Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.700
Κριτικές
47
Like
15.569
Πόντοι
5.885
Ηλια ηλιου 80
Αμφισα
Εβαλε και εξτρα βυζι
Απο εκει που επαιρνε στο ελλης 20 φραγκα τωρα θελει 70
Εαν ειναι δυνατον
 

Saftes87

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
366
Κριτικές
1
Like
1.044
Πόντοι
81
Καλημέρα μύστες …. Θα σας πάω λίγο πίσω για 2 κορασια … οι κοπέλες δούλευαν desire Πειραιώς στην αλυσίδα αυτή .. Σύλβια ( sirina τσόντα ) και μια νικολ κοντοπουτανο μελαχρινό με μικρό βυζι παίζουν πουθενά η έχουν γίνει αξίες σύζυγοι ;;;
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Δεν τις κρατανε ποτε πολυ φιλε, τις αλλαζουν συνεχεια οταν βαρεθουν.....
Έχω δει πουτανα να την συντηρεί μπάρμπας φράγματος 65 χρόνων.. 3-4 χιλιάρικα το μηνα σπίτι αμάξια., υπάρχουν ακόμα οι φραγκατοι βρυκόλακες και οι χαζές πουτανες
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Καλημέρα μύστες …. Θα σας πάω λίγο πίσω για 2 κορασια … οι κοπέλες δούλευαν desire Πειραιώς στην αλυσίδα αυτή .. Σύλβια ( sirina τσόντα ) και μια νικολ κοντοπουτανο μελαχρινό με μικρό βυζι παίζουν πουθενά η έχουν γίνει αξίες σύζυγοι ;;;
Πωρε αδερφέ τι θυμήθηκες, Συλβια μιλφαρα καλή αλλά στα τελευταία της είχε σπάσει πολύ. Άγνωστη η τύχης της.
Καλημέρα μύστες …. Θα σας πάω λίγο πίσω για 2 κορασια … οι κοπέλες δούλευαν desire Πειραιώς στην αλυσίδα αυτή .. Σύλβια ( sirina τσόντα ) και μια νικολ κοντοπουτανο μελαχρινό με μικρό βυζι παίζουν πουθενά η έχουν γίνει αξίες σύζυγοι ;;;
Τι θυμήθηκες ρε φιλε συλβια πολύ δυνατή στα νιάτα της άντεχε σφυροκοπημα καργα.. Νομίζω ανοικει στην προ κοβιντ εποχή.. Νικόλ νομίζω μικρό βυζι με κωλαρα, σε στριπ την είχα πετύχει την περίοδο που δούλευε στσ στούντια. Αυτή έχει χαθεί από πιο παλιά έχω την εντύπωση
 

Saftes87

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
366
Κριτικές
1
Like
1.044
Πόντοι
81
Πωρε αδερφέ τι θυμήθηκες, Συλβια μιλφαρα καλή αλλά στα τελευταία της είχε σπάσει πολύ. Άγνωστη η τύχης της.

Τι θυμήθηκες ρε φιλε συλβια πολύ δυνατή στα νιάτα της άντεχε σφυροκοπημα καργα.. Νομίζω ανοικει στην προ κοβιντ εποχή.. Νικόλ νομίζω μικρό βυζι με κωλαρα, σε στριπ την είχα πετύχει την περίοδο που δούλευε στσ στούντια. Αυτή έχει χαθεί από πιο παλιά έχω την εντύπωση
απο τα καλυτερα γαμησια που εχω κανει και με τις 2...αλλα παλιες καλες εποχες...
 

Saftes87

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
366
Κριτικές
1
Like
1.044
Πόντοι
81
Τι να σου πω, εκτός από γραφειο μια περίοδο δουλέψαμε και στην αλυσίδα αθηνων 318 θησεως 365 κλπ και ειδα πρόγραμμα εκείνη τη μέρα αλλά την επόμενη το είχαν αλλάξει κ ήμουν έτοιμος για καταδρομικη πιο πολύ για την Αγάπη την αλλη δε τη γούσταρα.. Πάντως μαζί παίζουν μπάλα αυτές οι δύο ενικά αλλά δε ξέρω που
η αρτεμης ειναι ακομα στο σπορ?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Μετα απο περασμα παρατηρησα οτι μερικα στουντιο εχουν οτι να ναι προγραμμα αλλες στο πορταλ κ αλλες απο κοντα τεσπα,
Μπηκα σε καταλεγια με επιφυλαξη μετα απο οσα γράφονται εδω οτι ειναι φολα,
Το αποτελεσμα ηταν θετικο περασα καλα ηταν χαμογελαστη και απο υπηρεσιες νορμαλ δε βιαζοταν να με ξεπεταξει και να φυγει.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μετα απο περασμα παρατηρησα οτι μερικα στουντιο εχουν οτι να ναι προγραμμα αλλες στο πορταλ κ αλλες απο κοντα τεσπα,
Μπηκα σε καταλεγια με επιφυλαξη μετα απο οσα γράφονται εδω οτι ειναι φολα,
Το αποτελεσμα ηταν θετικο περασα καλα ηταν χαμογελαστη και απο υπηρεσιες νορμαλ δε βιαζοταν να με ξεπεταξει και να φυγει.
Μουνάρα ε;
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
36
Like
4.503
Πόντοι
5.646
Μετα απο περασμα παρατηρησα οτι μερικα στουντιο εχουν οτι να ναι προγραμμα αλλες στο πορταλ κ αλλες απο κοντα τεσπα,
Μπηκα σε καταλεγια με επιφυλαξη μετα απο οσα γράφονται εδω οτι ειναι φολα,
Το αποτελεσμα ηταν θετικο περασα καλα ηταν χαμογελαστη και απο υπηρεσιες νορμαλ δε βιαζοταν να με ξεπεταξει και να φυγει.

σε ποιό είναι αυτή;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.758
Like
16.510
Πόντοι
3.656
Μήπως έχει σταματήσει;;Στα προγράμματα δεν είναι
Όχι . Πιθανόν να είναι στις "δύσκολες μέρες" τώρα. Ήταν μέχρι πριν λίγες μέρες. Μπορεί να σταμάτησε λίγο λόγω πάσχα. Έχει ξαναγίνει . Κανείς δεν έχει άποψη ;;;;;;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλησπερα κυριοι εχω σταματησει να γραφω γενικα για ευνοητους λογους αλλα αυτο που συνεβη θα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας μπας και καποιος σωθει. Το σαββατο που μας περασε ειχα βαλει στοχο τη τζουλια και αλλη μια στο στουντιο της Φιλαδελφειας εκει πανω στη γεφυρα Alien studio.Ετοιμαζομαι διανυω χιλιομετρα και πολυ κινηση για να φτασω διοτι εχουν κλεισει τους δρομους λογω κατασκευης γηπεδου.Επιτελους φτανω μετα απο ταξιδι μιας ωρας απο αγ.παρασκευη.Ειχα πιστοποιητικο νοσησης μασκα κτλ για καθε ενδεχομενο.Ποτε δε μου εχουν ζητησει τετοια εγγραφα εκτος απο το συγκεκριμενο στουντιο και αλλο ενα δε θυμαμαι ονομα ειναι παραληλη της συγγρου.Μπαινω λοιπον μεσα αρχινα η τσατσα να ζητα εγγραφα.Της λεω θα σου δειξω στο κινητο το πιστοποιητικο αλλα δε θα σκαναρεις τιποτα.Το εβλεπε το ξαναεβλεπε το ξαναεβλεπε και αρχισε τις μαλακιες οτι ειναι ψευδες και οτι δεν υπαρχει εγγραφο νοσησης.Οτι ναναι.Της εξηγουσα αυτη τιποτα στο κοσμο της.Μετα ηθελε να το σκαναρει να δει τα στοιχεια μου καθως και ταυτοτητα παρακαλω.Με ειχε ακνευρισει πολυ μου ερχοτανε να της σκασω καμια μπατζα αλλα παλι καλα κρατηθηκα.Ηθελε με το ζορι να δει τα στοιχεια μου και με εμενα να εξηγω οτι στοιχεια δινω μονο στην αστυνομια.Τελοσπαντον της λεω σου δειχνω το ποιστοποιητικο και εκει τελειωνουμε διαφορετικα φευγω.Ενω η τσατσα συνεχιζε τις αρλουμπες της εγω εφυγα.Προσοχη με λιγα λογια στις αμορφωτες τσατσαδες που ζητανε τα προσωπικα μ ας στοιχεια δεν πρεπει να δινουμε ποτε τιποτα.Μα καλα εχω γυρισει ολα τα στουντιο απλα σε καποια ρωτανε αν εχει πιστοποιητικο και σταματα εκει η δουλεια δε ζητανε να δειχνεις τα στοιχεια σου απλα πρεπει να το γνωριζουν αν το εχεις σε περιπτωση που γινει καποιο πεσιμο να μη παρουν προστυμο.Μαυρο στο ALIEN μαυρο δαγκωτο
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.170
Κριτικές
18
Like
16.139
Πόντοι
4.546
Καλησπερα κυριοι εχω σταματησει να γραφω γενικα για ευνοητους λογους αλλα αυτο που συνεβη θα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας μπας και καποιος σωθει. Το σαββατο που μας περασε ειχα βαλει στοχο τη τζουλια και αλλη μια στο στουντιο της Φιλαδελφειας εκει πανω στη γεφυρα Alien studio.Ετοιμαζομαι διανυω χιλιομετρα και πολυ κινηση για να φτασω διοτι εχουν κλεισει τους δρομους λογω κατασκευης γηπεδου.Επιτελους φτανω μετα απο ταξιδι μιας ωρας απο αγ.παρασκευη.Ειχα πιστοποιητικο νοσησης μασκα κτλ για καθε ενδεχομενο.Ποτε δε μου εχουν ζητησει τετοια εγγραφα εκτος απο το συγκεκριμενο στουντιο και αλλο ενα δε θυμαμαι ονομα ειναι παραληλη της συγγρου.Μπαινω λοιπον μεσα αρχινα η τσατσα να ζητα εγγραφα.Της λεω θα σου δειξω στο κινητο το πιστοποιητικο αλλα δε θα σκαναρεις τιποτα.Το εβλεπε το ξαναεβλεπε το ξαναεβλεπε και αρχισε τις μαλακιες οτι ειναι ψευδες και οτι δεν υπαρχει εγγραφο νοσησης.Οτι ναναι.Της εξηγουσα αυτη τιποτα στο κοσμο της.Μετα ηθελε να το σκαναρει να δει τα στοιχεια μου καθως και ταυτοτητα παρακαλω.Με ειχε ακνευρισει πολυ μου ερχοτανε να της σκασω καμια μπατζα αλλα παλι καλα κρατηθηκα.Ηθελε με το ζορι να δει τα στοιχεια μου και με εμενα να εξηγω οτι στοιχεια δινω μονο στην αστυνομια.Τελοσπαντον της λεω σου δειχνω το ποιστοποιητικο και εκει τελειωνουμε διαφορετικα φευγω.Ενω η τσατσα συνεχιζε τις αρλουμπες της εγω εφυγα.Προσοχη με λιγα λογια στις αμορφωτες τσατσαδες που ζητανε τα προσωπικα μ ας στοιχεια δεν πρεπει να δινουμε ποτε τιποτα.Μα καλα εχω γυρισει ολα τα στουντιο απλα σε καποια ρωτανε αν εχει πιστοποιητικο και σταματα εκει η δουλεια δε ζητανε να δειχνεις τα στοιχεια σου απλα πρεπει να το γνωριζουν αν το εχεις σε περιπτωση που γινει καποιο πεσιμο να μη παρουν προστυμο.Μαυρο στο ALIEN μαυρο δαγκωτο
Εγώ το έδειξα και το σκάναραν, πολλές φορές μέχρι τώρα, σε μασατζίδικο. Ταυτότητα δεν μου ζήτησαν, αλλά την έχω επίσης στην εφαρμογή για Covid(άποψή μου, δεν κάνουν και κάτι παράνομο, ακολουθούν το σχετικό νόμο). Βέβαια, δεν είμαι παντρεμένος, και, γνώμη μου, λίγο - πολύ, όλοι μας φακελωμένοι είμαστε.
Να σε εκβιάσουν μπορούν πολλοί, όχι μόνο σε αυτόν τον χώρο φυσικά(είναι περίεργος χώρος βέβαια, αλλά μπορεί να συμβεί οπουδήποτε) .

Εννοείται ότι, από την στιγμή που εσύ ο ίδιος αισθάνεσαι άβολα με την όλη διαδικασία, καλώς έκανες και έφυγες, δεν το συζητώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom