Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.040
Πόντοι
5.435
Σύντομη βόλτα στην οδό Κασάνδρας με ανάμεικτα συναισθήματα(για να μη πω τραγικά...)ως προς αυτά που αντικρύσαμε...

Κασάνδρας 4β(κάτω): Λαουρίτα, κοντή μελαχροινούλα, πολύ μικρό στήθος,πεταχτό κωλαράκι, συμπαθητικό πρόσωπο.
Άντζυ, ξανθιά με ωραίο πρόσωπο, στήθος ενισχυμένο, με τατού λαγουδάκι στο δεξί κωλομάγουλο-αν δεν κάνω λάθος πρόκειται για την Λάουρα από το Ιεροφαντών.

4γ:Μάνια, ξανθιά μιλφ, απλά συμπαθητικό πρόσωπο, κωλάρα(ως προς το μέγεθος),τραγικά πεσμένο στήθος-δεν την είχα δει και ομολογώ απόρησα με την τόση διαφήμισή της.
Σαμπρίνα, μελαχροινή, κοντή, σχεδόν 3άρι στήθος, σώμα με καμπύλες αλλά αδυνατισμένη σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν-όπως την θυμόμουν τουλάχιστον από Κηφισού 60.

3:Έλενα, η γνωστή Ρουμάνα, μελαχροινή , με στήθος ελκυστικό(αν και όχι φυσικό),ωραίο πρόσωπο-μάλλον η πιο ωραία που είδα απόψε.

8α:Αγάπη, μελαχροινό πιπινάκι, με συνηθισμένο πρόσωπο, αδύνατη, μικρό στήθος και εξίσου μικρό κώλο.
Τζούλια, η γνωστή Πολωνέζα με τα ωραία μάτια και το μικρό στήθος.

8β:Η αποθέωση της τραγικότητας...
Τρεις κοπέλες που τουλάχιστον εμφανισιακά θα στέκονταν στα μαγαζιά της Φυλής με τα χίλια ζόρια.
Κασάνδρα, Μπία και Βιρτζίνια.
Μελαχροινές και οι τρεις, σε κάπως πιο ανεκτό επίπεδο η Κασάνδρα, οι άλλες δύο τί να πω και τι να περιγράψω-ιδίως ως προς τα σωματικά προσόντα τους.
καταρχίν μπράβο για την βόλτα σας και την ενημέρωση. Η Άντζυ που ρωτάς είναι όντως αυτή που δούλευε στην αλυσίδα Ιεροφαντών κλπ.

Για την Μάνια, η μόνη διαφήμιση που λες είναι όσο αφορά τις υπηρεσίες της και όχι την εμφάνιση της. Όντως πεσμένο στήθος, ωραία κωλάρα και από φάτσα εγώ την λέω ως την πιο "άσχημη καυλόφατσα" που έχω δει.

Οι λοιπές Λαουρίτες κλπ είναι για το 20άρικο και άν...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.040
Πόντοι
5.435
Πάντως μιας και το συζητάμε, και για μένα εντελώς της πλάκας είναι η περίπτωση Λίντα. Όπως και άλλα αρχιμπάζα άλλωστε που έχουν αποθεωθεί κατά καιρούς.
και μιας και το συζητάτε...
Μεγάλε αν η Λίντα είναι εντελώς της πλάκας όπως λες, τότε αυτές στους Γερμανούς πρέπει να τα μαζέψουνε και να πάνε οι μισές να πλένουν πιάτα και οι άλλες μισές να καθαρίζουν σκάλες.
Για να μην σου πω για τις άλλες, που άλλα βλέπεις στη φώτο και άλλα από κοντά.

Εντάξει έχεις μια αντιπάθεια για την συγκεκριμένη, δικαίωμα σου και δεν μας αφορά, αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.967
Κριτικές
14
Like
3.893
Πόντοι
2.777
ερωτήσεις:

α. Εμιλία στο Συγγρού 108. Υπάρχει κανείς που έκανε δοκιμή/ δυναμομέτρηση;

β. Εμμανουέλα στον όμιλο Μελαντίας, έχει δοκιμάσει κάποιος τη νεαρή; (Φαίνεται πολύ μουνένιο θηλυκό στις φώτοζ)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
και μιας και το συζητάτε...
Μεγάλε αν η Λίντα είναι εντελώς της πλάκας όπως λες, τότε αυτές στους Γερμανούς πρέπει να τα μαζέψουνε και να πάνε οι μισές να πλένουν πιάτα και οι άλλες μισές να καθαρίζουν σκάλες.
Για να μην σου πω για τις άλλες, που άλλα βλέπεις στη φώτο και άλλα από κοντά.

Εντάξει έχεις μια αντιπάθεια για την συγκεκριμένη, δικαίωμα σου και δεν μας αφορά, αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα.

Εντάξει...

Ίσως υπερβάλλετε λίγο (γιατί και οι "γερμανοί" φέρνουν ενίοτε και καλά κομμάτια), αλλά έχετε δυνατό έρεισμα σε αυτό που γράφετε.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.967
Κριτικές
14
Like
3.893
Πόντοι
2.777
μια φορά την είδα τη Λίντα. Αυτό δεν ήταν σαλονάρισμα, αλλά η Μάτα Χάρι σε έκδοση μαγικής εικόνας...τώρα με βλέπεις αλλά αν στρέψεις την κάρτα δε με βλέπεις.
Έτσι λοιπόν δεν μπήκα, γιατί ποτέ μα ποτέ δεν αγοράζω γουρούνι στο σακί, αλλά θέλω να βλέπω όλο το κρέας με τη φάτσα. Αν με πείσει ότι είναι καλή πουτάνα στα πρώτα δευτερόλεπτα που θα κινηθεί μπροστά μου θα μπω, αν όχι δε θα πάρω.
Η Λίντα έχει τους γνωστούς της, την πελατεία της και πολύ καλά κάνει για τα γούστα που μάλλον τους βγάζει.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
μια φορά την είδα τη Λίντα. Αυτό δεν ήταν σαλονάρισμα, αλλά η Μάτα Χάρι σε έκδοση μαγικής εικόνας...τώρα με βλέπεις αλλά αν στρέψεις την κάρτα δε με βλέπεις.
Έτσι λοιπόν δεν μπήκα, γιατί ποτέ μα ποτέ δεν αγοράζω γουρούνι στο σακί, αλλά θέλω να βλέπω όλο το κρέας με τη φάτσα. Αν με πείσει ότι είναι καλή πουτάνα στα πρώτα δευτερόλεπτα που θα κινηθεί μπροστά μου θα μπω, αν όχι δε θα πάρω.
Η Λίντα έχει τους γνωστούς της, την πελατεία της και πολύ καλά κάνει για τα γούστα που μάλλον τους βγάζει.

Προσωπικά δεν είμαι και πολύ λάτρης του pse ρεπερτορίου. Οφείλω να γράψω όμως ότι η κ. Λίντα, αυτό που κάνει, το εκτελεί πολύ καλά, και με μεγάλη μάλιστα επιτυχία.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.967
Κριτικές
14
Like
3.893
Πόντοι
2.777
ok,
δε με κέρδισε από την είσοδο κι από ότι διαβάζω μάλλον δεν είναι του δικού μου ρεπερτορίου.
κι όπως καλά γράφεις, στο πρόγραμμά της τιμάει τον πελάτη της. Σεβαστές οι επιθυμίες των πελατών.
 

johnnakos25

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Οντως οι τιμες ειναι αυτες που αναφερεις κατα κανονα.
Ομως σε αρκετα studio με καποιο παζαρι μπορεις να ριξεις την τιμη, τοσο στο απλο, οσο και στο πρωκτικο, αναλογα βεβαια και την κοπελα, το ποσο "δυνατο" ονομα ειναι και πόσο αναγκη για δουλειά εχει.
Μη  το επιχειρησεις στην"Γερμανικη" αλυσιδα δεν κανουν εκπτωσεις.
Αρκετες φορες ομως η εκπτωση στην τιμη συνεπαγεται και εκπτωση στην ποιοτητα των υπηρεσιων. Οχι παντα βεβαια.
Υπαρχουν κάποια μαγαζια τα οποια θεωρουνται studio αλλα εχουν χαμηλοτερη τιμη εκκινησης στα διαφορα ποργραμματα.
Ενδεικτικα :
Κωνσταντινουπολεως 132/130/128
Ευνειδων 5
Ιωαννινων 3
Ελπιζω να σε βοηθησα.
Πολυ χρησιμο ευχαριστω..Μενει να δω κατα ποσο θα χρησιμοποιησω τις πληροφοριες:P...Παντως (αν και ξερω οτι ειναι για το αλλο τοπικ) συνεχιζει να μου φαινεται υπερβολικος ο διπλασιασμος της τιμης για να δωσει μια κοπελα κωλο :2funny:..Να ναι δυο μαζι ναι διπλασιασε το,αυτο ειναι ενα θεμα που μπορουν να δουν καποια στουντιο..Αν γουσταρει η κοπελα να το κανει ας το κανει με ενα 10-20ευρω παραπανω που λεει ο λογος..Αν δεν γουσταρει με γεια της με χαρα της...

Edit Επισης οταν λεμε γερμανικη αλυσιδα??Αν και νταξει μιας και ειμαι καινουριος στην φαση δεν γουσταρω γενικα να μπω μεσα και να ζηταω εκπτωσεις..Προτιμω τις καλες προσφορες να υπαρχουν:P
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
και μιας και το συζητάτε...
Μεγάλε αν η Λίντα είναι εντελώς της πλάκας όπως λες, τότε αυτές στους Γερμανούς πρέπει να τα μαζέψουνε και να πάνε οι μισές να πλένουν πιάτα και οι άλλες μισές να καθαρίζουν σκάλες.
Για να μην σου πω για τις άλλες, που άλλα βλέπεις στη φώτο και άλλα από κοντά.

Εντάξει έχεις μια αντιπάθεια για την συγκεκριμένη, δικαίωμα σου και δεν μας αφορά, αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα.
Ε όχι και οι μισές, μάλλον όλες καλύτερα  :2funny:.
Εμείς θα αλλάξουμε μοτίβο ;) θα κρατήσουμε μια σε κάθε ΣΤΟΥΝΤΙΟ και θα δουλεύει 7 μέρες την εβδομάδα από 2 βάρδιες παρακαλώ, μη σου πω καλύτερα, θα τα κλείσουμε όλα και θα κρατήσουμε μία κοπέλα  να βγάζει γούστα και ένα ΣΤΟΥΝΤΙΟ , ευχαριστημένος δικέ μου? :grin: Α και τις άλλες θα τις βάλουμε να πλένουν τις σκάλες του ενός(1) ΣΤΟΥΝΤΙΟ ημίγυμνες ντυμένες υπηρέτριες με καυτές ζαρτιέρες, τώρα ψάχνω εστιατόριο, για να πλένουν οι άλλες μισές τα πιάτα, τζάμπα και γυμνές μόνο με μια ποδίτσα, καμμιά προσφορά κανείς?  ;)Τώρα τα ισοπέδωσα όλα,με φαντασία και φετιχιτικό χιούμορ, πολύ καλημέρα σας και ελπίζω να σας έκανα να γελάσετε ή τουλάχιστον να χαμό-γελάσετε.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.040
Πόντοι
5.435
Ε όχι και οι μισές, μάλλον όλες καλύτερα  :2funny:.
Εμείς θα αλλάξουμε μοτίβο ;) θα κρατήσουμε μια σε κάθε ΣΤΟΥΝΤΙΟ και θα δουλεύει 7 μέρες την εβδομάδα από 2 βάρδιες παρακαλώ, μη σου πω καλύτερα, θα τα κλείσουμε όλα και θα κρατήσουμε μία κοπέλα  να βγάζει γούστα και ένα ΣΤΟΥΝΤΙΟ , ευχαριστημένος δικέ μου? :grin: Α και τις άλλες θα τις βάλουμε να πλένουν τις σκάλες του ενός(1) ΣΤΟΥΝΤΙΟ ημίγυμνες ντυμένες υπηρέτριες με καυτές ζαρτιέρες, τώρα ψάχνω εστιατόριο, για να πλένουν οι άλλες μισές τα πιάτα, τζάμπα και γυμνές μόνο με μια ποδίτσα, καμμιά προσφορά κανείς?  ;)Τώρα τα ισοπέδωσα όλα,με φαντασία και φετιχιτικό χιούμορ, πολύ καλημέρα σας και ελπίζω να σας έκανα να γελάσετε ή τουλάχιστον να χαμό-γελάσετε.
καλώς τον-ην αγαπημένο-η φίλο-η μου, καιρό είχαμε να τα πούμε. Ξαναδιάβασε το ποστ μου και δώσε σημασία...
"αν η Λίντα είναι εντελώς της πλάκας" όπως λες

λέω "αν"... όσο για τα άλλα που λες, εγώ πάντως θα φτιαχνόμουνα περισσότερο αν η Ιζαμπέλλα ήταν στα 4 και καθάριζε ή έπλενε πιάτα μόνο με το στριγγάκι της.
Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να σας θίξω, απλά το είπα για να δώσω έμφαση. Τα έχουμε πει μεταξύ μας. Ελπίζω να το έλαβες ως χιούμορ και μόνο.
Και μιας και ανέφερα την Ιζαμπέλλα, πολύ καλή η νέα της φωτογράφιση, το μωρό τα σπάει. Μόνο και μόνο για το παλμαρέ στην πρώτη ευκαιρία που θα ταιριάξουν τα ωράρια μας θα πάω να της πω ένα γειά εντός του δωματίου. Και ο Θεός βοηθός  :grin: :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.040
Πόντοι
5.435
Εντάξει...

Ίσως υπερβάλλετε λίγο (γιατί και οι "γερμανοί" φέρνουν ενίοτε και καλά κομμάτια), αλλά έχετε δυνατό έρεισμα σε αυτό που γράφετε.
Αγαπητέ...
φυσικά και φέρνουν καλά κομμάτια τουλάχιστον ως προς την εμφάνιση, το λέμε συνεχώς αυτό. Αλλά από υπηρεσίες καμία δεν φτάνει της Λίντας σε αυτό το στυλ που προσφέρει. Δεν τα βγάζω από το μυαλό μου ούτε τα είδα στον ύπνο μου. Διαβάστε τις κριτικές της όχι μόνο από το Μπουζιάνη, αλλά και από Σπ. Πάτση αν υπάρχουν ακόμα. Και για να τελειώνουμε με αυτό το θέμα

Σε κοπέλες που έχουν γράψει πολλά χιλιόμετρα στο χώρο αυτό, και είναι κατα γενική ομολογία πολύ καλές σε αυτό που προσφέρουν, όπως παράδειγμα η Άννα Μαρία, η Πέννυ, και άλλες πολλές, καλό θα είναι να μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Σίγουρα δεν θα ταιριάξουμε με όλες αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να βγάζουμε εμπάθεια.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.668
Like
2.194
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Ρεγγινα + Μονικα. Λιλιαν + Λανα. Μαργκω + Μαριαννα  :-* :-* :-*
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ε όχι και οι μισές, μάλλον όλες καλύτερα  :2funny:.
Εμείς θα αλλάξουμε μοτίβο ;) θα κρατήσουμε μια σε κάθε ΣΤΟΥΝΤΙΟ και θα δουλεύει 7 μέρες την εβδομάδα από 2 βάρδιες παρακαλώ, μη σου πω καλύτερα, θα τα κλείσουμε όλα και θα κρατήσουμε μία κοπέλα  να βγάζει γούστα και ένα ΣΤΟΥΝΤΙΟ , ευχαριστημένος δικέ μου? :grin: Α και τις άλλες θα τις βάλουμε να πλένουν τις σκάλες του ενός(1) ΣΤΟΥΝΤΙΟ ημίγυμνες ντυμένες υπηρέτριες με καυτές ζαρτιέρες, τώρα ψάχνω εστιατόριο, για να πλένουν οι άλλες μισές τα πιάτα, τζάμπα και γυμνές μόνο με μια ποδίτσα, καμμιά προσφορά κανείς?  ;)Τώρα τα ισοπέδωσα όλα,με φαντασία και φετιχιτικό χιούμορ, πολύ καλημέρα σας και ελπίζω να σας έκανα να γελάσετε ή τουλάχιστον να χαμό-γελάσετε.

Ωραία αίσθηση χιούμορ.... :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Η Μαντονα ειναι ακομα κωνσταντινουπολεως 92 .... ξερουμε βαρδιες και μερες ???
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Ε όχι και οι μισές, μάλλον όλες καλύτερα  :2funny:.
Εμείς θα αλλάξουμε μοτίβο ;) θα κρατήσουμε μια σε κάθε ΣΤΟΥΝΤΙΟ και θα δουλεύει 7 μέρες την εβδομάδα από 2 βάρδιες παρακαλώ, μη σου πω καλύτερα, θα τα κλείσουμε όλα και θα κρατήσουμε μία κοπέλα  να βγάζει γούστα και ένα ΣΤΟΥΝΤΙΟ , ευχαριστημένος δικέ μου? :grin: Α και τις άλλες θα τις βάλουμε να πλένουν τις σκάλες του ενός(1) ΣΤΟΥΝΤΙΟ ημίγυμνες ντυμένες υπηρέτριες με καυτές ζαρτιέρες, τώρα ψάχνω εστιατόριο, για να πλένουν οι άλλες μισές τα πιάτα, τζάμπα και γυμνές μόνο με μια ποδίτσα, καμμιά προσφορά κανείς?  ;)Τώρα τα ισοπέδωσα όλα,με φαντασία και φετιχιτικό χιούμορ, πολύ καλημέρα σας και ελπίζω να σας έκανα να γελάσετε ή τουλάχιστον να χαμό-γελάσετε.

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
καλώς τον-ην αγαπημένο-η φίλο-η μου, καιρό είχαμε να τα πούμε. Ξαναδιάβασε το ποστ μου και δώσε σημασία...
"αν η Λίντα είναι εντελώς της πλάκας" όπως λες

λέω "αν"... όσο για τα άλλα που λες, εγώ πάντως θα φτιαχνόμουνα περισσότερο αν η Ιζαμπέλλα ήταν στα 4 και καθάριζε ή έπλενε πιάτα μόνο με το στριγγάκι της.
Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να σας θίξω, απλά το είπα για να δώσω έμφαση. Τα έχουμε πει μεταξύ μας. Ελπίζω να το έλαβες ως χιούμορ και μόνο.
Και μιας και ανέφερα την Ιζαμπέλλα, πολύ καλή η νέα της φωτογράφιση, το μωρό τα σπάει. Μόνο και μόνο για το παλμαρέ στην πρώτη ευκαιρία που θα ταιριάξουν τα ωράρια μας θα πάω να της πω ένα γειά εντός του δωματίου. Και ο Θεός βοηθός  :grin: :grin:

πιο photoshop πεθαίνεις. μέχρι και το πρόσωπο είναι τελείως αλλοιωμένο-πλαστικοποιημένο.  :S :S

πάντως, όντως τα σπάει το μωρό.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.040
Πόντοι
5.435
πιο photoshop πεθαίνεις. μέχρι και το πρόσωπο είναι τελείως αλλοιωμένο-πλαστικοποιημένο.  :S :S

πάντως, όντως τα σπάει το μωρό.
επειδή έχει τύχει και την έχω δει από κοντά 3-4 φορές, έχω άποψη, όντως είναι πανέμορφη για το γούστο μου
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
επειδή έχει τύχει και την έχω δει από κοντά 3-4 φορές, έχω άποψη, όντως είναι πανέμορφη για το γούστο μου

Ναι ρε τύπε αυτό λέω, μουνάρα και καυλόφατσα. Αλλά οι φωτογραφίες...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom