker:, άλλοι πηγαίνουν βραδινές ώρες που είναι περίεργα τα πράγματα.

Δεν πιστεύω εκτός από τηλέφωνα σε Πακιστανούς να πουλάς και τίποτα πακέτα με ασφάλειες αυτοκινήτων. Για εκεί το πας μου φαίνεται :2funny::2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom