Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
Αν ξαναπάς πες της να τα χάσει τα παραπανίσια γιατί αλλιώς ο κουλουράκιας δεν έρχεται.
Μην στεναχωρηθεί και πάρει άλλα 5 δεν ξέρω :buck2:.

Anyway ας πω και εγώ σαν νεοεισαχθής στο άθλημα του πληρωμένου έρωτα την εμπειρία μου. Πρίν κάτι Σάββατα πήρα σβάρνα τους οίκους ηδονής της οδού Βριλησσού ψάχνωντας απελπισμένα τον έρωτα στο κορμί κάποιας εργαζόμενης κορασίδας.. Ανέβηκα τα σκαλιά του 60 με βλέψεις για το καλοσμιλεμένο οπισθοκίνητο όπλο της Ολίβιας εκεί συνάντησα και την έτερη εταίρα με όνομα Αντονέλα η οποία με εξέπληξε ευχάριστα καθώς είναι σαφώς ανώτερη εμφανισιακά σε σχέση με τις φώτο(όμορφο, στεγνό κορμάκι και συμπαθητικό πρόσωπο σε μικρό μπουκαλάκι), πράγμα που δεν μπορώ να πώ για την συνάδελφισα της Ολίβια μιας και πρόκειτα για μια γυναίκα πληθωρική με κορμί δίχως σχήμα όπως αποδείχθηκε. Έφυγα μιας και δεν υπήρχε πλαν μπί απογοητευμένος και σκυθρωπός. Αποχεραίτησα συναγώνιστή ευχόμενος του καλό βόλι που είχε αποχωρήσει μαζί μου από το 60 και κατηφόρισα προς το 46 για να δω τι παίζει.. Οι κοπέλες ήταν 2 Εύα και Ζένια , με το που μπήκα στο στούντιο άρχισε καταιγισμός από διψασμένους οδοιπορους οι οποιοι ήθελαν να γευτούν το ελιξίριο της νιότης από τις κορασίδες (6-7 αν θυμαμαι καλά ) . Για τα κορίτσια στο 46 ένα θα πώ ήταν και οι δύο υπέροχες Εύα ψηλή , αδύνατη ωραίο πρόσωπο με γυαλάκια για εμένα από τα πιο όμορφα κορίτσια που έχω δεί στην σύντομη καριέρα μου ωστόσο περίμενα να δώ και την Ζένια η οποία ήταν δωμάτιο με συναγωνιστή και εμφανίστηκε κάπως άκυρα στο σαλόνι εντελώς αναπάντεχα πιάνοντας τον στύλο και θαυμάζοντας τον ποπό της στον καθρεύτη, ενώ αμέσως μετά με κάρφωσε με τα μάτια της για 5-6 δεύτερα αφήνοντας με με ένα χαζοχαρούμενο χαμόγελο στα χείλη . Το κορίτσι είναι σκέτη κόλαση , αδύνατο αλλά παράλληλα χυμώδες σώμα τσουπωτό ποπουδάκι (δεν το χαζευε αδίκως στον καθρέφτη άλλωστε) νόστιμο στήθος και ένα πρόσωπο που ανάβλυζε προστυχιά δυστυχώς μετά απο κάμποση ώρα αναμονής και ενώ έπεφτε καυλάντα στο σαλόνι με τους συναγωνιστές ενημερωθήκαμε ότι η Ζένια θα είναι κλεισμένη για 2 ΩΡΕΣ στο δωμάτιο (
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
( καλά ρε παιδιά τι κάνετε 2 ώρες? ).
Δεν μπορούσα να αντέξω την αναμονή και αποχώρησα χωρίς πλέον να ελπίζω σε αίσια κατάληξη της πορνοπεριπέτειας! Σε μια απέλπιδα προσπάθεια να σώσω οτιδήποτε αν σώζεται που λέει και το άσμα κατευθύνθηκα προς 60 κάτω όπου μου παρουσιάστηκε η δεσποινίς Σαμπίνα (αν θυμάμαι καλά το όνομα , ναι είναι χωρίς Ρ εκτός αν ο τσα*2 είναι ψευδός) που δεν κάλυπτε τις ορέξεις μου για εκείνη την βραδιά.
Τέλος βέβαιος πια πως δεν ήταν η τυχερή μου μέρα χτύπησα την πόρτα του 36 έχοντας κάνει ένα μικρό "σπριντ" για να προλάβω συναγωνιστές που κατευθύνονταν προς το οίκημα, οι οποίοι βλέποντας με να χτυπάω αναπροσάρμοσαν την πορεία τους προς το υπόγειο του ίδιου κτιρίου( 36 Β νομίζω ). Η τσα*2 με υποδέχθηκε με ευγένεια και δεν άργησε να φανεί η Στέλλα στο σαλόνι ξαπλώνοντας πάνω μου και οδηγώντας τα χέρια μου στο γυμνό της σώμα από τους μηρούς μέχρι το στήθος ενώ ταυτόχρονα συζητώντας και κάνοντας πλάκα μαζί μου. Μπορώ να πω ότι ήταν κίνηση ματ ο πάγος έσπασε καθώς κατάφερε να πιστέψω ότι ποθεί ερωτική συνεύρεση με την αφεντιά μου (παράλληλα σκεπτόμενος πόσοι έχουν βρεθεί στην θέση μου έχοντας τις ίδιες ακριβώς σκέψεις με εμένα)
Πέρασα λοιπον στο δωμάτιο όπου περίμενα αρκετή ώρα (και σε αυτό το στούντιο δεν σταμάτησε να χτυπάει το κουδούνι όση ώρα ήμουν εκεί ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ) αναμένοντας το μελαχρινή κορασίδα όπως και έφτασε με το γυμνό της στήθος να στέκεται αγέρωχο, το πρόστυχο βλέμμα της να με περιεργάζεται και τους θεσπέσιους γλουτούς της να με κάνουν να ανατριχιάζω από ηδονή. Στα του αγώνα δεν έχω να πω πολλά μιας και λόγω διέγερσης είναι ζήτημα αν κατάφερα να καταπιέσω την κορύφωση για 8 λεπτά οπού παίχτηκε κυρίως πεομάλαξη με φτυσίματα μετά από πρωτοβουλία της(τα φτυσίματα), πεοθηλασμό δεν ζήτησα μιας και δεν ήθελα την δεδομένη χρονική στιγμή ενώ τελείωσα στην μια και μοναδική στάση του σκύλου όπου και εναπόθεσα τους χυμούς μου εις τον σκούφο μέσα στο στενό χωρίς τζελ παρακαλώ τριανταφυλλάκι της κυρίας. Προς τιμή της δεν τραβήχτηκε με την μία και με άφησε να ζήσω την στιγμή ενώ μου έκανε και κοπλιμέντο για την ευγένεια και τον τρόπο μου αλλά και απολογήθηκε για την καθυστέρηση λόγο της ημέρας ανάμεσα σε άλλα. Έφυγα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και πορεύτηκα προς ένα πάρτι που ήμουν προσκεκλημένος νιώθοντας άλλος άνθρωπος ! :grin:
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
24
Like
4.209
Πόντοι
2.846
Πέρασμα με Μαριάνα στο Κωνσταντινουπόλεως 132. Σαφώς βελτιωμένες υπηρεσίες συγκριτικά με παλιότερα, άνετη στο πως «βγάζει» το σέρβις της, πολύ καλό vfm για στούντιο. Ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό (owo), 69, cim, anal. Και τα κάνει σε λογικές τιμές για στούντιο. Λίγο πιο χαλαρή με το χρόνο εάν είναι, θα ξεπεράσει το 80% στη βαθμολογία. Από τις πολύ καλές και τίμιες περιπτώσεις στην πιάτσα. Αξιόπιστη στουντιακή επιλογή που αξίζει την επανεπίσκεψη όσο παραμένει σε αυτά τα επίπεδα η απόδοση της.

αξιοπρόσεκτο κοντοπούτανο η Μαριάνα και πράγματι με πολύ καλές υπηρεσίες
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
( καλά ρε παιδιά τι κάνετε 2 ώρες? ).
Δεν μπορούσα να αντέξω την αναμονή και αποχώρησα χωρίς πλέον να ελπίζω σε αίσια κατάληξη της πορνοπεριπέτειας! Σε μια απέλπιδα προσπάθεια να σώσω οτιδήποτε αν σώζεται που λέει και το άσμα κατευθύνθηκα προς 60 κάτω όπου μου παρουσιάστηκε η δεσποινίς Σαμπίνα (αν θυμάμαι καλά το όνομα , ναι είναι χωρίς Ρ εκτός αν ο τσα*2 είναι ψευδός) που δεν κάλυπτε τις ορέξεις μου για εκείνη την βραδιά.
Τέλος βέβαιος πια πως δεν ήταν η τυχερή μου μέρα χτύπησα την πόρτα του 36 έχοντας κάνει ένα μικρό "σπριντ" για να προλάβω συναγωνιστές που κατευθύνονταν προς το οίκημα, οι οποίοι βλέποντας με να χτυπάω αναπροσάρμοσαν την πορεία τους προς το υπόγειο του ίδιου κτιρίου( 36 Β νομίζω ). Η τσα*2 με υποδέχθηκε με ευγένεια και δεν άργησε να φανεί η Στέλλα στο σαλόνι ξαπλώνοντας πάνω μου και οδηγώντας τα χέρια μου στο γυμνό της σώμα από τους μηρούς μέχρι το στήθος ενώ ταυτόχρονα συζητώντας και κάνοντας πλάκα μαζί μου. Μπορώ να πω ότι ήταν κίνηση ματ ο πάγος έσπασε καθώς κατάφερε να πιστέψω ότι ποθεί ερωτική συνεύρεση με την αφεντιά μου (παράλληλα σκεπτόμενος πόσοι έχουν βρεθεί στην θέση μου έχοντας τις ίδιες ακριβώς σκέψεις με εμένα)
Πέρασα λοιπον στο δωμάτιο όπου περίμενα αρκετή ώρα (και σε αυτό το στούντιο δεν σταμάτησε να χτυπάει το κουδούνι όση ώρα ήμουν εκεί ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ) αναμένοντας το μελαχρινή κορασίδα όπως και έφτασε με το γυμνό της στήθος να στέκεται αγέρωχο, το πρόστυχο βλέμμα της να με περιεργάζεται και τους θεσπέσιους γλουτούς της να με κάνουν να ανατριχιάζω από ηδονή. Στα του αγώνα δεν έχω να πω πολλά μιας και λόγω διέγερσης είναι ζήτημα αν κατάφερα να καταπιέσω την κορύφωση για 8 λεπτά οπού παίχτηκε κυρίως πεομάλαξη με φτυσίματα μετά από πρωτοβουλία της(τα φτυσίματα), πεοθηλασμό δεν ζήτησα μιας και δεν ήθελα την δεδομένη χρονική στιγμή ενώ τελείωσα στην μια και μοναδική στάση του σκύλου όπου και εναπόθεσα τους χυμούς μου εις τον σκούφο μέσα στο στενό χωρίς τζελ παρακαλώ τριανταφυλλάκι της κυρίας. Προς τιμή της δεν τραβήχτηκε με την μία και με άφησε να ζήσω την στιγμή ενώ μου έκανε και κοπλιμέντο για την ευγένεια και τον τρόπο μου αλλά και απολογήθηκε για την καθυστέρηση λόγο της ημέρας ανάμεσα σε άλλα. Έφυγα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και πορεύτηκα προς ένα πάρτι που ήμουν προσκεκλημένος νιώθοντας άλλος άνθρωπος ! :grin:
pROKATABOLIKA ΣΥΓΝΩΜΗ για το σχόλιό μου αν σε ενοχληση αλλα το εχω απορια γιαυτο και θα σε ρωτησω.
Μα καλα βρε ανθρωπε μου περασες απο Αντονελα , περασες απο Σαμπρινα και τελικα κατεληξες στην σαβουροσαβουρα στελλα? Πως ειναι δυνατον αυτο? Λογω καυλας μας παμε και το ριχνουμε σε οτι ναναι? Θα μπορουσες να κατευθυνθεις προς Κασσανδρας μερια που θα ειχες επιλογες.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
pROKATABOLIKA ΣΥΓΝΩΜΗ για το σχόλιό μου αν σε ενοχληση αλλα το εχω απορια γιαυτο και θα σε ρωτησω.
Μα καλα βρε ανθρωπε μου περασες απο Αντονελα , περασες απο Σαμπρινα και τελικα κατεληξες στην σαβουροσαβουρα στελλα? Πως ειναι δυνατον αυτο? Λογω καυλας μας παμε και το ριχνουμε σε οτι ναναι? Θα μπορουσες να κατευθυνθεις προς Κασσανδρας μερια που θα ειχες επιλογες.
Καλά δεν είναι και μπάζο η Στέλλα, έχει γεροδεμένο σφιχτό σώμα κωλάρα και βυζάρες, αλβανοπροστυχόφατσα. Το πρόβλημα είναι πως οι υπηρεσίες της είναι μέτριες όπως συμβαίνει με τις περισσότερες που είναι πολλά χρόνια στο κουρμπέτι, από εμφάνιση είναι αρκετά καλή, καλύτερη από πολλές άλλες στα 50.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Οι κοπέλες ήταν 2 Εύα και Ζένια , με το που μπήκα στο στούντιο άρχισε καταιγισμός από διψασμένους οδοιπορους οι οποιοι ήθελαν να γευτούν το ελιξίριο της νιότης από τις κορασίδες (6-7 αν θυμαμαι καλά ) .
Ύστερα λέμε ότι δεν υπάρχουν λεφτά και ότι τα στούντιο βαράνε μύγες..
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλά δεν είναι και μπάζο η Στέλλα, έχει γεροδεμένο σφιχτό σώμα κωλάρα και βυζάρες, αλβανοπροστυχόφατσα. Το πρόβλημα είναι πως οι υπηρεσίες της είναι μέτριες όπως συμβαίνει με τις περισσότερες που είναι πολλά χρόνια στο κουρμπέτι, από εμφάνιση είναι αρκετά καλή, καλύτερη από πολλές άλλες στα 50.
Σε σχεση με τα κοριτσια που προσπερασε ειναι μπαζοοοοοο. Σε σχεση με τις χοντροκλοτσες τυπου λατινοφαση κτλ ναι εκει μπορει να την πεις και θεά
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
pROKATABOLIKA ΣΥΓΝΩΜΗ για το σχόλιό μου αν σε ενοχληση αλλα το εχω απορια γιαυτο και θα σε ρωτησω.
Μα καλα βρε ανθρωπε μου περασες απο Αντονελα , περασες απο Σαμπρινα και τελικα κατεληξες στην σαβουροσαβουρα στελλα? Πως ειναι δυνατον αυτο? Λογω καυλας μας παμε και το ριχνουμε σε οτι ναναι? Θα μπορουσες να κατευθυνθεις προς Κασσανδρας μερια που θα ειχες επιλογες.
Καμία παρεξήγηση τυπε προς θεού απλά γνώμη μου είναι ότι χαρακτηρισμοί του τύπου σαβουροσαβουρα δεν ωφελούν κανέναν το αντίθετο θα έλεγα ( το υπενθυμίζω και στον εαυτό μου). Όπως ανέφερα είμαι πολύ νέος στον χώρο των στούντιο,αφενός η Αντονέλα εργαζόταν στον πρώτο οίκο που επισκέφτηκα οπότε είχα την περιέργεια να δω τι άλλο υπάρχει αφετέρου γλυκό μωράκι αν κατάλαβα καλά στο ημίφως αλλά ως εκεί. Σαμπρίνα αν και είχα διαβάσει διθυραμβικές κριτικές μου η παρουσία της και η διάθεση της μου φάνηκαν χλιαρά Κασσάνδρας σε πρόσφατη έξοδο μου στην ευρύτερη περιοχή προσπάθησαν να παραβιάσουν το αυτοκίνητο μου μέσα σε 1 ώρα απουσίας μου οπότε άκυρο. Όσο για την Στέλλα δεν θα πω ότι είναι μοντέλο της Βικτόρια σικρετ αλλά το σώμα της είναι αρκετά θηλυκό ενώ το πρόσωπο της παρόλο που είναι λίγο άγριο μου έβγαλε αυτό το έκφυλο. Στην ουσία όπως έγραψα το σαλοναρισμα της είναι αυτό που με κέρδισε όσο για τις υπηρεσίες της με άφησαν ικανοποιημένο χωρίς όμως να έχω γκάμα να συγκρίνω. Τώρα τι να πω μπορεί να είμαι και σαβουρογαμης δεν το αποκλείω :buck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Κασσάνδρας σε πρόσφατη έξοδο μου στην ευρύτερη περιοχή προσπάθησαν να παραβιάσουν το αυτοκίνητο μου μέσα σε 1 ώρα
Δωσε μας info ιντα εγινε εκει κατω?
Εγω ειχα πολυ παλιά στις καλες εποχες θεωρητικα του μεταξουργειου αντιστοιχη περιπτωση με μεγαλη ζημια
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
Δωσε μας info ιντα εγινε εκει κατω?
Εγω ειχα πολυ παλιά στις καλες εποχες θεωρητικα του μεταξουργειου αντιστοιχη περιπτωση με μεγαλη ζημια
Όχι τίποτα τρομερό ποτό στο γκάζι απόπειρα σπάσιματος τζαμιού συνοδηγού(ούτε αυτό δεν κατάφερε ο δράστης) σε δρόμο με αρκετή κίνηση χωρίς να φαίνεται κάτι μέσα στο αυτοκίνητο αφού τα τζάμια είναι αρκετά σκούρα αλλά και επειδή δεν υπήρχε κάτι μέσα.. Ενώ μου άφησε δωράκι και χάρακιες στην πόρτα μάλλον απο τα νεύρα του που δεν το έσπασε! Τζάμι ασφάλεια κομπλέ πόρτα τσεπούλα και όλα καλά :rockon:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ειμαι τοσες μερες μεσα στο σπιτι με την κωλοαρρωστεια δε λεει να τελειωσει η μαλακια. Τουλαχιστον μπας και συνελθω αυριο να συναντησω τις κοπελίες μας. Εχω δυο τρεις στοχους
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
Άστον τον άνθρωπο Κλάιν είναι τωρα στον ενθουσιασμό που ξεκίνησε τα στούντιο.

Προτιμά προφανώς την Πολίτικη κουζίνα, γιουβαρλακια,ντολμαδάκια,κεφτεδακια και τα λοιπά με καλό σέρβις.

Περί ορέξεως...Κολοκυθόπιτα
Νομίζω ότι προτιμώ το γιουβαρλάκι που θα με κάνει να πιστέψω ότι θα με χορτάσει και ο νοών νοείτω :grin:. Βέβαια αν εσείς γνωρίζετε ως πιο παλιοί κάποια που να συνδυάζει όλα τα παραπάνω με χαρά θα δεχτώ προτάσεις !
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Νομίζω ότι προτιμώ το γιουβαρλάκι που θα με κάνει να πιστέψω ότι θα με χορτάσει και ο νοών νοείτω :grin:. Βέβαια αν εσείς γνωρίζετε ως πιο παλιοί κάποια που να συνδυάζει όλα τα παραπάνω με χαρά θα δεχτώ προτάσεις !
Κοιταξε φιλος ολοι εδω μια παρεα ειμαστε και ευτυχως τις ποιο πολλες φορες με αξιοπρεπεια. Κανενας δε θελει να σε κρινει η να σου πει που να πας να γαμας. Ολοι λεμε τη γνωμη μας και σεβομαστε ο ενας τον αλλο ειδικα οταν λεμε την αληθεια και ειμαστε αντικειμενικοι.
Προσωπικα εξεφρασα μια απορια επειδη οι κοπελες που προσπερασες ειναι ομορφες ειναι καλλιγραμμες και κανουν καλο προγραμμα δεν ειναι φολες ουτε καν να σου περασει απο το μυαλο.
Αλλα επειδη υπαρχουν ατομα στο νημα που θα μπορουσαν αν θελεις καποια βοηθεια να στη δωσουν απλοχερα, απλα θα πρεπει να ξερουμε τα γουστα σου. Γιουβαρλακια, χοντρες, Κωλαρες βενεζουελα τυπου, μοντελακια πετιτ, με πιασιματα?Απο εκει και περα με μεγαλη χαρα να σου πουμε κατευθηνουμε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9937-Carla
Για τον κουλουρακια ταμαμ νομιζω ειναι στο στοιχειο σου απο οσο εχω καταλαβει
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
Κοιταξε φιλος ολοι εδω μια παρεα ειμαστε και ευτυχως τις ποιο πολλες φορες με αξιοπρεπεια. Κανενας δε θελει να σε κρινει η να σου πει που να πας να γαμας. Ολοι λεμε τη γνωμη μας και σεβομαστε ο ενας τον αλλο ειδικα οταν λεμε την αληθεια και ειμαστε αντικειμενικοι.
Προσωπικα εξεφρασα μια απορια επειδη οι κοπελες που προσπερασες ειναι ομορφες ειναι καλλιγραμμες και κανουν καλο προγραμμα δεν ειναι φολες ουτε καν να σου περασει απο το μυαλο.
Αλλα επειδη υπαρχουν ατομα στο νημα που θα μπορουσαν αν θελεις καποια βοηθεια να στη δωσουν απλοχερα, απλα θα πρεπει να ξερουμε τα γουστα σου. Γιουβαρλακια, χοντρες, Κωλαρες βενεζουελα τυπου, μοντελακια πετιτ, με πιασιματα?Απο εκει και περα με μεγαλη χαρα να σου πουμε κατευθηνουμε
@claiman Oύτε σαν να κρίνομαι νιώθω, ούτε προσβεβλημένος σε καμία περίπτωση. Η απορία σου είναι άκρως κατανοητή αφού και εγώ ο ίδιος αναγνωρισα την υπεροχή των κορασίδων απο το Β46 σε εμφάνιση έναντι των υπολοίπων της οδού.
Σε καμία περίπτωση δεν μου αρέσουν κοπέλες με ΠΟΛΛΑ παραπάνω κιλά (δές Ολίβια η οποία είναι και σχετικά κοντούλα που κάνει τα κιλά της να φαίνονται ακόμα περισσότερο). Το πιο βασικό είναι οι υπηρεσίες κατ' εμε δηλαδή μια μέτρια εμφάνιση ( αν είναι και μοντέλο ακόμα καλύτερα) που να θέλει να κάνει έρωτα, να έχει διάθεση, μην είναι ψύχρα που λένε.
Όχι να σου κάνει αεροπλανικά μαμήσια και να έχει το βλέμα αγελάδας που βόσκει στον αγρό :cheesy:.

Υγ. Ξεχασα να αναφέρω κάτι σημαντικό ότι στο Β36 ήταν το μοναδικό στο οποίο δεν συναντήθηκα με άλλον συναγωνιστή, ενώ στα υπόλοιπα κάναμε κουβεντούλα και πλάκα κατά την αναμονή(σημαντικό για τους δεσμευμενους,παντρεμένους, αρραβωνιασμένους, λογοδοσμένους ετσετερα ετσετερα)
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Δηλαδή αυτή φαίνεται πολύ καλή κι έτσι. Φούσκωσ της λίγο τα βυζια και τον κωλο μόνο και είναι ταμαμ.
Δε χρειαζεται κατι το κοριτσι μας. Οπως ειναι ειναι τουμπανο απλα το θεμα ειναι να ειναι ετσι οπως σε φωτο και οχι κοκορετσι απο κοντα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom