Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος που είναι πιο γνώστης περί στούντιο παρακαλώ...
βλέπω στο χάρτη της αθήνας έχει σε άλλα ΜΠΛΕ & σε άλλα ΚΟΚΚΙΝΟΥΣ γλόμπους
υπάρχει κάποια διαφορά στο είδος ή την κατηγορία?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.773
Πόντοι
5.646
μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος που είναι πιο γνώστης περί στούντιο παρακαλώ...
βλέπω στο χάρτη της αθήνας έχει σε άλλα ΜΠΛΕ & σε άλλα ΚΟΚΚΙΝΟΥΣ γλόμπους
υπάρχει κάποια διαφορά στο είδος ή την κατηγορία?
Nightrider τι πίνεις? :2funny:
 

ANGELS XXX

Sex Studio
Εγγρ.
7 Ιαν 2015
Μηνύματα
111
Like
2
Καλησπερα Τατοιου 71 απόψε θα ειναι η Νέλη μαζί μας από 20:00 εώς 6:00 ΑΘΗΝΩΝ 343 Τζοαννα και Τζούλια από 17:00 εώς 6:00 ΣΥΓΓΡΟΥ 108 Εμμανουέλα Γκαμπριελα από 20:00 εώς 6:00 Με κάθε προγράμμα κερνάμε και δωρεάν ποτό Σας περιμένουμε
 

ANGELS XXX

Sex Studio
Εγγρ.
7 Ιαν 2015
Μηνύματα
111
Like
2
Καλησπερα Ταττοιου 71 Νελη και Εμανουέλα από 20:00 εώς 06:00 Αθηνών 343 Τζοαννα από 17:00 εως 06:00 ΣΥΓΓΡΟΥ 108 Γκαμπριελα και Τζούλια από 20:00 εως. 06:00 Σας περιμένουμε
 

MichaelAngelo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Έχει πάρει κανείς αυτό το υπερτούμπανο?  
Θα είναι εδώ μέχρι τις 25 και από εμφάνιση είναι μπόμπα αλλά φοβάμαι φόλα και αρπαχτή.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τώρα στην Κασσάνδρας
3 ισόγειο η ψηλή πανέμορφη μελαγχροινη γυναικάρα λαουρα με το πλούσιο στήθος
4 ισόγειο δυο κοπέλες,η ξανθιά milfara καμια με σούπερ τροφαντη κωλαρα και η σχετικά λεπτή μελαγχροινη κατσαρομαλλα σάρα,μάλλον μετριας εμφάνισης για στουντιακο επίπεδο
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
επειδη θα εφευγα τριημερο,,,,,,,,, σαββατο πρωι πηγα κωνσταντινουπολεως  130 για ξεφορτωμα ειδα δυο μιγαδες μια αδυνατη,ψηλη,,,μια μαρια κοντουλα με μπολικα πιασιματα και η λουνα καθαροαιμη λατινα με πολλα πιασιματα θα την ελεγες και μπαζο......εξυπηρετηθηκα απο το μπαζο......η τιμη απο τα 30 εχει αναβει στα 40.....
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
επειδη θα εφευγα τριημερο,,,,,,,,, σαββατο πρωι πηγα κωνσταντινουπολεως  130 για ξεφορτωμα ειδα δυο μιγαδες μια αδυνατη,ψηλη,,,μια μαρια κοντουλα με μπολικα πιασιματα και η λουνα καθαροαιμη λατινα με πολλα πιασιματα θα την ελεγες και μπαζο......εξυπηρετηθηκα απο το μπαζο......η τιμη απο τα 30 εχει αναβει στα 40.....

:jerking: :jerking: :jerking:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Έχει πάρει κανείς αυτό το υπερτούμπανο?  
Θα είναι εδώ μέχρι τις 25 και από εμφάνιση είναι μπόμπα αλλά φοβάμαι φόλα και αρπαχτή.

αρκετα καλη στο κρεβατι (εγω πηρα το απλο δε θυμαμαι το υπολοιπο προγραμμα αλλα πρωκτικο νομιζω δεν εκανε) ειναι φιλοτιμη δε κανει ακα και γλωσοφιλα αλλα προσπαθει και δεν δειχνει να προσποιειτε φαινετε σαν να το ευχαριστιεται ουτε υπηρξε θεμα με την ωρα αν και δεν αργησα πολυ!!! αλλα απο κοντα δεν ειναι τοσο ομορφη εχει λιγο στραβα δοντακια (καποιους τους φτιαχνει αυτο) στο προσωπο ειναι μεταξυ 6-7 αλλα εχει κορμαρα και τα τατου ειναι τρελα!!! αξιζει το πενηνταρικο!!! αυτα απο τη δικια μου αποψη!!!
 

MichaelAngelo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
αρκετα καλη στο κρεβατι (εγω πηρα το απλο δε θυμαμαι το υπολοιπο προγραμμα αλλα πρωκτικο νομιζω δεν εκανε) ειναι φιλοτιμη δε κανει ακα και γλωσοφιλα αλλα προσπαθει και δεν δειχνει να προσποιειτε φαινετε σαν να το ευχαριστιεται ουτε υπηρξε θεμα με την ωρα αν και δεν αργησα πολυ!!! αλλα απο κοντα δεν ειναι τοσο ομορφη εχει λιγο στραβα δοντακια (καποιους τους φτιαχνει αυτο) στο προσωπο ειναι μεταξυ 6-7 αλλα εχει κορμαρα και τα τατου ειναι τρελα!!! αξιζει το πενηνταρικο!!! αυτα απο τη δικια μου αποψη!!!
Ευχαριστώ πολύ τύπε. Δεν περίμενα κάτι περισσότερο από ένα πλήρως αποστειρωμένο πρόγραμμα στην τριγγετοαλυσίδα. Η κακή οδοντοστοιχία σίγουρα δεν θα με φτιάξει αλλά ούτε και θα με χαλάσει στις πουτάνες εκτός αν πρόκειται για τραγική κατάσταση. Και αφού δεν λες ότι είναι φόλα δεν το σκέφτομαι καθόλου. Θα τιμηθεί την Παρασκευή.  :erection:
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Ευχαριστώ πολύ τύπε. Δεν περίμενα κάτι περισσότερο από ένα πλήρως αποστειρωμένο πρόγραμμα στην τριγγετοαλυσίδα. Η κακή οδοντοστοιχία σίγουρα δεν θα με φτιάξει αλλά ούτε και θα με χαλάσει στις πουτάνες εκτός αν πρόκειται για τραγική κατάσταση. Και αφού δεν λες ότι είναι φόλα δεν το σκέφτομαι καθόλου. Θα τιμηθεί την Παρασκευή.  :erection:

αναμενουμε και την δικια σου γνωμη λοιπον!!!
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.883
Κριτικές
9
Like
881
Πόντοι
426
Υπαρχει πουθενα κριτικη για την Kimberly ? Ευχαριστω αλανια!  :hi:
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Μινι ενημερωση:
Στο Στουντιο 12 η Νικολ που ειδα προ ημερων ειναι πολυ ομορφο μοντελοειδες. Αλλα δεν κανει αυταρχικο, οποτε με βγαλανε την ωρα του μπανιου (!). Δεν το εχει κανει ποτε λεει, φοβαται μηπως...δεν ξερω τι.
Προ ολιγου στο Κηφισου 30 η Μαιρη, μελαχρινη χωρις κατι το ιδιαιτερο.
Κηφισου 60 η Βαλερια. Ψηλη, αλλα τιποτα παραπανω. 90 Ε το αυταρχικο!! (ε ρε γελια....)
Κωνσταντινουπολεως 94 η Ιζαμπελα, συμπαθητικη αλλα γεματη για τα γουστα μου η νεαρη. Με βυζαρες! Επισης χωρις πολλα πολλα προγραμματα. Μαζι της η Αντζυ, ψηλη με καυλα βαψιμο και ωραιο μαυρο πλεον μαλλι που της παει πολυ. Αναρωτιεμαι γιατι δεν ξαναπερασα, η κοπελα παιζει φουλ προγραμμα, οπως ανεφερε ο ευγενεστατος κυριος της υπηρεσιας (Γιαννης) κανει και πρωκτικο καθιστο, καθεσαι κι αυτη πηδιεται, μπορεις και να κοιμασαι αν θες! Προ βδομαδων ειχα περασει ωραια μαζι της.
Κρατηθηκα για να παω στην Εμμανουελα στο Κ 132. Τη βλεπω, μια χαρα, παω να μπω και μαθαινω οτι δεν κανει αυταρχικο! Δηλαδη αν δεν παω για ανωμαλιες τι να κανω; Να παω για κανονικο σεξ;
Οποτε πηγα αλλου για κανονικο στο τσαμπα....

Καλες τσαρκες!
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Χθεσινη βολτιτσα:
Θησεως 35. Αναμονη περιπου 15 λεπτα, ενω ο τσατσος μου ειχε πει οτι η μια κοπελα ειναι δωματιο και την αλλη θα την δω τωρα. Σηκωνομαι να φυγω και ξαφνικα βλεπω την διαθεσιμη. Νονη. Μιλφ, λεπτη, παραξενο το πως ειναι γραμμωμενη αλλα με χαλαρωση! Λιγο σπασμενο προσωπο αλλα συμπαθες, ειχαμε και χειραψια. Ωραια ποδια. Και εκει σκαει και η Σορινα, που ηταν σε προγραμμα μιας ωρας... Με την πετσετα την ειδα, ειναι πολυ ομορφη. Πολυ γλυκο προσωπο, κοντουλα, καστανη με βυζαρες. Εγω προτιμω τις μοντελε κοπελες κι αυτη δεν ειναι-χωρις να ειναι παχια-, αλλα μου φανηκε τελειως αγυμναστη. Παρολα αυτα, πολυ ομορφη και γλυκια!! Το αυταρχικο δεν αναφερθηκε κι εφυγα.
Θησεως 40. Σοφια, ψηλη μιλφ με συμπαθες προσωπο και ωραιο σωμα, με αερα εμπειρης γυναικας. Το αυταρχικο δεν αναφερθηκε και εφυγα.
Θησεως 22. 19:30, καμια κοπελα στο ιρδυμα. Τα προγραμματα τι τα βαζουν;
Ισμηνης 2. Περιμενα πανω απο 20 λεπτα, τελικα ειδα τη Σοφι, η αλλη κοπελα μεχρι τις 20:15 δεν ειχε ερθει, αποχωρησα. Ο τσατσος αγενεστατος.
Β 238. Κλαουντια. Θα ακολουθησει κριτικη.
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Zlata, νέα κοπέλα από Στούντιο 12!  :kissass: :kissass2: :fuck2:
bou.jpg

Πρόγραμμα:
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Η www.peiraios193.com/girls/sara2#]Σαρα[/url] ειναι τοσο μαλακο ρε παιδια οπως εχει γραφτει γενικα. Την ειχα παρει ενα χορο στο Σινς και δεν μου αφησε τοσο ασχημες εντυπωσεις. Καλα για γλωσσιδια δεν ρωταω καν.
Υπουργε μου για τη Σαρα εχεις απολυτο δικιο. Παλια νομιζω εκανε καβαλαρίες και στο διπλο πριβε μεσα σε Στριπ κλαμπ. Και στο Αθενς Κουινς ειχε φαει τοσο ξυλο από κωλοσκαμπιλα στον απλο χορο που μπηκε μεσα ο σερβιτόρος και φωναξε εντρομος "σιγα την θελουμε και για αυριο"!! Τωρα που κανει παραλληλη καριερα σε στουντια και στο Ανατολη νομιζει ότι εγινε η Σασα Γκρεϊ. Πριν 1,5-2 μηνες στο Ανατολη μου ειπε ότι δεν κανει απλο χορο αλλα μονο πριβε!! Ακου εκει το σαμιαμιθι... 
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
Στο κασσανδρας 8Γ το προγραμμα  γραφει οτι δουλευει μια Λιζα απο βραζιλια. Εχει δοκιμασει κανεις; η εστω να την εχει δει να μας δωσει μια περιγραφη..
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Μαγκες για αυτη τη Νελη απο Ταττοιου 71 και Λεωφ. Αθηνων 343 (ANGELS XXX), εχει κανεις γνωμη??? δεν εχω βρει πουθενα κριτικες!!!!
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26
Μαγκες για αυτη τη Νελη απο Ταττοιου 71 και Λεωφ. Αθηνων 343 (ANGELS XXX), εχει κανεις γνωμη??? δεν εχω βρει πουθενα κριτικες!!!!
αισχος,δουλευε πριν καμποσο καιρο και φυλης...παμε παρακατω  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom