Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Οι μελαχρινές έχουν πολύ μακριά μαλλιά ???
ή απλά έχουν μελαχρινά μαλλιά ???  www.smileyssmilies.com]
04.gif
[/url]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Χθες Σάββατο απόγευμα αποφάσισα να κάνω κατάθεση . Οι επιλογές μου ήταν 6
1. Λόλα , Δροσοπούλου 95
2. Μελίσσα, Κωνσταντινουπόλεως 61
3. Νανά, Φυλής 104
4. Λιν ,Αθανασίας 3
5. Βαλεντίνα ,Studio Paradise
6. Λίντα , Λέλας
Για να αποφασίσω τί νομίζετε πως έκανα ?
Το έριξα στο μπαρμπούτι... :grin: Πήρα 1 ζάρι , κάθε κοπέλα πήρε 1 νούμερο και το έριξα. Και βγήκε η.....Λόλα από Δροσοπούλου στην οποία και κατέθεσα
Τρομερή μέθοδος , ε ?  :rockon:

Ευχομαι να ελθει η ημερα που οι καλες επιλογες να ειναι τοσες πολλες που να χρειαζονται και τα 2 ζαρια.....
 

peovatis

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στο 60 ποια Ελενα λες? αυτη που ειναι στο Ιακχου?
 

neos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Νατάσα της Δροσοπουλου ειναι η γνωστη με την πεταλουδα στη μεση, που δουλευε παλιά Φυλης 71?
 

neos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ειχα ακουσει οτι παχυνε πολυ. εχεισ καποιοσ συναγωνιστης τελευταια εικονα της? αξιζει ακομα?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.620
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.345
Πόντοι
14.565
Ανανεώσεις βαρδιών σε www.studio55-gr.com/schedule]Studio 55 (Βριλησσού 55)[/url], www.kamasutrastudio-gr.com/schedule]KamaSutra Studio (Φραντζή 47)[/url], www.vouliagmenis83.com/schedule]Studio Γοργόνες (Βουλιαγμένης 83)[/url], www.filis104.com/schedule]Στούντιο Φυλής 104[/url], www.studio40-gr.com/schedule]Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)[/url], www.athanasias3.com/schedule]Studio Geisha (Αθανασίας 3)[/url], www.solomou32-1os.com/schedule]Σολωμού 32 (1ος όροφος)[/url] και www.parasiou36.com/schedule]Στούντιο Παρασίου 36[/url].
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
ειχα ακουσει οτι παχυνε πολυ. εχεισ καποιοσ συναγωνιστης τελευταια εικονα της? αξιζει ακομα?

δουλεύει στη Ρεμούνδου δίπλα απ της ντενίζας και έχει γίνει θρεφτάρι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Kυριε Κυριε μιας και ολοι ειπατε την γνωμη σας να πω και εγω την δικια μου ?
Και βαζω και τα γραφομενα απο πανω για να μην εχουμε παρεξηγησεις.
Πρωτον ο πελατης δεν εχει παντα δικιο !!
Ο πελατης εχει δικιο οταν πληεωνει τα ωραια και ζεστα του λεφτα για κατι η καποια υπηρεσια και δεν την λαμβανει ,μονο τοτε εχει δικιο.
Η κοπελα που αναλαμβανει να κανει αυτη την δουλια πληρωνεται πολυ καλα για τον λογο και μονο οτι προσφερει το κορμι της στον καθε ενα απο μας συνηθως χωρις να εχει την επιλογη του να αρνηθη καποιον .
Συνηθως οχι παντα.
Οπως εγραψα απο πανω δεν εβγαλα την Μικρα ουτε τσοκαρο ουτε αχρηστη.
Δεν ζητησα τιποτα επιπλεον απο αυτα που πληρωσα .
Αφιλτρο πληρωσα το οποιο ειπα οτι το κανει καλα κιολας.
Ενταξει δεν εχει παρει και PHD στο τσιμπουκι αλλα καλα το κανει.
Εκει που ενοχληθηκα και δεν νομιζω οτι ειμαι και τοσο απαιτητικος ειναι στο οτι οταν πληρωνεις καποια για να την γαμησεις η τα παιρνει τα φραγκα και καθεται να την γαμησεις η δεν τα παιρνει και δεν καθεται.
Η κυρια απλα τα πηρε και προσπαθησε να την βγαλει λιγο ελαφρια χωρις να ιδρωσει .
Απλα πραγματα.
Τωρα εαν εσας σας γεμιζει το πηγαινετε να πληρωνεται και τον ακουμπατε απλα ολιγον τι , sorry Παιχτες αλλα εγω οταν πληρωνω θελω να τον βαζω ολο μεσα και οχι μονο το κεφαλακι.
Το δε σχολιο εδω μεσα εγινε απλα και μονο για να καταλαβει το κοριτσι οτι πρεπει να κανει καλα την δουλια της οταν πληρωνεται.
Τωρα εαν σας αρεσει να τις χαιδευεται τις κοπελιτσες οκ με για σας με χαρα σας αλλα εγω δεν θα παρω .
Θα προτιμησω τις καθαρα επαγγελματιες που ειναι VFM και τιμανε τα φραγκα που παιρνουν τα οποια οπως ολοι ξερεται αυτη την εποχη δεν τα βγαζουμαι και πολυ ευκολα.
Απο δε την αλλη πλευρα επειδη η δουλια εχει πεσει πολυ τελευταια παντου και το ιδιο ισχυει και στα μπουρδελακια και τα Studio και τα CT ,καλο ειναι οποιος δεν κανει καλα την δουλια του να περνει τον δρομ για τα αποδυτιρια.
Αυτα απο μενα Παιχτες.
Ειτε σας αρεσει ειτε οχι ετσι εγιναν τα πραγματα.
Και sorry για το ανακατεμα του thread αλλα καλο ειναι να λεγοντε και οι στραβες οχι μονο να εκθιαζουμε επειδη βαλαμε το μικρο μας δαχτυλακι στην σουφρα της καθε κυριας.

αυτά που λες δεν είναι λάθος και αντιλαμβάνομαι γιατι τα γράφεις αλλά η κοπέλλα συνεχίζει να μαζεύει καλές κριτικές  που σημαίνει ότι έχει το κατιτίς. Συνυπολογίζονται πολλά πράγματα (ίσως και λόγω ενθουσιασμού) στη βαθμολογία, όπως το  ότι είναι νέα παρουσία, όπως το ότι στους τυφλούς ο μονόφθαλμος βασιλεύει, καθώς και τα επιμέρους βίτσια του καθενός από μας. Προσωπικά και μόνο που φόραγε αυτά τα πεδιλάκια και ταυτόχρονα έδινε κουλουράκι και είχε τον σωματότυπο που προτιμώ ήταν αρκετά. Προτιμώ να τον βάζω μισό σε μια τέτοια κοπέλλα (μισό ξεμισό το χύσιμο είναι χύσιμο) παρά ολόκληρο σε κοπέλες που δεν μου πολυαρέσουν. Ο καθείς με τα γούστα του.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αυτά που λες δεν είναι λάθος και αντιλαμβάνομαι γιατι τα γράφεις αλλά η κοπέλλα συνεχίζει να μαζεύει καλές κριτικές  που σημαίνει ότι έχει το κατιτίς. Συνυπολογίζονται πολλά πράγματα (ίσως και λόγω ενθουσιασμού) στη βαθμολογία, όπως το  ότι είναι νέα παρουσία, όπως το ότι στους τυφλούς ο μονόφθαλμος βασιλεύει, καθώς και τα επιμέρους βίτσια του καθενός από μας. Προσωπικά και μόνο που φόραγε αυτά τα πεδιλάκια και ταυτόχρονα έδινε κουλουράκι και είχε τον σωματότυπο που προτιμώ ήταν αρκετά. Προτιμώ να τον βάζω μισό σε μια τέτοια κοπέλλα (μισό ξεμισό το χύσιμο είναι χύσιμο) παρά ολόκληρο σε κοπέλες που δεν μου πολυαρέσουν. Ο καθείς με τα γούστα του.
Συμφωνω και επαυξανω !!!
Πεδιλακια πεδιλακια ο καθεις μα τα γουστα του !!!
Καλη εβδομαδα !!
 

Poutaniaris_xl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ανανεώσεις βαρδιών σε www.studio55-gr.com/schedule]Studio 55 (Βριλησσού 55)[/url], www.kamasutrastudio-gr.com/schedule]KamaSutra Studio (Φραντζή 47)[/url], www.vouliagmenis83.com/schedule]Studio Γοργόνες (Βουλιαγμένης 83)[/url], www.filis104.com/schedule]Στούντιο Φυλής 104[/url], www.studio40-gr.com/schedule]Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)[/url], www.athanasias3.com/schedule]Studio Geisha (Αθανασίας 3)[/url], www.solomou32-1os.com/schedule]Σολωμού 32 (1ος όροφος)[/url] και www.parasiou36.com/schedule]Στούντιο Παρασίου 36[/url].
H Μπίανκα από Σολωμού 32 τι λεει? απο τις φωτο μου αρεσει το στυλ αλλα απο υπηρεσιες ξερουμε τιποτα?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
H Μπίανκα από Σολωμού 32 τι λεει? απο τις φωτο μου αρεσει το στυλ αλλα απο υπηρεσιες ξερουμε τιποτα?

Η Μπιάνκα είναι παλιά καραβάνα, με πολύ καλές και πολλές υπηρεσίες  ;) ;) ;) ;)  (από ότι έχω ακούσει)... αν σ'αρέσει πάντως μην δυστάσεις...!  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Poutaniaris_xl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Μπιάνκα είναι παλιά καραβάνα, με πολύ καλές και πολλές υπηρεσίες  ;) ;) ;) ;)  (από ότι έχω ακούσει)... αν σ'αρέσει πάντως μην δυστάσεις...!  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Δύσκολες επιλογες για σημερα, Βαλερια από Αγ. Μελετιου 37 ή Μπιανκα από Σολωμου 32?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom