Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Άνθρακας ο χρυσός, ε το υποψιάστηκα στην τσάρκα όταν την είχα δει σαλοναρισμα αλλά λέω μπας και έκανα λάθος ?? ΑΜ δεν έκανα, τεράστια ξεπέτα και γλωσσού,αντε έχω κόσμο μου ελεγε, ότι είναι μπαι και πάει πιο πολύ γυναίκες και κατι παπαριες, από δω πονούσε από κει πονούσε, α γαμησου μωρή τραβα στο γιατρό τι ήρθες εδώ να σε χαιδεψουμε, αι σιχτιρ συγχηστικα. Προσθέτω άλλο ένα 50ρικο στα σκουπίδια ??
:tooth::tooth:

Τη σήμερον ημέρα τα 50αρια είναι ιερά. Δεν είναι για τα σκουπίδια για την κάθε άρρωστη.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
αφου εσυ 10αρικα δινεις και στις πορνοπλακες του μεταξουργειου βαδιζεις καθε μερα :confused:
Εγω τουλάχιστον έχω δεκάρικο. Εσυ πήγαινε να ποδοπατήσεις την πλάτη και να γλύψεις τις πατούσες του γκέιτα που τον ρώταγες πόσα θελει στο σχετικό νήμα μήπως βγάλεις κανένα 10αρι.

Δεν μπορώ να βρω τώρα το νήμα να γελάσουμε λίγο. :grouphug:

Το βρήκα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Οτι είναι μπαι και πάει και με γυναίκες μου το είπε και μένα, χωρίς φυσικά να το φέρει η κουβέντα, έτσι ξεκάρφωτα, εντάξει το κοριτσάκι δεν πάει καλά.
Και εκει που είμαστε στην πεολυχια και μου σηκώνεται τραβιέται, λέω που πας συνεχησε, α δεν κάνω πιπες μου λεει δεν το χω στο πρόγραμμα μου λεει ?? πρώτη χαστούκα εκεί.. Το ξέχασα πριν να το αναφέρω.. Ρε ένας προγραμματιστής να της το βαλει στο πρόγραμμα ρε.. Πω ρε μάγκες νταξει δε μου λείπει το 50ρικο αλλά 1000 φορές να τα έτρωγα σε burger, ηταν τοσο χαλια που καλύτερα να τα κερναγα σε στριπτιζαδικο σε ποτά αν με πιάνει κάποιος να καταλάβει το ποσό χάλια ήταν ??
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Και εκει που είμαστε στην πεολυχια και μου σηκώνεται τραβιέται, λέω που πας συνεχησε, α δεν κάνω πιπες μου λεει δεν το χω στο πρόγραμμα μου λεει ?? πρώτη χαστούκα εκεί.. Το ξέχασα πριν να το αναφέρω.. Ρε ένας προγραμματιστής να της το βαλει στο πρόγραμμα ρε.. Πω ρε μάγκες νταξει δε μου λείπει το 50ρικο αλλά 1000 φορές να τα έτρωγα σε burger, ηταν τοσο χαλια που καλύτερα να τα κερναγα σε στριπτιζαδικο σε ποτά αν με πιάνει κάποιος να καταλάβει το ποσό χάλια ήταν ??
Ρώτα και τη γνώμη του εξωθέσμικους που τα χει φάει τα στούντιο και τις βιζιτες με το κουτάλι. Έχει κάψει αυτός κόκκινα ψιλά. Σακούλες. Έχει και εξωθεσμική γκόμενα. :helpplea:
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.600
Κριτικές
97
Like
47.044
Πόντοι
17.311
Εγω τουλάχιστον έχω δεκάρικο. Εσυ πήγαινε να ποδοπατήσεις την πλάτη και να γλύψεις τις πατούσες του γκέιτα που τον ρώταγες πόσα θελει στο σχετικό νήμα μήπως βγάλεις κανένα 10αρι.

Δεν μπορώ να βρω τώρα το νήμα να γελάσουμε λίγο. :grouphug:

Το βρήκα.
να γελασουμε και με το διψηφιο iq σου εννοεις, που δεν καταλαβες τι ειπα? :think: :confused:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Και εκει που είμαστε στην πεολυχια και μου σηκώνεται τραβιέται, λέω που πας συνεχησε, α δεν κάνω πιπες μου λεει δεν το χω στο πρόγραμμα μου λεει ?? πρώτη χαστούκα εκεί.. Το ξέχασα πριν να το αναφέρω.. Ρε ένας προγραμματιστής να της το βαλει στο πρόγραμμα ρε.. Πω ρε μάγκες νταξει δε μου λείπει το 50ρικο αλλά 1000 φορές να τα έτρωγα σε burger, ηταν τοσο χαλια που καλύτερα να τα κερναγα σε στριπτιζαδικο σε ποτά αν με πιάνει κάποιος να καταλάβει το ποσό χάλια ήταν ??
Και βέβαια σε πιάνω! Το μπατσάκι στο ποπό της το ριξες; Η είπες άσε καλύτερα :confused:
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Επιτέλους γύρισε η αγαπημένη μου πόρνη.

Λαϊκό προσκύνημα γίνεται. Τα 50αρια πέφτουν βροχή. Με τόσο κόσμο η κούραση,η μειωμένη απόδοση και το μαζικό φολιασμα είναι αναπόφευκτα. Η κρέμα περίσσια.

Μου φύγε η κάψα . Πάμε για αναζήτηση νέων πορνών .
 
Τελευταία τροποποίηση:

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.289
Κριτικές
19
Like
9.237
Πόντοι
9.095
Επιτέλους γύρισε η αγαπημένη μου πόρνη.

Λαϊκό προσκύνημα γίνεται. Τα 50αρια πέφτουν βροχή. Με τόσο κόσμο η κούραση,η μειωμένη απόδοση και το μαζικό φολιασμα είναι αναπόφευκτα. Η κρέμα περίσσια.

Μου φύγε η κάψα . Πάμε για αναζήτηση νέων πορνών .
Πηγες Βελγιο? :cheesy:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.072
Κριτικές
18
Like
15.961
Πόντοι
4.546
Με όλο το συμπαθειο φίλε, έχεις μεγάλη φλόγα για την Καταλεγια, και δικό σου θέμα δεν μας αφορά, φυσικά. Όλο για αυτήν μιλάς, σου πήρε τα μυαλά.
Αν ήμασταν σε άλλο φόρουμ, θα σου έλεγα να την κλέψεις και να ζήσετε ευτυχισμένοι.
Πέρασαν ώρες κι ακόμα μυρίζω καταλεγίσιο άρωμα. Οι παντρεμένοι και οι δεσμευμένοι όταν θα πάτε για φόρο τιμής μετά προσοχής
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τα σβήνω γιατί έγινε στούντιο το νήμα.
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
157
Like
192
Πόντοι
1
Καλημέρα η Μαλβινα κάνει και 69 στο πρόγραμμα της???
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Ρώτα και τη γνώμη του εξωθέσμικους που τα χει φάει τα στούντιο και τις βιζιτες με το κουτάλι. Έχει κάψει αυτός κόκκινα ψιλά. Σακούλες. Έχει και εξωθεσμική γκόμενα. :helpplea:
Έχω και πολλά χιλιόμετρα τι να ρωτήσω άλλον,
Καλημέρα η Μαλβινα κάνει και 69 στο πρόγραμμα της???
Ούτε πιπες δε κάνει αυτή και εσυ θες 69, μα τι παράλογα πραματα ζητάμε πχια ?
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Επιτέλους γύρισε η αγαπημένη μου πόρνη.

Λαϊκό προσκύνημα γίνεται. Τα 50αρια πέφτουν βροχή. Με τόσο κόσμο η κούραση,η μειωμένη απόδοση και το μαζικό φολιασμα είναι αναπόφευκτα. Η κρέμα περίσσια.

Μου φύγε η κάψα . Πάμε για αναζήτηση νέων πορνών .
Έλα ρε φιλε δηλαδή είναι αληθινο το πρόγραμμα στο πορδαλ? Πέφτουμε από τα σύννεφα!! Την είδες με τα μάτια σου?
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
27
Like
4.260
Πόντοι
1.446
Επιτέλους γύρισε η αγαπημένη μου πόρνη.

Λαϊκό προσκύνημα γίνεται. Τα 50αρια πέφτουν βροχή. Με τόσο κόσμο η κούραση,η μειωμένη απόδοση και το μαζικό φολιασμα είναι αναπόφευκτα. Η κρέμα περίσσια.

Μου φύγε η κάψα . Πάμε για αναζήτηση νέων πορνών .
Έλα ρε τρελέ αφου έχει η κάψα,προσπαθησε να γαμηθει τουλαχιστον η τυπισσα η ηταν κομοδινο η φαση;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έλα ρε φιλε δηλαδή είναι αληθινο το πρόγραμμα στο πορδαλ? Πέφτουμε από τα σύννεφα!! Την είδες με τα μάτια σου?
Δεν την είδα μόνο... Να ξέρεις γίνεται της εκδιδομένης στο περίμενε. Πολλοί οι αγαπησιάρηδες. Η φολα θα πάει σύννεφο αναπόφευκτα λόγω πίεσης .
Μάλλον θα κάνω υπομονή για καμιά βίζιτα την επόμενη ή μπορεί να δοκιμάσω την καραφόλα τη Μαλβίδα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έλα ρε τρελέ αφου έχει η κάψα,προσπαθησε να γαμηθει τουλαχιστον η τυπισσα η ηταν κομοδινο η φαση;
Καλη ήταν για αρχή αλλά ξαναπα το φολιασμα το βλέπω έρχεται εξαιτίας μεγάλης πελατείας. Και η κρέμα αυξημένη για να ανταπεξέλθει σε τόσες φούστες
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom