Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Ξέρεις ότι δεν είμαι στα καλύτερά μου -ισως δηλαδή και στα χειρότερά μου- , αλλά πριν κλειστώ στον εαυτό μου σαν στρείδι, θέλω μερικά πράγματα, να τα πω.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ξέρεις ότι δεν είμαι στα καλύτερά μου -ισως δηλαδή και στα χειρότερά μου- , αλλά πριν κλειστώ στον εαυτό μου σαν στρείδι, θέλω μερικά πράγματα, να τα πω.
Καλύτερα να ξεσπάσεις...!Να μην τα κρατάς  ;) Αλλά εσύ συνέχισε και κάνε το κέφι σου!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αγορια παλι εχουμε αλλαγη βαρδιας... σημερα απο τις 10 μεχρι 23:00 θα ειναι η Κατερινουλα μας :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
...
-στο 3 κάτω Νίνα (ωραίο, μελαχρινούλι Ουκρανάϊιζερ, με βυζάκι 1,5 αλλά φυσικό και κολαράκι 9/10, εύχάριστο, ευγενικό μωρό, με καλούτσικη συμμετοχη, που αξίζει μια 2η δοκιμή. Κάποιος συνάδελφος έχει γράψει οτι θυμίζει τη κοντή του παρα 5 - όντως ειδικά τα χείλη της, ίδια ! Γλυκιά κοπέλα, μου άρεσε )

...

Tsiboukie αυτή η Νίνα ειναι κοντοπούτανο , αδύνατη, μινιόν, πως είναι ?
κολαράκι δίνει ?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 14/10

Κασσανδρας 3 (κατω): ? – Αννα-Μαρια –Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Νινα- Νινα – Λιλυ
Κασσανδρας 4: Ειρηνη- Συλβη- Αθηνα
Κασσανδρας 6: Ιρενα- Αννα η Σερβα- Αννετα
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Εχει μπάλα η τελεόραση,...ξαμοληθείτε να γαμήσετε με την ησυχία σας ;)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 15/10

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- ? – Ευα
Κασσανδρας 3 (πανω): Ιρενα- Αννετα – Λιλυ
Κασσανδρας 4: Νινα- Μιχαελα- Ευα
Κασσανδρας 6: Μελινα- Αννα η Σερβα- Σιλβη
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ενα, Κριστιάνα
που παίζει αύριο πρωί ΚαμαΣούτρα , το ξέρει κανείς ?
Τι μέρος του λόγου είναι ? Επίθετο, επίρρημα, ουσιαστικό, επιφώνημα,...
Oπου Κριστιανα ειναι η μιλφ Γερμανιδα γυρολογος Κικη-Κριστιν γνωστη απο Βριλλησου 36,Ηλια Ηλιου 82 Αριστοτελους 6 και καμποσα αλλα
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
καλησπερα συναγωνιστεσ.βαριεμαι να διαβασω κριτικεσ για τη σουζανα. γνωριζει κανεισ τιποτα λεει το κοριτσι;
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
νομιζω οτι σε ενδιαφερει θα το βρεις στις κριτικες....
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.742
Πόντοι
22.915
Να ρωτήσω κάτι;
Η Σαμάνθα απο Βριλησσου, πήρε και την Πάολα μαζί; Που έχουν χαθεί;
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
καλημερα παιδες :) ψαχνει κανεις σασα-παολα?
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 16/10

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Ευα – Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Ιρενα- Νινα- Ντανιελα
Κασσανδρας 4: Αθηνα- Βικυ- Ευα
Κασσανδρας 6: Μελινα-Αννα η Σερβα- Σιλβη
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Χθεσινοβραδυνό περιστατικό γύρω στις 21:00.
Είμαστε παρέα με τον συνοδοιπόρο Cheyenne στην Κάνιγγος και αφού φάγαμε σουβλάκια στη Λιβαδειά είπαμε να ξεκινήσουμε μια τσαρκούλα ξεκινώντας από τα ιστορικά "ιδρύματα" της οδού Σολωμού υπ' αριθμόν 32. Φτάνουμε στο ισόγειο και χτυπάμε το κουδούνι...η τηλεόραση μέσα ακουγόταν που έπαιζε "εκπαιδευτικά" προγράμματα...τίποτα όμως! Ξαναχτυπάμε...τίποτα! Λέω πάμε μια βόλτα και επιστρέφουμε...
Πάμε στην άκρη να μην μας βλέπουν οι καμερούλες και παίρνω τηλέφωνο στο "ίδρυμα":
- Καλησπέρα. Ποια κοπελίτσα έχετε?
- Γεια, εσύ ποια θέλεις? (κλασικά πράγματα  :2funny:)
- (Λέω ένα όνομα που μου ήρθε)
- Α! Σήμερα έχω καινούρια κοπελίτσα να έρθεις να την δεις από κοντά!
- Μα ήρθα και δεν μου ανοίξατε την πόρτα...
- (Ειρωνικό ύφος) Ε, ναι...?

Μετά από αυτό ξαναπάμε και χτυπάμε το κουδούνι...αλλά τίποτα και πάλι! Εν τω μεταξύ ακουγόταν από μέσα κίνηση... Τεςπα! Αυτά!

Δεν απογοητευτήκαμε όμως πήγαμε για μπύρα και ήπιαμε στην υγειά της κουτοπόνηρης/ηλίθιας τσατσάς!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.294
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Eχετε  δικιο-  πέρασα  κι εγώ ----  και εφυγα
λόγω συμπεριφορας  της ( ειχε την ειρήνη- επίσης με ...τυπικο υφάκι)
η τσ2  του 32 κάτω είναι απαράδεκτη
Ειναι σαν να σου κάνει χάρη που  θα μπεις και θα πληρώσεις
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Χθεσινοβραδυνό περιστατικό γύρω στις 21:00.
Είμαστε παρέα με τον συνοδοιπόρο Cheyenne στην Κάνιγγος και αφού φάγαμε σουβλάκια στη Λιβαδειά είπαμε να ξεκινήσουμε μια τσαρκούλα ξεκινώντας από τα ιστορικά "ιδρύματα" της οδού Σολωμού υπ' αριθμόν 32. Φτάνουμε στο ισόγειο και χτυπάμε το κουδούνι...η τηλεόραση μέσα ακουγόταν που έπαιζε "εκπαιδευτικά" προγράμματα...τίποτα όμως! Ξαναχτυπάμε...τίποτα! Λέω πάμε μια βόλτα και επιστρέφουμε...
Πάμε στην άκρη να μην μας βλέπουν οι καμερούλες και παίρνω τηλέφωνο στο "ίδρυμα":
- Καλησπέρα. Ποια κοπελίτσα έχετε?
- Γεια, εσύ ποια θέλεις? (κλασικά πράγματα  :2funny:)
- (Λέω ένα όνομα που μου ήρθε)
- Α! Σήμερα έχω καινούρια κοπελίτσα να έρθεις να την δεις από κοντά!
- Μα ήρθα και δεν μου ανοίξατε την πόρτα...
- (Ειρωνικό ύφος) Ε, ναι...?

Μετά από αυτό ξαναπάμε και χτυπάμε το κουδούνι...αλλά τίποτα και πάλι! Εν τω μεταξύ ακουγόταν από μέσα κίνηση... Τεςπα! Αυτά!

Δεν απογοητευτήκαμε όμως πήγαμε για μπύρα και ήπιαμε στην υγειά της κουτοπόνηρης/ηλίθιας τσατσάς!
επρεπε να τους αφηνατε καμια σακουλα με σουβλακια εξω απο τη πορτα και να κρυβοσαστε να δειτε αν ανοιξει να τα παρει :2funny:

το προηγουμενο σαββατο η κυριακη απογευμα παω ισμηνης να δω τη τζεσικα .μιση ωρα γυρω γυρω για παρκιν και καταφερνω να φτασω στο ιδρυμα 7.40(αλλαζε βαρδια στις 8),χτυπαω ...τιποτα,μεσα ακουγα μουσικη,ξαναχτυπαω...τιποτα,λεω μεσα μου...με βλεπουνε στη καμερα,θα κατσω εδω μεχρι να ανοιξουνε οι μαλακες εστω για να δω τη κοπελα,τζαμπα γαμηθηκα να φτασω μεχρι εδω?καθομαι αταραχος στο διαδρομο..μετα απο 5 λεπτα ανοιγει η θεια...ρωτα τι θελετε? να δω τη κοπελα και αν μ αρεσει να σπρωξω(στο ψιλοχαβαλε εγω,ετσι και αλλιως τη λουτζα την ειχα φαει).λεει αλλαζουμε βαρδια,ελατε μετα. μα ειναι 7.50 και μου εφαγες και 10 λεπτα στο περιμενε,να δω τη κοπελα να την εχω υποψιν μου τουλαχιστον αν μ αρεσει?οχι λεει,δε πειραζει.. ξαναπεραστε. απαντω...ναι αυτη τη δουλεια θα κανουμε,εσεις εισαστε για να ταλαιπωρειτε το κοσμο σιγα μη ξαναπατησω εδω περα αντε μπαι.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Χθεσινοβραδυνό περιστατικό γύρω στις 21:00.
Είμαστε παρέα με τον συνοδοιπόρο Cheyenne στην Κάνιγγος και αφού φάγαμε σουβλάκια στη Λιβαδειά είπαμε να ξεκινήσουμε μια τσαρκούλα ξεκινώντας από τα ιστορικά "ιδρύματα" της οδού Σολωμού υπ' αριθμόν 32. Φτάνουμε στο ισόγειο και χτυπάμε το κουδούνι...η τηλεόραση μέσα ακουγόταν που έπαιζε "εκπαιδευτικά" προγράμματα...τίποτα όμως! Ξαναχτυπάμε...τίποτα! Λέω πάμε μια βόλτα και επιστρέφουμε...
Πάμε στην άκρη να μην μας βλέπουν οι καμερούλες και παίρνω τηλέφωνο στο "ίδρυμα":
- Καλησπέρα. Ποια κοπελίτσα έχετε?
- Γεια, εσύ ποια θέλεις? (κλασικά πράγματα  :2funny:)
- (Λέω ένα όνομα που μου ήρθε)
- Α! Σήμερα έχω καινούρια κοπελίτσα να έρθεις να την δεις από κοντά!
- Μα ήρθα και δεν μου ανοίξατε την πόρτα...
- (Ειρωνικό ύφος) Ε, ναι...?

Μετά από αυτό ξαναπάμε και χτυπάμε το κουδούνι...αλλά τίποτα και πάλι! Εν τω μεταξύ ακουγόταν από μέσα κίνηση... Τεςπα! Αυτά!

Δεν απογοητευτήκαμε όμως πήγαμε για μπύρα και ήπιαμε στην υγειά της κουτοπόνηρης/ηλίθιας τσατσάς!

Eχετε  δικιο-  πέρασα  κι εγώ ----  και εφυγα
λόγω συμπεριφορας  της ( ειχε την ειρήνη- επίσης με ...τυπικο υφάκι)
η τσ2  του 32 κάτω είναι απαράδεκτη
Ειναι σαν να σου κάνει χάρη που  θα μπεις και θα πληρώσεις

επρεπε να τους αφηνατε καμια σακουλα με σουβλακια εξω απο τη πορτα και να κρυβοσαστε να δειτε αν ανοιξει να τα παρει :2funny:

το προηγουμενο σαββατο η κυριακη απογευμα παω ισμηνης να δω τη τζεσικα .μιση ωρα γυρω γυρω για παρκιν και καταφερνω να φτασω στο ιδρυμα 7.40(αλλαζε βαρδια στις 8),χτυπαω ...τιποτα,μεσα ακουγα μουσικη,ξαναχτυπαω...τιποτα,λεω μεσα μου...με βλεπουνε στη καμερα,θα κατσω εδω μεχρι να ανοιξουνε οι μαλακες εστω για να δω τη κοπελα,τζαμπα γαμηθηκα να φτασω μεχρι εδω?καθομαι αταραχος στο διαδρομο..μετα απο 5 λεπτα ανοιγει η θεια...ρωτα τι θελετε? να δω τη κοπελα και αν μ αρεσει να σπρωξω(στο ψιλοχαβαλε εγω,ετσι και αλλιως τη λουτζα την ειχα φαει).λεει αλλαζουμε βαρδια,ελατε μετα. μα ειναι 7.50 και μου εφαγες και 10 λεπτα στο περιμενε,να δω τη κοπελα να την εχω υποψιν μου τουλαχιστον αν μ αρεσει?οχι λεει,δε πειραζει.. ξαναπεραστε. απαντω...ναι αυτη τη δουλεια θα κανουμε,εσεις εισαστε για να ταλαιπωρειτε το κοσμο σιγα μη ξαναπατησω εδω περα αντε μπαι.

Από αυτά καταλαβαίνουμε πως οι "θείτσες" παλάβωσαν!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οταν δεν σας ανοιγουν να βαζετε ενα 5ευρω κατω απο την πορτα και να το τραβατε μεσα εξω ,να δεις πως ανοιγει !!
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
αριστομένους 72. πρωινή. βουλγάρικο μελαχρινό πιτσιρίκι ονόματι Σύλβια???
κώλος να τον φας και χεσμένο. εξάλου τι σκατουλάκι να χέζουν τέτοια κωλαρίνια ? :bigdick:

καλή χυσιά με το πουρνό και τις κατουρόκαβλες :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom