Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Δουλευει τωρα η Αννα απο το Κασσανδρας 4(πανω) για αυτο!
Οταν αυτη ή η τσατσα της βλεπουν απο την καμερα καποιον γνωστο δεν ανοιγουν

Έφυγε τελικά από Κασσάνδρας ? Και γιατί δεν θέλουν παλιούς πελάτες ?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Έφυγε τελικά από Κασσάνδρας ? Και γιατί δεν θέλουν παλιούς πελάτες ?
Νομιζω πως κανει καποιες βαρδιες ακομα!
Τωρα το γιατι δεν θελει παλιους πελατες στη Φραντζη δεν το ξερω!
Αυτο μπορει να στο απαντησει μονο η ιδια
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Έφυγε τελικά από Κασσάνδρας ? Και γιατί δεν θέλουν παλιούς πελάτες ?
Πλακα-πλακα αυτο που χρειαζοταν ειναι να γινοταν αυστηρα χρηση του νομου για κλεισιμο των στουντιο και μπουρδελων και να μην ειχαν χωρο γνωστο να δουλεψουν...
Στη γυρα θα εβγαιναν για να ανακλυψουν τους παλιους πελατες ή θα παρακαλουσαν μεσα απο το bou...
Βεβαια, αυτο ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας, αλλα λεμε...
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  08/07    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Μικη
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Μαριλενα - Μαριλενα/Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): ----------Κλειστο--------
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Σαμπρινα - Βαλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Μονικα/Νικολετα/Μαριζα - Σονια 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
απλα μην ξεχναμε ποιος εχει κ το μαχαιρι(την επιλογη), κ το καρπουζι(το χρημα)...αν μας απαξιωνουν ετσι, τοτε...
 

donald fuck

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
mangkes eimai neos sto site an kai me thaumasmo exo diapistosei oti einai ena site t opoio mporei na antagonistei pagkosmious kolossous :P ..sto thema mas .. exo stamparei merikes gkomenes k th ithela na m peite poia einai kaliteri mi peso se kammia fola tora p oi kairoi einai k diskoloi... aytes p exo stamparei einai i emili sto vrilissou 55.. i markela-faii apo to 36 i roksani kai i maya sto sweet angels .. euxaristo prokatavolika
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
mangkes eimai neos sto site an kai me thaumasmo exo diapistosei oti einai ena site t opoio mporei na antagonistei pagkosmious kolossous :P ..sto thema mas .. exo stamparei merikes gkomenes k th ithela na m peite poia einai kaliteri mi peso se kammia fola tora p oi kairoi einai k diskoloi... aytes p exo stamparei einai i emili sto vrilissou 55.. i markela-faii apo to 36 i roksani kai i maya sto sweet angels .. euxaristo prokatavolika

φιλε γραφε μονο με ελληνικους και μικρους χαρακτηρες, συμφωνα με τους κανονες του φορουμ , αλλιως θα αναγκαστω να διαγραψω το μηνυμα σου
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
[quote author=donald fuck  link=topic=7646.msg4666137#msg4666137 date=1373237805]
mangkes eimai neos sto site an kai me thaumasmo exo diapistosei oti einai ena site t opoio mporei na antagonistei pagkosmious kolossous :P ..sto thema mas .. exo stamparei merikes gkomenes k th ithela na m peite poia einai kaliteri mi peso se kammia fola tora p oi kairoi einai k diskoloi... aytes p exo stamparei einai i emili sto vrilissou 55.. i markela-faii apo to 36 i roksani kai i maya sto sweet angels .. euxaristo prokatavolika
[/quote]
Λοιπον νεε μας φιλε:
Εμφανησιακα φανταζομαι οτι τις γνωριζεις, οποτε δεν μπαινω στην διαδικασοα περιγραφης

Η Εμιλυ ειναι αρκετα χαδιαρα, παιχνιδιάρα και τρυφερη στο δωμάατιο.Προθυμη σε στασεις, καλο στοματικο, φουλ προγραμμα (+ πρωκτικο)
η Μαρκελα ειναι για πιο "αγριες καταστασεις". εχεο το στυλ πορνοσταρ, με αρκετες πρωτοβπυλιες στο δωματιο, προθυμε και με πολυ καλες υπηρεσιες επισης. Νομιζω επισης φουλ προγραμμα.

Τις θεωρω και τις δυο πολυ αξιοπιστες επιλογες.

Την Ρωξανη και την Μαγια απλα τις εχω δει σε βολτες δεν τις εχω τιμησει.
Φιλος που τιμησε την μαγια δεν εμεινε πολυε υχαριστημενος.
Για την Ρωξανη δεν εχω καμια πληροφορια για τις υπηρεσιες της.

Υγ: καλως ηρθες στην παρεα μας  ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Την είδαμε τη Μαριλένα, την τελευταία προσθήκη του ομίλου, στη σημερινή μας βόλτα. Προκειται για μια ψηλή, μελαχρινή και πολύ αδύνατη (για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον) κοπέλα. Προσωπικά δε μου έκανε αίσθηση αλλά οι φαν του συγκεκριμένου τύπου γυναίκας αξίζει να της ρίξουν μια ματιά, πόσο μάλλον από τη στιγμή που προσφέρει φουλ πρόγραμμα.

:rockon:
Οντως πολυ ψηλη και υπερβολικα αδυνατη
Συμπαθητικο προσωπο, μαυρα μακριά μαλλιά, και για εμενα δεν ειναι το στυλ της γυναικας που θα περναγα μαζι της.
 

donald fuck

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
φιλε cheyenne  ευχαριστώ ησουν αρκετα κατατοπιστικος... για μενα εχει ενα ελαφρυ προβαδισμα η εμιλυ επειδη μια φορα που την ειδα εκανε πολυ καλο σαλοναρισμα.. κατι μ λεει οτι αυριο ισως γινει και  η πρωτη κριτικη  :dancing:
 

ramonito

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
αν ειναι αυτη που νομιζω μεγαλη επιστροφη ειδα στο στουντιο 12 δεν θα μιλησω ακομα θα παω να δω αμα ειναι αυτη
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Παιδια εντυπωσεις κανεις απ την βυζαρου ρομπερτα απο αριστοτελους 5?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
αν ειναι αυτη που νομιζω μεγαλη επιστροφη ειδα στο στουντιο 12 δεν θα μιλησω ακομα θα παω να δω αμα ειναι αυτη

Σε τηλεφωνική ενημέρωση πριν από λίγο...Η Καρολίνα επέστρεψε...! :rockon:
 

paris_sweetdoll

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2013
Μηνύματα
32
Like
0
    KALISPERA!!!!  :smitten:
MASISAS APO AVRIO  :happy:
THA KANOUME TRELA  :knockinb:
SAS PERIMENO...FILAKIA  :boff:
   
  TRITI 10-17H - L.ATINON 318
  PEMTI 10-17H - IEROFANTON 9
  PARASKEVI 17H-23H - PIREOS 193
 

Συνημμένα

  • paris 04.jpg
    paris 04.jpg
    104 KB · Εμφανίσεις: 14

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Heelover, το θέμα έχει κλείσει, αυτός που το ξεκίνησε έπρεπε να προσέξει τι μεταφέρει(που κακώς τα μετέφερε γιατί τα εν οίκω μη εν δήμω ;)) και πώς αλλά είπαμε ;)

Πάμε τώρα στα άλλα που είναι και τα σημαντικά :cheesy: Πρώτα απ'όλα ένα τεράστιο ευχαριστώ σε Vrikolaka και PIATSAS, οι οποίοι με σκέφτηκαν και φρόντισαν να με ενημερώσουν για να περάσω ένα καταπληκτικό μισάωρο με την γυναικάρα που ακούει στο όνομα ΜΑΝΤΟΝΑ :rockon: :rockon: Αν δεν ήταν αυτοί οι δύο, ίσως να έτρωγα ακόμη μια φόλα από κάποιο άλλο στουντιοκόριτσο, αλλά σαν φύλακες άγγελοι με προστάτεψαν και έτσι προτίμησα την Μαντόνα :cum: Το τι έγινε μέσα δεν περιγράφεται, ακόμα προσπαθώ να ηρεμήσω, αλλά δεν τα έχω καταφέρει....η γυναίκα είναι ο ορισμός του μίλφ ;)
Αγόρι μου  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Συναγωνιστές υπάρχει καμία εμπειρία ή πληροφορία για μια Τάνια Βουλγάρα στο Ιωαννίνων 3? Μου βγάζει κάτι έκφυλο & οι φωτός της μου θυμίζουν μια οχι και τόσο παλιά μεγάλη μου "αγάπη" και ομοεθνή της που εγκατέλειψε και ιντριγκάτρομαι να την  :knockinb: . Λέτε να αξίζει η δοκιμή ή μπα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom