Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Καλα φιλε μου ο κοσμος κρινει και θα δει και στο μελλον
Θελω να τη τσεκαρω φιλε , πες μου μονο κατι , εσυ ποτε την ειδες ?

ΥΓ.Μιλησα με το στουντιο 12 και μου ειπανε μολις οτι αυτη τη βδομαδα δε θα δουλεψει σιγουρα η Λιλιαν, θα βγει το προγραμμα τη Κυριακη και να τους παρω τοτε .Στο 210 28 37 718 πηρα
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1

Στελλα Ελληνιδα μονο αυτη ειναι εκει τωρα.
Η ειρηνη ειπε ηξ τσατσα θα παει αργοτερα.Ελληνιδα και αυτη.
Η νικολ ομως που δειχνει οτι εργαζεται ουτε καν την ηξερε η τσατσα. ΚΡΑΧΤΗΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ


Ρε παιδιά τι ψάχνετε πουτανες είναι, εγώ δε νομίζω να φταίει τόσο κάποια μαγαζια τουλάχιστον αυτά που λειτουργούν χρόνια. Είναι κάποια μαγαζια που επίτηδες έχουν μουφα πρόγραμμα στο ίντερνετ. Έχει πέσει προβοκατοριλικι καργα πάντως φαίνεται για κάποιους.. Εγώ στο 12 δεν έχω παει ποτέ και ούτε πρόκειται να κάνω 50 χιλιόμετρα για να γαμησω ακόμα και αν είναι μουναρος την βέρα που αναφέρεις την εχω πάρει θησεως 365 υπάρχει, οι φώτος όντως δε μοιάζουν τόσο μου φάνηκε πιο κοντή από τις φωτός σχεδόν ότι αναφέρει το άλλο παλικάρι αλλά το είναι πολύ μικρό 20-22 μαξιμουμ. Εγώ καλά είχα περάσει.. Studio 12 ρε μάγκες με τέτοιες φωτός πάντως τέρμα παπατζα μυρίζει
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
οση αποσταση εχω να διανυσω μεχρι στουντιο αθηνα ιδια εχω και για το 12.Για εμενα το ιδιο ειναι.Απλα στην αθηνα κεντρο εννοω εχεις επιλογες δηλαδη περισοτερα μαγαζια τουλαχιστον να δεις αν δε γαμησεις.
Βασικά εκεί άμα φτάσεις και δεν έχει κάτι ενδιαφέρον τη πάτησες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ο φίλος από ότι κατάλαβα πήγε βάση προγράμματος στο δίπλα σάητ το οποίο τελικά ήταν λάθος.
Δεν υπάρχει λό

Ρε παιδιά τι ψάχνετε πουτανες είναι, εγώ δε νομίζω να φταίει τόσο κάποια μαγαζια τουλάχιστον αυτά που λειτουργούν χρόνια. Είναι κάποια μαγαζια που επίτηδες έχουν μουφα πρόγραμμα στο ίντερνετ. Έχει πέσει προβοκατοριλικι καργα πάντως φαίνεται για κάποιους.. Εγώ στο 12 δεν έχω παει ποτέ και ούτε πρόκειται να κάνω 50 χιλιόμετρα για να γαμησω ακόμα και αν είναι μουναρος την βέρα που αναφέρεις την εχω πάρει θησεως 365 υπάρχει, οι φώτος όντως δε μοιάζουν τόσο μου φάνηκε πιο κοντή από τις φωτός σχεδόν ότι αναφέρει το άλλο παλικάρι αλλά το είναι πολύ μικρό 20-22 μαξιμουμ. Εγώ καλά είχα περάσει.. Studio 12 ρε μάγκες με τέτοιες φωτός πάντως τέρμα παπατζα μυρίζει
Αν υπαρχει καποια κοπελα καινουργια και ωραια κτλ ενταξει μεχρι εκει παμε δεν ειναι τοσο θεμα αρκει να ειναι σωστες οι πληροφοριες.Οντος στο 12 αν δεν εχει κατι καλο μεσα , δεν υπαρχει τιποτα αλλο εκει γυρω.
Προσωπικα τις ιδιες και τις ιδιες τις βαριεμαι μετα απο ενα διαστημα εκτος αμα ειναι στο κρεβατι η απολυτη χημεια πραγμα δυσκολο.Οποτε η ευρεση νεων κοριτσιων ειναι αναγκαις οπως και τα χιλιομετρα.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Ο φίλος από ότι κατάλαβα πήγε βάση προγράμματος στο δίπλα σάητ το οποίο τελικά ήταν λάθος.
Δεν υπάρχει λόγος για εντάσεις.
Ο τυπος μαλλον πηγε φουλ θολωμενος και για αυτο τα πηρε και ακομα επιμενει οτι εγω παραπλανω τον κοσμο.Λυπαμαι αλλα να μαθει να φερεται.Δεν θα ασχοληθω αλλο .Ριχνουμε το επιπεδο του θρεντ.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Θελω να τη τσεκαρω φιλε , πες μου μονο κατι , εσυ ποτε την ειδες ?

ΥΓ.Μιλησα με το στουντιο 12 και μου ειπανε μολις οτι αυτη τη βδομαδα δε θα δουλεψει σιγουρα η Λιλιαν, θα βγει το προγραμμα τη Κυριακη και να τους παρω τοτε .Στο 210 28 37 718 πηρα
Εχω λιγοτερο απο μηνα αλλα παρακολουθω το προγραμμα με τις βαρδιες του στουντιο στο site και την βλεπω ενεργη.ειχα σκοπο να την παρω ξανα αλλα προεκυψε η Καταλαγια...
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Θα βγάλω προγνωστικά για Νικόλ. Ίσως πήγε να πηδηχτει επι χρήμασι σε κανένα νησί Κύπρο που είναι της μόδας ή εδώ. Επιστροφή το φθινόπωρο
Μωρε ας το δωσει και αλλου αλλα ας το δωσει και σε εμας μετα , δεν ειμαστε χαραμοφαηδες.

πιθανώς τα παιρνει ο εροτικ πόρδαλ γι αυτό να βάζει ότι νάναι
Οτι του λενε πιστευω βαζει , τα μαγαζια κανουν παιχνιδι με τις καυλες μας μπας και σου λεει τραβηχτει ως εδω και αδειασει καπου απο τις διαθεσιμες . Παντως χρειαζονται πορνομεταγραφες, πρεπει να τις απαιτησουμε , νισαφι με τις ιδιες και τη καταλεγιαδα που μας εχει πλακωσει:rockon:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
934
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
τρ

Τώρα πήρα τηλέφωνο εκεί στο καπάκι με σένα. τρεις δείχνει το πρόγραμμα, μεταξύ τους η Νικόλ,μόνο η Στέλλα είπανε δουλεύει.
παιδιά, το πρόγραμμα της μεγάλης αλυσίδας στο σάιτ είναι ΓΤΠ καβάλα.
Μονίμως έχουν πρόγραμμα 10 ημερών με 3 κοπέλες σε κάθε βάρδια. Την αμέσως προηγούμενη μέρα οι τρεις κοπέλες γίνονται μια.
Έχω πάει 2-3 φορές για τη Νικόλ και κάθε φορά ή αδιαθέτησε υποτίθεται ή απλά δεν πήγε. Η συγκεκριμένη είναι κορίτσι-φάντασμα, τη βάζουν στο σάιτ για κράχτη. Όποιος την έχει πετύχει σε βάρδια ας το γράψει εδώ, να του δώσουμε τα εύσημα.
Μια φορά, Φεβρουάριο με ψοφόκρυο, πάω Κασσάνδρας 6 έχοντας δει στο πρόγραμμα Νικόλ, Στέλλα κι άλλη μια κοπέλα. Η τσατσά μου ανακοινώνει ότι ήταν η (αγαπημένη) Στέλλα μόνη της. Η κοπέλα ήταν σε δωμάτιο κι είχε 3-4 άτομα ουρά μαζί με μένα, καθημερινή μεσημέρι.
Μια ζωή να περιμένεις να γαμήσεις στην ουρά, που λέει και το τραγούδι.
Ευχαριστώ, πήγα σε άλλο μαγαζί και πέτυχα ένα πολύ γλυκό κορίτσι και πέρασα υπέροχα.
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.336
Πόντοι
24.571
Φιλαρακι μου γαμησε μια σια σημερα απο αριστ.6 . Μου πε πολυ καλη και καθολου βιαστικη με πολυ καλη συμμετοχη. Απο εμφανιση δε τον εμπιστευομαι γτ ειναι κομαντο ειδικων αποστολων κ ολες καλες τις βλεπει αλλα συμμετοχη εξαιρετικη μου πε με καλη διαθεση, σοσιαλ λιγο κ χωρις βιασυνες. Δε με τρελαινει στις φωτο τπτ ιδιαιτερο αλλα το καταθετω .
Απο τους 3 που περιμεναν σαλονι ενας αποχωρησε οταν την ειδε οποτε τα στατιστικα που λενε οτι 2 στους 3 γαμανε και 1 στους 3 ειναι επιλεκτικος μαλλον πεφτουν μεσα:rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Φιλαρακι μου γαμησε μια σια σημερα απο αριστ.6 . Μου πε πολυ καλη και καθολου βιαστικη με πολυ καλη συμμετοχη. Απο εμφανιση δε τον εμπιστευομαι γτ ειναι κομαντο ειδικων αποστολων κ ολες καλες τις βλεπει αλλα συμμετοχη εξαιρετικη μου πε με καλη διαθεση, σοσιαλ λιγο κ χωρις βιασυνες. Δε με τρελαινει στις φωτο τπτ ιδιαιτερο αλλα το καταθετω .
Απο τους 3 που περιμεναν σαλονι ενας αποχωρησε μονος οταν την ειδε οποτε τα στατιστικα που λενε οτι 2 στους 3 γαμανε και 1 στους 3 ειναι επιλεκτικος μαλλον πεφτουν μεσα:rockon:
Η σια που την ειδα, δε περασα, δεν ειναι κατι ουαου ενα αδύνατο κοριτσακι ειναι το οποιο μονο εαν βαριεσαι να πας καπου αλλου λες ας την παρω να τελειωνουμε, αυτη ειναι αποψη μου δε ξερω μπορει να κανω και λαθος
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.448
Κριτικές
21
Like
9.971
Πόντοι
3.346
Η σια που την ειδα, δε περασα, δεν ειναι κατι ουαου ενα αδύνατο κοριτσακι ειναι το οποιο μονο εαν βαριεσαι να πας καπου αλλου λες ας την παρω να τελειωνουμε, αυτη ειναι αποψη μου δε ξερω μπορει να κανω και λαθος
Εγώ πάντως όσες φορές έχω πάει με τη Σία δεν το έχω μετανιώσει ούτε μια φορά. Βέβαια, θα μου πεις, υποκειμενικά είναι αυτά. Ναι μεν αλλά, από έναν αριθμό επαναλήψεων και μετά αποκτάς μια πιο "αντικειμενική" άποψη.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Εγώ πάντως όσες φορές έχω πάει με τη Σία δεν το έχω μετανιώσει ούτε μια φορά. Βέβαια, θα μου πεις, υποκειμενικά είναι αυτά. Ναι μεν αλλά, από έναν αριθμό επαναλήψεων και μετά αποκτάς μια πιο "αντικειμενική" άποψη.
Εγω εχω να παρω απο αρ 6 απο τοτε που δουλευε η καρινα, και μια αλλη ξανθια ντιανα ουκρανη που δινε και κωλο
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Η Σια είναι από τις πιο όμορφες και ταυτόχρονα φιλότιμες των στούντιο. Επίσης πολύ καλές σε εμφάνιση και διάθεση είναι η Ντάρλυ του Κροκέων, η Λίλιαν του Θησέως 40 και η Ινα της παπατζοαλυσίδας.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.448
Κριτικές
21
Like
9.971
Πόντοι
3.346
Εγω εχω να παρω απο αρ 6 απο τοτε που δουλευε η καρινα, και μια αλλη ξανθια ντιανα ουκρανη που δινε και κωλο
Την καρίνα τη θυμάμαι αμυδρά, δε νομίζω να την είχα πάρει....
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
παιδιά, το πρόγραμμα της μεγάλης αλυσίδας στο σάιτ είναι ΓΤΠ καβάλα.
Μονίμως έχουν πρόγραμμα 10 ημερών με 3 κοπέλες σε κάθε βάρδια. Την αμέσως προηγούμενη μέρα οι τρεις κοπέλες γίνονται μια.
Έχω πάει 2-3 φορές για τη Νικόλ και κάθε φορά ή αδιαθέτησε υποτίθεται ή απλά δεν πήγε. Η συγκεκριμένη είναι κορίτσι-φάντασμα, τη βάζουν στο σάιτ για κράχτη. Όποιος την έχει πετύχει σε βάρδια ας το γράψει εδώ, να του δώσουμε τα εύσημα.
Μια φορά, Φεβρουάριο με ψοφόκρυο, πάω Κασσάνδρας 6 έχοντας δει στο πρόγραμμα Νικόλ, Στέλλα κι άλλη μια κοπέλα. Η τσατσά μου ανακοινώνει ότι ήταν η (αγαπημένη) Στέλλα μόνη της. Η κοπέλα ήταν σε δωμάτιο κι είχε 3-4 άτομα ουρά μαζί με μένα, καθημερινή μεσημέρι.
Μια ζωή να περιμένεις να γαμήσεις στην ουρά, που λέει και το τραγούδι.
Ευχαριστώ, πήγα σε άλλο μαγαζί και πέτυχα ένα πολύ γλυκό κορίτσι και πέρασα υπέροχα.
φιλαρακι τη νικολ την εχω παρει στη Λ.Αθηνων περιπου κανα μηνα πριν,Ειχα δωσει εδω ραπορτο.χαχαχαχ
Εκτοτε παντα αυτη ηθελα αλλα την βαζανε για κραχτη.Δε το πιστευα αλλλα μετα απο 10 φορες τηλ κτλ ενταξει το πηρα χαμπαρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βρήκα ένα παλιό gif της Σίντι. Άρε αναμνήσεις. Να τα θυμάσαι και να τραβάς μαλακία.

μωρη κουφαλα τι θες τωρα? να με καυλωσεις και νμα αρχισω παλι τα ταξιδια ?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
εβλεπα τη dasha alla σε καποιες φωτο τουμπανο σε αλλες ετσι και ετσι
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Ρε μάγκες να πω την αμαρτία μου αν και είχα διαβάσει ότι είναι φολα γυρίζει στο μυαλό μπυ η κωλαρα της Μελίσσα από αλυσίδα βριλησσου και Κωνσταντινουπόλεως που τώρα παίζει στο κασσανδρας 8α αν θυμάμαι καλά! Μιλάμε για τρομερό για τα δικά μου γούστα πεταχτός φουσκωτόυλης γενικά είναι τούμπανο σε σχέση με το σώμα της που είναι ένα μισή μέτρο και λεπτουλα! Βέβαια η μάπα λίγο ποντικάκι αλλά τι να το κανεις όσοι περασαν έγραψαν κακά λόγια ίσως μια γι αυτό την έστειλαν εκεί! Αλλά με τρώει ο κωλος μ
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
εβλεπα τη dasha alla σε καποιες φωτο τουμπανο σε αλλες ετσι και ετσι
Εγω την είδα και δεν μου άρεσε, πολύ πλαστικούρα και μέτριος κώλος. Προτίμησα τη Ντάρλυ που ήταν στο από κατω μαγαζί (κροκέων). Όμορφη αδύνατη κοπελίτσα χωρίς σιλικόνες κολαγόνα και τετοιες αηδίες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Εγω την είδα και δεν μου άρεσε, πολύ πλαστικούρα και μέτριος κώλος. Προτίμησα τη Ντάρλυ που ήταν στο από κατω μαγαζί (κροκέων). Όμορφη αδύνατη κοπελίτσα χωρίς σιλικόνες κολαγόνα και τετοιες αηδίες.
στα του αγωνα? αφηνε γενικα να παιζεις μαζι της? χουφτωματα κτλ? ακουσες τιποτα οχι μη μα μου σου του?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom