Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.165
Πόντοι
4.280
πρωϊνή καταδρομική για τα μάτια της Τζένης με mpouzoklido, για να ρεφάρω την χτεσινή χασούρα με την Μαριάννα.
Τα έδωσε όλα το Τζενάκι, πέρασα πολύ καλά και ακολουθεί κριτική μαζί με την χτεσινή φόλα
η μεγαλυτερη καυλα του πλανητη γη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
περασμα σημερα απο φυλης 104 για να δω την καινουρια κοπελα την κλαουντια.η κοπελα ειναι πολυ πιο αδυνατη απ οτι φαινεται στις φωτο στα ορια της νευρικης ανορεξιας και αδιαφορο προσωπο.μαλιστα ειχε και δυο τατου ενα δεξια πανω στον ωμο της.το μονο ωραιο πανω της ηταν ο πεταχτος κωλος.οταν εφευγα η τσατσα με τα κοντα μαυρα μαλλια με ειρωνευτηκε το ιδιο και η αλλη η κοπελα η νανσυ οταν βγηκε στο σαλονι μου παρουσιαστεί...

Η περιγραφη σου σε συνδιασμο με τις φωτο, με κανουν να συμπαιρανω οτι ειναι η Κλαουντια που εργαστηκε στο τατοιου 58 και μεχρι προσφατα και στο Κηφισου 30.

Συμπερασμα που ενισυχει το γεγονος οτι και η Παολα οπβς επισης και η Βερα {σαν Βανεσδσα} εργαζονται παραλληλα  στο Κηφισου 30,
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Η περιγραφη σου σε συνδιασμο με τις φωτο, με κανουν να συμπαιρανω οτι ειναι η Κλαουντια που εργαστηκε στο τατοιου 58 και μεχρι προσφατα και στο Κηφισου 30.
καμια σχεση ειναι αυτη που δούλευε στο μπουζιανη 2...οσο για το άλλο που υποψιάζεσαι και εμενα μου ειχαν μπει εντονες σκεψεις τον χειμωνα βλεπε νεφελη ελενη ;) ;)...το ιδιο ειχα σκεφτει για μερικα μαγαζια στην φωκαιας βλεπε παλι ελενη και ειρηνη η οποια εργαζοταν πριν μερικους μηνες στο 104 σαν χριστινα..δες και την κριτικη μου για την πρωην xristina    
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
καμια σχεση ειναι αυτη που δούλευε στο μπουζιανη 2...οσο για το άλλο που υποψιάζεσαι και εμενα μου ειχαν μπει εντονες σκεψεις τον χειμωνα βλεπε νεφελη ελενη ;) ;)...το ιδιο ειχα σκεφτει για μερικα μαγαζια στην φωκαιας βλεπε παλι ελενη και ειρηνη η οποια εργαζοταν πριν μερικους μηνες στο 104 σαν χριστινα..δες και την κριτικη μου για την πρωην xristina    


αν είναι η κοπέλα που δουλεύει ταυτόχρονα και στο μπουζιάνη με το ίδιο όνομα σε βρίσκω αρκετά υπερβολικό στο θέμα ότι είναι υπερβολικά αδύνατη
υπάρχουν και χειρότερα όπως η Μαριλένα και η  Σιλβανα
από κασσάνδρας και σίγουρα υπάρχουν και άλλες άμα κάτσω να σκεφτώ
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
αν είναι η κοπέλα που δουλεύει ταυτόχρονα και στο μπουζιάνη με το ίδιο όνομα σε βρίσκω αρκετά υπερβολικό στο θέμα ότι είναι υπερβολικά αδύνατη
υπάρχουν και χειρότερα όπως η Μαριλένα και η  Σιλβανα
από κασσάνδρας και σίγουρα υπάρχουν και άλλες άμα κάτσω να σκεφτώ
αυτη ειναι που δουλευει και μπουζιανη,και εγω εχω δει την μαριλενα απο κασσανδρας και μπορω να σου πω οτι ειναι πιο γεματη απ την κλαουντια...γουστα ειναι αυτα  ;) ;)
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
αυτη ειναι που δουλευει και μπουζιανη,και εγω εχω δει την μαριλενα απο κασσανδρας και μπορω να σου πω οτι ειναι πιο γεματη απ την κλαουντια...γουστα ειναι αυτα  ;) ;)

εννοείτε ρε πως αν δεν σου αρέσει αυτό το είδος της βλέπεις όλες χαλια
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
εννοείτε ρε πως αν δεν σου αρέσει αυτό το είδος της βλέπεις όλες χαλια
μην το λες αυτο την μαριλενα την βρίσκω πολυ πιο ενδιαφερουσα περιπτωση σε σχεση με την κλαουντια,εχει πιο γλυκο προσωπο...γενικα στην κλαουντια δεν μου άρεσε τιποτα πανω της εκτος απ τον κωλο της..μπορει κιολας και να την ειδα βιαστικα και να προέτρεξα αρνητικα.. 
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
μην το λες αυτο την μαριλενα την βρίσκω πολυ πιο ενδιαφερουσα περιπτωση σε σχεση με την κλαουντια,εχει πιο γλυκο προσωπο...γενικα στην κλαουντια δεν μου άρεσε τιποτα πανω της εκτος απ τον κωλο της..μπορει κιολας και να την ειδα βιαστικα και να προέτρεξα αρνητικα.. 


εγώ το αντίθετο βρίσκω ενδιαφέρον την  Κλαούντια και όχι την Μαριλένα
 

tsoutseki90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μια παρατήρηση εντελώς φιλικά προς το Φ.104 κατέβηκα με ένα φίλο στο εν λόγω ίδρυμα κατά τις 9:45 σήμερα το βράδυ χτυπήσαμε 3-4 φορές τίποτα άκυρο πανηγυρικό!απλά  είναι κρίμα γιατί ερχόμαστε απο μακρυά και ούτε τον κόπο να μας ανοίξουν δεν κάνουν κρίμα τα χιλιομέτρα και η βενζίνη που κάψαμε (α και καλέσαμε και στα 2 τηλ. που έχει το site μάλλον κατεβασμένα ήταν δεν είναι εφικτή και αφήστε μήνυμα έλεγε τεσπα...) :(
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.951
Κριτικές
14
Like
3.793
Πόντοι
2.777
αυτή η Ιμάν η μαυρούλα πολύ κούκλα.
 
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
1.962
Like
0
Μια παρατήρηση εντελώς φιλικά προς το Φ.104 κατέβηκα με ένα φίλο στο εν λόγω ίδρυμα κατά τις 9:45 σήμερα το βράδυ χτυπήσαμε 3-4 φορές τίποτα άκυρο πανηγυρικό!απλά  είναι κρίμα γιατί ερχόμαστε απο μακρυά και ούτε τον κόπο να μας ανοίξουν δεν κάνουν κρίμα τα χιλιομέτρα και η βενζίνη που κάψαμε (α και καλέσαμε και στα 2 τηλ. που έχει το site μάλλον κατεβασμένα ήταν δεν είναι εφικτή και αφήστε μήνυμα έλεγε τεσπα...) :(

καλημερα αγορι μου....σου ζηταω χιλια συγγνωμη αλλα μαλλον ηταν η στιγμη που οι κοπελες ηταν ατα δωματια και εγω ειχα κατεβει για ουτε 3 με 4 λεπτα με τον υδραυλικο στο υπογειο που ειχαμε ενα προβληματακι να του δειξω

λυπαμαι πολυ  :- :- :-
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.032
Κριτικές
1
Like
30.736
Πόντοι
8.006
καλημερα αγορι μου....σου ζηταω χιλια συγγνωμη αλλα μαλλον ηταν η στιγμη που οι κοπελες ηταν ατα δωματια και εγω ειχα κατεβει για ουτε 3 με 4 λεπτα με τον υδραυλικο στο υπογειο που ειχαμε ενα προβληματακι να του δειξω

λυπαμαι πολυ  :- :- :-
Την φαση "υδραυλικος στο υπογειο" μπορουμε να την κανουμε και roleplay? :grin:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
καλημερα αγορι μου....σου ζηταω χιλια συγγνωμη αλλα μαλλον ηταν η στιγμη που οι κοπελες ηταν ατα δωματια και εγω ειχα κατεβει για ουτε 3 με 4 λεπτα με τον υδραυλικο στο υπογειο που ειχαμε ενα προβληματακι να του δειξω

λυπαμαι πολυ  :- :- :-
σε λιγο θα μας πεις και οτι τον πληρωσες για να φιαξει τη βρυση... :2on1:
 
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
1.962
Like
0

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Τελευταία μέρα "ελευθερίας" χθες, έστω και για λίγο μιας και το "χαρτί" το παίρνω η Δευτέρα και το γιόρτασα με πια άλλη...την Άννα... :headbaning3: :headbaning3: Μια γυναίκα που κάθε φορά που είμαι δίπλα της, συγκλονίζει κάθε κύτταρο του κορμιού μου...Στο νέο της χώρο αυτή τη φορά στο Φραντζή 47, ήρθε στο δωμάτιο φορώντας κόκκινα εσώρουχα. Τα μαλλιά της όπως πάντα ίσια μαύρα μακριά...Ξεκινήσαμε με φιλιά σε όλο μας το σώμα, μου έκανε κ ένα μίνι σεξ σόου χορεύοντας προκλητικά...Γλύψιμο στο στήθος, στην κοιλιά της, επικεντρώθηκα στο μουνάκι της για ώρα, που μοσχομύριζε!! Στοματικό από πλευράς της ΑΨΟΓΟ για μια ακόμη φορά, περιποίηση της γύρω περιοχής, μούλιασμα, χτυπήματα της γλώσσας της πάνω στο κεφαλάκι του, μετά όρθιος εγώ να τη γαμάω στο στόμα...κάτι που την ξάφνιασε...Στο σεξ, ξεκίνημα με ιεραποστολικό και παραλλαγή καθώς ήταν ανασηκωμένη η λεκάνη της κ στηριζόταν στα χέρια, cowgirl μετά στα 4, όπου με είχε κολλήσει στην λα΄τη του κρςβατιού κ όλη την κίνηση την έκανε εκείνη... :doggy_style: Ξανά ιεραποστολικό με τα υπέροχα πατουσάκια της με το γαλλικό πεντικιούρ στο στόμα μου, κατέθεσα τα υγρά μου βαθι'ά μέσα της...Με έκανε να λαχανιάσω η ρουφιάνα... :laie:
Η Άννα για μια ακόμη φορά έκανε ό,τι καλύτερο μπορούσε, με τρέλανε με τα κόλπα της....είναι ένα κορίτσι που πάντα με απογειώνει, ξέρει τα κουμπιά μου, είναι πανέμορφη και υπομονετική..Και όπως χαιδευτικά την αποκαλώ είναι η επαγγελματική μου σύζυγος...
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!  :smitten: :smitten: :smitten:     
PROGRAMMA GIA TETARTI  07.08.2013.

*KATEXAKI 8
11:00-20:00 LILLY          20:00-06:00 JANNET

*THISEOS 35
10:00-20:00 REBECCA            20:00-06:00 PARIS
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    317,8 KB · Εμφανίσεις: 58

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Σήμερα μέχρι τις 20:00 στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36Α δουλεύει η Κάτια. Σύμφωνα με δήλωση της αρκούδας, είναι αρκετά τσαχπίνα στο κρεβάτι. Από τις 11:46 μέχρι τις 12:38 βρέθηκα στο συγκεκριμένο στούντιο. Πέρασα τέλεια (για άλλους λόγους βέβαια).

Ελάτε για εισιτήρια.
ΣΥΡΟ - ΠΑΡΟ - ΝΑΞΟ - ΙΟ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Blue Star.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom