Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
Με συγχωρείς πιλοφόρι νόμιζα πως εννοούσες τη Σόνια και τρομοκρατήθηκα!
Όσον αφορά τη Μαντόνα δεν είπα πως είναι τρανς αλλά πως μοιάζει για τρανς περισσότερο απ' ότι μοιάζει η Σόνια :)
ολα καλα μαυρογατε.θα παω ζανετ το συντομοτερο κ θα ενημερωσω
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.188
Πόντοι
1.796
ολα καλα μαυρογατε.θα παω ζανετ το συντομοτερο κ θα ενημερωσω
Η Ζανέτ επιβεβαιώνω πως είναι καλή. Ωστόσο σήμερα που την έψαχνα στο Ισμήνης έλειπε :huh:
Ηταν εκεί η Λορέλ που έχει παχύνει και δεν μου άρεσε.
 

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
Η βικαρα όντως είναι τρανς,αλλά προσωπικά δεν έχω θέμα πάω κ με τρανς όταν είναι τουμπανα όπως η βικαρα. Είναι καλή πάντως σε υπερεσιες μια φορά πήγα και ήταν πολύ καλή, δεν έχω ξαναπάει γιατί δεν βολεύουν οι ώρες. Για την εβελιν(Αριστοτέλους 6 Καλλιθέα) θέλω να ρωτήσω αν ξέρετε τι παίζει από υπερεσιες.

η Βικαρα (ναι ειναι τρανς) δεν υπαρχει...μουναρος. ατελειωτες φορε μαζι της, ολες σουπερ.

με την εβελιν πηγα μια φορα. για τα γουστα μου ( πιο μεγαλες) μουναρος, αλλα με ειχε συνεχεια στο
"οχι ετσι", "μη αυτο", "μη το αλλο", οποτε με ξενερωσε
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.869
Πόντοι
1.336
Ζανετ & Λορελ, πολύ καλές και οι δύο. Η Ζανέτ & η Μαρίνα (απο Μελαντίας), εχουν την καλύτερη ψυχολογία για την δουλειά τους, αλλα ειναι για περπατημένους που γουστάρουν να συμμετέχουν στο σκηνικό που στείνουν. Υπάρχουν τάνες οπως οι προαναφερόμενες και τανάκια ..... ειναι τι ζητάει ο καθένας
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Ο δρόμος με έφερε χτες στο Κηφισού 30 και λέω δεν ανεβαίνω να δω την Ερατώ; Πιπινάκι πετιτ με σγουρά μαύρα μαλλιά, ωραίο σωματάκι και πρόσωπο συμπαθητικό. Βτύσιμο και παπούτσ ισακριβώς το ίδιο με τις φωτός στις Κυρίες. Αν έπαιζε με 20άρικο στη Φυλής μπορεί να δοκίμαζα. Αλλά παρά την "ερημιά" και την αναδουλειά το πρόγραμμα ήταν αμείλικτο. 50 ευρώ για δεκαπέντε λεπτά, 70 με 69, 100 με τζακούζι. Συνεχίστε έτσι...
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Η Σόνια είναι τραβέλι; :uglystupid:
Για να δούμε τι άλλη μαλακία θα  :vomit:  :think:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Προ ολίγου στο Κηφισού 60
Κλαίρη, πιπινάκι γλυκούλι, πετίτ, πρόσχαρο αλλά εντελώς άχρωμο. Φορούσε ένα σετάκι αδιάφορα εσώρουχα και κάτι χάλια παπούτσια. Εγώ 50 ευρώ για 15 λεπτά και 70 ευρώ για 69 θα δώσω μόνο άμα μου φέρουν τη Selena Gomez ντυμένη καμαριέρα. Τσατσά ειρωνική και καριόλα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.623
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.357
Πόντοι
14.565
Υπάρχει όντως ενημέρωση ότι θα επιστρέψει, αλλά λεπτομέρειες δεν είναι γνωστές ακόμα.
Θα δείξει στις βάρδιες των στούντιο
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
40
Like
2.012
Πόντοι
1.206
Διατηρώ επιφυλάξεις μη τυχόν κ είναι κανένα τρικ για να τραβήξουν κόσμο στο κατάστημα,,, όπως είχε γίνει καποτε σε άλλη αλυσίδα για την τσεσμελη που τελικά δεν ήταν η ίδια αλλά κάποια που απλά της έμοιαζε
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Διατηρώ επιφυλάξεις μη τυχόν κ είναι κανένα τρικ για να τραβήξουν κόσμο στο κατάστημα,,, όπως είχε γίνει καποτε σε άλλη αλυσίδα για την τσεσμελη που τελικά δεν ήταν η ίδια αλλά κάποια που απλά της έμοιαζε
Και εγώ κάτι τέτοιο σκέφτομαι  :grin:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
είναι δεν είναι οι υπηρεσίες που προσφερει ειναι αρκετα αποστειρωμένες και δεν αξιζει τα χρηματα αυτά (βαση υπηρεσιων και μονο) καλυτερα ένα call girl με τα ιδια περιπου λεφτα και με ανεση χρονου και χωρου  ;) ;)

μουνετα υπαρχουν πολλα από χρηματα δυσκολευόμαστε λιγο
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
για τη Ναομι τη μουναρα μιλαμε τη Βραζιλιανα? Δεν ειναι αυτη ρε παιδια,εκτος κ αν ηρθε αλλη με το ιδιο ονομα
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Υπάρχει μια Ναόμη στην Κωνταντινουπόλεως. Μικρό με ωραίο στήθος αλλά βαριέται
 

kofigus

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Περασμα χτες το βραδυ μετα απο ποτακι στο Θησεως 365, ευγενικότατη 70αρα Μολδαβη γιαγια τσατσα ο χωρος να ντρεπεσαι να περπατησεις με τα παπουτσια, δερματινοι πανακριβοι καναπεδες, Ελενα εκ Μολδαβιας 25 ετων στη βαρδια. Εκανε σαλοναρισμα 5 δευτερολεπτων με κιτρινο φωσφοριζε μαγιο πανω κατω που γυαλιζε τρελα με τις black light του σαλονιου και φορουσε 18ποντες πλατφορμες. Σωμα τρομερα πετιτ πρεπει να ειναι μετα βιας 1.55 , το μαλλι καμια σχεση με τις φωτο του site το εχει κοψει καρε μπουκλωτο με ενα τονο ζελε και μιλαγε βλαχικα τα ελληνικα καθως και ηταν τρομερα μαυρισμενη και παραδιπλα στο χωρο που ηταν εκτος των black light φωτισμων του χωρου.
Τιποτα το ιδιαιτερο, ρωτησαμε για πλακα με τον κολλητο αν κανει και παρτουζα, η ευγενικη κυρια μας ειπε περιμενετε λιγο να ρωτησω το κοριτσι αν θελει. Επεστρεψε χαμογελαστη και ειπε οτι δεχεται στο ιδιο δωματιο με τιμη 50+50 ευρω για μιση ωρα.
Αυτα τα ολιγα αλλα για πενηνταρικο το συγκεκριμενο Pokemon δεν αξιζει...
 

ku_mi_te_

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετω την παρεα.
Ψαχνω στουντιο ή cg ψηλή (ανω του 1,70) με ποδαρες.
Κατα προτιμηση 23-28 χρονων.
Εχει καποιος καποια προταση?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Χαιρετω την παρεα.
Ψαχνω στουντιο ή cg ψηλή (ανω του 1,70) με ποδαρες.
Κατα προτιμηση 23-28 χρονων.
Εχει καποιος καποια προταση?

Για ρίξε μία ματιά στην αλυσίδα των Γερμανών...όλο και κάτι θα βρεις...Τριγγέτα,Ισμήνης 2,Λ.Βουλιαγμένης 238,Βριλησσού 42,Κατεχάκη 8 κτλπ...Για στούντιο πάντα μιλάμε...!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom